New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Megvan az első számú DB célpont a draftra?

"Bill Belichick was part of a large Patriots contingent at UConn's Pro Day on Wednesday, and one scout from another team in attendance figured Belichick's primary attention was on cornerback Blidi Wreh-Wilson. Gogo
Még anno Darius Butler draftjánál írták több helyen, hogy az Öreg nagyon nagyra tartja a UConn programját. Hogy ez most a szokásos udvariasság, vagy tényleg így van nem tudom, minden esetre Blidi azon CB-k közé tartozik, akinek tudnék örülni a drafton (mondjuk ne az első körben hozzuk el).

Do your job
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Megvan az első számú DB célpont a draftra?

"Bill Belichick was part of a large Patriots contingent at UConn's Pro Day on Wednesday, and one scout from another team in attendance figured Belichick's primary attention was on cornerback Blidi Wreh-Wilson.

The scout drew a comparison between Wreh-Wilson and Devin McCourty in the sense that both have "plus-intangibles" and are the type of prospects a coach would want an entire rookie class looking toward as the way things are supposed to be done.

From a football perspective, Wreh-Wilson is said to have excellent size and length, runs well, can excel in man coverage, but lacks a bit in the playmaking area.
" (ESPN Boston)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Grimes a Miami-é 1évre!GhostLead
Nem baj, nekünk tök jó elkapóink vannak. Ja nem.Boston
Minek? Majd futunk! Vagy mégsem? 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Grimes a Miami-é 1évre!GhostLead
Nem baj, nekünk tök jó elkapóink vannak. Ja nem.

Do your job
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Grimes a Miami-é 1évre!
Tommy Kelly-t cutolta a Raiders érdemes lenne megszerezni?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots signed WR Michael Jenkins, formerly of the Vikings.
Jenkins, 31 in June, caught 40 passes for 449 yards and two touchdowns last season, appearing in all 16 games. "Molasses Mike" was released by the Vikings more than three weeks ago, and didn't draw an ounce of known interest before signing with New England. The deal is likely for the veteran's minimum, and it isn't a guarantee that he'll make the team out of training camp. Jenkins can block, but he can no longer generate any separation from defensive back.

Tessék játszatni, nálam van GM játékban! 😀empty taxi
A tavalyi év off season tapasztalatai alapján erre kevés esélye van. Már az szép lesz tőle, hogy ha megéri a végső keretszűkítést. 😀 Ki tudja, lehet, hogy ő lesz az új kedvenc TB célpont!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Patriots signed WR Michael Jenkins, formerly of the Vikings.
Jenkins, 31 in June, caught 40 passes for 449 yards and two touchdowns last season, appearing in all 16 games. "Molasses Mike" was released by the Vikings more than three weeks ago, and didn't draw an ounce of known interest before signing with New England. The deal is likely for the veteran's minimum, and it isn't a guarantee that he'll make the team out of training camp. Jenkins can block, but he can no longer generate any separation from defensive back.

Tessék játszatni, nálam van GM játékban! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ide a rozsdás bökőt, h kísérletet teszünk majd Tommy Kelly leigazolására.
Sok DL-poszton játszott már, kiöregedőfélben lévő Raider... tipikus Pats depth playa'😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
... nem csoda, hogy Freeney nem "ragadt" itt az FA-túrája alatt. Az évi 6 milkás igényével mehet ahova akar, sok sikert a Broncosnak😀
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000154120/article/dwight-freeneys-demands-slow-denver-broncos-talks

Mondjuk ezek után kíváncsi vagyok, hogy Abraham mit kérhetett. Évi 5 milliót?Gyulus
Elképesztő igények.

Nem tudom, hogy az ügynököknek nem tűnik fel, hogy az FA piac hogy alakul? Látható, hogy nagyon kevesen kaptak nagy fizut. Fontos láncszemek (pl. nálunk Talib, Vollmer), kapnak 5-6-7 milliókat, Freeney és Abraham pdig inkább sziutációs játékosok most már.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Coltsnál hozzászoktatták a jóhoz, kitöltötte nagypénzes szerződését, és azt hiszi, hogy nem látta senki tavaly :d

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
... nem csoda, hogy Freeney nem "ragadt" itt az FA-túrája alatt. Az évi 6 milkás igényével mehet ahova akar, sok sikert a Broncosnak😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ufe1zgllzax1psgmckdq
Dwight Freeney's demands slow Denver Broncos talks
The Denver Broncos remain interested in Dwight Freeney, but the veteran's gaudy contract demands are standing in the way of a deal being closed, Michelle Beisner reported.


