New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ő izé
De amúgy 4–3-ban eddig is a szélen volt, azért nem értettem a felvetést 😀
Az más, ha arra gondolsz, hogy DL-be menjen fel RE-ként, az már érdekesebb lehet, bár inkább Ninko mellett SLB-ként számoltak vele, esetleg, hogy az ő helyét veszi át egy sorral feljebb. RE-nek pihentetésre van egy pár fiatalunk, akit ki lehetne próbálni, ott őt nem erőltetném
Ja, hogy közben beleszerkesztetted a DE/LB-hibrid kitételt, az más 😀

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jobb szélen..Már tavaly is azt vártam, hogy picit tehermentesítik néha vele Jones-t, s besegít a passrushba keményebben..Fletcher szerintem a legjobb passzvédekezésben a LB sorból..De hát törik keze, lába..Jó lenne, ha idén végre egészséges tudna maradni.. De jó minőségű LB van most elég a csapatban..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyik szélen gondolod? 😊
Fletcher jó csóka, de szerencsétlen állandóan sérült

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát azt tudjuk, hogy Mayo és Spikes jó futás ellen..Remélem Hightower előrébb lép egy kicsit, s talán szélen játszatják LB/DE hibridként..Collins szerintem jó lesz..Kifejezetten robbanékony, akár középen is..Mind a négyen erősebbek lehetnek blitzben, passrushban is..De igazából annak örülnék, ha már passzok ellen is lényegesen jobban működne ez a corp..Fletcher tavaly jó volt ebben az edzőtáborban.. Mayo szervezze a játékot,a többiek meg pusztítsanak.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem tavaly sem volt gáz, miután rendeződött a secondary, és még tovább javulhat majd

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát jah..Adalius Thomas, Vrabel, Seau, Bruschi, Colvin..
Régi szép idők..
De meg merem kockáztatni, hogy idén kifejezetten erős LB sorunk lesz..Sőt a védelmünk sokkal jobb lesz mint tavaly volt.. De kell is majd idén Brady-nek segíteni szerintem.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
zinedine5
Na, ezzel valami gebasz van, nagyításnál a képernyő bal szélére kerül, a fele nem látszik

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
De 2007-nél szerintem 99%-ban csak az offense-re emlékszünk és arra nem, h a DEF mit tett hozzá. Mert általában nem is kellett sok mindent hozzá tennie. De én úgy emlékszem, h akkor több, tőlem lényegesen rutinosabb, hozzáértőbb drukker azt kifogásta a bowl.hu előd - fórumán, h a DEF nem igazán mutat semmit és ki tudja, h mi lesz ebből éles helyzetben.
...Rule
Most arról a védelemről beszélünk, amelyiknek a LB sora a Sports Illustrated címlapján vigyorgott? Arra én emlékezni fogok, amíg élek! 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
HA jól látom még nem volt a Pats közleménye Armstead állapotáról:
"Armond Armstead had surgery to treat an infection. Armond is in good condition and is expected to make a full recovery. A timetable has not been set for his return to football.”
:-/

Do your job
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A napokban pont néztem a 2007-es statokat, de azt meg nem mondtam volna, hogy a Giants 53 sackje mögött mi értük el a legtöbbet 47-tel 😊Wyatt
A 3SB győzelem idején is marha jól nyomta a csapat mind turnoverben, mind sackben.

Ritkán fordul elő az, hogy offense dominanciával végig lehet nyomni győztesen egy szezont. Utoljára talán a 2009 volt ilyen, a Saint vs Colts SB idején, de akkor ugye mindkettő HFA-val, végig dome-ban nyomta le a PO-t, az SB meg Miami-ban volt...

Nincs mese, a k*va időjárás, a hideg, a sár, a hó betesz a prolific offense-nek, ilyenkor kell a védelem is nagyon.peterk2005
A 3 SB győzelemre, akik nem emlékeznek rá - pl. én is csak a 3 gyűrűt éltem meg Pats - drukkerként -, mind úgy tekintenek vissza, h elit D, közepes O + Tom Brady.

De 2007-nél szerintem 99%-ban csak az offense-re emlékszünk és arra nem, h a DEF mit tett hozzá. Mert általában nem is kellett sok mindent hozzá tennie. De én úgy emlékszem, h akkor több, tőlem lényegesen rutinosabb, hozzáértőbb drukker azt kifogásta a bowl.hu előd - fórumán, h a DEF nem igazán mutat semmit és ki tudja, h mi lesz ebből éles helyzetben.

