New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
SzabóLőrinc Dzsuang Dszi álma:

Kétezer évvel ezelőtt dsuang dszi
a mester, egy lepkére mutatott.
- álmomban - mondta - ez a lepke voltam,
és most egy kicsit zavarban vagyok.

- lepke - mesélte -, igen, lepke voltam,
s a lepke vígan táncolt a napon,
és nem is sejtette, hogy ő dsuang dszi...
és felébredtem... és most nem tudom

most nem tudom - folytatta eltűnődve -,
mi az igazság, melyik lehetek:
hogy dsuang dszi álmodta-e a lepkét
vagy a lepke álmodik engemet? -

én jót nevettem: - ne tréfálj, dsuang dszi!
ki volnál? te vagy: dsuang dszi! te hát! -
ő mosolygott: - az álombeli lepke
épp így hitte a maga igazát! -

ő mosolygott, én vállat vontam. aztán
valami mégis megborzongatott,
kétezer évig töprengtem azóta,
de egyre bizonytalanabb vagyok,

és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,
már azt, hogy minden kép és költemény,
azt, hogy dsuang dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM, miért van ez írva az aláírásodba:
Sobri Jóska
Coppola Youth without youth c. filmjének a vége felé van egy jelenet, amikor a főszereplőnek mesélnek egy történetet a királyról, aki azt álmodta, hogy ő egy olyan pillangó, aki arról álmodik, hogy egy olyan király ő, aki pillangóról álmodik. A wikipedia szerint ez annak Butterfly dreamnek az eredetije. Egyik kedvenc filmem.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Tebow mikor lesz kezdő?burzum
Novemberre.
PO-ba már vele megyünk.

DoM, miért van ez írva az aláírásodba:
Korábban kiábrándult álmok, mint a pillangó, pillangó igazabb azonban magától értetődő, fitness blog, kíváncsi vagyok a héten is. Hirtelen alvás, majd Qu Qu kontingens héten is. Kíváncsi vagyok, ha az álom a pillangók és a hetek, pillangók álom a héten? Hét biztosan részesei pillangók szállítására. Called materializálódott.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor kirúgást választunk, nem visszahordást. Bár fene se tudja, lehet, hogy a visszahordó csapatban is benne lesz

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Tebow mikor lesz kezdő?burzum
Közvetlen azután mikor Belicsek rosszul lesz a pálya szélin, ettől Bredi megijed és kisírja a kontaktlencséit, majd Malletra az első pléjben rádől a kapu, közvetlen azután, decsak azé mert Édelweiss PUPon van....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Tebow mikor lesz kezdő?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
az pedig már más kérdés, hogy matchupkeresés és no-huddle nélkül, hogy fog működni a Pats futójáték önmagában
hihető threat lesz-e, vagy csak Brady tehermentesítés; mert az a fal nem mutat olyan fényesen, mint aminek most tűnik, és pl. a középfutásokhoz meglesz-e a gapsapka
A futójátékban és a támadófalban van egy nagy ismeretlen idén: Marcus Cannon. Ha beletanul az RG szerepbe, akkor könnyen lecserélheti a fal mostani gyengepontját egy átlagos, átlag feletti teljesítményre és Vollmer mellett ez nagy plusz lehet. Wendell elit helyen végzett a PFF run block listáján (azt nem tudom, hogy nála mekkora szerepe lehetett ebben a no huddle-nek). Mankins túlértékeltsége ellenére futásblokk terén nagyon hatékony.

Ezen a fronton én nem gondolom, hogy előzetesen várni kellene komolyabb visszaesést.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
az pedig már más kérdés, hogy matchupkeresés és no-huddle nélkül, hogy fog működni a Pats futójáték önmagában
hihető threat lesz-e, vagy csak Brady tehermentesítés; mert az a fal nem mutat olyan fényesen, mint aminek most tűnik, és pl. a középfutásokhoz meglesz-e a gap

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ami zavaros, hogy Hernandezt tudták volna pótolni a draftról könnyedén (pl. Reed a Floridáról), hogyha ennyire kulcsszereplő a Pats offense működéséhez, mert Gronkowski hasonmást is igazoltaksapka
Én úgy látom, hogy a hurry up, no huddle concept arra nagyon jó, hogy segített elrejteni a Pats passzjáték gyengeségét, vagyis a valódi szélső elkapó hiányát - Lloyd is inkább egy possesion elkapóként működött (Branch 2011-ben már egyáltalán nem volt az igazi), és valahol rejtély, hogyan lett majdnem ezer yardja. Ez a harcmodor a végén már inkább kontraproduktív volt és a folyamatos shogunnal kombinálva teljesen eltüntette a futójátékot. Személy szerint nagyon kíváncsi leszek, hogy a védelmek egy offseasont követően hogyan reagálnak majd a no huddle-re, mert gondolom egyre több csapat fogja legalább részben használni, ahogy mindenki próbálja követni a divatot. Hernandez ugyanazt tudta a slotból mint Welker, annyi plusszal, hogy néha be tudott segíteni a futójátékba, de ugyanazon a területen, mélységben, jelentette a veszélyt.

