New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Biztos vagyok benne, hogy JMD megmutatja, hogy mire képes TT akár a snapek 30%-val operálva is.
De az is elég, ha minden PO meccsen csak a GW driveot vezeti Tebow...Sobri Jóska
Azt hiszem én bojkottálom ennek a fórumnak az olvasását/az írást.
Nincs kedvem arra, h ilyen ....-kat olvasva felhúzzam az agyam... nagyon durva, hogy pár szezonnal ezelőtt mennyivel magasabb volt itt a hozzászólások színvonala.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Jók ezek az okfejtések, csak figyelmen kívül hagyják az offseason legfontosabb igazolását, Tebow-t.
Ha meg tudja tanulni amit BB kiszab rá (és miért ne tudná), akkor nem azért jött, hogy a mezeladást növelje.
(Bár az tény, hogy valahol olvastam egy számítást, hogy már eddig mennyi Tebow mezt adtak el, és már most visszajött a befektetett pénz. De nem találom, hogy linkelhessem.)
Itt ő komoly fegyver lesz, rövidpasszok, erőfutások, elkapásai is lesznek tuti, plusz Brady játéka, ... lesz gondja az ellennek igencsak.
Biztos vagyok benne, hogy JMD megmutatja, hogy mire képes TT akár a snapek 30%-val operálva is.
De az is elég, ha minden PO meccsen csak a GW driveot vezeti Tebow...

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tavaly összesen 3 játékosunk végzett 500 elkapott yard felett. A kérdés az, hogy Dobson mennyire képes Lloyd szerepét/helyét átvenni, illetve hogy Amendola mit alkot majd Wes helyén.Boston
Csak előnye származik belőle a csapatnak, ha több játékos között oszlik meg a passzolt yard. Egy 2010-es eloszlással ki lehetne egyezni:

(top6) 848, 706, 563, 546, 379, 432.

Plusz, ha nem minden meccsen eszetlen no huddle lesz, akkor kb. 200 támadó playjel is kevesebb lehet.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Tavaly összesen 3 játékosunk végzett 500 elkapott yard felett. A kérdés az, hogy Dobson mennyire képes Lloyd szerepét/helyét átvenni, illetve hogy Amendola mit alkot majd Wes helyén.

Do your job
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valami miatt biztos vagyok benne, hogy idén a passzjátékok sokkal kiszámíthatatlanabbak lesznek..Sok a WR, s sokkal több fajta play lehet..A hagyományos 2 TE-es tengely már ismert, unásig játsszák már mások is, akik másolni akarnak..Tom mester akkor húz nagyot idén, ha Amendolán és a "középszerű" veteránok mellett, a kifejezetten tehetséges Dobson-Boyce-Thompkins triót is erősen bevonja a játékba..Szerintem idén több 3 WR-es felállás lesz..Erősen bízom benne, hogy idén lényegesen több embernek fog passzolni, mint az elmúlt években..Nekem bőven jó lenne, ha a 6-7 játékosnak lenne 600-700 yardja, mint 2-nek 2500.kyobalu
Pontosítsunk 😊 Nem 6-7-nek kéne 6-700, hanem vagy legalább 7-nek 650-700, vagy ennél többnek 600, vagy ha nincs 7, akkor kell 1000 yardos elkapó is, különben nincs meg a 4500yard körüli éves adag. Ha meg nincs meg, akkor minek brédi?

Szóval ki az a 7+ játékos, akinek meg lehet a 650-700 yard? Amendola, Gronk az 2. Jenkins jó esetben egy korrekt #2 WR, tőle talán még összejöhet ennyi, bár ennyit még sose csinált. De mondjuk Brédivel fog. Ez eddig 3. Ki van még? A rookie-k? A WR az nem RB, hogy daftolják aztán az első meccstől NFL tempóban tolja. Egy rookie WR-nek minimum 1 év kell, hogy beleszokjon az NFL-be, és ez igaz még egy Brady mellett is. Az adott évi rookie class legjobbjai szoktak 600-800 yardokat produkálni, ennél többet csak egy Megatron, A.J Green hoz össze. Ja, és persze csak akkor, ha 16 meccses kezdő. Szóval Dobson + Boyce közül, akkor is ha annyra beválnak, hogy a classuk elitjébe jutnak, akkor is max. az egyik fog 700 körüli yardig jutni. Ha a másik is játszik, akkor oszlanak a yardok. Szóval, optimistán, itt lesz még egy negyedik 700+ yardos emberke. Ez eddig 2800. Na jó, legyen 3000. És ki fogja elkapni a maradék 1500 yardot? Ha Veereen beválik mint elkapó, akkor fog hozni 400-500 körül. Marad még 1000 yard, és a #2 TE poszt. Kizárt...

