New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Biztos vagy benne, hogy Kaepernick fog kezdeni?Burkus
Valószínűnek tartom. Egyébént lehet a 49ers drukkerek másként látják, de szerintem maradniuk kellett volna Smith-nél. Tökéletes QB volt abba a rendszerbe, kevés hiba, nagy pontosság, megbízható játék. Pont ilyen irányító kell szerintem egy jó futójátékkal és bika védelemmel rendelkező csapatnak (már amennyiben Brady, Manning vagy Rodgers nem áll rendelkezésre). Szóval én előzetesen jobban örülnék, ha a Tetkós kezdene ellenünk.

Engem egyébként nagyon emlékeztet a Frisco a 2009-es, 2010-es Jetsre, azzal a különbséggel, hogy jobb(ak) a QB-k. Elit védelem, jó futás, lelkes, játékosokat feltüzelni képes HC.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Hát az biztos, hogy brutális védelemmel kell szembenézni, itt nincs sérült elit LB, bitangerős fal, Solder és Mankins igencsak izzadhat majd a Smith-duó ellen, ráadásul Willis és Bowman miatt a rövid passzok is cakkosabbak lesznek középre
De valamit majd csak kitalálunk 😊Wyatt
1 int ret TD, 1 fumble ret TD és nyerünk 14-13-ra.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most látom, hogy meg akartuk szerezni Binnst (WR), de a Dolphins lecsapott rá előttünk

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért lebecsülni sem kell ezt a sikert a Pats fanoknak 😊 Ezt a pár sort SportsIllustrated-en találtam, és teljesen egyetértek vele:

What the Patriots accomplished Monday night was a message sent. The AFC has some Super Bowl worthy challengers, Houston, Denver and maybe even Baltimore among them. But New England is the defending AFC champion for a host of reasons, and nobody can match playoff pedigrees with the Patriots, who will be vying for their sixth Super trip in the 11 full seasons the historic Brady-Belichick tandem has been together.
undisputedly
Nem kell sokat visszamenni az időmet, amikor hazai pályán még durvábban ütötték ki a Jetset, aztán a PO-ban jött a szívás, mert nem sikerült megszerezni a megnyugtató előnyt, mert az első két támadás alatt hiába ment át úgy Brady & co. rajtuk, mint a kés a vajon két hiba miatt 14 pont helyett sikerült hármat szerezni. A többi már történelem. Nagyon remélem, hogy ezzel a csapattal nem fordul elő ugyanaz, mint a 2010-essel.

Mindesetre le a kalappal a Pats előtt! Az ilyen üzengetős, meg statement game hangokat azért túlzásnak érzem.DoM
Szerintem jobb a mostani csapat, mint a 2010-es. Van futójáték, sokkal jobb a LB corps, erősebb a sec. Nekem jelenleg úgy tűnik, hogy a védelem végre nem a turnoverre épít. A támadóink meg elvileg a futással képesek legyőzni a mumus (erős fal, jó pass def) védelmeket.

Az igaz, hogy még messze nem kell koronázni a csapatot, a Texans már jó ideje szenved, de egy ilyen meggyőző teljesítmény szerintem nagyon jó előjel.