A draftról Dobson érkezett valódi szélső elkapónak és méreteivel alternatívát jelenthet Gronk kiesésére, hogy a red-zone-ban több opciójuk legyen, mert például tavaly ez jelentette az egyik legnagyobb gondot. Itt sem Welker, sem Hernandez nem tudott hozzászólni a játékhoz. Boyce meg jött deep threatnek, hogy végre megint legyen valaki, aki képes mélységében kinyitni a pályát, amire az elmúlt két évben ismét csak Gronk volt képes a seamen. Stallworth ha nem sérül meg betölthetett volna talán meghatározó szerepet a PO-ban is. Brandon Tate volt 2010-ben az utolsó ilyen stílusú játékos a csapatban, aki a pályán tudott bizonyítani is.

Bár az ESPN Bostonon folyamatosan azt írják, hogy nem lesz a Patriots támadójátékában szemléletváltozás a célpontok teljes kicserőlédése ellenére sem, de én nagyon remélem, hogy kevesebb no huddle lesz, több futás, több under center és több playaction és ha lehet így fogalmazni, inkább erőből oldja meg a támadósor a feladatát, nem pedig csili-vili, fineszes, matchup keresés fog zajlani.

Ha meg Hernandez hasonmás, akkor el kell hozni a Dolphinstól Charles Clayt. 😉
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szerintem meg éppen azért van a kérdőjel, mert AH-val az volt a nagy dolog a 2TE-s felállásban, hogy tudott kvázi 3WR-essé, vagy ha éppen arról volt szó, akkor HB/FB-sé válni. Mindezt hurryup közben, amikor nincs idő a védelemnek is váltani. A Pats 2TE-s felállása ettől volt különleges, ettől volt nehéz levédekezni. Ha ez nincs, akkor átmegy az egész "sima" 2TE-s felállásba, amiben nem lesz semmi "különleges". Az NFL-ben jópár csapat van, ahol van 2 jó TE, sőt olyan is van nem is egy, ahol melléjük még kiváló WR corp is van. Megjegyzem, szerintem a futásnak is nagy lökést adott a fenti felállás. Egy klasszikusabb 2TE-s rendszerben a futással is meggyűlhet a gond. Majd meglátjuk.peterk2005
Én ebben nem értek veled egyet. Szerintem a Pats hurry-up O-jának egyáltalán nem fontos AH. 3 dolog kell a meglátásom szerint: elit QB, végtelenül fegyelmezett fal és egy klasszis TE, aki jól blokkol és jól kap el. AH csak hab volt a tortán, de szerintem nagyon fel volt fújva pár látványos meccse miatt (lásd tavalyi div playoff a Denver ellen). Jó pár mérkőzésen működött a hurry-up Hernandez nélkül is.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ami zavaros, hogy Hernandezt tudták volna pótolni a draftról könnyedén (pl. Reed a Floridáról), hogyha ennyire kulcsszereplő a Pats offense működéséhez, mert Gronkowski hasonmást is igazoltak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szerintem meg éppen azért van a kérdőjel, mert AH-val az volt a nagy dolog a 2TE-s felállásban, hogy tudott kvázi 3WR-essé, vagy ha éppen arról volt szó, akkor HB/FB-sé válni. Mindezt hurryup közben, amikor nincs idő a védelemnek is váltani. A Pats 2TE-s felállása ettől volt különleges, ettől volt nehéz levédekezni. Ha ez nincs, akkor átmegy az egész "sima" 2TE-s felállásba, amiben nem lesz semmi "különleges". Az NFL-ben jópár csapat van, ahol van 2 jó TE, sőt olyan is van nem is egy, ahol melléjük még kiváló WR corp is van. Megjegyzem, szerintem a futásnak is nagy lökést adott a fenti felállás. Egy klasszikusabb 2TE-s rendszerben a futással is meggyűlhet a gond. Majd meglátjuk.peterk2005
Én azt jósoltam anno, hogy egyre több csapat fog amolyan "offensive weapon"t (ez nem új sütetű elnevezés) alkalmazni.
