New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...DeX
Ott van Herni, lesz még Gronko is, de tény, hogy elfért volna Edelman is még
Majd jó sokat futunk

több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Tegnap már voltak olyan hírek, h Jones már jól van és hétfőn már játszani fog.

Ha nagy baj lenne, már IR-re raktuk volna.Danna
Jól emlékszek, hogy Scott helyettesítette? (#99)
Elég meggyőző volt nekem pár megmozdulása

több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Tegnap már voltak olyan hírek, h Jones már jól van és hétfőn már játszani fog.

Ha nagy baj lenne, már IR-re raktuk volna.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.Burkus
Akkor kb Wes-en és Lloydon kívül nincs használható WR...Nagyon félek hogy ez így kevés lesz PO-ra, el fogunk fogyni...

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Sérült (harmstring injury). Legalábbis ezt olvastam. És ettől még lassúbb mint eddig volt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a hivatalos mai bejelentés:
Patriots announced today that they re-signed veteran WR Donte’ Stallworth. In addition, the Patriots placed WR Julian Edelman on injured reserve with a foot injury, released OL Mitch Petrus and signed OL Tommie Draheim and OL Colin Miller to the practice squad.triangle
Ha jól értem (gyatra angol tudás 😒) akkor OL-t igencsak frissíteni kell...kérdés, hogy mennyire álják meg a helyüket a srácok a gyakorló csapatból...
Kérdés: A gyakorló csapatból felkerült játékosok mennyire tudják felvenni egy tétmeccs gyorsaságás és keménységét? Egyáltalán, hogy tudják őket felkészíteni edzésen erre?DeX
Az OL mélységét kell biztosítani. Az Eagles elvitt egy OL-emberünket (Kopa), a volt Giants-es Petrus ezek szerint nem volt megfelelő, ezt a két embert pótolja a két új.
Inkább ne akarjuk megtudni, hogy milyen ügyesek tétmeccsen. 😀 Scar minden bizonnyal kidolgozott néhány feladatot, amelyek után a meccs tiszta felüdülés.

Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???DeX
Még megvan a szekrénye az öltözőben. A limitált lehetőségeiről sokat elárul, hogy nem ő volt az első számú tartalék.

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Vannak olyan hírek, hogy ha hétvégén PO meccs lett volna, akkor játszott volna. Állítólag rendben van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.Burkus
Branch-el mi a helyzet? Legutóbb kiraktuk, de azóta???

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sajnálom Edelman-t, ritka szimpatikus figura, és eszméletlen játékos, de szerintem nem fogjuk igazán érezni a kiesését az offenseben. Punt returnerként már inkább, liga elit szinten volt.

Nem öröm, de valószínű Wes-t küldik be mostantól, ami viszont nagyon kockázatos, tekintve, hogy a támadóegységet meghatározó Brady-Welker-Gronk hármasból egy már sérült, szerintem még egyet nehezen bírnánk el.

Azért idén sem kímél minket a sérüléshullám, a fél támadófal, Hörni előbb, aztán Gronk, Edelman is alig játszott, a védőknél is megszenvedjük. Mondjuk amíg Brady áll, addig nincs okunk nagyon aggódni. Csak Pollard, a "Pats-mészáros" ne jöjjön a PO-ban...

Szerk: ahhoz képest, hogy 10 + elkapónk volt az off-seasonban, szépen elfogytunk...LordTamas
Sajnálom Edelman-t, ritka szimpatikus figura, és eszméletlen játékos, de szerintem nem fogjuk igazán érezni a kiesését az offenseben. Punt returnerként már inkább, liga elit szinten volt.

Nem öröm, de valószínű Wes-t küldik be mostantól, ami viszont nagyon kockázatos, tekintve, hogy a támadóegységet meghatározó Brady-Welker-Gronk hármasból egy már sérült, szerintem még egyet nehezen bírnánk el.

Azért idén sem kímél minket a sérüléshullám, a fél támadófal, Hörni előbb, aztán Gronk, Edelman is alig játszott, a védőknél is megszenvedjük. Mondjuk amíg Brady áll, addig nincs okunk nagyon aggódni. Csak Pollard, a "Pats-mészáros" ne jöjjön a PO-ban...