Passer rating differentialban a 49-ers jóval jobb, mint mi, de megint az a kérdés, hogy az elmúlt 5 meccs mit mutatna. Meg ellenünk a mobil QB-k nem nagyon muzsikálnak. Mindenesetre Brady nyilatkozata szerint a Frisco védelme az egyik legjobb, amivel valaha találkozott. Ez lesz az igazi megmérettetés a támadók részéről.LordTamas
Biztos vagy benne, hogy Kaepernick fog kezdeni?
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recapbriareos
Cassel nem számít. 😛DoM
csapatról beszélt, nem tomról 😀
mondjuk tény h ha brady játszik akkor sokkal jobban lefogja a D a vadmacskát, All-Pro LBbriareos
Brady az első negyedben felpakol 60 pontot a táblára, utána már tőlem dobhat/futhat/passzolhat 5 TD-t is Ronnie Brown, csak kozmetikázni tudja az eredményt. 😊 Ha Cassel játszik, nincs elvárás: égünk mint a Reichstag az alap. DoM
Nem akarom védeni Casselt, de 2008-ban nagyot játszott az alapszakaszban és csak kivételes pech miatt nem jutottunk a rájátszásba (asszem nem is volt olyan, hogy 11:5-tel egy csapat ne jusson be). Az csapatszinten és coachingben volt óriási teljesítmény, ahogy adaptálták a játékot a jóval szerényebb teljesítményre képes irányítóhoz sikeresen. (Ráadásul gyak. futójáték nélkül, LoMo tündöklése idején.Azután a szezon után nem vártam tőle azt a szerencsétlenkedést, amit azóta előad.

Cassel-t azóta is a legszerencsésebb játékosok egyikének tartom: azzal a szezonnal megszerezte a nagy szerződést és azóta égeti a Chiefs-et 😊 (Mondjuk, aki 6. körös pickként 5 SB-t játszott - eddig - és hármat meg is nyert - eddig - az talán még szerencsésebb 😊 )
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az biztos, hogy brutális védelemmel kell szembenézni, itt nincs sérült elit LB, bitangerős fal, Solder és Mankins igencsak izzadhat majd a Smith-duó ellen, ráadásul Willis és Bowman miatt a rövid passzok is cakkosabbak lesznek középre
De valamit majd csak kitalálunk 😊

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért lebecsülni sem kell ezt a sikert a Pats fanoknak 😊 Ezt a pár sort SportsIllustrated-en találtam, és teljesen egyetértek vele:

What the Patriots accomplished Monday night was a message sent. The AFC has some Super Bowl worthy challengers, Houston, Denver and maybe even Baltimore among them. But New England is the defending AFC champion for a host of reasons, and nobody can match playoff pedigrees with the Patriots, who will be vying for their sixth Super trip in the 11 full seasons the historic Brady-Belichick tandem has been together.
undisputedly
Nem kell sokat visszamenni az időmet, amikor hazai pályán még durvábban ütötték ki a Jetset, aztán a PO-ban jött a szívás, mert nem sikerült megszerezni a megnyugtató előnyt, mert az első két támadás alatt hiába ment át úgy Brady & co. rajtuk, mint a kés a vajon két hiba miatt 14 pont helyett sikerült hármat szerezni. A többi már történelem. Nagyon remélem, hogy ezzel a csapattal nem fordul elő ugyanaz, mint a 2010-essel.

Mindesetre le a kalappal a Pats előtt! Az ilyen üzengetős, meg statement game hangokat azért túlzásnak érzem.DoM
Szerintem jobb a mostani csapat, mint a 2010-es. Van futójáték, sokkal jobb a LB corps, erősebb a sec. Nekem jelenleg úgy tűnik, hogy a védelem végre nem a turnoverre épít. A támadóink meg elvileg a futással képesek legyőzni a mumus (erős fal, jó pass def) védelmeket.

Az igaz, hogy még messze nem kell koronázni a csapatot, a Texans már jó ideje szenved, de egy ilyen meggyőző teljesítmény szerintem nagyon jó előjel.

