New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Hörni a begyedben van, pedig az ő sokoldalúsága a Pats támadó stratégiájának egyik alapköve. Ha ő vele küldik fel a 12 formációt, akkor a védelem kénytelen minimum nickel-t választani. Most végre tudjuk is jó futással büntetni.
WW egyik legjobb érve valóban az elpusztíthatatlansága lesz.tomi-tomi
Nagyon szeretem Hernandez játékát, tényleg rendkívül sokoldalú és állandó gondolkodásra kényszeríti az ellenfelet. Egyszerűen nem értem illetve értettem az állandó hype-ot. Az előszezonban sok amerikai "szakíró", mint a Pats legfontosabb játékosát említette, ami szerintem egyszerűen hülyeség. (Mondjuk emlékszem, hogy voltak olyanok, akik 2008 végén azt mondták halálosan komolyan, hogy tradeljük Brady-t, mert megvan az utóda...)

Gronk minden idők egyik legteljesebb és legjobb TE-je az első három éve alapján, Welker meg az NFL történetének legeredményesebb slot elkapója, és általánosságban is az elmúlt évek egyik legjobb célpontja. Hörni ehhez képest "csak" egy nagyon jó elkapó TE/HB hibrid. Nem tűnt úgy az elmúlt években, beleértve idén is, hogy megtört a támadószekció, mikor nem játszott Hernandez. Welker, Gronk sokkal jobban hiányzott, hiányzik.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2006-ban is elkarcoltunk a AFC döntőig, Cardwell és Gaffney No. 1-2. HOF elkapókkal, és a legendás Watson-Graham elsőkörös híres TE-ekkel. Ja, hogy akkor a D-line-t Warren-Wilfork-BigSey hármas alkotta, és utoljára volt elit D-nk...

Amúgy összességében nem érzem elhibázottnak az off-season-t a támadóegység összerakásában, mégiscsak minden idők egyik legponterősebb offensével rendelkezünk idén (is). Llodynak én nem örültem, de sokak meglátása, hogy Bradynek már nem a magas Moss/Vincent Jackson-féle mélységi célpontok kellenek, hanem a pálya szélén megjátszható Lloyd.

Welkerrel kapcsolatban nekem nagyon határozott véleményem, hogy nem szabad elengedni, Brady után a legfontosabb pont a támadóknál. Talán még Gronknál is fontosabb, Herniről meg a többieknél meg fényévekkel. A kora meg szerintem nem annyira fontos tényező, Stockley, vagy Wayne sem mai gyerek, aztán nem ügyetlenedtek el. Szóval Wesnek még lehet 3-4 jó éve simán.LordTamas
PM meg véget vetett a karcolgatásunknak. A legelitebb D, amelyik a legnagyobb leolvadást produkálta konferencia döntőn. 😀
Hörni a begyedben van, pedig az ő sokoldalúsága a Pats támadó stratégiájának egyik alapköve. Ha ő vele küldik fel a 12 formációt, akkor a védelem kénytelen minimum nickel-t választani. Most végre tudjuk is jó futással büntetni.
WW egyik legjobb érve valóban az elpusztíthatatlansága lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
2006-ban is elkarcoltunk a AFC döntőig, Cardwell és Gaffney No. 1-2. HOF elkapókkal, és a legendás Watson-Graham elsőkörös híres TE-ekkel. Ja, hogy akkor a D-line-t Warren-Wilfork-BigSey hármas alkotta, és utoljára volt elit D-nk...

Amúgy összességében nem érzem elhibázottnak az off-season-t a támadóegység összerakásában, mégiscsak minden idők egyik legponterősebb offensével rendelkezünk idén (is). Llodynak én nem örültem, de sokak meglátása, hogy Bradynek már nem a magas Moss/Vincent Jackson-féle mélységi célpontok kellenek, hanem a pálya szélén megjátszható Lloyd.

