New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
triangle 1 283
Dennard lesz ma?Shawn84
minden jel arra mutat. de mint tudod, Belichicknél ezt sosem lehet tutira venni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Dennard lesz ma?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Manningham nem fog játszani a túloldalon.

Do your job
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Legendák egy asztalnál:

 www.nfl.com/roundtable?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A védelem fejlődése idén:
3-3-ig a passer rating 104,6, azóta 81,3 (az idény felétől 78,1).
16 passzolt TD az első hat meccsen, azóta 7.
Az első nyolc meccsen 10 big play (20+ yard-os) TD, azóta egyetlenegy (a Colts ellen garbage time-ban).

A támadók egy dologban fejlődtek jelentősen: a short field pozíciók kihasználásában.
3-3-ig három pontot szereztek átlagosan egy ilyen lehetőségből (a Cards és a Seahawks ellen egy árva pont/drive!!), azóta hat pontot. Megduplázták a hatékonyságukat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
másik oldalról viszont a 3 legkomolyabb IR-esünk a 3. számú WR, egy csere DT meg egy csere LB (Edelman, Pryor, Fletcher), és 3 fordulóval a PO előtt mindenki edzett. persze sokan nem 100%-osak, de ennél soha rosszabb évet sérülés szempontból.triangle
Mondjuk én mindegyiket borzasztóan hiányolom, bármelyik dobbanthatott volna (Edelman félig meg is tette azért)

több mint 11 éve
triangle 1 283
másik oldalról viszont a 3 legkomolyabb IR-esünk a 3. számú WR, egy csere DT meg egy csere LB (Edelman, Pryor, Fletcher), és 3 fordulóval a PO előtt mindenki edzett. persze sokan nem 100%-osak, de ennél soha rosszabb évet sérülés szempontból.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól tudom - és aki jobban vágja a témát, javítson ki -, akkor van vmi szabály erre, hha valaki sérült és nem szerepel a listán, akkor büntetést kap az adott csapat?!
Rule
Így van, elég szigorúan veszik, hogy a sérült listák pontosak legyenek. Ha jól emlékszem a Ravens kapott is ilyenért büntetést.
BB meg inkább feltesz mindenkit, aki akár egy feladatot kihagy az edzésen (akkor már limited). 😀 Ettől függetlenül ezen a listán szerintem négyből három joggal szerepel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Igen. A futókon, Bradyn, Ninkón és Wilforkon kívül gyak. mindenki, aki számít. 😕Burkus
Jó, de ez egy pats-es injury report...
ez uaz a lista, amelyen TB 3 éven keresztül megszakítás nélkül szereplt vállsérüléssel.
Jared Allen nyilatkozott is vmit erre vonatkozóan, h az ő térde/bokája/nemtommije is annyira limited, mint TB-nek a válla.

Szal, BB az a típus aki mindenkit felír a listára, aki fájlalja vmilyen testrészét, úgyh annyira nem kell komolyan venni.

Ha jól tudom - és aki jobban vágja a témát, javítson ki -, akkor van vmi szabály erre, hha valaki sérült és nem szerepel a listán, akkor büntetést kap az adott csapat?!
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szép az injury report:

Limited/questionable:
Arrington (knee)
Brace (elbow)
Chung (shoulder/hamstring)
Dennard (hamstring)
Hightower (hamstring)
Jones (ankle)
Spikes (knee/ankle)
Talib (hip)
White (elbow)

Connoly (back)
Gronkowski (forearm/hip)
Hernandez (ankle)
Lloyd (knee)
Mankins (ankle/calf)
McDonald (shoulder)
Solder (abdomen)
Vollmer (back/knee)
Welker (ankle)

Full/Probable:
Mayo (elbow)Gogo
Igen. A futókon, Bradyn, Ninkón és Wilforkon kívül gyak. mindenki, aki számít. 😕
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szép az injury report:

Limited/questionable:
Arrington (knee)
Brace (elbow)
Chung (shoulder/hamstring)
Dennard (hamstring)
Hightower (hamstring)
Jones (ankle)
Spikes (knee/ankle)
Talib (hip)
White (elbow)

Connoly (back)
Gronkowski (forearm/hip)
Hernandez (ankle)
Lloyd (knee)
Mankins (ankle/calf)
McDonald (shoulder)
Solder (abdomen)
Vollmer (back/knee)
Welker (ankle)

Full/Probable:
Mayo (elbow)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Gronk elkezdte a limitált edzéseket tegnap.

