New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Én kiimádkoztam, hogy Tebow kerüljön a Pats-be, vagyis a dolog működik.
Ha az Úrban bízva SB-győzelmet vélelmezek általa, az pont annyira releváns, mintha valaki a yard/catch vagy qb-rating, vagy offense yard alapján vélelmezné a jövőt.Sobri Jóska
Én nem szeretem a kötekedő szerepét betölteni, de nem hiszed, hogy több ezer ember imádkozott/imádkozik másért? Akkor most az "Úr" mi alapján dönt, téged jobban bír? Én tényleg nem akarok belemenni ilyesmi vitákba, mert ez az nem a hely, de azért kapjunk már észbe kicsit. És ez nem személyes dolog ellened (bár az ellen sem lehetne igazán kifogásod, tekintve a primkó homofób aláírásod) csak max én is beállok, az "ez engem itt zavar" táborba.
Ugyanakkor még mindig nehezem hiszem el, hogy ez nem egy poén reg.winston
Ezt a homo-dolgot kicsit gondold át. 😉
Ha meg igazán érdekel, hogy az Úr mi alapján dönt, kérdezd őt magát. Nálánál jobban senki se tudja.

Asszem én meg nekiállok imádkozni Allahhoz, Buddhához, meg Captain Planethez Tebow csapatba kerülése ellen, aztán meglátjuk hogy melyik istenség az erősebb 😀 Tényleg Sobri, fogadni nem akarsz? Ha már ennyire biztos vagy az Istenedben biztos meg tudunk állapodni valami jó kis oddsban 😀Rataxes
Fogadhatunk.
Igor azt mondta, annak az esélye, hogy Tebow lesz a kezdő a SB-on, és nyer a Pats, kb. 1 a 8-10ezerhez. Én neki elhiszem.
Ha adod ezt az oddsot vagy jobbat, fogadok szívesen.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inkább a Másszákvá félékre, de ha akarod lehet a Jax is. A csak jófiúk minden áron sem megoldásWyatt
MoMass most nálunk van. És őt már az új rezsim igazolta. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze ebben is van valami, de azt is meg lehet nézni, ezek a pályán mit fognak csinálni, és Herniék mit tettek
Brownsnak is volt jófiú draftja anno, jobbnál jobb nevekkel, talán már pályát sem nagyon látnak, de cserébe jófiúkWyatt
ez így van, de nem annyira vidám mikor a garantáltat kell kiénekelni Hernyák zsebéből, mer ügyvéd legyen a talpán. Persze ez vezethet olyan szerződéses procedúrákhoz, köcsönös biztosítékokhoz, melyben szükségtelenné válik a scout-prelighting, de akkor előrébb kellene rakni a drafatot mer mire leszülnek egy szerződést, lesz egy fél év - és nem az összeg miatt, hanem a garantika miatt, amit a tulaj elvár a pénzéért: Na mosmár Brady is terhes lehet, ufff.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább a Másszákvá félékre, de ha akarod lehet a Jax is. A csak jófiúk minden áron sem megoldás

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze ebben is van valami, de azt is meg lehet nézni, ezek a pályán mit fognak csinálni, és Herniék mit tettek
Brownsnak is volt jófiú draftja anno, jobbnál jobb nevekkel, talán már pályát sem nagyon látnak, de cserébe jófiúkWyatt
Nem Gene Smitht és a Jagst akartad írni példának? 😀 Mert nálunk kb ugyanez volt '09 és '12 között(és mert elötrte volt vagy 20+ letartózás 2 év alatt) azt látod hol és hogyan játszik a pickjei többsége, már ha még a ligában vannak....
Máig tartja magát a pletyka, hogy Blackmon draftja Khan döntése volt a 1. DUI miatt nem "Clean Geneé".
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze ebben is van valami, de azt is meg lehet nézni, ezek a pályán mit fognak csinálni, és Herniék mit tettek
Brownsnak is volt jófiú draftja anno, jobbnál jobb nevekkel, talán már pályát sem nagyon látnak, de cserébe jófiúk

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mondjuk azt kijelenthetjük, hogy sokat javult Dennard magatartása, mert legalább nem verte össze az intézkedő rendőröket.Boston
Az eset azért is lehet kínos Belichick és a Pats számára, mert a rendőrverés ügyében Belichick levélben támogatta a bíróság előtt játékosát...DoM
Két napja, Európából visszatérve nyilatkozta Kraft: "You can be sure we'll be looking at our procedures and auditing how we do things," Kraft told reporters from ESPNBoston.com, The Boston Globe and Boston Herald in a 40-minute session in his office.
Sztem lesz itt egy kis kiabálás a két góré között. Már csak egy szaftos Talib balhé hiányzik.