Én kis kedvenc csapatomban (KC) egy HB-WR Dexter McClustar, akire ha LBt raknak akkor WR, ha CBt akkor HB. Mindkettőnek kiváló (ha csak átlagos lenne az úgy nem ér sokat).
Több csapatban van ilyen játékos. Például egy FB, aki H-back (TE-FB kombó). Vagy slot WR, aki félig speedy HB. Vagy épp ugye TE aki WR.
Azt akarom mondani: egyet is értek veled, meg nem is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Hogy úgy mondjam be is baszna, ha annyit érne az offensünk, hogy egy (hibrid) TE kivállását meg kell, hogy érezzük.
Mivel megjött Tebow, eleve senki se tudja mivel készülünk, milyen meglepetések várnak az ellenfélre, és felesleges túlmisztifikálni egy összekötő kiesését.
Nem ezen fog múlni, se pro, se kontra a SB.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet túl optimista amit gondolok, de szerintem, bizonyos szempontból, még erősebb lehet a 2TE felállás. Ha Gronk rendbe jön, és Ballard (akibe én még mindig bízom, a rossz hírek ellenére) beválik, két olyan TE-el tud felállni az O, akik elkapásban mismatchek a nagy LB-nek, viszont kiemelkedő futásblokkolók, ha az kell. Tulajdonképpen 7 falemberrel tudnánk futni. Nekem Hernandezzel az volt a "bajom", hogy inkább elkapó, mint TE volt. Futásblokkolásban nem volt valami erős. Szóval szerintem nem fog hiányozni AH, ha Ballard tudná hozni a két évvel ezelőtti önmagát. Meg persze az egész dolog Gronk egészségén áll vagy bukik.LordTamas
Szerintem meg éppen azért van a kérdőjel, mert AH-val az volt a nagy dolog a 2TE-s felállásban, hogy tudott kvázi 3WR-essé, vagy ha éppen arról volt szó, akkor HB/FB-sé válni. Mindezt hurryup közben, amikor nincs idő a védelemnek is váltani. A Pats 2TE-s felállása ettől volt különleges, ettől volt nehéz levédekezni. Ha ez nincs, akkor átmegy az egész "sima" 2TE-s felállásba, amiben nem lesz semmi "különleges". Az NFL-ben jópár csapat van, ahol van 2 jó TE, sőt olyan is van nem is egy, ahol melléjük még kiváló WR corp is van. Megjegyzem, szerintem a futásnak is nagy lökést adott a fenti felállás. Egy klasszikusabb 2TE-s rendszerben a futással is meggyűlhet a gond. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én bízok Tebow-ban hiszen idén játszunk a paccc-el 😀polamalu
Titeket már úgyis kinyírt egyszer 😛Boston
Pont mint Budán kutyavásár 😉
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Egyébként meglep, hogy AH kiesésével mindenről van szó, csak arról nem, hogy hogy fog kinézni a Pats offense szeptembertől. A 2TE-s felállás ugyanis - ami főleg a hurryup offense idején az igazi mismatch generáló volt, - kapott egy erős kérdőjelet. És mivel a 3WR-es felállás mellett már eleve volt kérdőjel, csodálom, hogy nem erről szól a topic. Talán mindenki úgy van vele, hogy majd BB/TB megoldja, aki szerint meg nem, az meg Tebow-ban bízik? 😀peterk2005
Lehet túl optimista amit gondolok, de szerintem, bizonyos szempontból, még erősebb lehet a 2TE felállás. Ha Gronk rendbe jön, és Ballard (akibe én még mindig bízom, a rossz hírek ellenére) beválik, két olyan TE-el tud felállni az O, akik elkapásban mismatchek a nagy LB-nek, viszont kiemelkedő futásblokkolók, ha az kell. Tulajdonképpen 7 falemberrel tudnánk futni. Nekem Hernandezzel az volt a "bajom", hogy inkább elkapó, mint TE volt. Futásblokkolásban nem volt valami erős.

Szóval szerintem nem fog hiányozni AH, ha Ballard tudná hozni a két évvel ezelőtti önmagát. Meg persze az egész dolog Gronk egészségén áll vagy bukik.