Szerk: ahhoz képest, hogy 10 + elkapónk volt az off-seasonban, szépen elfogytunk...LordTamas
Visszanézve ritka szerencsés szezon volt a 2007-es, alig volt sérülés, meghatározó játékos talán egy sem. Nagy kár Edelmanért, remélem, sikerül vele megállapodni és marad. Ha Stallworth-t elgázolják az első meccsen, jön Gaffney? 😊

Félve várok egy hasonló bejelentést Chandler Jones ügyében, ott gyanúsan nagy a csend.
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
a hivatalos mai bejelentés:
Patriots announced today that they re-signed veteran WR Donte’ Stallworth. In addition, the Patriots placed WR Julian Edelman on injured reserve with a foot injury, released OL Mitch Petrus and signed OL Tommie Draheim and OL Colin Miller to the practice squad.triangle
Ha jól értem (gyatra angol tudás 😒) akkor OL-t igencsak frissíteni kell...kérdés, hogy mennyire álják meg a helyüket a srácok a gyakorló csapatból...
Kérdés: A gyakorló csapatból felkerült játékosok mennyire tudják felvenni egy tétmeccs gyorsaságás és keménységét? Egyáltalán, hogy tudják őket felkészíteni edzésen erre?

több mint 11 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
a hivatalos mai bejelentés:
Patriots announced today that they re-signed veteran WR Donte’ Stallworth. In addition, the Patriots placed WR Julian Edelman on injured reserve with a foot injury, released OL Mitch Petrus and signed OL Tommie Draheim and OL Colin Miller to the practice squad.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sajnálom Edelman-t, ritka szimpatikus figura, és eszméletlen játékos, de szerintem nem fogjuk igazán érezni a kiesését az offenseben. Punt returnerként már inkább, liga elit szinten volt.

Nem öröm, de valószínű Wes-t küldik be mostantól, ami viszont nagyon kockázatos, tekintve, hogy a támadóegységet meghatározó Brady-Welker-Gronk hármasból egy már sérült, szerintem még egyet nehezen bírnánk el.

Azért idén sem kímél minket a sérüléshullám, a fél támadófal, Hörni előbb, aztán Gronk, Edelman is alig játszott, a védőknél is megszenvedjük. Mondjuk amíg Brady áll, addig nincs okunk nagyon aggódni. Csak Pollard, a "Pats-mészáros" ne jöjjön a PO-ban...

Szerk: ahhoz képest, hogy 10 + elkapónk volt az off-seasonban, szépen elfogytunk...
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Remélem Superman maradni fog jövőre :S Egyik legjobb és legsokoldalúbb Patrióta a jelenlegi keretben...

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
NFL Sources tell #wbz tv the news not good on Julian Edelman. Broken foot, likely needs surgery and likely headed to IR.triangle
De kurvajó...Wyatt
már máshol is... 😕
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4735679/report-broken-foot-for-edelman

Remélem nem Welkert zúzatjuk majd szét PR-ben...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL Sources tell #wbz tv the news not good on Julian Edelman. Broken foot, likely needs surgery and likely headed to IR.triangle
De kurvajó...

több mint 11 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
NFL Sources tell #wbz tv the news not good on Julian Edelman. Broken foot, likely needs surgery and likely headed to IR.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
A safety kérdéskörhöz csak egy széljegyzet, hogy Eugene Wilson óta McCourty az első olyan safety a csapatban, aki tényleg tisztán coverage safety (free safety). Rajta kívül mindenki inkább ütköző, mint hogy passz ellen a védelem hatékony utolsó vonala tudna lenni (Meriweather, Sanders, Gregory, Ihedighbo, Chung, Barrett, vki biztos kimaradt az elmúlt évek felhozatalából). DoM
Ja, nagy kedvencem, McGowan kimaradt... TE védekezés és FF-k terén fél szezon erejéig nagyon jó volt. Nemrég láttam Sanderst, szerintem ez az utolsó szezonja a ligában.