Passer rating differentialban a 49-ers jóval jobb, mint mi, de megint az a kérdés, hogy az elmúlt 5 meccs mit mutatna. Meg ellenünk a mobil QB-k nem nagyon muzsikálnak. Mindenesetre Brady nyilatkozata szerint a Frisco védelme az egyik legjobb, amivel valaha találkozott. Ez lesz az igazi megmérettetés a támadók részéről.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recapbriareos
Cassel nem számít. 😛DoM
csapatról beszélt, nem tomról 😀
mondjuk tény h ha brady játszik akkor sokkal jobban lefogja a D a vadmacskát, All-Pro LBbriareos
Brady az első negyedben felpakol 60 pontot a táblára, utána már tőlem dobhat/futhat/passzolhat 5 TD-t is Ronnie Brown, csak kozmetikázni tudja az eredményt. 😊 Ha Cassel játszik, nincs elvárás: égünk mint a Reichstag az alap.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recapbriareos
Cassel nem számít. 😛DoM
csapatról beszélt, nem tomról 😀
mondjuk tény h ha brady játszik akkor sokkal jobban lefogja a D a vadmacskát, All-Pro LBbriareos
Rosszul fogalmaztam. Brady-vel nem volt csak pár zakó. A 2008-as Pats azért nem ugyanaz... Bradyvel is kikaptunk volna annó, de sokkal szorosabb lett volna.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recapbriareos
Cassel nem számít. 😛DoM
csapatról beszélt, nem tomról 😀
mondjuk tény h ha brady játszik akkor sokkal jobban lefogja a D a vadmacskát, All-Pro LB

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recapbriareos
Cassel nem számít. 😛
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért lebecsülni sem kell ezt a sikert a Pats fanoknak 😊 Ezt a pár sort SportsIllustrated-en találtam, és teljesen egyetértek vele:

What the Patriots accomplished Monday night was a message sent. The AFC has some Super Bowl worthy challengers, Houston, Denver and maybe even Baltimore among them. But New England is the defending AFC champion for a host of reasons, and nobody can match playoff pedigrees with the Patriots, who will be vying for their sixth Super trip in the 11 full seasons the historic Brady-Belichick tandem has been together.
undisputedly
Nem kell sokat visszamenni az időmet, amikor hazai pályán még durvábban ütötték ki a Jetset, aztán a PO-ban jött a szívás, mert nem sikerült megszerezni a megnyugtató előnyt, mert az első két támadás alatt hiába ment át úgy Brady & co. rajtuk, mint a kés a vajon két hiba miatt 14 pont helyett sikerült hármat szerezni. A többi már történelem. Nagyon remélem, hogy ezzel a csapattal nem fordul elő ugyanaz, mint a 2010-essel.

Mindesetre le a kalappal a Pats előtt! Az ilyen üzengetős, meg statement game hangokat azért túlzásnak érzem.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Bradyben hány év lehet még, egy-kettő?
Ha sb-ig meneteltek, kívánom, ne a giants legyen az ellenfél, mert azt a lécet szerintem idén sem sikerülne megugrani, a pszichés teher miatt.steroid stewie
5 még lehet benne max egyre kevesebb hosszú passz lesz

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor most szeretnék önmérsékletre "inteni" minden kedves szurkolótársamat,mint ahogy azt sem szeretem,ha egy vereség után siralomház van.Nagyon impresszív volt ez a teljesítmény,de azért sem túl,sem alul nem kell értékelni ezt a győzelmet.Egy nagyon jó csapatot vertünk meg,akiknek valljuk be,azért szinte semmi nem jött össze.Ebből a W-ből lehet önbizalmat meríteni,de azért nincs még kolbászból a kerítés.Én nem is azt tartanám a legfontosabbnak,hogy melyik helyet csípjük meg a PO-ban (persze nyilván az is fontos),hanem hogy a maradék 3 meccsen a maródiak (Jones,Connolly,Mankins,Vollmer,Gronk) teljesen épüljenek fel és lehetőleg ne sérüljön meg senki.Mert szvsz az kiderült,h ebben az esetben ez a gárda bármire képes lehet és talán most végre a PO-ra össze is állhat teljesen. Baby Vince mit játszott megint...kolok1972
Igazad van. Szép győzelem volt és végre minden csapategység jól játszott, a secondary is. Féltem a meccstől, főleg attól, hogy J.J. Watt nehogy komoly kárt tegyen Bradyben. Nem sikerült neki, jól fogták meg.(Volt azért egy-két olyan QB hit, amikor aggódva néztem a képernyőt, hogy Tom milyen állapotban kell fel.) Ugyanakkor sztem ez a Texans messze nem az idény eleji csapat, Cushing kiválásával nagyon meggyengült a védelem, a két CB pedig félig sérülten játszott, nem véletlen, hogy Lloyd annyira tudott élni tegnap. Nézzétek meg a Texans meccseket november eleje óta, nyögvenyelős győzelmek egymás után. (Kivéve a Bears-t, de ott meg egy jobb védelem ellen rögtön nem ment a támadójáték.) Még a csoportgyőzelmet is elveszthetik, nézve a hagyományos Colts mázli-faktort. Szóval én sem értékelném TÚL a győzelmet, bár minden percét élveztem.