Gondolom Wyatt is erre utalt, h ennek tükrében meglepően érdekes ez a stat.
A sack-ek másrészt szerintem azzal függhetnek össze, h ellenünk - mivel rendre hátrányban voltak az ellenfelek - rendre sokat passzoltak, így pedig sokkal több kísérlet nyílt arra, h pass rusher-t küldjön a csapat. Nyilván a sack-eket meg is kell csinálni, tehát ez ettől függetlenül ez a védelmet dícséri.

Az viszont nyilván nem, h egy sacket nem sikerült végrehajtani, ami sokunknak a legfájóbb: amikor Eli a döntőn üldözőitől elszakadva, futtában - ha jól emlékszem 4. kisérletre - megcsinálta a 1st down. Abból a drive-ból jött a győztes TD:S
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A napokban pont néztem a 2007-es statokat, de azt meg nem mondtam volna, hogy a Giants 53 sackje mögött mi értük el a legtöbbet 47-tel 😊Wyatt
A 3SB győzelem idején is marha jól nyomta a csapat mind turnoverben, mind sackben.

Ritkán fordul elő az, hogy offense dominanciával végig lehet nyomni győztesen egy szezont. Utoljára talán a 2009 volt ilyen, a Saint vs Colts SB idején, de akkor ugye mindkettő HFA-val, végig dome-ban nyomta le a PO-t, az SB meg Miami-ban volt...

Nincs mese, a k*va időjárás, a hideg, a sár, a hó betesz a prolific offense-nek, ilyenkor kell a védelem is nagyon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A napokban pont néztem a 2007-es statokat, de azt meg nem mondtam volna, hogy a Giants 53 sackje mögött mi értük el a legtöbbet 47-tel 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak ugye nála sajna ellobbant a tűz...Sobri Jóska
Vagy egydimenziós csapatot építettek köré. Már pedig SB-t kiegyensúlyozott csapat tud csak nyerni. Védelem meg nem volt 2006 óta. Def. koordinátor dettó hiánycikk. 2008 után meg az egyetlen impact playert is elcserélték a front7-ben egy NT kedvéért, akit azóta sem pótoltak. A Patriots arra az útra lépett már régóta, ami sorozatos betliket eredményezett a Coltsnál is Manning fénykorában. Ahhoz képest remek "eredmény" a két vesztes Super Bowl. PM is csak akkor tudott Super Bowlt nyerni, amikor a védelem végigcipelte a teljes rájátszásban irányítóját.DoM
Nem értelek, hogy miért állsz le vitatkozni vele.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak ugye nála sajna ellobbant a tűz...Sobri Jóska
Vagy egydimenziós csapatot építettek köré. Már pedig SB-t kiegyensúlyozott csapat tud csak nyerni. Védelem meg nem volt 2006 óta. Def. koordinátor dettó hiánycikk. 2008 után meg az egyetlen impact playert is elcserélték a front7-ben egy NT kedvéért, akit azóta sem pótoltak. A Patriots arra az útra lépett már régóta, ami sorozatos betliket eredményezett a Coltsnál is Manning fénykorában. Ahhoz képest remek "eredmény" a két vesztes Super Bowl. PM is csak akkor tudott Super Bowlt nyerni, amikor a védelem végigcipelte a teljes rájátszásban irányítóját.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Nem balkezes irányítóhoz passzoló OT-i voltak, nem vette figyelembe a playbook, hogy ő a kezdő QB (mivel nem is ő volt), nem gyakorolt az első csapat elkapóival egy teljes felkészülési időszak alatt, és még sorolhatnám.
Tessék megnézni pl. Pl. Peyton Manning első évének számait az NFL-ben, amikor egyből 16 meccsen kezdő volt, a teljes offseasonban együtt készülhetett a csapatával, és így lett egy majdnem 57% passzpontosság 28/28 TD/INT mutató mellett.
Csak aztán folytathatta, és belerázódott.Sobri Jóska
Brady 2001-es éve, ott neki se állt rendelkezésére az offseason, hogy elsőszámú irányítóként gyakoroljon a csapattal:

64%, 2843 yard, 6.9 y/a, 18 TD, 12 INT, 41 sack, 86.5 OPRDoM
Nekem is Brady volt a kedvencem, ne is mondd. 😊
Csak ugye nála sajna ellobbant a tűz...