Mondjuk ezek után kíváncsi vagyok, hogy Abraham mit kérhetett. Évi 5 milliót?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nyilván safetynek, de asszem el kéne takarodnom aludni végre, mert ez brutálisan nem megy mostanában 😊Wyatt
Nyugi. Félszavakból is megértünk Téged 😊

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván safetynek, de asszem el kéne takarodnom aludni végre, mert ez brutálisan nem megy mostanában 😊

több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
DMC maradjon meg CB-benWyatt
Mármint safety-ben, nem? Vagy te vissza akarod rakni CB-nek?
több mint 11 éve
Guggenheim 38
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000112531/Crabtree-38-yard-TD-catch

OK, hogy ez most csak egy kiragadott példa Arrington-tól, de épp az ilyenek azok, amelyek szerintem iszonyatosan benne vannak a szélső CB-kénti játékában, ezekkel minden egyes play-nél számolni kell nála, sajnos.

Ez egy veszélyfaktor nála és én ezért nem gondolnám megnyugtató megoldásnak a szélen.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másrészt tavalyelőtt a szélen is megfelelő, jó átlagos volt.tomi-tomi
Akkor én mást várok el egy jó átlagos szélső CB-től, Boston
2011-ben: 7 INT, 15 pass deflected, 88 tackle (ebből 22 assist), 1 FR, 54,5 % complete pass, 68,8 passer rating. Nekem ez jó átlagos. (Sőt!)
Szigorú ember vagy! 😀tomi-tomi
Az igazat megvallva ezt benéztem, mert azt hittem a tavalyi évről írsz. De, ha már statisztika akkor tegyük ide a tavalyit is:  www.profootballfocus.com/blog/2012/10/25/snapshot-nfl-passer-rating-allowed-cornerbacks/
Én nem tudok csak a számokból kiindulni, mert az alapján például Tavon Wilson a liga egyik legjobb cover safetyje lett volna tavaly. Pedig nem az (szerintem).
Sajnos láttam tavaly is a szélen játszani és nem vagyok szakember, de számomra távol állt az elfogadhatótól az amit láttam...
Amúgy szerintem is szigorú vagyok 😉Boston
A 2011-es szezonban jó volt Arrington, kapott szépen segítséget, de jó volt
A 2012-es szezonban, amikor kívül kezdett, eleinte pocsék volt, helyenként csak kurvaszar, de nickelben már jó volt, meg az egész védelem szépen fejlődött azért
Szélre ne kerüljön direktbe, Dennardot ne csukják le, DMC maradjon meg CB-ben, aztán jó lesz ez szerintem idén 😊

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Másrészt tavalyelőtt a szélen is megfelelő, jó átlagos volt.tomi-tomi
Akkor én mást várok el egy jó átlagos szélső CB-től, Boston
2011-ben: 7 INT, 15 pass deflected, 88 tackle (ebből 22 assist), 1 FR, 54,5 % complete pass, 68,8 passer rating. Nekem ez jó átlagos. (Sőt!)
Szigorú ember vagy! 😀tomi-tomi
Az igazat megvallva ezt benéztem, mert azt hittem a tavalyi évről írsz. De, ha már statisztika akkor tegyük ide a tavalyit is:  www.profootballfocus.com/blog/2012/10/25/snapshot-nfl-passer-rating-allowed-cornerbacks/
Én nem tudok csak a számokból kiindulni, mert az alapján például Tavon Wilson a liga egyik legjobb cover safetyje lett volna tavaly. Pedig nem az (szerintem).
Sajnos Arringtont láttam tavaly is a szélen játszani és nem vagyok szakember, de számomra távol állt az elfogadhatótól az amit láttam...
Amúgy szerintem is szigorú vagyok 😉

Do your job
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Másrészt tavalyelőtt a szélen is megfelelő, jó átlagos volt.tomi-tomi
Akkor én mást várok el egy jó átlagos szélső CB-től, Boston
2011-ben: 7 INT, 15 pass deflected, 88 tackle (ebből 22 assist), 1 FR, 54,5 % complete pass, 68,8 passer rating. Nekem ez jó átlagos. (Sőt!)
Szigorú ember vagy! 😀

Azt azért az elmúlt évek meccsnézései alapján kézből kontrázom, hogy Arrington a szélen átlagos teljesítményre képes. (Ld. Talib kiesése után az AFC döntő.) Burkus
Én pedig kézből kontrázom, hogy Talib a tavalyelőtti idényben esett ki az AFC döntőn! 😀