Welkerrel kapcsolatban nekem nagyon határozott véleményem, hogy nem szabad elengedni, Brady után a legfontosabb pont a támadóknál. Talán még Gronknál is fontosabb, Herniről meg a többieknél meg fényévekkel. A kora meg szerintem nem annyira fontos tényező, Stockley, vagy Wayne sem mai gyerek, aztán nem ügyetlenedtek el. Szóval Wesnek még lehet 3-4 jó éve simán.
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát ahhoz képest,hogy az offseasonben bokáig gázoltunk a WR-ekben,TE-ekben és a FB-ekben,most azért elég ergyán vagyunk vagyunk eleresztve támadóilag.Ebből a szempontból azért ezt az offseason "személyzeti politikát" nem nevezném egy sikertörténetnek. A "8" FB és a fél nyugdíjasotthon WR-ek próbálgatása helyett,talán próbálhattunk volna kukázni néhány UDFA WR-t.kolok1972
szerintem helyes döntések születtek, de "it simply didn't work", ahogy BB mondaná.

a kukázással volt néhány sikertelen tapasztalat, inkább a cél az volt, h TB kedvenc célpontjai itt legyenek.
ha bejön - bejön, ha nem, akkor nem. akkor lehet még kukázni.
arra nem lehetett számítani, h:
Lloyd viszonylag harmatosan fog szerepelni - úgy emlékszem, a preseasonben egész jól ment neki
Gronk kidől 4-6 hétre
Hernandez a szezon felében sérült lesz
Branch csak végső megoldásként jöhet szóba, 3. számú elkapóként is
Edelman IR-re kerül
...és csak Wes marad az egyetlen épkézláb elkapóRule
Akkor másképp teszem föl a kérdést: Szted volt értelme a nyáron 5 !(talán jól emlékszem,de 4 biztosan volt) FB-et próbálgatni a keretben,miközben most egy sincs és gyak. Hómanó játszik FB-et és erőltetni a Gaffney,Stallworth,Branch triót,amikor elég valószínű volt már akkor is ,hogy még rövid távon sem jelenthetnek megoldást,ahelyett hogy kipróbáltunk volna legalább néhány fiatal WR-t,hátha bejön vki?
Most össztöretjük West returnerként és ha közben nem épül fel G-Force,akkor kinek fog TB dobálni? Így értettem a (sztem) elhibázott döntéseket.Lloyd mint No. 1 WR? Háát...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tomi: Azt természetesnek gondolom, hogy a két fiatal TE kapja a hosszú távú szerződéseket. Wes nem mai csirke, ő már nem 5-6 éves szerződésekre hajt, hanem arra a pár évre ami még hátra van, szeretne egy jó contractot kapni. Mint pl. Wayne. Ő is kívül érezte magát Indianapolison, aztán jött Pagano, és elé tett egy 3 éves 19 millás ajánlatot. Ez Wayne-nek elég volt. Wesnek nem tudom elég lenne-e, de évek számában sokkal többre szvsz ő sem számít.peterk2005
A hírek szerint Wes elképzelése 3 év 24 millió volt, a Pats-é 2 év 16 millió. Nem volt elég Wes-nek a Wayne konstrukció.
Üzletileg a Pats idény végi ajánlata nem lehet magasabb 2 év 12 milliónál. Wes így elérné fő céljait: 3 évig garantált pénze lenne és az eredeti 24-ből összességében csak 2,5-et engedne. A Pats is elégedett lehetne, az elhasználódásból fakadó kockázatot mérsékelte a bontással és spórolt egy kis pénzt. A Pats-ből kinézem, hogy lesz ennyire "könyörtelen" és egy ilyesmi ajánlattal lepi meg Wes-t. A hideg számításból eredő ajánlatot finomíthatja TB, de a fő hangsúly Welker belátásán lesz. El tudja-e fogadni az önmagában nevetségesnek is látható ajánlatot.

Ja, a kiváltó stratégia megvan és ezt is fogják használni. 2 TE-re alapuló passzjáték és futás (stikában a második legtöbb alkalommal futó csapat lett a Pats, s az arány is 45% felett van).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindkettőtökre reagálva: azt nem hiszem, hogy ha volt is "jegelés", az ilyen megbeszélős szinten lett volna. 😊 A jegelést idézőjelbe tettem, mert inkább csak arra gondoltam, hogy próbálták a játékhívásokat úgy alakítani, hogy Wes-ről áthelyeződjön a súlypont Lloyd-ra és a két frissen hosszú távút kapott TE-re. Ha bejön, dupla haszna lett volna, mert Wes ára is lejjebb ment volna (jobbak lettek volna az esélyek a megtartásra), és ha Wes végül mégis menne, akkor is meglett volna a kiváltó stratégia.

