New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Most az jön majd, hogy BB évekig molesztálta a játékosait az öltözőben, miközben szándékosan lepöckölgette a szappanokat a zuhanyzóban.

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady-hosszabbítás, Putyin–Kraft, Tebow, Hernandez, Dennard*2, Gronko*5, még valami, ami miatt csak rólunk lesz szó mostanában?Wyatt
Még nem tudjátok, de Tebow anya lesz! 😀Medvepapa
Bradytől?mascherano
Mallettől. Az ellentétek vonzzák egymást ugyebár. 😀iktriad
Mallett lenne az ellentét? Bár, végülis passzolni tud 😀 (inkább Hernire mondanám már a csapatból akkor 😛)
LT, de látod, hogy ez sem zavarta őket a drafton 😊Wyatt
Végre lesz egy komolyan vehető OT párosunk.iktriad
Nyilván, szerintem is pöpec lesz az a két szél, de muszáj volt˘˘

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady-hosszabbítás, Putyin–Kraft, Tebow, Hernandez, Dennard*2, Gronko*5, még valami, ami miatt csak rólunk lesz szó mostanában?Wyatt
Még nem tudjátok, de Tebow anya lesz! 😀Medvepapa
Bradytől?mascherano
Mallettől. Az ellentétek vonzzák egymást ugyebár. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Remélem kivágjuk a francba.Boston
Helyes úgyis kéne egy jó corner (is) nálunk. 😀iktriad
No jó, nektek mi nem kéne 😛 )Boston
punter, kicker.Dexxter Tailor
Ezek + WR, OT

LT, de látod, hogy ez sem zavarta őket a drafton 😊Wyatt
Végre lesz egy komolyan vehető OT párosunk.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LT, de látod, hogy ez sem zavarta őket a drafton 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Remélem kivágjuk a francba.Boston
Helyes úgyis kéne egy jó corner (is) nálunk. 😀iktriad
No jó, nektek mi nem kéne 😛 )Boston
punter, kicker.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Remélem kivágjuk a francba.Boston
Helyes úgyis kéne egy jó corner (is) nálunk. 😀iktriad
No jó, nektek mi nem kéne 😛 )

Do your job
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Brady-hosszabbítás, Putyin–Kraft, Tebow, Hernandez, Dennard*2, Gronko*5, még valami, ami miatt csak rólunk lesz szó mostanában?Wyatt
Még nem tudjátok, de Tebow anya lesz! 😀Medvepapa
Bradytől?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Brady-hosszabbítás, Putyin–Kraft, Tebow, Hernandez, Dennard*2, Gronko*5, még valami, ami miatt csak rólunk lesz szó mostanában?Wyatt
Még nem tudjátok, de Tebow anya lesz! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady-hosszabbítás, Putyin–Kraft, Tebow, Hernandez, Dennard*2, Gronko*5, még valami, ami miatt csak rólunk lesz szó mostanában?

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor így gondolom életbe lép a felfüggesztettje. Pedig olyan jól nézett ki ez a CB sor. 😕

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Remélem kivágjuk a francba.Boston
Helyes úgyis kéne egy jó corner (is) nálunk. 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az új Bengals formálódik


JT Daniels fan
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Mezbecserélési akció?
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
Remélem kivágjuk a francba.

Do your job
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.htmlHöri
őt is kivághatják? (és itt az előzményekre gondolok, nem a DUI-ra).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ittasan vezetett Dennard 😮  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/patriots-cb-alfonzo-dennard-arrested-suspicion-dui-120813122.html

több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Könyörgöm nyisson valaki egy Tebow-topciot, ne reszeljük itt a fingot. Sobri él-hal Tebow-ért, végre ott kiélheti magát, minket pedig nem zavar. Rajta kívül mindenkinek töke tele van a témával...
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Sobri! Azt, hogy a vallási fanatizmusodat is itt éled ki, na az már tényleg sok.
Végeztem. Sziasztok

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez igaz, bár én most vitatkozok először... Naívan arra gondoltam hogy esetleg lehet rá hatniRataxes
ez mingyá mehet a goldenglob-topicba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ez igaz, bár én most vitatkozok először... Naívan arra gondoltam hogy esetleg lehet rá hatni, és egy szakmai fórumon mellőzni fogja a senkit sem érdeklő vallásos érveléseit.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szerintem a toleranciagombot keressétek.
Magatokban.
Írhatnék naponta is az adott helyzetről elemzéseket, új megközelítésekben, meglátásokkal, stb., ez a heti 1-2 rövid reagálás jellegű beírás igazán bele kell hogy férjen az ingerküszöbbe.
Ha nem, akkor az élet tartogat még nagy döbbeneteket számotokra.
Sobri Jóska
Ha minden nap újdonságot írnál semmi gond nem lenne, de ez hogy ugyanazt a baromságot szajkózod hetente kétszer elég idegesítő. Szerintem inkább Neked kéne tolerálni hogy a többség számára ez zavaró.Rataxes
Egy megjegyzéssel élve: az se sokkal jobb, hogy leálltok Sobrival vitázni több, mint hetente kétszer...ez ugyanaz a baromság bárki szájából... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szerintem a toleranciagombot keressétek.
Magatokban.
Írhatnék naponta is az adott helyzetről elemzéseket, új megközelítésekben, meglátásokkal, stb., ez a heti 1-2 rövid reagálás jellegű beírás igazán bele kell hogy férjen az ingerküszöbbe.
Ha nem, akkor az élet tartogat még nagy döbbeneteket számotokra.
Sobri Jóska
Ha minden nap újdonságot írnál semmi gond nem lenne, de ez hogy ugyanazt a baromságot szajkózod hetente kétszer elég idegesítő. Szerintem inkább Neked kéne tolerálni hogy a többség számára ez zavaró.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
DE mit írtam én? 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 994 — nabege2@yahoo.com
Az én egeremen van egy görgő, gondolom a tiéteken is, lehet használni!