Do your job
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
San Franciscoban sem szokott nyárias idő lenni télen, szóval az esővel nem lesz gond, de a fagypont körüli hőmérséklettel lehet.
jet lag, hát nem tudom, lehet elmennek előbb.petey
Akkor lehet, hogy egész héten valami hűtőházban gyakoroltatok egy adogatógéppel 😊

Do your job
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk ez sem az a megállíthatatlan elkapósor, Crabtree nem rossz, de messze nem az a játékos, amit reméltek, hogy lesz (messze nem elit), Manningham se rossz, de azért nem kiemelkedő, Moss sem az már, aki nálunk volt (de finom voltam)
Vernon Davis mondjuk jó nagy állat, de Kaepernickkel közösen 19 yardot hoztak össze az elmúlt három mérkőzésen.Wyatt
de azt vágjátok hogy mi nem az a szétbombázós offense vagyunk 😀
ez most úgy hangzott hogy fostalicska WR-eink vannak 😂petey
Az egész támadó sorotok az 😀undisputedly
???

majd meglátjuk jövő héten mikor a kertitörpétek be lesz hajtogatva, és kaptok egy sallert. legalább mi nem szedünk Adderalt hogy jók legyünk.



Wyatt, Manningham valszeg nem lesz, de nem is értem Crabtree-nek miért is kell elitnek lenni? stabilan halad az 1000 yardos szezon felé. lassan ott tartunk ha már valaki nem elit az szar. más is elkarcolgat "elit" WR nélkül. az hogy VD-t miért nem játszatja többet az OC nem tudom, de ő(elit) és Walker bizony top kategória. ja meg Gore a másik E kategóriás. helyetekben a futás ellen helyeznék hangsúlyt nem az elkapókra.
petey
Ez annyira magas labda volt... Mikor szóljon magas lóról az ember,ha nem egy 50+ után? 😊
Csodálom,hogy nem hoztál számokat. Meglepő módon abban jobbak vagytok.

Amúgy kíváncsi leszek erre a meccsre. A forduló egyik legnagyobb rangadója. Erős a gyanúm,hogy az éledező Pats D# csúnyán megfogja majd az újoncot. A futás elleni védekezés már más kérdés.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
tomi, én azt mondanám hogy ez a Pats O vs 49ers D ellen dől el. fordítva is érdekes lesz.petey
Szvsz szívfájdalom nélkül fogjátok nyomni a nickel-t és a dime-ot és a 4 man rush-t, a 49ers védekezik futás ellen a legjobban ezekben a felállásokban. Ha a Pats futójátéka ennek ellenére meg fog élni, akkor tényleg a teljes Pats O vs 49ers D párharcon lesz a hangsúly.
Érdekes meccs lesz, az biztos.
Btw, hogy bírja a csapat a hideg, esős időt és a komoly időeltolódást együtt?

Robilluma, Gostkowski ennyire csak nem lesz béna.tomi-tomi
pont ezen filóztam, Kap ugye Nevadában nem nagyon élvezte a keleti parti hideg idő okozta élményeket a 40 fokban 😀
San Franciscoban sem szokott nyárias idő lenni télen, szóval az esővel nem lesz gond, de a fagypont körüli hőmérséklettel lehet.
jet lag, hát nem tudom, lehet elmennek előbb.

az a jó nekünk a DL-ben hogy 4 emberrel is nyomást tudnak helyezni az OL-re, de mivel Brady hihetetlen gyorsan szabadul meg a labdától nem hiszem hogy odaérnek, így a coverage-on lesz a hangsúly ahogy írtad.
áh, 2 nap de várom már 😀 akármi lesz a vége.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi, én azt mondanám hogy ez a Pats O vs 49ers D ellen dől el. fordítva is érdekes lesz.petey
Szvsz szívfájdalom nélkül fogjátok nyomni a nickel-t és a dime-ot és a 4 man rush-t, a 49ers védekezik futás ellen a legjobban ezekben a felállásokban. Ha a Pats futójátéka ennek ellenére meg fog élni, akkor tényleg a teljes Pats O vs 49ers D párharcon lesz a hangsúly.
Érdekes meccs lesz, az biztos.
Btw, hogy bírja a csapat a hideg, esős időt és a komoly időeltolódást együtt?

Robilluma, Gostkowski ennyire csak nem lesz béna.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Remélem a végeredmény is hasonló lesz 😀Robilluma
Gondolom, nem a pro style győzött. Szégyentelen! 😀tomi-tomi
Elképesztő meccs volt őrült végjátékkal:


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 939 — Csodabogár
Wyatt, Manningham valszeg nem lesz, de nem is értem Crabtree-nek miért is kell elitnek lenni? stabilan halad az 1000 yardos szezon felé. lassan ott tartunk ha már valaki nem elit az szar. más is elkarcolgat "elit" WR nélkül. az hogy VD-t miért nem játszatja többet az OC nem tudom, de ő(elit) és Walker bizony top kategória. ja meg Gore a másik E kategóriás. helyetekben a futás ellen helyeznék hangsúlyt nem az elkapókra.
Top10-ben joggal vár az ember kiemelkedő elkapót szerintem 😊 Mondjuk az 1000 yard most már illene is neki, de ha nem azért húz az ember 1/10-zel elkapót, hogy legyen éveken belül egy elit játékosa a poszton, akkor elég felesleges olyan magasan megszerezni 😊
Nyilván nem pass heavy-csapat, meg Gore-ra és a futójátékra nagyon figyelni kell, meg Davisnek is lesz szerintem szép megmozdulása ellenünk (nem is egy), csak szimplán nem mondanám rá azt, hogy ilyen alakulattal nem találkoztunk, Burkus utalásából viszont már-már elitsornak tűnhetett (arra kívántam csak reagálni)
Jobban zavar a másik oldal, hogy mit kezdünk Smithékkel, meg a „harmatos” belső LB-itekkel 😀 😀Wyatt
akokr ő volt a BPA, az más kérdés hogy egy darab PS meccsen nem játszott meg holdoutolt. de a potenciál ott van, ő ugye RAC-ban volt jó, nem a sebessége miatt volt veszélyes. idén is csinálja a jobbnál jobb playeket. megbízható és ez sokat számít.
de értettem mit akartál mondani, hogy nem lenézted 😊

tomi, én azt mondanám hogy ez a Pats O vs 49ers D ellen dől el. fordítva is érdekes lesz.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyébként a Frisco helyében tuti Smith-t játszatnám Kaepernick helyett, aki ha sokat futkos, az end-jeink meg a Spikes, Mayo, Hightower hosszabb időre helyre fogja tenni. Burkus
A múlt hétről:

Kaepernick csak egy fénysebességnyivel gyorsabb a leggyorsabb LBteknél 😊 És nem hiszem, h Harbaugh majd egy A gapen akarja majd átpasszírozni Spikes-on keresztül.

A meccs amúgy tisztára olyan lesz, mint a 2010-es Boise State-Nevada, csak egy szinttel feljebb.
Pro style vs Pistol, a konf győzelem volt a tét (és a Boise-nak talán a BCS döntő), a legjobb győzelmi mutatóval rendelkező tisztán zsebQB, Kellen Moore vs Kaepernick, az első QB, aki 3000+ passzolt yard mellé 1200+ yardot futott.
Az első osztály talán legjobb pro style edzője, Chris Petersen vs Chris Ault, a pistol offense guruja ellen.
Remélem a végeredmény is hasonló lesz 😀Robilluma
Viszont a CB-k is egész jól védekeznek futás ellen 😊
(Mondjuk Mayo 4.56-ot futott, szélsebes Colin meg 4.53-at 40-en)

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Remélem a végeredmény is hasonló lesz 😀Robilluma
Gondolom, nem a pro style győzött. Szégyentelen! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én egyébként a Frisco helyében tuti Smith-t játszatnám Kaepernick helyett, aki ha sokat futkos, az end-jeink meg a Spikes, Mayo, Hightower hosszabb időre helyre fogja tenni. Burkus
A múlt hétről:

Kaepernick csak egy fénysebességnyivel gyorsabb a leggyorsabb LBteknél 😊 És nem hiszem, h Harbaugh majd egy A gapen akarja majd átpasszírozni Spikes-on keresztül.

A meccs amúgy tisztára olyan lesz, mint a 2010-es Boise State-Nevada, csak egy szinttel feljebb.
Pro style vs Pistol, a konf győzelem volt a tét (és a Boise-nak talán a BCS döntő), a legjobb győzelmi mutatóval rendelkező tisztán zsebQB, Kellen Moore vs Kaepernick, az első QB, aki 3000+ passzolt yard mellé 1200+ yardot futott.
Az első osztály talán legjobb pro style edzője, Chris Petersen vs Chris Ault, a pistol offense guruja ellen.
Remélem a végeredmény is hasonló lesz 😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ja meg Gore a másik E kategóriás. helyetekben a futás ellen helyeznék hangsúlyt nem az elkapókra.
petey
Emiatt ne aggódj! BB újonc QB ellen kiemelten ügyel arra, hogy passzra kényszerítse. Ilyen felállású futójáték ellen tavaly kétszer is gyakorolhatott a Pats Def. Egy negyed után ráéreztek az ízére. Amennyivel Kaepernick jobban dob, mint Tebow, annyival jobb a mostani passzvédekezésünk a tavalyinál.
Ez a meccs szerintem sokkal inkább a 49-ers passz elleni védekezése és a Pats passz játéka közötti harcban fog eldőlni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez sem az a megállíthatatlan elkapósor, Crabtree nem rossz, de messze nem az a játékos, amit reméltek, hogy lesz (messze nem elit), Manningham se rossz, de azért nem kiemelkedő, Moss sem az már, aki nálunk volt (de finom voltam)
Vernon Davis mondjuk jó nagy állat, de Kaepernickkel közösen 19 yardot hoztak össze az elmúlt három mérkőzésen.Wyatt
de azt vágjátok hogy mi nem az a szétbombázós offense vagyunk 😀
ez most úgy hangzott hogy fostalicska WR-eink vannak 😂petey
Az egész támadó sorotok az 😀undisputedly
???