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem balkezes irányítóhoz passzoló OT-i voltak, nem vette figyelembe a playbook, hogy ő a kezdő QB (mivel nem is ő volt), nem gyakorolt az első csapat elkapóival egy teljes felkészülési időszak alatt, és még sorolhatnám.
Tessék megnézni pl. Pl. Peyton Manning első évének számait az NFL-ben, amikor egyből 16 meccsen kezdő volt, a teljes offseasonban együtt készülhetett a csapatával, és így lett egy majdnem 57% passzpontosság 28/28 TD/INT mutató mellett.
Csak aztán folytathatta, és belerázódott.Sobri Jóska
Brady 2001-es éve, ott neki se állt rendelkezésére az offseason, hogy elsőszámú irányítóként gyakoroljon a csapattal:

64%, 2843 yard, 6.9 y/a, 18 TD, 12 INT, 41 sack, 86.5 OPR
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kötekedés képpen de azt a statisztikát is idetehetnéd amit a NFL meccseken prodkáltak mert szerintem az a mérvadó! Sokan képesek csodára az NCAA-ben aztán jön a fekete leves...ParadSEC
Az a vicces, hogy akár be is tehetné, mert Luck első szezonjában elég borzalom pontossággal passzolt. 😊 Sőt, a "ki tud nyerni"-ben is lehetne hasonlóságokat hozni, mert ugye, ha Tebow 2 évvel ezelőtti Broncos szezonjára ezt mondjuk, akkor Luck tavaly az NFL legrosszabb falával, Wayne kivételével komplett rookie WR, TE és RB corppal nyomott egy 11:5-ös szezont, ráadásul telis-tele ponszerző 2 minute drillt-el, győztes game winning drive-al. Szóval Luck esetén még nem is azt történt zömében, mint ami Denverben, hogy a védelem tartotta a frontot, hanem tényleg a Luck gyerek hozta össze a győzelmeket.

Ezzel együtt, őszintén szólva igencsak pesszimista lennék a Colts jövőjével kapcsolatban, ha annyi lenne az amit Luck felmutat, hogy "tud nyerni". Hiába a 11:5-ös bravúrszezon, a Chuckstrong, meg a jópár GWD, a "tud nyerni" szöveg egy nagy bullshit, ha nem játszott folyamatosan legalább 3-4 szezont, és nem látnám folyamatosan, hogy kulcs szitukban jól dönt, és évekig hozza a győztes drive-okat. Ha meg eközben még azt is látnám, hogy rendszeresen lábon lövi az elkapóit, hogy snap után nézeget mint az egyhetes újszülött, hogy aztán az első jelre, hogy lenyomhatják, elkezdjen pánikszerűen előre rohanni, akkor bizony tavasszal, a draft idején úgy lettem volna, hogy szép volt, jó volt, köszönjük Andew, de inkább próbáljuk meg Geno Smith-t behúzni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Valamint azoknak, akik szerint Tebow nem tud passzolni:
Sobri Jóska
Lehetetlen bármit is megtalálni ezen az oldalon az hozzászólások között, de ezt a kört már egy másik topikban talán Denard Robinson kapcsán lefutottuk.DoM
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kérdezz bármiről, ami NCAA! - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Igen lefutottuk.
Ott se mondtam, hogy nincs igazad, csupán annyit, hogy NFL meccsen sosem játszott igazi kezdőként.
Nem balkezes irányítóhoz passzoló OT-i voltak, nem vette figyelembe a playbook, hogy ő a kezdő QB (mivel nem is ő volt), nem gyakorolt az első csapat elkapóival egy teljes felkészülési időszak alatt, és még sorolhatnám.
Tessék megnézni pl. Pl. Peyton Manning első évének számait az NFL-ben, amikor egyből 16 meccsen kezdő volt, a teljes offseasonban együtt készülhetett a csapatával, és így lett egy majdnem 57% passzpontosság 28/28 TD/INT mutató mellett.
Csak aztán folytathatta, és belerázódott.


Valamint azoknak, akik szerint Tebow nem tud passzolni:
Tebow utoljára az egyetemen volt úgy kezdő, hogy eleve kezdőként számoltak vele, vagyis mivel ő balkezes pl. a jobb oldalon volt a vakoldali tackle, az ő előnyös adottságaihoz passzolt a playbook, stb.
A Denvernél Orton helyére ugorhatott be, és menet közbe eszkábáltak köré egy fos, szétesett offensből valami vészmegoldást.
Szóval egy egyszerű táblázatban az egyetem 4 éve alatt Tebow és Luck egyetemi statisztikái.
Lehet tippelgetni melyik sor kié.