Szóval, ha tényleg olyan jól eloszlik majd a laszti, ahogy írod, és ahogy számba vettük, akkor is kelleni fog valaki aki csinál 1100-1200 yardot, különben Brédi pajti marad 4000-en... Na, ki lesz az 1000+ yardos ebből a gárdából?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Aztán jöhetne a meglepetés, noname emberek a surranópályán: először Kamar Aiken, másodszor Kenbrell Thompkins végül Hawkins és Harrison.

Ebből mi lesz? 😊DoM
Ezek közül a nevek közül én tuti Lavelle Hawkinsra tenném a zsetonomat ( amit aztán szépen el is buknék gondolom 😛 ). + ki tudja, lehet, hogy Slater titokban ligaelit elkapóvá nőtte ki magát. Na jó, nem lehet.Boston
én az összes zsetont Moera nyomtam volna, ment is volna az árváknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Aztán jöhetne a meglepetés, noname emberek a surranópályán: először Kamar Aiken, másodszor Kenbrell Thompkins végül Hawkins és Harrison.

Ebből mi lesz? 😊DoM
Ezek közül a nevek közül én tuti Lavelle Hawkinsra tenném a zsetonomat ( amit aztán szépen el is buknék gondolom 😛 ). + ki tudja, lehet, hogy Slater titokban ligaelit elkapóvá nőtte ki magát. Na jó, nem lehet.

Do your job
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Edelweiss előrelép az tutter, de még a fránya sérülés, így tulajdonképp T.J.Moe basztadugába ezt a sort.
Viszont Honnavalóivagynak igen jó a Avg-je 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem vitázni akarok...
Nem tudni mekkora szerep jut, vagy juthat neki..Vagy egyáltalán bennmarad az 53-as keretben..
A tavalyi munkája alapján jómunkásember..Tette a dolgát..Jól blokkol, kifejezetten besegít a futásblokkolásban, ha neki van elkapása, akkor megfutja a routjait, jól játsza szabaddá magát, s elkapja a labdát..Ritkán droppol..1st downokat hoz..Én jobban bevonnám a támadásokba, többet használnám.. Szerintem több van benne, mint ami látszik..kyobalu
WR: Amendola, Edelman (sérült), Boyce (még nem edzett, sérült), Dobson (minicampeken már nem láttuk), Jenkins (eddig csak droppolt edzéseken), Donald Jones (eddig meg se említették, hogy létezne egyáltalán).

TE: Gronk (sérült), Ballard (még nem egészséges a mozgása), Fells (ki tudja mi van vele), Hoo-man, Sudfeld (Terrence Nunn növendék + sérülékeny).

RB: Vereen

Ez a jelenlegi passzjáték. Ha tippelni kellene ki profitálhat ebből az ismert játékosok közül akkor egészségi állapot (és tehetség) tükrében Vereen és Hoo-man (teljesen vállalható, átlagos elkapni és blokkolni is tudó tight end az NFL-ben) a nyilvánvaló válasz. Én tényleg csak abból indulok ki nála, hogy azért tavaly lett volna szükség valami pluszra akár a Baltimore ellen a PO-ban és még csak az irányába se dobott Brady.

Aztán jöhetne a meglepetés, noname emberek a surranópályán: először Kamar Aiken, másodszor Kenbrell Thompkins végül Hawkins és Harrison.