A Frisco elleni meccs sztem nagyobb falat, főleg azért, mert nem tudom, hogy az összerázódó sec. hogyan fog felállni, Mannigham-et, Crabtree-t és Vernon Davis-t egyszerre jól fogni nem lesz kis feladat és még ott van Moss is... Bár ez a Frisco sem az ,ami 2-3 hete volt, ez a QB kérdés rendesen adott sztem a csapategységnek.

Ha a sérültek rendbe jönnek, a secondary-ben pedig nem lesz nagy sérülés (Dennard sérülése elég aggasztó), akkor sztem ez a csapat jobb eséllyel indul a végső siker felé mint a tavalyi. Ezen a meccsen nem éreztem Gronk hiányát, tavaly a SB szvsz. azon ment el.Burkus
Azért lebecsülni sem kell ezt a sikert a Pats fanoknak 😊 Ezt a pár sort SportsIllustrated-en találtam, és teljesen egyetértek vele:

What the Patriots accomplished Monday night was a message sent. The AFC has some Super Bowl worthy challengers, Houston, Denver and maybe even Baltimore among them. But New England is the defending AFC champion for a host of reasons, and nobody can match playoff pedigrees with the Patriots, who will be vying for their sixth Super trip in the 11 full seasons the historic Brady-Belichick tandem has been together.
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Bradyben hány év lehet még, egy-kettő?
Ha sb-ig meneteltek, kívánom, ne a giants legyen az ellenfél, mert azt a lécet szerintem idén sem sikerülne megugrani, a pszichés teher miatt.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Még pár gondolat a hajnali meccshez:



4. Szinte hihetetlen, de Pats szurkolóként 2006 óta gyakorlatilag másfél "megalázó" vereségünk volt, a Saint ellen 2009-ben, illetve a Ravens ellen abban az évadban a PO-ban. Mi meg közben szinte mindenkinek kiosztottunk egy-egy hatalmas pofont.

LordTamas
hm?
 www.nfl.com/gamecenter/2008092104/2008/REG3/dolphins@patriots#tab=recap

