NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus

Jaja, én még a 0:2 lehetőségével is számoltam. Márpedig - elnézve a Broncos sorsolását - ha hozzuk a WC hétvégét, akkor oda fogunk menni mindenképpen. Elnéztem a Denver meccsét tegnap, hát nem Manningen múlt a győzelem és a mi offense-ünk jobb mint a mostani Ravens (amelyik kipukkadt).

Éreztem előre, hogy ma nem lesz meg a győzelem, mondjuk én arra számítottam, hogy kevés pont lesz és úgy nyernek. Azt hittem, hogy a def. már jobban egyben van annál, semhogy 41 pontot kapjanak. A meccs eleje teljes kavarodás volt, de minden elismerést megérdemel, ahogy felálltak a 4. negyedben a padlóról. Lehet, hogy sok csapat már nem fektetett volna ennyi energiát a meccsben 3:31-nél.

Ma Brady a végén abszolút clutch volt, gyönyörűen hozta gyak. kizárólag passzal a drive-okat, a FG-os utolsó drive is szép volt. Szvsz. ha Gronk játszott volna, akkor valszeg nyerünk, nem tudták volna védekezést ennyire koncentrálni. Örülök, hogy Lloyd ma igazolta, hogy miért került a csapathoz.

Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon...

Burkus
Nézd meg a St. Louise-i meccset, rájössz...


több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.
DoM
Az idei NFC-West elleni mérlege a Hazafiaknak 1-3(ebből 2 vereség hazai pályán). Nem emlékszem,hogy volt-e a BB érában olyan divízió, ami ennyire elverte Tomékat.undisputedly
Ritka szarul toltuk az tuti, viszont két éve söpörtök az NFC Northot, aztán mégis ebből a csoportból lett a bajnok, szal reménykedjünk :d

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.
DoM
Az idei NFC-West elleni mérlege a Hazafiaknak 1-3(ebből 2 vereség hazai pályán). Nem emlékszem,hogy volt-e a BB érában olyan divízió, ami ennyire elverte Tomékat.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.

Legalább azt meg lehetett tudni, hogy az elmúlt évek gyengeségei továbbra is léteznek. Megnéztem volna ezt a meccset egy egészséges Gronkkal. Remélhetőleg majd a Super Bowlon! 😉
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben mi volt a negatív következtetés? Inkább pozitív volt 😛

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha két magabiztos, nagy különbségű győzelemmel fejezzük be az alapszakaszt, akkor a csapat a mai meccs pozitívumait beépítve, megerősödve lép be a PO-ba.tomi-tomi
Én nem vonnék le ennyire negatív következtetést. Ebben a két meccsben előzetesen is benne volt két sima vereség is. A Cards elleni vereségnél sokkal rosszabb volt a szájam íze. Nagyon kiegyenlített a mezőny idén, bárki odaérhet a végére. 2007-ben toronymagas favoritok voltunk, 16:0-ás alapszakasszal, maradéktalan önbizalommal mentünk a PO-ba és Giants surranópályán, éppen túlélve a Packers-t bejutott a SB-ba és simán megállította a győzhetetlennek hitt támadógépezetet.

Ez Frisco nem tudta megverni egyszer sem azt a Rams-t, akit mi porig aláztunk Londonban. Akkor most melyik a három csapat közül a legjobb? Ez ilyen kő-papír-olló NFL módra 😊 Tegnap kijött nekik a lépés, nekünk nem.

Számomra a tegnapi meccs a vereség ellenére is pozitív, mert a csapat küzdeni tudást mutatott és az utóbbi időben ha kikaptunk, általában semmi sem jött össze, mentálisan nem volt ott a csapat. Tegnap ott volt! Ha a ST és Arrington nem hozza össze azt villámgyors TD-t, valszeg meg is lett volna a meccs.

Itt vitáztunk többen arról, hogy a Frisco elkapóitól kell-e félni vagy sem (én féltem tőlük). Ezek szerint volt okunk félni, Schaubot és Johnsont sikerült megfogni a védelemnek, most gyak. levegőben kaptunk ki, úgy, hogy Manningham nem is játszott. Ha ő is játszott volna, szerintem nagyobb különbségű a vereség.