Ebből mi lesz? 😊
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tehát magam szerint én biztos nem avval készülnék, hogy hogy lesz pótolva H. mer tök más lesz. Már mikor indulunk az offszezonnak neki és a Valkűr elmegy, no dehát, érted, ha H. egy láncszem, akkor WW a fogaskerék, és még az se számít, csakis a pedál. S szerintem Belicsek is ezt élvezi a kiszámíthatatlanságot, megadja a targetlistát, Tommyboy meg keze-füle, szépen tarol. Ehhez a két TE bebetonozása pont nem passzolt (lehet BB dobta fel H-t).
sutianap
Valami miatt biztos vagyok benne, hogy idén a passzjátékok sokkal kiszámíthatatlanabbak lesznek..Sok a WR, s sokkal több fajta play lehet..A hagyományos 2 TE-es tengely már ismert, unásig játsszák már mások is, akik másolni akarnak..Tom mester akkor húz nagyot idén, ha Amendolán és a "középszerű" veteránok mellett, a kifejezetten tehetséges Dobson-Boyce-Thompkins triót is erősen bevonja a játékba..Szerintem idén több 3 WR-es felállás lesz..Erősen bízom benne, hogy idén lényegesen több embernek fog passzolni, mint az elmúlt években..Nekem bőven jó lenne, ha a 6-7 játékosnak lenne 600-700 yardja, mint 2-nek 2500..Valami hasonlóra várok, mint 2006-ban, amikor "noname" elkapókkal nagyot játszottunk..
Az edzésriportok szerint Brady nem öregedett, kifejezetten jól passzol..S több szakíró szerint a mély labdái is nagyon ülnek, sokat foglalkozik a dobómozdulataival...Brady pedig csak "szerényen" megjegyezte, hogy sosem érezte ennyire jónak magát, mint most..Szerinte nagyon sokat fejlődött a passzok kivitelezésében, pontosságában... Hát, ha Ő mondja, akkor mi mit is fűzhetnénk hozzá? Eddig is isten volt.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
"What will Patriots do with all the exchanged Aaron Hernandez jerseys? Patriots will destroy them in an eco-friendly way."Amadeus91
Cseriti keretében odaadják valamelyik bostoni 1 dolláros bolthálózatnak, ahonnan felvásárolja a bloods, és mostantól ez lesz a hivatalos zászlójuk.peterk2005
jobb lenne, ha a használtruhamaffia (nem vicc) tenné rá a kezét, 2 hét múlva ezekben járna Magyarország.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval, valamikoron ki lettek gyűjtve a Brady-éra passz-számai Tomi-tomi által, asszem karácsonyra, miszerint az általam felvetett bredinkívülmindekipótolható szisztéma működik. Tehát magam szerint én biztos nem avval készülnék, hogy hogy lesz pótolva H. mer tök más lesz. Már mikor indulunk az offszezonnak neki és a Valkűr elmegy, no dehát, érted, ha H. egy láncszem, akkor WW a fogaskerék, és még az se számít, csakis a pedál. S szerintem Belicsek is ezt élvezi a kiszámíthatatlanságot, megadja a targetlistát, Tommyboy meg keze-füle, szépen tarol. Ehhez a két TE bebetonozása pont nem passzolt (lehet BB dobta fel H-t).

A másik dolog egy korszakos TE tuggya magáról, hogy korszakos nem töreti össze magát Ngatya Őméltóságával, mer kéccer húzogathatod a bajuszkáját, azt harmadszorra bepancsol. Szóval szezonok kellenek, sok szezon és vigyázni magára. Én Belicsek helyében behúznám a Vontalícset, blokkNo,1 és vaj keze van a meláknak plussz Gronkót se kéne töretni tovább.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem gondolom én sem azt, hogy Hóember 1az 1ben átveszi, vagy átveheti Hörni munkáját..De a jelenlegi TE állományból neki menne a legjobban ez a szerepkör, mert szerintem inkább elkapó TE mint blokkoló..kyobalu
A Gronk távollétében felmutatott 3 elkapás 87 yardért nekem nem azt súgja, hogy a passzjátékban neki bármilyen szerep is kinézne v. számolni kellene vele ezen a téren.DoM
Nem vitázni akarok...
Nem tudni mekkora szerep jut, vagy juthat neki..Vagy egyáltalán bennmarad az 53-as keretben..
A tavalyi munkája alapján jómunkásember..Tette a dolgát..Jól blokkol, kifejezetten besegít a futásblokkolásban, ha neki van elkapása, akkor megfutja a routjait, jól játsza szabaddá magát, s elkapja a labdát..Ritkán droppol..1st downokat hoz..Én jobban bevonnám a támadásokba, többet használnám.. Szerintem több van benne, mint ami látszik..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem gondolom én sem azt, hogy Hóember 1az 1ben átveszi, vagy átveheti Hörni munkáját..De a jelenlegi TE állományból neki menne a legjobban ez a szerepkör, mert szerintem inkább elkapó TE mint blokkoló..kyobalu
A Gronk távollétében felmutatott 3 elkapás 87 yardért nekem nem azt súgja, hogy a passzjátékban neki bármilyen szerep is kinézne v. számolni kellene vele ezen a téren.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ballard és Sudfeld Gronk szerű játékosok mindketten..Magasak, robosztusak, jól blokkolnak, s rövid routokon jól megfutják amit kell, jó a kezük, a LB-ek nem ellenfelek..Persze ez a trió, csak akkor tud működni, ha Gronk és Ballard 100%-os.. Ballard remélem, hogy augusztusban már nem húzza a lábát, s kifejezetten jobban mozog.. Sudfeld lehet, hogy edzésmenő csak..DE Gronk is "csak" egy tehetséges fiatal TE volt amikor hozzánk került..S lett belőle egy korszakos zseni, aki kitűnik az egész ligában..Azért vele könnyebb, mint nélküle..kyobalu
Sok dologban egyetértek, főleg az előző hozzászólásodból (a no-huddle-vel kapcsolatban), de Hooman szerintem sem fogja helyettesíteni AH-t, bár nem is kell neki.