Tomi: Azt természetesnek gondolom, hogy a két fiatal TE kapja a hosszú távú szerződéseket. Wes nem mai csirke, ő már nem 5-6 éves szerződésekre hajt, hanem arra a pár évre ami még hátra van, szeretne egy jó contractot kapni. Mint pl. Wayne. Ő is kívül érezte magát Indianapolison, aztán jött Pagano, és elé tett egy 3 éves 19 millás ajánlatot. Ez Wayne-nek elég volt. Wesnek nem tudom elég lenne-e, de évek számában sokkal többre szvsz ő sem számít.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...és csak Wes marad az egyetlen épkézláb elkapóRule
Hát, ha volt is olyan szándék idény elején a FO részéről, hogy Welkert picit "jegelik", hogy idény végén ne legyenek olyan nagy igényei, a sérülések rendesen keresztbe tettek a szándéknak. Na, és persze maga Wes, aki a "jegelősebb" idénykezdet ellenére már ismét vezeti az elkapás listát, és yardban is az első öt-hat WR között van. Nem kifejezetten lesz olcsó megállapodni vele, az biztos...

Ha viszont elengeditek, na, az egy érdekes helyzet lesz. Szerintem a Pats #O sikereiben jóval nagyobb szerepe van, mint azt sokan gondolják. Gronk és Hörni nem fogja megoldani a pótlását, abban biztos vagyok...peterk2005
Nem volt ilyen szándék. Hülyék lettek volna 9,5 millióért jegelni. Wes is elismerte, hogy nem volt kész idény kezdésre.
Brady már elkezdte a kampányt a szerződtetése mellett. Éppen csak azt nem nyilatkozza, hogy nélküle nem tud (és akar) játszani.
Eddig úgy néz ki, hogy a Pats FO nem osztja a véleményedet, valahogy csak Gronkandez kapták a hosszú távú, nagy szerződést.
Szívesen írnám, hogy nagy egyezkedés lesz, de a Pats vezetés nem az az egyezkedős fajta. Wes kompromisszumkészségén, belátásán (sok ex-Pats játékos nincsen, aki az új helyén maradandót alkotott volna) és Brady asztalcsapkodásán fog múlni a dolog. Ha lesz is szerződés, a számok nem fogják tükrözni a közvélemény szerint "jogos" igényt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ha viszont elengeditek, na, az egy érdekes helyzet lesz. Szerintem a Pats #O sikereiben jóval nagyobb szerepe van, mint azt sokan gondolják. Gronk és Hörni nem fogja megoldani a pótlását, abban biztos vagyok...peterk2005
Edelmam feladata lenne/lett volna/ adott esetben lesz a pótlás.
jelen állás szerintem valóban meg kell tartani Wes-t kerül, amibe kerül (már pedig nem lesz ócsó ezután a szezon után:S:S), mindaddig amíg Tom itt van.

én leginkább BB emlékirataira vagyok kíváncsi. mennyi infóval lennénk beljebb.
pl. én kifejezetten kíváncsi vok rá, h mi játszódott le TB és BB és adott esetben Mr. Kraft között a 2-3-4 forduló környékén WW-rel kapcsolatban.
pl.
TB: értem, h gazdaságilag jegelni kellene, de ő a legstabilabb célpontom
Kraft: Tom, h megint 100 yardokat kap el a meccseken nem marad itt jövőre
TB: ha nem tudok neki passzolni, az lesz mint az ARI ellen... nem lesz SB
Kraft: ha ilyen statjai lesznek, nem tudunk olyan szerződést elétenni, amit alá is írna
BB: .......

erre lennék kíváncsi? 😊
mit mondhatott erre BB...
(a többi biztos, h nem így hangzott el, ez csak az én feltételezésem, 4500 mérfölddel távolabbról)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
...és csak Wes marad az egyetlen épkézláb elkapóRule
Hát, ha volt is olyan szándék idény elején a FO részéről, hogy Welkert picit "jegelik", hogy idény végén ne legyenek olyan nagy igényei, a sérülések rendesen keresztbe tettek a szándéknak. Na, és persze maga Wes, aki a "jegelősebb" idénykezdet ellenére már ismét vezeti az elkapás listát, és yardban is az első öt-hat WR között van. Nem kifejezetten lesz olcsó megállapodni vele, az biztos...