Welker viszont hiányozni fog a futásnál is, bár konkrét statisztikát nem láttam, szubjektíven a méreteihez képest nagyon jó blokkolónak tartom. Bár ebben a Harcikutya (Edelman) pótolhatja, Amendoláról viszont semmit nem tudok.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Én bízok Tebow-ban hiszen idén játszunk a paccc-el 😀polamalu
Titeket már úgyis kinyírt egyszer 😛

Do your job
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A végén még kiderül, hogy AH a bloods főmuftija, ő irányítja a fél földalatti Boston-t, és még a csapatba is úgy került, hogy Belichick-et befenyítette. Kezd a dolog uncsi lenni, ennél lassan a Tebow téma is jobb. 😀

Egyébként meglep, hogy AH kiesésével mindenről van szó, csak arról nem, hogy hogy fog kinézni a Pats offense szeptembertől. A 2TE-s felállás ugyanis - ami főleg a hurryup offense idején az igazi mismatch generáló volt, - kapott egy erős kérdőjelet. És mivel a 3WR-es felállás mellett már eleve volt kérdőjel, csodálom, hogy nem erről szól a topic. Talán mindenki úgy van vele, hogy majd BB/TB megoldja, aki szerint meg nem, az meg Tebow-ban bízik? 😀peterk2005
Voltunk már nagyobb szarban, abból is kikecmeregtünk hál' Istennek. Amúgy talán meglepő, de én inkább bízok a futójátékban, mint sem abban hogy TB/BB duónak kell ezt megoldani. TC-ben már tisztulni fog a kép.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Figyizzz, ez, aminek mindegyik fala ilyen meredek, a GÖDÖR.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Van még idő embert szerezni, nem kell Tebóbabízni! 😀 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én bízok Tebow-ban hiszen idén játszunk a paccc-el 😀
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
A végén még kiderül, hogy AH a bloods főmuftija, ő irányítja a fél földalatti Boston-t, és még a csapatba is úgy került, hogy Belichick-et befenyítette. Kezd a dolog uncsi lenni, ennél lassan a Tebow téma is jobb. 😀

Egyébként meglep, hogy AH kiesésével mindenről van szó, csak arról nem, hogy hogy fog kinézni a Pats offense szeptembertől. A 2TE-s felállás ugyanis - ami főleg a hurryup offense idején az igazi mismatch generáló volt, - kapott egy erős kérdőjelet. És mivel a 3WR-es felállás mellett már eleve volt kérdőjel, csodálom, hogy nem erről szól a topic. Talán mindenki úgy van vele, hogy majd BB/TB megoldja, aki szerint meg nem, az meg Tebow-ban bízik? 😀peterk2005
Én úgy vagyok vele hogy majd BB/TB megoldja, ha meg nem, bízok Tebowban.... 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A végén még kiderül, hogy AH a bloods főmuftija, ő irányítja a fél földalatti Boston-t, és még a csapatba is úgy került, hogy Belichick-et befenyítette. Kezd a dolog uncsi lenni, ennél lassan a Tebow téma is jobb. 😀

Egyébként meglep, hogy AH kiesésével mindenről van szó, csak arról nem, hogy hogy fog kinézni a Pats offense szeptembertől. A 2TE-s felállás ugyanis - ami főleg a hurryup offense idején az igazi mismatch generáló volt, - kapott egy erős kérdőjelet. És mivel a 3WR-es felállás mellett már eleve volt kérdőjel, csodálom, hogy nem erről szól a topic. Talán mindenki úgy van vele, hogy majd BB/TB megoldja, aki szerint meg nem, az meg Tebow-ban bízik? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vbewabzahqihikp8axgw
Aaron Hernandez apartment search yields gun ammo
The Massachusetts State Police searched Aaron Hernandez's apartment in Franklin, Mass., and found boxes of firearm ammo. They also discovered a hooded white sweatshirt possibly worn by the former New England Patriot on the night of Odin Lloyd's death.


Aaron Hernandez apartment search yields gun ammo

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most értettem meg igazán, hogy hova tűnnek az emberek a holtszezonban az oldalról... 😂jjncaa
Read üzemmódra tértünk át 😉Egon
Itt vagyunk csak inkább más topicokat olvasunk...Boston
sajnos én látom az oldalletöltési adatokat is... 😕 😊jjncaa
hát nekem jobban bejött volna ha az elmúlt hetekben egy hozzászólás sincs a topichoz....Aic
Akkor neked ez a site jön be a legjobban:
 www.semmi.hu/
Jó szórakozást hozzá.
És ne felejtsd el betenni kedvencnek.Sobri Jóska
Lehet pikírtkedni,pedig rohadtul igaza van. Tőled pedig a kétszázadszorra leírt " jesszum pepi,már hol tartanánk,ha már a drafton behúzzuk TT-t" mantrád után,nem is túl elegáns dolog ...kolok1972
Hogy ne lenne igaza valakinek, aki elmondja mi jött volna be neki jobban?
Csak tudja.
Ha még ebben is tévedne, elég gáz lenne...

Szerintem igenis elegáns ahogy leírom, ahhoz képest, ahogy gondolom.Sobri Jóska
Ne hagyd magad!