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor most szeretnék önmérsékletre "inteni" minden kedves szurkolótársamat,mint ahogy azt sem szeretem,ha egy vereség után siralomház van.Nagyon impresszív volt ez a teljesítmény,de azért sem túl,sem alul nem kell értékelni ezt a győzelmet.Egy nagyon jó csapatot vertünk meg,akiknek valljuk be,azért szinte semmi nem jött össze.Ebből a W-ből lehet önbizalmat meríteni,de azért nincs még kolbászból a kerítés.Én nem is azt tartanám a legfontosabbnak,hogy melyik helyet csípjük meg a PO-ban (persze nyilván az is fontos),hanem hogy a maradék 3 meccsen a maródiak (Jones,Connolly,Mankins,Vollmer,Gronk) teljesen épüljenek fel és lehetőleg ne sérüljön meg senki.Mert szvsz az kiderült,h ebben az esetben ez a gárda bármire képes lehet és talán most végre a PO-ra össze is állhat teljesen. Baby Vince mit játszott megint...kolok1972
Igazad van. Szép győzelem volt és végre minden csapategység jól játszott, a secondary is. Féltem a meccstől, főleg attól, hogy J.J. Watt nehogy komoly kárt tegyen Bradyben. Nem sikerült neki, jól fogták meg.(Volt azért egy-két olyan QB hit, amikor aggódva néztem a képernyőt, hogy Tom milyen állapotban kell fel.) Ugyanakkor sztem ez a Texans messze nem az idény eleji csapat, Cushing kiválásával nagyon meggyengült a védelem, a két CB pedig félig sérülten játszott, nem véletlen, hogy Lloyd annyira tudott élni tegnap. Nézzétek meg a Texans meccseket november eleje óta, nyögvenyelős győzelmek egymás után. (Kivéve a Bears-t, de ott meg egy jobb védelem ellen rögtön nem ment a támadójáték.) Még a csoportgyőzelmet is elveszthetik, nézve a hagyományos Colts mázli-faktort. Szóval én sem értékelném TÚL a győzelmet, bár minden percét élveztem.

A Frisco elleni meccs sztem nagyobb falat, főleg azért, mert nem tudom, hogy az összerázódó sec. hogyan fog felállni, Mannigham-et, Crabtree-t és Vernon Davis-t egyszerre jól fogni nem lesz kis feladat és még ott van Moss is... Bár ez a Frisco sem az ,ami 2-3 hete volt, ez a QB kérdés rendesen adott sztem a csapategységnek.

Ha a sérültek rendbe jönnek, a secondary-ben pedig nem lesz nagy sérülés (Dennard sérülése elég aggasztó), akkor sztem ez a csapat jobb eséllyel indul a végső siker felé mint a tavalyi. Ezen a meccsen nem éreztem Gronk hiányát, tavaly a SB szvsz. azon ment el.
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akkor most szeretnék önmérsékletre "inteni" minden kedves szurkolótársamat,mint ahogy azt sem szeretem,ha egy vereség után siralomház van.Nagyon impresszív volt ez a teljesítmény,de azért sem túl,sem alul nem kell értékelni ezt a győzelmet.Egy nagyon jó csapatot vertünk meg,akiknek valljuk be,azért szinte semmi nem jött össze.Ebből a W-ből lehet önbizalmat meríteni,de azért nincs még kolbászból a kerítés.Én nem is azt tartanám a legfontosabbnak,hogy melyik helyet csípjük meg a PO-ban (persze nyilván az is fontos),hanem hogy a maradék 3 meccsen a maródiak (Jones,Connolly,Mankins,Vollmer,Gronk) teljesen épüljenek fel és lehetőleg ne sérüljön meg senki.Mert szvsz az kiderült,h ebben az esetben ez a gárda bármire képes lehet és talán most végre a PO-ra össze is állhat teljesen. Baby Vince mit játszott megint...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Még pár gondolat a hajnali meccshez:

1. Na így kell kinéznie egy bajnokesélyes védelemnek. A Bills után meccsen egy fillért nem raktam volna arra, hogy összeáll a védelem, de most (ne elkiabálva), nagyon úgy néz ki, hogy helyére kerülnek a dolgok. Van egy statisztika az espn boston blog oldalán, amely azt elemzi, hogy 2010 óta a szezon második felében másodikok vagyunk pass elleni (ellenfél QBR) vedekezésben. Persze sok módon lehet magyarázni a számokat, mindenesetre látványosan jobb a védelmünk, mint az első hónapokban. Ez nagyon fontos a PO-ban. Remélem nem komolyak a DB-k sérülései.