A másik, hogy bárkit Gronk 2.0-nak nevezni nagyon nagy optimizmus egyelőre. Rob korszakos zseni TE, az elmúlt évtized egyik legnagyobb tehetsége az egész NFL-ben. Ő az, akit szerintem nem Brady tett nagyjá, hanem önmagában hatalmas játékos. Pont tegnap néztem meg a Rams elleni meccset ismét, hihetetlen milyen elkapásai vannak, máskor meg megblokkolja Haloti Ngata-t... Szóval hiába van bárkinek hasonló felépítése, szerepköre, Fitzpatrickból sem lett Brady 2.0. Gronk nélkül nagyon nehéz lesz (lenne) szerintem, akárki áll a helyére.

Szerk: "De mekkora fejtörést okozhatna egy Gronk-Sudfeld-Ballard hármas?"... na ez nekem NAGYON tetszene 😊.LordTamas
Bocsánat, ha félreérthető voltam és rosszul fogalmaztam...
Nem gondolom én sem azt, hogy Hóember 1az 1ben átveszi, vagy átveheti Hörni munkáját..De a jelenlegi TE állományból neki menne a legjobban ez a szerepkör, mert szerintem inkább elkapó TE mint blokkoló..
Sudfeldnél a Gronk 2.0 elsősorban a fizikai paraméterekre értendő (most még..) Magas, robosztus, robbanékony, jókezű TE..Az utolsó évében kifejezetten erős számai, látványos elkapásai és ha jól emlékszem 9 TD-je volt..A végsőkig harcban volt a John Mackey Award címre, ami ugye nem kis dolog a főiskolás TE-nél..Így a véleményem alapján nem csak fizikálisan hasonlít Gronkra, hanem a "tehetségben" is..Ráadásul hallottam vele 2 interjút, s kifejezetten tetszett az alázata, ahogy beszélt a munkáról, a feladatáról, az edzéseiről...Az edzésriportok alapján pedig kidolgozza a belét, s szinte majdnem minden szaki szerint nagyot dobbanthat a munkája alapján..Főleg, hogy Brady-vel sokat dolgoznak együtt..
Remélem bejön...én bízok benne, hogy nem korszakos fecske lesz a táborban, mint oly sokan..
A Gronk-Ballard-Sudfeld tengely pedig még durvább lenne, mint a Gronkandez duó volt..A védelmek kapkodnának rendesen..Remélem megélünk pár ilyen játékot...
De azzal egyetértek, hogy Gronk korszakos zseni, igazi uniqum..Azért is írtam, hogy vele lényegesen könnyebb, mint nélküle..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan

Azért volt némi érdeklődés...laccoo74
Első nap kb. 1200 mezcsere volt.
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ballard és Sudfeld Gronk szerű játékosok mindketten..Magasak, robosztusak, jól blokkolnak, s rövid routokon jól megfutják amit kell, jó a kezük, a LB-ek nem ellenfelek..Persze ez a trió, csak akkor tud működni, ha Gronk és Ballard 100%-os.. Ballard remélem, hogy augusztusban már nem húzza a lábát, s kifejezetten jobban mozog.. Sudfeld lehet, hogy edzésmenő csak..DE Gronk is "csak" egy tehetséges fiatal TE volt amikor hozzánk került..S lett belőle egy korszakos zseni, aki kitűnik az egész ligában..Azért vele könnyebb, mint nélküle..kyobalu
Sok dologban egyetértek, főleg az előző hozzászólásodból (a no-huddle-vel kapcsolatban), de Hooman szerintem sem fogja helyettesíteni AH-t, bár nem is kell neki.