Remélem, hogy az edzői stáb kielemzi a meccset és ez a vereség még a hasznunkra is válhat. (Anno 2007-ben szerintem a Giants az alapszakasz meccsen tapasztaltakat sikerrel használta fel a SB-ra való felkészülésben, az egyértelmű volt.)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hajnalban két meccset láttam. Az első 40 percig tartott, s rosszabbul játszottunk, mint az idézett Browns meccsen. A második 20 perces volt, s ez volt az igazi Pats. Az elsőt elbuktuk 31-3-ra és ilyet valóban két-három évente vezetünk elő. A másodikat megnyertük 31-10-re és nagyjából ezt játsszuk most már hétről hétre. Tavaly is csináltunk hasonlót, annyi kiderült, hogy az idei 49ers jobb, mint a tavalyi Bills.
Szinte csak akkor kaptunk pontot, ha közvetlen egymás után két csapategységünk bénázott, egyekből "simán" jól jöttünk ki.
Valószínűleg nehéz lesz a PO menetelés, de úgyse nyertünk még SB-t három PO meccs után.
Így utólag a meccs a DMC INT utáni Ridley fumble-on ment el. Addigra már beindult az Off., nem jöttek volna vissza 31-17-ről.
Btw szerintem csak nagyon elit Def. képes ennyi első félidős támadó balfaszkodást 17 pont alatt megúszni.
Sajnálom, de az én szememben nem vált szimpatikussá a 49ers, Dennard ellen a szándékos térdre menő blokk, Hernandez kifejelése nekem kifejezetten aljas volt.
(Ki volt az a barom, aki Hernandez-re hívta a következő játékot?! Azt se tudta, hogy a pályán van-e.)
Az egész csapat down az első 40 percért és az egész csapat up az utolsó 20-ért. Na jó, az ST nem. (Meskóból kifejezetten középszerű punter vált.) Ha nem hiszik el egy pillanatra 31-31-nél, hogy innen már sima liba (én elhittem), akkor tényleg az lett volna.

Ha két magabiztos, nagy különbségű győzelemmel fejezzük be az alapszakaszt, akkor a csapat a mai meccs pozitívumait beépítve, megerősödve lép be a PO-ba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ami bizakodásra adhat okot, hogy szerintem most, először mióta lesérült, nagyon hiányzott Gronk. Nem elsősorban az elkapásaival, hanem a blokkoló képességeivel. Sokkal hatékonyabbak lettünk volna a play-actionben is, ha sikerült kicsit jobban futni az elején. Ami miatt én nagyon "éltetem" Gronkowskit, hogy hihetetlen változatosságot tud adni az offensnek, anélkül, hogy cserélni kéne akár egy embert is a játékok között. Ha akarom LB-t, lineman-t megblokkolni képes "falember", ha akarom 6-6 magas, atletikus elkapó.

Szóval a Frisco verhető (lesz a SB-ban) kevesebb egyéni és ST hibával és egy egészséges Gronkkal. Csak addig el kéne jutni, könnyen lehet, hogy egy hazai Steelers, majd idegenbeni Denver és Texans úton. De hiányzik most az Arizona elleni missed FG..
több mint 11 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Komolyan mondom, hogy amióta nézem az NFL-t (13 éve) ez volt az egyik legjobb meccs amit láttam. Sajnos kikaptunk, de nagyon élvezetes volt. Az első félidőben szuper volt a 49ers, szörnyű volt a sok turnover, a végén amit produkáltunk az elképesztő volt, kár a végéért.
Gronkkal, vagy kevesebb fumble-lal, vagy valamilyen minimális védelemmel az első félidőben (a 3-ból 1 elég) talán másképp alakult volna, de nincs ha. Gratulálok a 49ers-nek, nem néztem ezt a produkciót ki belőlük. Szimpatikusabb csapat, mint amit eddig láttam belőlük idén.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért ne értékeljük túl ezt a Denvert. Szép ez a 9 győzelem zsinorban, de ebből mindössze két csapatnak van pozitív mérlege: A nem túl acélos Bengalsnak és a középszintre süllyedt Ravensnek. Eddig 3 úgymond komoly meccse volt a Denvernek mind3 sima zakó lett. Jó csapat nem arról van szó, de messze nem nevezném őket a SB legnagyobb esélyesének.

Ami a mai meccset illeti. Hát nem tudom mit csináltunk a meccs első felében, de ami utána jött az az elmúlt évek egyik legjobb játéka volt. Sajnálom, hogy kikaptunk, mert így úszott a bye week, de ha van vereség amiből jól fogunk kijönni akkor ez az lehet. FViktor93
Tavaly rólunk mondták, hogy milyen könnyű sorsolásunk van és a győzelmeink nem értékmérők. Ezek után SB-t játszottunk, bár kellett hozzá egy reménytelen gameplan-el felálló Denver és egy Sterling Moore szerelés/missed FG. Szóval nem vonnék le ebből következtetéseket. Én is úgy látom, hogy a Denver mostanra összeállt, PM "betanította" a csapatot, összeszokott az elkapókkal, a védelem pedig feljavult. Ami a javunkra szólhat, hogy a mostani sec-ünk sokkal jobb mint a 31:21-es meccsnél volt. (Feltéve, ha Dennard játszik és nem Arringtonon megy el a meccs.)