Ha viszont elengeditek, na, az egy érdekes helyzet lesz. Szerintem a Pats #O sikereiben jóval nagyobb szerepe van, mint azt sokan gondolják. Gronk és Hörni nem fogja megoldani a pótlását, abban biztos vagyok...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Hát ahhoz képest,hogy az offseasonben bokáig gázoltunk a WR-ekben,TE-ekben és a FB-ekben,most azért elég ergyán vagyunk vagyunk eleresztve támadóilag.Ebből a szempontból azért ezt az offseason "személyzeti politikát" nem nevezném egy sikertörténetnek. A "8" FB és a fél nyugdíjasotthon WR-ek próbálgatása helyett,talán próbálhattunk volna kukázni néhány UDFA WR-t.kolok1972
szerintem helyes döntések születtek, de "it simply didn't work", ahogy BB mondaná.

a kukázással volt néhány sikertelen tapasztalat, inkább a cél az volt, h TB kedvenc célpontjai itt legyenek.
ha bejön - bejön, ha nem, akkor nem. akkor lehet még kukázni.
arra nem lehetett számítani, h:
Lloyd viszonylag harmatosan fog szerepelni - úgy emlékszem, a preseasonben egész jól ment neki
Gronk kidől 4-6 hétre
Hernandez a szezon felében sérült lesz
Branch csak végső megoldásként jöhet szóba, 3. számú elkapóként is
Edelman IR-re kerül
...és csak Wes marad az egyetlen épkézláb elkapó
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát ahhoz képest,hogy az offseasonben bokáig gázoltunk a WR-ekben,TE-ekben és a FB-ekben,most azért elég ergyán vagyunk vagyunk eleresztve támadóilag.Ebből a szempontból azért ezt az offseason "személyzeti politikát" nem nevezném egy sikertörténetnek. A "8" FB és a fél nyugdíjasotthon WR-ek próbálgatása helyett,talán próbálhattunk volna kukázni néhány UDFA WR-t.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊
Burkus
Ja, 2007. NFL szinten sérülésmentes volt...viszont cserébe mindent megkaptunk 2008-ban.
Brady out for season a nyitófordulóban, ha jól emlékszem a fél defense, offense 1/4-e.
Talán Seau-t hoztuk vissza a szörfözésből?!

az egyetlen év volt az elmúlt 10(!!!) évben, amikor nem nyertük meg az AFC East-et.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Ott van Herni, lesz még Gronko is, de tény, hogy elfért volna Edelman is még
Majd jó sokat futunkWyatt
Futunk üveggömb jóst...kártyajóst...tenyérjóst...bocsi, fáradt vagyok 😀

TB+Lloyd kémia nem az igazi...van pár szép mentett elkapása a srácnak, mikor kb a stadion széléról szedte ki a passz oldalvonalon állva...de valahogy TB a deep passok 70%át túl dobja...hol vannak már a régi Mossos CB fingató "tálcás" elkapások...DeX
Muhaha, amúgy nem is kell, elég, ha a pálya szélén elkapja az elkaphatatlanokatWyatt
Hát ha azokkal rendre ki tudja segíteni az O-t, akkor Ámen 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Ott van Herni, lesz még Gronko is, de tény, hogy elfért volna Edelman is még
Majd jó sokat futunkWyatt
Futunk üveggömb jóst...kártyajóst...tenyérjóst...bocsi, fáradt vagyok 😀

TB+Lloyd kémia nem az igazi...van pár szép mentett elkapása a srácnak, mikor kb a stadion széléról szedte ki a passz oldalvonalon állva...de valahogy TB a deep passok 70%át túl dobja...hol vannak már a régi Mossos CB fingató "tálcás" elkapások...DeX
Muhaha, amúgy nem is kell, elég, ha a pálya szélén elkapja az elkaphatatlanokat

több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Ott van Herni, lesz még Gronko is, de tény, hogy elfért volna Edelman is még
Majd jó sokat futunkWyatt
Futunk üveggömb jóst...kártyajóst...tenyérjóst...bocsi, fáradt vagyok 😀

TB+Lloyd kémia nem az igazi...van pár szép mentett elkapása a srácnak, mikor kb a stadion széléról szedte ki a passz oldalvonalon állva...de valahogy TB a deep passok 70%át túl dobja...hol vannak már a régi Mossos CB fingató "tálcás" elkapások...

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Jaja. És Lloydal nagyon nincs meg az összhang, Hörni nincs játékban, legalábbis nem volt átütő az utolsó két meccsen, kérdés, hogy Gronk, amikor visszatér, hogyan veszi fel a ritmust... Előttem már 2009 jelent meg, amikor a PO-ban Welker sérülése után egyszerűen nem volt kinek passzolni és alázott a Ravens. Meg az a Jets meccs - talán 2009-ben szintén - amikor csak duplázták Welkert, Revis lefogta Moss-t és kaptunk egy csúnya zakót.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Ott van Herni, lesz még Gronko is, de tény, hogy elfért volna Edelman is még
Majd jó sokat futunk

több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Tegnap már voltak olyan hírek, h Jones már jól van és hétfőn már játszani fog.