A másik, hogy bárkit Gronk 2.0-nak nevezni nagyon nagy optimizmus egyelőre. Rob korszakos zseni TE, az elmúlt évtized egyik legnagyobb tehetsége az egész NFL-ben. Ő az, akit szerintem nem Brady tett nagyjá, hanem önmagában hatalmas játékos. Pont tegnap néztem meg a Rams elleni meccset ismét, hihetetlen milyen elkapásai vannak, máskor meg megblokkolja Haloti Ngata-t... Szóval hiába van bárkinek hasonló felépítése, szerepköre, Fitzpatrickból sem lett Brady 2.0. Gronk nélkül nagyon nehéz lesz (lenne) szerintem, akárki áll a helyére.

Szerk: "De mekkora fejtörést okozhatna egy Gronk-Sudfeld-Ballard hármas?"... na ez nekem NAGYON tetszene 😊.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hóembernek valóban volt pár szép elkapása, de hogy ő nálam tuti nem WR/TE hibrid, hanem az első sorban blokkolásra való TE, az egészen biztos. Ballard mozgásától nincsenek kint elájulva, ő is inkább abban a szerepkörben lehet jó, Sudfeld pedig jó csóka, de még nálam is idősebb 10 nappal, és egy percet nem játszott még az NFL-ben, hogy kiderüljön, hogy nem csak egy edzésmenő
Gronkónak meg jó lenne egy szezon most már sérülés nélkül
Ettől függetlenül, ha végre teljesen felépül, akkor korszakos játékos, nem egy ilyen Graham-féle elkapásban kurva jó, amúgy bőven átlagos emberke, szal én sem aggódom nagyon, sőt, remélem Ballard is jól helyettesíti majd, de szerintem ebből a négyesből Hernandez funkcióját egyik sem tudja teljesen átvenni, szal inkább más megoldás lesz majd keresve szépen magyarosanWyatt
Na ezt már sokkal jobban szeretem..
A játékról, a játékosokról és a stratégiáról polemizálni..
Hóember szerintem nem a tipikus blokkoló TE megtestesítője..Inkább elkapó TE..A lábsérüléséig kifejezetten gyors és kiszámíthatatlan volt az elkapó játékban..Lehet, hogy nem olyan gyors mint Hörni, de passzoknál nagyon jól lehetne használni..Mint ahogy említetted, volt pár kifejezetten szép elkapása tavaly.. Azért ha valaki 13,5 yardot hoz átlagban TE-ként az nem rossz..Blokkolásban nem ér fel egy Gronkkal, vagy Ballardal, DE lényegesen jobban blokkolt mint Hörni...Véleményem alapján csak Hörni gyorsasága, fiatalsága miatt nem próbálgattuk az ő posztján tavaly..Habár az ő helyettesítésére érkezett..Állítólag nem volt egyszerű neki az első 2-3 hétben a játék menete, gyorsasága, a bonyolult playboook..De a szezon második felére, végére ment neki minden..
Ballard és Sudfeld Gronk szerű játékosok mindketten..Magasak, robosztusak, jól blokkolnak, s rövid routokon jól megfutják amit kell, jó a kezük, a LB-ek nem ellenfelek..Persze ez a trió, csak akkor tud működni, ha Gronk és Ballard 100%-os.. Ballard remélem, hogy augusztusban már nem húzza a lábát, s kifejezetten jobban mozog.. Sudfeld lehet, hogy edzésmenő csak..DE Gronk is "csak" egy tehetséges fiatal TE volt amikor hozzánk került..S lett belőle egy korszakos zseni, aki kitűnik az egész ligában..Azért vele könnyebb, mint nélküle..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hóembernek valóban volt pár szép elkapása, de hogy ő nálam tuti nem WR/TE hibrid, hanem az első sorban blokkolásra való TE, az egészen biztos. Ballard mozgásától nincsenek kint elájulva, ő is inkább abban a szerepkörben lehet jó, Sudfeld pedig jó csóka, de még nálam is idősebb 10 nappal, és egy percet nem játszott még az NFL-ben, hogy kiderüljön, hogy nem csak egy edzésmenő
Gronkónak meg jó lenne egy szezon most már sérülés nélkül
Ettől függetlenül, ha végre teljesen felépül, akkor korszakos játékos, nem egy ilyen Graham-féle elkapásban kurva jó, amúgy bőven átlagos emberke, szal én sem aggódom nagyon, sőt, remélem Ballard is jól helyettesíti majd, de szerintem ebből a négyesből Hernandez funkcióját egyik sem tudja teljesen átvenni, szal inkább más megoldás lesz majd keresve szépen magyarosan

