New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ide a rozsdás bökőt, h kísérletet teszünk majd Tommy Kelly leigazolására.
Sok DL-poszton játszott már, kiöregedőfélben lévő Raider... tipikus Pats depth playa'😀Gyulus
Source: #Patriots and former #Raiders DT Tommy Kelly agree to a two-year deal, I'm told. Great fit. Bet @wilfork75 will be pumped. (Rapoport)
😀zolika26
nagyon szeressük ezt 😊 főleg, hogy ha a 2010-2011es önmagát hozzaHabi
DT-t fog játszani Vince mellett (Love kárára) / jön ismét a jó öreg 3-4, és RE lesz?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csalunk, ahogy szoktuk. 😉zinedine5
A gyenge schedule miatt elég a szokásos mázli is, ami az NFL-ben csak a Patset érinti évről-évre.DoM
Jaja. Tavaly is ezt mondta mindenki, hogy az NFC West egy főnyeremény. Hát annak bizonyult. (Az a csapat egyéni "sikere", hogy még a Cards-tól is sikerült kikapni a két nagyágyú mellett.)
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Akár jó is lehet, kíváncsi vagyok, mennyivel kínálták meg erre a két évre...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ide a rozsdás bökőt, h kísérletet teszünk majd Tommy Kelly leigazolására.
Sok DL-poszton játszott már, kiöregedőfélben lévő Raider... tipikus Pats depth playa'😀Gyulus
Source: #Patriots and former #Raiders DT Tommy Kelly agree to a two-year deal, I'm told. Great fit. Bet @wilfork75 will be pumped. (Rapoport)
😀zolika26
nagyon szeressük ezt 😊 főleg, hogy ha a 2010-2011es önmagát hozza


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ide a rozsdás bökőt, h kísérletet teszünk majd Tommy Kelly leigazolására.
Sok DL-poszton játszott már, kiöregedőfélben lévő Raider... tipikus Pats depth playa'😀Gyulus
Source: #Patriots and former #Raiders DT Tommy Kelly agree to a two-year deal, I'm told. Great fit. Bet @wilfork75 will be pumped. (Rapoport)
😀


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Csalunk, ahogy szoktuk. 😉zinedine5
ezen sírtam a röhögéstől 😀

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csalunk, ahogy szoktuk. 😉zinedine5
A gyenge schedule miatt elég a szokásos mázli is, ami az NFL-ben csak a Patset érinti évről-évre.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛Boston
Nem gond, mert itt van Fells és tendert kapott Hoomanawanui.zinedine5
Ballard powaWyatt
plánezinedine5
Fő az optimizmus. 😊 Nem is értem, miért adtatok Gronknak akkora szerződést, ha ilyen simán lehet pótolni. Mondjuk azt még ki kell találni, hogy hogyan lesznek 13-an a pályán, hogy mindhárom TE-pótlék egyszerre odaférjen, de ugye nincs lehetetlen. 😀somoskovig
Csalunk, ahogy szoktuk. 😉
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛Boston
Nem gond, mert itt van Fells és tendert kapott Hoomanawanui.zinedine5
Ballard powaWyatt
plánezinedine5
Fő az optimizmus. 😊 Nem is értem, miért adtatok Gronknak akkora szerződést, ha ilyen simán lehet pótolni. Mondjuk azt még ki kell találni, hogy hogyan lesznek 13-an a pályán, hogy mindhárom TE-pótlék egyszerre odaférjen, de ugye nincs lehetetlen. 😀

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛Boston
Nem gond, mert itt van Fells és tendert kapott Hoomanawanui.zinedine5
Ballard powaWyatt
pláne
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛Boston
Nem gond, mert itt van Fells és tendert kapott Hoomanawanui.zinedine5
Ballard powa

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛Boston
Nem gond, mert itt van Fells és tendert kapott Hoomanawanui.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setbackDoM
Én nem aggódok, mert remekül sikerült megerősíteni az elkapó sorunkat 😛

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Remek hírek Gronk törött karjáról... Ron Borgesnek köze van a cikkhez, ami jelentősen tompítja az élét, de csak ha a harmada igaz, az se túl üdítő.

 bostonherald.com/sports/patriots_nfl/new_england_patriots/2013/04/another_rob_gronkowski_setback
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Az FA-n eddig három UTre is rámozdult a csapat, mindegyiket buktaGyulus
Starks mellett ki volt a másik két 3tech?DoM
Reiss nemrégiben Desmond Bryantet, Martin Vaughnt és Marcus Spearst említette, mint olyanokat, akik iránt BB-ék érdeklődtek/ajánlatot tettek...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az FA-n eddig három UTre is rámozdult a csapat, mindegyiket buktaGyulus
Starks mellett ki volt a másik két 3tech?
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Patriots preseason schedule: Week 1 at Eagles, Week 2 (8/16) vs. Buccaneers, Week 3 at Lions, Week 4 vs. NY Giants. Game vs. TB national TV

vajon kivel edzünk is együtt?
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Giants, Edelman?
A pálya közelébe se kerülne WR-ként, főállású punt returnerként lenne csak esélye.

Kétlem, hogy sok olyan O van, amiben akkora szerepet kaphatna, mint nálunk. Főleg a jelenlegi WR-felhozatalunkat elnézve.
A tavalyi playbookot továbbfejlesztve nálunk továbbra is ő lenne a mindenes... fut, elkap, visszahord, ha kell beáll CB-nek... 😀

Eddig azt hittem, hogy a lábsérülése miatt nem igazoltuk újra... frász tudja, lehet, hogy a giants-dokik játékra késznek látják.

más: kicsit utánaolvastam a draft felhozatalnak... nem lenne ellenemre, ha egy Sanders RFA-tenderrel buknánk a 3. körös picket, az 1.-2. körben pedig az igencsak mély DT, OG állományból merítenénk. Az FA-n eddig három UTre is rámozdult a csapat, mindegyiket bukta. Az RG poszt az én szememben továbbra is "kiadó", Logan fizetése miatt 2014-ben egyébként is szükség lesz egy B-tervre.

Jobban járunk ezzel, mintha CB-t és WR-t draftolnánk - az elmúlt években cca. 3-3 "félrelövésünk" volt mindkét poszton.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
De egyelőre csak látogatásról írnak, még nincs szerződés ugye?
Legalább ő maradjon már a 3 fehér törpéből :/

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor a három muskétásból - WW, Fafej, Edelman - egy sem marad. 😕 Kár, szerettem mindhárom játékát.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Edelman Giants? 😐Wyatt
Gyűrűt akar nyerni. 😛DoM
Edelman-ra sincs szükségünk!😕
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000157106/article/tom-brady-throws-passes-to-terrell-owens-at-usc?campaign=Facebook_atl_hanzus

Brady-T.O. workout

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Edelman Giants? 😐Wyatt
Gyűrűt akar nyerni. 😛
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman Giants? 😐

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
ismerkednek...:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000156692/article/tom-brady-danny-amendola-start-working-out

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!