Ha nagy baj lenne, már IR-re raktuk volna.Danna
Jól emlékszek, hogy Scott helyettesítette? (#99)
Elég meggyőző volt nekem pár megmozdulása

több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Tegnap már voltak olyan hírek, h Jones már jól van és hétfőn már játszani fog.

Ha nagy baj lenne, már IR-re raktuk volna.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a hivatalos mai bejelentés:
Patriots announced today that they re-signed veteran WR Donte’ Stallworth. In addition, the Patriots placed WR Julian Edelman on injured reserve with a foot injury, released OL Mitch Petrus and signed OL Tommie Draheim and OL Colin Miller to the practice squad.triangle
Ha jól értem (gyatra angol tudás 😒) akkor OL-t igencsak frissíteni kell...kérdés, hogy mennyire álják meg a helyüket a srácok a gyakorló csapatból...
Kérdés: A gyakorló csapatból felkerült játékosok mennyire tudják felvenni egy tétmeccs gyorsaságás és keménységét? Egyáltalán, hogy tudják őket felkészíteni edzésen erre?DeX
Az OL mélységét kell biztosítani. Az Eagles elvitt egy OL-emberünket (Kopa), a volt Giants-es Petrus ezek szerint nem volt megfelelő, ezt a két embert pótolja a két új.
Inkább ne akarjuk megtudni, hogy milyen ügyesek tétmeccsen. 😀 Scar minden bizonnyal kidolgozott néhány feladatot, amelyek után a meccs tiszta felüdülés.

Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Még megvan a szekrénye az öltözőben. A limitált lehetőségeiről sokat elárul, hogy nem ő volt az első számú tartalék.

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Vannak olyan hírek, hogy ha hétvégén PO meccs lett volna, akkor játszott volna. Állítólag rendben van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sajnálom Edelman-t, ritka szimpatikus figura, és eszméletlen játékos, de szerintem nem fogjuk igazán érezni a kiesését az offenseben. Punt returnerként már inkább, liga elit szinten volt.

Nem öröm, de valószínű Wes-t küldik be mostantól, ami viszont nagyon kockázatos, tekintve, hogy a támadóegységet meghatározó Brady-Welker-Gronk hármasból egy már sérült, szerintem még egyet nehezen bírnánk el.

Azért idén sem kímél minket a sérüléshullám, a fél támadófal, Hörni előbb, aztán Gronk, Edelman is alig játszott, a védőknél is megszenvedjük. Mondjuk amíg Brady áll, addig nincs okunk nagyon aggódni. Csak Pollard, a "Pats-mészáros" ne jöjjön a PO-ban...

Szerk: ahhoz képest, hogy 10 + elkapónk volt az off-seasonban, szépen elfogytunk...LordTamas
Sajnálom Edelman-t, ritka szimpatikus figura, és eszméletlen játékos, de szerintem nem fogjuk igazán érezni a kiesését az offenseben. Punt returnerként már inkább, liga elit szinten volt.

Nem öröm, de valószínű Wes-t küldik be mostantól, ami viszont nagyon kockázatos, tekintve, hogy a támadóegységet meghatározó Brady-Welker-Gronk hármasból egy már sérült, szerintem még egyet nehezen bírnánk el.

Azért idén sem kímél minket a sérüléshullám, a fél támadófal, Hörni előbb, aztán Gronk, Edelman is alig játszott, a védőknél is megszenvedjük. Mondjuk amíg Brady áll, addig nincs okunk nagyon aggódni. Csak Pollard, a "Pats-mészáros" ne jöjjön a PO-ban...

Szerk: ahhoz képest, hogy 10 + elkapónk volt az off-seasonban, szépen elfogytunk...LordTamas
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
a hivatalos mai bejelentés:
Patriots announced today that they re-signed veteran WR Donte’ Stallworth. In addition, the Patriots placed WR Julian Edelman on injured reserve with a foot injury, released OL Mitch Petrus and signed OL Tommie Draheim and OL Colin Miller to the practice squad.triangle
Ha jól értem (gyatra angol tudás 😒) akkor OL-t igencsak frissíteni kell...kérdés, hogy mennyire álják meg a helyüket a srácok a gyakorló csapatból...
Kérdés: A gyakorló csapatból felkerült játékosok mennyire tudják felvenni egy tétmeccs gyorsaságás és keménységét? Egyáltalán, hogy tudják őket felkészíteni edzésen erre?