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Én ebben nem értek veled egyet. Szerintem a Pats hurry-up O-jának egyáltalán nem fontos AH. 3 dolog kell a meglátásom szerint: elit QB, végtelenül fegyelmezett fal és egy klasszis TE, aki jól blokkol és jól kap el. AH csak hab volt a tortán, de szerintem nagyon fel volt fújva pár látványos meccse miatt (lásd tavalyi div playoff a Denver ellen). Jó pár mérkőzésen működött a hurry-up Hernandez nélkül is.LordTamas
Ha csak ennyi kéne, akkor a fél NFL-nek 30 pontos átlaga lenne. 😊 A klasszis TE remek dolog, de önmagában (egy fallal és elit QB-val) még "semmire sem elég", ha nincs mellette más threat. Ha van mellette még 2-3 komoly target, plusz play action futás, ésatöbbi, akkor azt se tudod, hogy ráállj-e szorosan, LB-t tegyél-e rá, vagy DB-t. És ilyenkor lubickol. De ha ő van egyedül - úgy értve, hogy ha a wideout-okat el lehet intézni 1-1-ben, és a backfield veszély sem "különleges" (nincs scrambler QB, extra fal, extra futók, jó WR-el felérő futó, stb.) -, akkor egy TE-t, legyen akármilyen kiváló, viszonylag egyszerű levédekezni, csak tönkre kell tenni a timing-ot a LOS-on és kész. Na jó, én is leegyszerűsítek, de a mondandóm ettől még szerintem igaz: Gronk azért tudott olyan kiváló lenni, mert volt mellette Welker, Lloyd, AH, Woodhead. Egy ilyen offense-ben persze, hogy nem olyan fontos AH. Node vedd le Welkert, Lloydot, Woodhead-et, és tedd be a helyükre azokat akik jöttek/vannak, és tedd fel a kérdést, hogy így sem olyan fontos AH?