Sima normáleloszlás, semmi más.
Az utóbbi években, évtizedekben a Pats-nél nyugi volt, most jön ki a matek.
Sobri Jóska
Kicsit ferdítesz. Ha már matek, akkor mekkora a valószínűsége annak, hogy a negyedik körben megreszkírozott Hernandez (vagy Dennard) bűncselekményt követ el profi karrierjük alatt? És mekkora annak, hogy pl a Ravens idei két negyedik köröse, John Simon (aki Meyer szerint "Tebowish" leadership téren) vagy a Harvardon végzett, játékát illetően Hernandez-klón Juszczyk kerül sittre? Na ugye.
Semmi különös nem történik most, csak Belichik megeszi, amit megfőzött. Nálunk Tomlin tette ugyanezt azután, hogy tavaly a drafton a Steelers-től szokatlan módon nagyot rizikózott az erőszakos és szerencsejáték-függő Rainey-vel és az alkoholista Ta'amuval (nem sok hiányzott, hogy az egyirányú utcában seggrészegen a forgalommal szembe haladva halálos balesetet okozzon, miközben a zsaruk üldözték). Meglepetések nincsenek. Aztán Tomlinnak jött az ukáz felülről, elég csak megnézni az eredményt, az idén draftolt játékosok karakterét. Egy misszió alakult (Landry Jones majd lejátssza Tebow-val, ki a nagyobb hívő...).
Ezután a Dennard DUI után garantált a "jófiú" draft nálatok is jövőre.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Asszem én meg nekiállok imádkozni Allahhoz, Buddhához, meg Captain Planethez Tebow csapatba kerülése ellen, aztán meglátjuk hogy melyik istenség az erősebb 😀 Tényleg Sobri, fogadni nem akarsz? Ha már ennyire biztos vagy az Istenedben biztos meg tudunk állapodni valami jó kis oddsban 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
OFF
| én egyébként a mai napig nem tudtam eldönteni, hogy Sobri csak trollkodik, vagy komoly | Thrasher
mit sugall a megérzésed földim?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
OFF
| én egyébként a mai napig nem tudtam eldönteni, hogy Sobri csak trollkodik, vagy komoly |
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Én kiimádkoztam, hogy Tebow kerüljön a Pats-be, vagyis a dolog működik.
Ha az Úrban bízva SB-győzelmet vélelmezek általa, az pont annyira releváns, mintha valaki a yard/catch vagy qb-rating, vagy offense yard alapján vélelmezné a jövőt.Sobri Jóska
Én nem szeretem a kötekedő szerepét betölteni, de nem hiszed, hogy több ezer ember imádkozott/imádkozik másért? Akkor most az "Úr" mi alapján dönt, téged jobban bír?winston
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én kiimádkoztam, hogy Tebow kerüljön a Pats-be, vagyis a dolog működik.
Ha az Úrban bízva SB-győzelmet vélelmezek általa, az pont annyira releváns, mintha valaki a yard/catch vagy qb-rating, vagy offense yard alapján vélelmezné a jövőt.Sobri Jóska
Én nem szeretem a kötekedő szerepét betölteni, de nem hiszed, hogy több ezer ember imádkozott/imádkozik másért? Akkor most az "Úr" mi alapján dönt, téged jobban bír? Én tényleg nem akarok belemenni ilyesmi vitákba, mert ez az nem a hely, de azért kapjunk már észbe kicsit. És ez nem személyes dolog ellened (bár az ellen sem lehetne igazán kifogásod, tekintve a primkó homofób aláírásod) csak max én is beállok, az "ez engem itt zavar" táborba.
Ugyanakkor még mindig nehezem hiszem el, hogy ez nem egy poén reg.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
😂 😂 😂

Gronk könyvet dedikált és előtte válaszolt a média pár kérdésére is.

Nincs mit mondanom a témában volt a válasz az alábbi kérdésekre:

a) mi a véleményed a Dennarddal történtekről?
b) mi a véleményed Hernandez-ügyéről?
c) hogy van a hátad?

Kérdezzék Roger Goodell-t volt a válasz a maradék kérdésekre:

a) az NFL-nek problémát okoz a játékosok pályán kívüli ügyei?
b) gond van a játékosok pályán kívüli viselkedésével?

A bajnokság kezdetét viszont már remek hangulatban, nagyon várja. 😉DoM
van aki mán vót továbbképzésen, az tuggya, figyi:
 www.nbc26.com/sports/green-bay-packers-news/214969191.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
😂 😂 😂

Gronk könyvet dedikált és előtte válaszolt a média pár kérdésére is.

Nincs mit mondanom a témában volt a válasz az alábbi kérdésekre:

a) mi a véleményed a Dennarddal történtekről?
b) mi a véleményed Hernandez-ügyéről?
c) hogy van a hátad?

Kérdezzék Roger Goodell-t volt a válasz a maradék kérdésekre:

a) az NFL-nek problémát okoz a játékosok pályán kívüli ügyei?
b) gond van a játékosok pályán kívüli viselkedésével?

A bajnokság kezdetét viszont már remek hangulatban, nagyon várja. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mondjuk azt kijelenthetjük, hogy sokat javult Dennard magatartása, mert legalább nem verte össze az intézkedő rendőröket.Boston
Az eset azért is lehet kínos Belichick és a Pats számára, mert a rendőrverés ügyében Belichick levélben támogatta a bíróság előtt játékosát...
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Mondjuk azt kijelenthetjük, hogy sokat javult Dennard magatartása, mert legalább nem verte össze az intézkedő rendőröket.