2. Brady egyszerűen lenyűgőző volt. Elég sok blitzet hívtak ellenünk, nem egyszer omlott éppen össze a zseb, Tom pedig 30 centit fellépett, és adott egy tökéletes passzt, hiába volt a nyakán a fél houstoni védelem. Megint bizonyításra került az a tétel, hogy a Pats pass offensét blitzel nem, csak eredményes, max 4 emberes pass-rushal, és kőkemény hátsó védekezéssel lehet megállítani. Viszont idén van futójátékunk is, ami jól jöhet az ilyen védelemben erős csapatok ellen.

3. Nagyon fontos győzelem volt, de csak úgy ér valamit, ha most hétvégén is nyerünk. A Broncos innen majdnem biztos, hogy behúzza a maradék meccseit, nekünk sem szabad botlani, mert hatalmas különbség van, hogy mi megyünk a Mile Highra, vagy Manning jön ide.

4. Szinte hihetetlen, de Pats szurkolóként 2006 óta gyakorlatilag másfél "megalázó" vereségünk volt, a Saint ellen 2009-ben, illetve a Ravens ellen abban az évadban a PO-ban. Mi meg közben szinte mindenkinek kiosztottunk egy-egy hatalmas pofont.

5. Nem szeretnék most más AFC playoff csapat szurkolója lenni... Elég félelmetesnek tűnhet egy Patriots elleni meccs.

Ps: tomi-tominak, csak az ugratás kedvéért: Hernandez karrierje egyik legjobb meccsét játszotta hajnalban, 2 TD, majdnem 100 yard. Gronkonál ez business-as-usual. Plusz még blokkol is 😊. De nagyon várom a PO-ban az általad említett támadósort.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...és még Gronkowski sem játszott.LordTamas
Nem is hiányzott. 😀tomi-tomi
Igaz. Brady újra és újra bizonyítja, hogy az egyetlen pótolhatatlan láncszem ő maga. LordTamas
Nem hiányzott, de ha itt lenne, talán még jobb lenne az O.winston
Ó, csak ugratjuk egymást. A Báró Úr nem értette Hernandez hiányzása alatt, hogy miért tartják a Pats Off. egyik alappillérének, szerinte Gronk sokkal fontosabb, nagyobb faktor. Most cserébe én értetlenkedem, hogy miért is hasítanak ilyen jól Gronk nélkül.
Idény végére egész pofás lesz a TB-vel összeszokott Lloyd-Welker-Gronkowski-Hernandez quartett.
Ma több TE és RB volt aktív, mint valódi WR (4-4-3). A TE-ek közül, úgy néz ki, Shiancoe lesz a leggyengébb láncszem. Hóember egyre jobban blokkol és FB-ként is jó; ő Fells-szel és Ballard-dal lesz nagy harcban.
Remélem, a komplett kezdő CB garnitúra csak óvatosságból padozott a sérüléseik után.
Jól játszott az egész csapat és szinte minden kétes esetben felénk pattant a labda.
Vasárnap lehetne egy kicsit hidegebb a kaliforniai fiúknak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
...és még Gronkowski sem játszott.LordTamas
Nem is hiányzott. 😀tomi-tomi
Igaz. Brady újra és újra bizonyítja, hogy az egyetlen pótolhatatlan láncszem ő maga. LordTamas
Nem hiányzott, de ha itt lenne, talán még jobb lenne az O.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...és még Gronkowski sem játszott.LordTamas
Nem is hiányzott. 😀tomi-tomi
Igaz. Brady újra és újra bizonyítja, hogy az egyetlen pótolhatatlan láncszem ő maga.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...és még Gronkowski sem játszott.LordTamas
Nem is hiányzott. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...és még Gronkowski sem játszott.
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A 3 cb sérülése remélem nem komoly. Arrington már tavaly is jó volt slotban. Dennardbol baromi jó cb2 lett. Talib pedig kell mert akkor ha ő kiesik Dennard a cb1 Arrington pedig cb2 oda meg kevesek. Jelenleg ha meggyógyul mind a három cb vagy nem komolyak a sérülések akkor egész tűrhető secondarynk van, mert DMC is biztató safetyként.