Lényeg a lényeg - ebben egyet is értünk -, hogy amíg itt van TB, addig beszarni nem kell, mert az ő jelenléte garancia a PO szereplésre, és a 10+ győzelmes szezonra. De szerintem számotokra sem ez a kérdés, hanem az, hogy mi lesz januárban. Vagy nem? 😊peterk2005
Véleményem alapján AH "tehetsége" abban volt a legnagyobb, hogy kvázi szélső WR-ként is tudtuk használni, s néha slot pozícióban Wes helyett..Védekezésben, futójáték blokkolásban harmatgyenge volt..A nohuddle nem azért működött mert ő benne volt a gépezetben, hanem azért mert volt mellette 3-4 lehetséges opció, s erre nem tudtak felkészülni az idő sürgetése miatt a védelmek.. Welker ment, Hörni ment, Fafej ment..Gronk pedig reméljük, hogy jön..(Csak reménykedem, hogy várunk inkább vele 3-4 hetet a szezonkezdetkor és inkább csak akkor erőltetjük, ha tényleg 100%-os..) Az alapanyag miatt a nohuddle elvileg most is tud jól működni..Lehet, hogy a WR-ek közül csak Amendola a nagy név, de szerintem pont ez az ami pluszt tud adni, s erre lehetne építkezni..Jenkins, Jones középszerűnek tűnhet, de mindketten kifejezetten jól védekeznek, blokkolnak futásnál is, s ráadásul 5-15 yardos játékokban bármikor megjátszhatóak a magasságuk miatt..Dobson és Boyce pedig szét tudják húzni a pályát, amire azért az elmúlt évben nem volt lehetőség, mondjuk meg őszintén..Van kifejezetten 3-4 kifejezetten tehetséges futónk..Ráadásul Vereen 1az1ben át tudja venni Fafej szerepét..Nem csodálkoznék, ha idén többet futnánk, de TB-vel való összeszokás, s olajozott munkának köszönhetően meglepetések lehetnek WR fronton is..
AH munkáját szinte 1az1ben átveheti Hóember..Persze nem lesz fiatalabb, tele van sérülésekkel, de a szakértői vélemények alapján kifejezetten tehetséges, jó eszű játékos, aki még mindig gyors irányváltásokra képes, s kifejezetten puha a keze..Slot poszton, rövid passzoknál szerintem ő többet fog játszani idén..Inkább TE-WR hibrid ő is..Csak sokkal jobban blokkol!! Gronkot ideig-óráig helyettesíti a Ballard-Sudfeld tengely..A TE-k miatt annyira nem aggódok mint ti..Főleg, hogy Sudfeld kifejezetten tehetséges játékos..Gronk 2.0 Lehet, hogy fejtörést okozott a Gronkandez tengely a védelmeknek..De mekkora fejtörést okozhatna egy Gronk-Sudfeld-Ballard hármas? Majd meglátjuk..Össze kell szoknia a csapatnak, az elkapóknak..Nagyon sokat jelent július-augusztus, az edzés munka..De amíg TB itt van, addig annyira én sem aggódom..Cél mindig a SB kell, hogy legyen..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Azért volt némi érdeklődés...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"What will Patriots do with all the exchanged Aaron Hernandez jerseys? Patriots will destroy them in an eco-friendly way."Amadeus91
Cseriti keretében odaadják valamelyik bostoni 1 dolláros bolthálózatnak, ahonnan felvásárolja a bloods, és mostantól ez lesz a hivatalos zászlójuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én ebben nem értek veled egyet. Szerintem a Pats hurry-up O-jának egyáltalán nem fontos AH. 3 dolog kell a meglátásom szerint: elit QB, végtelenül fegyelmezett fal és egy klasszis TE, aki jól blokkol és jól kap el. AH csak hab volt a tortán, de szerintem nagyon fel volt fújva pár látványos meccse miatt (lásd tavalyi div playoff a Denver ellen). Jó pár mérkőzésen működött a hurry-up Hernandez nélkül is.LordTamas
Ha csak ennyi kéne, akkor a fél NFL-nek 30 pontos átlaga lenne. 😊 A klasszis TE remek dolog, de önmagában (egy fallal és elit QB-val) még "semmire sem elég", ha nincs mellette más threat. Ha van mellette még 2-3 komoly target, plusz play action futás, ésatöbbi, akkor azt se tudod, hogy ráállj-e szorosan, LB-t tegyél-e rá, vagy DB-t. És ilyenkor lubickol. De ha ő van egyedül - úgy értve, hogy ha a wideout-okat el lehet intézni 1-1-ben, és a backfield veszély sem "különleges" (nincs scrambler QB, extra fal, extra futók, jó WR-el felérő futó, stb.) -, akkor egy TE-t, legyen akármilyen kiváló, viszonylag egyszerű levédekezni, csak tönkre kell tenni a timing-ot a LOS-on és kész. Na jó, én is leegyszerűsítek, de a mondandóm ettől még szerintem igaz: Gronk azért tudott olyan kiváló lenni, mert volt mellette Welker, Lloyd, AH, Woodhead. Egy ilyen offense-ben persze, hogy nem olyan fontos AH. Node vedd le Welkert, Lloydot, Woodhead-et, és tedd be a helyükre azokat akik jöttek/vannak, és tedd fel a kérdést, hogy így sem olyan fontos AH?

Lényeg a lényeg - ebben egyet is értünk -, hogy amíg itt van TB, addig beszarni nem kell, mert az ő jelenléte garancia a PO szereplésre, és a 10+ győzelmes szezonra. De szerintem számotokra sem ez a kérdés, hanem az, hogy mi lesz januárban. Vagy nem? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, meg már tegnap több mint ezret becseréltek

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
"What will Patriots do with all the exchanged Aaron Hernandez jerseys? Patriots will destroy them in an eco-friendly way."

criminal lawyer or criminal lawyer?