majd meglátjuk jövő héten mikor a kertitörpétek be lesz hajtogatva, és kaptok egy sallert. legalább mi nem szedünk Adderalt hogy jók legyünk.



Wyatt, Manningham valszeg nem lesz, de nem is értem Crabtree-nek miért is kell elitnek lenni? stabilan halad az 1000 yardos szezon felé. lassan ott tartunk ha már valaki nem elit az szar. más is elkarcolgat "elit" WR nélkül. az hogy VD-t miért nem játszatja többet az OC nem tudom, de ő(elit) és Walker bizony top kategória. ja meg Gore a másik E kategóriás. helyetekben a futás ellen helyeznék hangsúlyt nem az elkapókra.
petey
Top10-ben joggal vár az ember kiemelkedő elkapót szerintem 😊 Mondjuk az 1000 yard most már illene is neki, de ha nem azért húz az ember 1/10-zel elkapót, hogy legyen éveken belül egy elit játékosa a poszton, akkor elég felesleges olyan magasan megszerezni 😊
Nyilván nem pass heavy-csapat, meg Gore-ra és a futójátékra nagyon figyelni kell, meg Davisnek is lesz szerintem szép megmozdulása ellenünk (nem is egy), csak szimplán nem mondanám rá azt, hogy ilyen alakulattal nem találkoztunk, Burkus utalásából viszont már-már elitsornak tűnhetett (arra kívántam csak reagálni)
Jobban zavar a másik oldal, hogy mit kezdünk Smithékkel, meg a „harmatos” belső LB-itekkel 😀 😀

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk ez sem az a megállíthatatlan elkapósor, Crabtree nem rossz, de messze nem az a játékos, amit reméltek, hogy lesz (messze nem elit), Manningham se rossz, de azért nem kiemelkedő, Moss sem az már, aki nálunk volt (de finom voltam)
Vernon Davis mondjuk jó nagy állat, de Kaepernickkel közösen 19 yardot hoztak össze az elmúlt három mérkőzésen.Wyatt
de azt vágjátok hogy mi nem az a szétbombázós offense vagyunk 😀
ez most úgy hangzott hogy fostalicska WR-eink vannak 😂petey
Az egész támadó sorotok az 😀undisputedly
???

majd meglátjuk jövő héten mikor a kertitörpétek be lesz hajtogatva, és kaptok egy sallert. legalább mi nem szedünk Adderalt hogy jók legyünk.



Wyatt, Manningham valszeg nem lesz, de nem is értem Crabtree-nek miért is kell elitnek lenni? stabilan halad az 1000 yardos szezon felé. lassan ott tartunk ha már valaki nem elit az szar. más is elkarcolgat "elit" WR nélkül. az hogy VD-t miért nem játszatja többet az OC nem tudom, de ő(elit) és Walker bizony top kategória. ja meg Gore a másik E kategóriás. helyetekben a futás ellen helyeznék hangsúlyt nem az elkapókra.
petey
Dehogynem szeditek, csak még nem buktatok le.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk ez sem az a megállíthatatlan elkapósor, Crabtree nem rossz, de messze nem az a játékos, amit reméltek, hogy lesz (messze nem elit), Manningham se rossz, de azért nem kiemelkedő, Moss sem az már, aki nálunk volt (de finom voltam)
Vernon Davis mondjuk jó nagy állat, de Kaepernickkel közösen 19 yardot hoztak össze az elmúlt három mérkőzésen.Wyatt
Manningham-et a tavalyi Giants GWD elkapása óta csak rossz álmaimban szeretem látni... Azt gondolom, hogy azért mindegyik minőségi célpont és így sok belőlük, ami a mi fejlődő sec-ünknek komoly kihívást jelenthet.

Én egyébként a Frisco helyében tuti Smith-t játszatnám Kaepernick helyett, aki ha sokat futkos, az end-jeink meg a Spikes, Mayo, Hightower hosszabb időre helyre fogja tenni. Smith 70 %-kal passzol, jobb %-kal, mint bárki a ligában az irányítók közül, ratingje pedig alig rosszabb mint Bradyé vagy Manningé. Bár a meccs valszeg úgyis a 49rs def. és a mi offense-ünk között dől el.