Sobri Jóska
Nem kötekedés képpen de azt a statisztikát is idetehetnéd amit a NFL meccseken prodkáltak mert szerintem az a mérvadó! Sokan képesek csodára az NCAA-ben aztán jön a fekete leves...ParadSEC
Idevehetném, ha lenne olyan szezon, amelyre megkapta volna az esélyt, hogy kezdőként futhasson neki. De mivel nem kapta meg így csak a "szarból várépítés" jutott neki, ez pedig egy 1-5-ös csapatot átvéve azért elég jól sikerült.
De ha szerinted Tebow és Luck feltételei azonosak voltak az NFL-ben, akkor nem ugyanazt a ligát néztük.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valamint azoknak, akik szerint Tebow nem tud passzolni:
Sobri Jóska
Lehetetlen bármit is megtalálni ezen az oldalon az hozzászólások között, de ezt a kört már egy másik topikban talán Denard Robinson kapcsán lefutottuk.

NCAA passzjáték "előnyei" az NFL-lel szemben:

- kevésbé komplex védelmek, vagy ha elég komplex, nincs elég megfelelő játékos a megvalósításához --> egyszerűsödik az irányító dolga, különösen ha skillposztokon a recruiting miatt látható előnyben van - Tebow legnagyobb hiányossága és egyes vélemények szerint tanulási gondjai miatt nem is javítható. Nem tud első célpontjáról átváltani a másodikra és így tovább, mert nem tudja időben diagnosztizálni a védelmet. Lassú gondolkodás.

- a csapatok között jóval nagyobb az átlagos tehetség szint különbsége. Elkapók és secondary kapcsolatban ez könnyen azt jelenti, hogy jóval nagyobb az a terület, amit egy irányító eltalálhat és a célpontjának még lesz lehetősége elkapni. ez szorosan kapcsolódik az első ponthoz és megmagyarázza, hogy NCAA-ben brutál számokat felmutató irányítók hozzá sem tudnak szagolni az NFL passzjátékhoz. Tebow nyelvére lefordítva: nehezebben olvassa a védelmet, nem fogja olyan egyszerűen megtalálni az "üres célpontját" és sokkal kisebb lesz neki ezt követően az ablak, amit el kell találnia ahhoz, hogy elkapójának egyáltalán esélye legyen a labda megszerzésére.

- szélesebb a hashmark területe, vagyis az közelebb van az oldalvonalhoz, ezáltal egyszerűbb a dolga az irányítóknak az oldalvonal széléhez passzolni. NFL-ben a nehezebb dobások közé tartoznak ezek pontosság és karerő szempontjából.

Mindez magyarázhatja Tebow -20 százalékát a dobáspontosság területén, amit az egyetemen és az NFL-ben tudott nyújtani.

Itt cikk Tebow-ról a smartfootball oldalon:  smartfootball.com/quarterbacking/tim-tebows-last-chance

Én azt is írtam, hogy mindezek ellenére nem tartom ördögtőlvalónak, ha egy csapat/HC/GM rászánt volna három évet a csapat életéből, hogy mit lehet kihozni egy Tebow köré épített csapatból és passzjátékának inkonzisztenciáját (47 százalékos dobás pontosság) okozó tulajdonságok a harmadik év végére feljavíthatók lettek volna olyan szintre, hogy érdemes lenne megtartani őt továbbra is kezdő irányítónak. Szerintem ehhez a kísérlethez a Patriots nem a megfelelő klub, a ligában most elfoglalt helye szerint. Szerinted igen, mert Brady nem clutch és ez az oka a Super Bowl győzelmek korának. Szerintem hibásan eltolódott a csapatépítés egyetlen irányba 2009 óta és a csapat folyamatosan kudarcot vallott a másodlagos fegyverek fejlesztésében, hogy több lábon álljon a csapat játéka, ne csak a pálya közepét uralni tudó passzjátékkal tudjanak meccset nyerni, mert a keret erre lett felépítve. Plusz a koordinátor páros sem érhet Crennel és Weis nyomába, ami szintén kihat a csapat teljesítményére clutch helyzetben. Az idei csapatnál is sokan az elkapók/célpontok hiányát, az egység átalakulását tartják a gyenge pontnak, szerintem ez Patricia és McDaniels.
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Valamint azoknak, akik szerint Tebow nem tud passzolni:
Tebow utoljára az egyetemen volt úgy kezdő, hogy eleve kezdőként számoltak vele, vagyis mivel ő balkezes pl. a jobb oldalon volt a vakoldali tackle, az ő előnyös adottságaihoz passzolt a playbook, stb.
A Denvernél Orton helyére ugorhatott be, és menet közbe eszkábáltak köré egy fos, szétesett offensből valami vészmegoldást.
Szóval egy egyszerű táblázatban az egyetem 4 éve alatt Tebow és Luck egyetemi statisztikái.
Lehet tippelgetni melyik sor kié.