Do your job
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Sima normáleloszlás, semmi más.
Egy franchise 50 évében van mondjuk átlagosan 10 komolyabb bűnöző, bűnelkövető, sittes.
Logikus, hogy nem 5 évenként, arányosan, hanem különböző csomópontokban sűrűbben, más időszakokban ritkábban.
Az utóbbi években, évtizedekben a Pats-nél nyugi volt, most jön ki a matek.
Valóban zavaró lenne, ha nem lenne itt Tebow.
De így aggodalomra semmi ok.

Mindennek rendelt ideje van, és ideje van az ég alatt minden akaratnak.
Ideje van a születésnek és ideje a meghalásnak; ideje az ültetésnek, ideje annak kiszaggatásának, a mi ültettetett.
Ideje van a megölésnek és ideje a meggyógyításnak; ideje a rontásnak és ideje az építésnek.
Ideje van a sírásnak és ideje a nevetésnek; ideje a jajgatásnak és ideje a szökdelésnek.
Ideje van a kövek elhányásának és ideje a kövek egybegyűjtésének; ideje az ölelgetésnek és ideje az ölelgetéstől való eltávozásnak.
Ideje van a keresésnek és ideje a vesztésnek; ideje a megőrzésnek és ideje az eldobásnak.
Ideje van a szakgatásnak és ideje a megvarrásnak; ideje a hallgatásnak és ideje a szólásnak.
Ideje van a szeretésnek és ideje a gyűlölésnek; ideje a hadakozásnak és ideje a békességnek.

Préd 3,1-3,8

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na azért túlzásokba se essünk, de tényleg nem tetsző a tendencia az elmúlt hetekben

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Lassan egyszerűbb lesz Bostonban a meccs előtti prospektusok szerkesztgetése helyett a Zsarumagazin aktuális számát a nézők kezébe nyomni.atapapa

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Lassan egyszerűbb lesz Bostonban a meccs előtti prospektusok szerkesztgetése helyett a Zsarumagazin aktuális számát a nézők kezébe nyomni.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Szerintem a toleranciagombot keressétek.
Magatokban.
Írhatnék naponta is az adott helyzetről elemzéseket, új megközelítésekben, meglátásokkal, stb., ez a heti 1-2 rövid reagálás jellegű beírás igazán bele kell hogy férjen az ingerküszöbbe.
Ha nem, akkor az élet tartogat még nagy döbbeneteket számotokra.
Sobri Jóska
Ha minden nap újdonságot írnál semmi gond nem lenne, de ez hogy ugyanazt a baromságot szajkózod hetente kétszer elég idegesítő. Szerintem inkább Neked kéne tolerálni hogy a többség számára ez zavaró.Rataxes
A többség számára nem zavaró.
Pár ember számára igen.
De nem lehet olyat írni, még nekem, az oldal top3 legnépszerűbb fórumozójának sem, ami mindenkinek tetszik.
7000+ hozzászólásból kizárt, hidd el.


Ez igaz, bár én most vitatkozok először... Naívan arra gondoltam hogy esetleg lehet rá hatni, és egy szakmai fórumon mellőzni fogja a senkit sem érdeklő vallásos érveléseit.Rataxes
Mindegy, hogy hol, attól még működik.
Eszembe se jutna, mondjuk a gravitációról értekezni, de ha valaki megkérdőjelezi, mondván, hogy a Pats-nél nincs gravitáció, akkor csak elárulom, hogy attól, hogy ez nem egy fizikai topic, még a gravitáció működik.
Ahogy az Úr se csak templomokban, meg "vallás topic"-okban fejti ki hatását.

Azt meg bónuszként elárulom, hogy pont annyi relevanciája van a jövőről írni statisztikai latolgatásokra, vagy megérzésekre, fotelszurkolói félinfókra hagyatkozva, mint az Úrra.
Én kiimádkoztam, hogy Tebow kerüljön a Pats-be, vagyis a dolog működik.
Ha az Úrban bízva SB-győzelmet vélelmezek általa, az pont annyira releváns, mintha valaki a yard/catch vagy qb-rating, vagy offense yard alapján vélelmezné a jövőt.

több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Most az jön majd, hogy BB évekig molesztálta a játékosait az öltözőben, miközben szándékosan lepöckölgette a szappanokat a zuhanyzóban.Boston
Nem ő volt, hanem a kisgyerek(JMD). Belichick csak falazott neki, mint JoePa. Illetve titokban kamerázta a dolgot. 😀iktriad
De JMD csak a szappanokért ment felszedegetni! 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
A hülye f@sz. Már bocsánat...nDRo

több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
A hülye f@sz. Már bocsánat...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most az jön majd, hogy BB évekig molesztálta a játékosait az öltözőben, miközben szándékosan lepöckölgette a szappanokat a zuhanyzóban.Boston
Nem ő volt, hanem a kisgyerek(JMD). Belichick csak falazott neki, mint JoePa. Illetve titokban kamerázta a dolgot. 😀