Megjegyzem, Gregory is inkább FS alkat, konvertált Cb, nem is nagyon szeret ütközni. Jót tenne a csapatnak, ha Chung valamennyire összeszedné magát a sérülések,s gyenge forma után...
Gyulus
DMC ezen a meccsen olyan volt, mint ha nem is játszott volna. Bár nem tudom ezt miért írtam,a mikor semmi köze nincs ahhoz, amiről szó volt XD
Chung helyett pedig inkább hozzunk valakit a draftról. Még ha olcsón is megúsznánk a szerződését, akkor sem lennénk beljebb, ha a következő idény 80%-át is a padon tölti.

Do your job
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Úgy néz ki, hogy Jake Long kiesik az év hátralévő részében Miamiban. Ő is FA lesz, ha jól tudom, ami elég jó hír, mert lenyomja Vollmer árát, akit talán itt lehet tartani ésszerű szerződéssel. Rizikós a sérülése miatt, de ha játszik, akkor a legjobb T-k egyike Seabass.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Branch is milyen jó WR idény vége felé! 😀tomi-tomi
Tévedtem, Stallworth lett a nagyon jó WR idény végére.tomi-tomi
Edelman-ről lehet tudni valamit? Mondjuk nem sok jót ígért a kötés a lábán és a mankók... Chandler Jones állapotáról miért nem adnak ki semmit? Szerintetek fog még idén játszani?Burkus
BB injury reportjait ismerve valahol a day-to-day és a tegnap-amputálták-a-lábát stációk közt lehet...😀
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Branch is milyen jó WR idény vége felé! 😀tomi-tomi
Tévedtem, Stallworth lett a nagyon jó WR idény végére.tomi-tomi
Edelman-ről lehet tudni valamit? Mondjuk nem sok jót ígért a kötés a lábán és a mankók... Chandler Jones állapotáról miért nem adnak ki semmit? Szerintetek fog még idén játszani?
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A safety kérdéskörhöz csak egy széljegyzet, hogy Eugene Wilson óta McCourty az első olyan safety a csapatban, aki tényleg tisztán coverage safety (free safety). Rajta kívül mindenki inkább ütköző, mint hogy passz ellen a védelem hatékony utolsó vonala tudna lenni (Meriweather, Sanders, Gregory, Ihedighbo, Chung, Barrett, vki biztos kimaradt az elmúlt évek felhozatalából). DoM
Ja, nagy kedvencem, McGowan kimaradt... TE védekezés és FF-k terén fél szezon erejéig nagyon jó volt. Nemrég láttam Sanderst, szerintem ez az utolsó szezonja a ligában.

Megjegyzem, Gregory is inkább FS alkat, konvertált Cb, nem is nagyon szeret ütközni. Jót tenne a csapatnak, ha Chung valamennyire összeszedné magát a sérülések,s gyenge forma után...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A safety kérdéskörhöz csak egy széljegyzet, hogy Eugene Wilson óta McCourty az első olyan safety a csapatban, aki tényleg tisztán coverage safety (free safety). Rajta kívül mindenki inkább ütköző, mint hogy passz ellen a védelem hatékony utolsó vonala tudna lenni (Meriweather, Sanders, Gregory, Ihedighbo, Chung, Barrett, vki biztos kimaradt az elmúlt évek felhozatalából).
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
McCourty SS v FS poszton játszik most??GhostLead
Sajnálattal értesítjük, hogy értelmetlen és felesleges kérdése miatt Pats fan státuszát határozatlan időre felfüggesztettük.
BB szerint nincs ilyen megkülönböztetés, S poszt van és kész.
Javítóvizsgára leghamarabb 2013. februárjában jelentkezhet. Készüljön!!!😀
(Szerintem FS)tomi-tomi
oke!😀 készülők a viszgára!
DoM köszi a választ!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Branch is milyen jó WR idény vége felé! 😀tomi-tomi
Tévedtem, Stallworth lett a nagyon jó WR idény végére.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak 40 százalék idén a base D 12 meccs után.

Csapattervezésnél és depth/mockok gyártásánál nyugodtan lehet a 425-ből kiindulni a jövőben.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
McCourty SS v FS poszton játszik most??GhostLead
Ha lenne ilyen megkülönböztetés, ami nincs, akkor FS lenne a helyes válasz.