Sobri Jóska
Nem kötekedés képpen de azt a statisztikát is idetehetnéd amit a NFL meccseken prodkáltak mert szerintem az a mérvadó! Sokan képesek csodára az NCAA-ben aztán jön a fekete leves...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Valamint azoknak, akik szerint Tebow nem tud passzolni:
Tebow utoljára az egyetemen volt úgy kezdő, hogy eleve kezdőként számoltak vele, vagyis mivel ő balkezes pl. a jobb oldalon volt a vakoldali tackle, az ő előnyös adottságaihoz passzolt a playbook, stb.
A Denvernél Orton helyére ugorhatott be, és menet közbe eszkábáltak köré egy fos, szétesett offensből valami vészmegoldást.
Szóval egy egyszerű táblázatban az egyetem 4 éve alatt Tebow és Luck egyetemi statisztikái.
Lehet tippelgetni melyik sor kié.


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből az SB game-winning drive-on kívül.DoM
Nem elég?
Tebow pedig nem dobni jön, hanem nyerni.
Ha valaki látta akár csak az NFL meccseit, végtelen ostobaságra vall, ha a dobómozdulatát, vagy a passzpontoságát veszi górcső alá.
Passzolni hagyományosan vett értelemben nem tud tökéletesen, zágson.
Tebow nyerni tud, még akkor is, ha csak 2 sikeres átadása van egy meccsen.
Marino, vagy a Manning papa csodásan passzolt. Kettejüknek együtt van 0 SB-gyűrűjük.
Tebow-nak lesz.
Ha lehetne választani egy irányítót, akinek van 50 jó passza, de a csapat veszít, és kiesik a PO-ból, vagy van 2, de továbbmegy, én az utóbbit választanám.
Majd szóljon aki szerint a győzelemnél fontosabb a szép dobómozdulat.


több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
TE/FB hibrid pozíció? Még a végén tényleg rosterre kerül.Gogo
Mondjuk biztos hülyeség amit írok, de a mezszín alapján irányítóként gyakorol. Mi értelme lenne elkapóként játszatni amikor sokkal jobb kezűek vannak nála, a futóposzt meg eléggé rendben van nélküle is.Bazzani
Mai Tebow-adag:

A labdabiztonságot szimuláló feladat során annyi változás történt az előző évek gyakorlatához képest, hogy egy védő helyett három próbálta kiverni a játékszert a labdás ember kezéből. Az irányítók közül egyedül Tim Tebow vett részt a feladatban. Tebow a blokkoló zsákok közötti futófeladatnál is jelen volt, ahol a labdát cipelő támadójátékosok kaptak szerepet. Ez jelentheti, hogy valójában nem csak irányító poszton számítanak rá az edzők. Azonban könnyen elképzelhető, mivel Tebow a passz helyett gyakran menekülni próbál a labdával, nagyobb hangsúlyt helyeznek nála a labdabiztonságra, mint az olyan pusztán passzoló irányítóknál mint Brady vagy Mallett.

Tegnap is a bulvárhírrel ellentétben a special teams keretében kapott labdát, ahol a passz vélhetően a kickoffot helyettesítette, hogy a labdás ember kezébe kerüljön a labda az open field tackling gyakorlathoz. Ahogy a mai riportban olvasható itt fentebb is, ebbe mindenki azt magyaráz bele, amit éppen akar.

szerk.: twitter fronton még Tebow-jelentés

Tebow again shaky throwing the ball. 2 passes batted down in 7on7. Also worked briefly w/ receivers/backs in ball security & tackling drills


Practice over. Brady and Mallett were sharper today. Tebow was pretty horrible -- held onto the ball for over 10 seconds on one play
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből az SB game-winning drive-on kívül.