E. Sanders-el kapcsolatban van valami hír vagy csak kacsa volt az offer sheet?Proxi
Yates elmélkedett az ESPN blogon, hogy direkt várakozhat a Pats. Április 19. a határidő, addig a Steelers várhatóan költeni fog az amúgy is szűkös sapijából; még nehezebben tudja majd match-elni a Pats ajánlatát. (Már ha lesz egyáltalán.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mindenki hajlamos elfelejtkezni egyrészt arról, hogy BB a Sec-től elég bonyolult, nagyon nehezen megtanulható dolgokat vár el. Sanders azért tudott itt maradni sokáig, mert értette a rendszert, holott fizikálisan, atletikusan már erősen határeset volt. Arrington megtanulta a Pats sémáját; többet ér nekünk.
Másrészt tavalyelőtt a szélen is megfelelő, jó átlagos volt.tomi-tomi
Akkor én mást várok el egy jó átlagos szélső CB-től, de a többi részével teljesen egyetértek. Én azt sem bánom, hogy sokba kerül, mert slot CB-nek sztem elsőrangú. De csak akkor ha lesz megfelelő depth a széleken, mert ott viszont szerintem egyszerűen katasztrófa (rendszer ide vagy oda).
Szerk.: A Sea Bass szerződésért pedig tényleg hatalmas dicséretet érdemel az FO (ha már mindig szapulom őket idén).

Do your job
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vollmer szerződése: 4/17, 8.25 garantálttal, amiből 7 az aláírási. További 9 millió elérhető játszott idő és po bowl beválasztások esetén.

Ez qva jó üzlet a csapat szempontjából. Ha felépíti a tójai falat Brady elé akkor is 7 mllába kerül, de ha bármi gond van vele, 4.25 milla per év kutyakaki egy ilyan játékosért, ennyiért az se baj ha 1 évet mondjuk IR-en tölt. Ráadásul, még az se kerül sokba, ha idő előtt kiteszitek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A Vollmer-szerződés számai egyszerűen gyönyörűek... 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja jó hülye vagyok, csak olvasni nem sikerült rendesen 😊

több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
7.5/év? Arrington? Ott valami nagyon elcsúszott, 16 milla/4 év volt a szerződéseWyatt
BB-re gondolt!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
7.5/év? Arrington? Ott valami nagyon elcsúszott, 16 milla/4 év volt a szerződése
Lehet, hogy te arra gondoltál, hogy 6.5 millió volt az aláíráspénz, de átlagban csak 4-et keres

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem tudom, BB mit lát Arringtonban, amit mi nem. Slotban tényleg jó, de a szélen a játéka maga az apokalipszis a csapat számára.
Burkus
Ha tudnánk, akkor ő írogatna a fórumra, mi pedig vágott ujjú szürke kapucnis pulcsiban keresnénk évente több millió dollárt. 😀

Mindenki hajlamos elfelejtkezni egyrészt arról, hogy BB a Sec-től elég bonyolult, nagyon nehezen megtanulható dolgokat vár el. Sanders azért tudott itt maradni sokáig, mert értette a rendszert, holott fizikálisan, atletikusan már erősen határeset volt. Arrington megtanulta a Pats sémáját; többet ér nekünk.
Másrészt tavalyelőtt a szélen is megfelelő, jó átlagos volt. BB abban bízhat, hogy ha a S páros rendben lesz (valóban ki tudnak segíteni szélre), akkor Arrington személyében van egy a Pats bonyolult rendszerét jól értő, slotban (nagyon) jó és szélen backup-ként átlagos teljesítményre képes CB-je. Versatile - BB fétis No.1.tomi-tomi
Ez szellemes volt. Mennyit is keres? Évi 7,5 millióról csiripelnek a verebek, noha egyszer az ESPN az NFL egyik legjobban őrzött titkának nevezte BB szerződésének részleteit.

Azt azért az elmúlt évek meccsnézései alapján kézből kontrázom, hogy Arrington a szélen átlagos teljesítményre képes. (Ld. Talib kiesése után az AFC döntő.) Nem tudom, lesz-e valaha hadra fogható játékos Dowling-ból, (sztem nem), de mindenképpen kellene még egy szélső CB Dennard és Talib mögé, mert szerintem sem Cole, sem Arrington nem üti meg ezen a poszton az átlagos NFL szintet.