Nem ők a legnagyobb esélyes - sztem a Frisco az - de, SB contender mindenképpen a Denver.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Annyira biztos voltam ebben a zakóban az egész heti felvezetés után. ESPN,NFL folyamat azt nyomta, hogy mióta nem kaptunk ki decemberben, meg a szezon második fele stb. Törvényszerű volt a vereség.

A játékról az első 2,5 harmadban nincs mit beszélni, mert nem volt. Ennyire balfasz O-t rég láttam már. (Talán a tavalyelötti Browns meccs.) Minden évben van egy ilyen fos meccsünk, persze ehhez kellett egy jó D.

Sajnos most majd mehetünk (,ha mehetünk) Denverbe, de ez van.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért ne értékeljük túl ezt a Denvert. Szép ez a 9 győzelem zsinorban, de ebből mindössze két csapatnak van pozitív mérlege: A nem túl acélos Bengalsnak és a középszintre süllyedt Ravensnek. Eddig 3 úgymond komoly meccse volt a Denvernek mind3 sima zakó lett. Jó csapat nem arról van szó, de messze nem nevezném őket a SB legnagyobb esélyesének.

Ami a mai meccset illeti. Hát nem tudom mit csináltunk a meccs első felében, de ami utána jött az az elmúlt évek egyik legjobb játéka volt. Sajnálom, hogy kikaptunk, mert így úszott a bye week, de ha van vereség amiből jól fogunk kijönni akkor ez az lehet.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ezt csúnyán mellélőttem... Bevallom, hogy én egy sima győzelemre számítottam, 2-3 TD vezetéssel a meccs nagyobb részében. Ehelyett ott álltam a 3-ik negyedben, hogy jön az egyik legkomolyabb megaláztatásunk a Brady-erában. Ami viszont utána történt, az nagyon komoly volt...

Pozitív: az ilyen meccsből sokat lehet tanulni, lelkierőt meríteni. Rengeteg hibánk volt, szó szerint és átvitt értelemben is sokszor elpattant a labda, sem az O, sem a D nem találta magát 3 negyeden keresztül. És még így is egyenlítettünk, és pár hibára voltunk a lehetséges győzelemtől. Ráadásul a legjobb védelem ellen tettünk fel 31 pontot bő egy negyed alatt...

Negatív: ...úgy, hogy már az kicsit elaludt. És 41 pontot kaptunk otthon egy középszerű támadóegységtől. Nem tudtunk futni, pedig nagyon kellett volna, hogy Bradyről levegyük a pass-rusht. Rengeteg egyéni hiba.

Nagyon negatív: szerintem most hatalmas csapás érte az SB esélyeinket. Ezt a Broncost, Manningel az élén, a Mile Highban nagyon nehéz, ha nem lehetetlen megverni. Tegnap félkézzel alázták meg a Ravens-t Baltimoreban, Foxboro óta nem veszítettek meccset, mindezt úgy, hogy sokszor nem is a legjobb formájukat nyújtják. Ráadásul adott esetben a Texans sem lesz olyan egyszerű Houstonban, mint múlt héten volt, sőt.

Én jóval erősebbnek látom az idei csapatunkat, mint a tavalyi 13-3-as SB résztvevő gárdát, de akkor nem volt az AFC-ben egy ilyen erős ellenfél, mint a Denver. Szóval most elég kilátástalannak érzem Brady 4-ik gyűrűjét...
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Pontosan hogy képzeled az elpaterolást? 😊 Burkus
A PO-ra gondoltam. ha pont úgy jönne ki, h a Div. Round-ban nem mi mérkőzünk elsőként a DEN-rel, akkor látok rá 20-25% esélyt.
Amúgy meg tök mindegy. Ha SB-t akarunk játszani, akkor igen is jobbnak kell lenni tőlük. Ha meg ők nyernek, akkor meg is érdemlik akár az AFC döntőbe / akár az SB-be jutást.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nem. A vajkezű shutdown corner, Arrington 😊Burkus
időközben és is megtaláltam Reiss blogján:S:S:S
mintha az ESPN McCourtyt mutatta volna közvetlenül a TD után, az tévesztett meg.

Kyle Arrington – Cornerback misses a tackle to give up a 38-yard catch-and-run touchdown to Michael Crabtree in the fourth quarter after the Patriots tie the score at 31.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
hajnali 5-kor keltem az uccsó negyedre. így utólag visszanézve épp elég, h csak ennyit láttam a meccsből.
pont TD után kapcsoltam be a TV-t és 31-17 volt.

...a 4. negyedet elnézve nem is értettem, h mi a fene történt 4 negyeden keresztül...

amúgy McCourty volt az a DB, akit Crabtee elküldött a másik irányba egy testcsellel mielőtt kényelmesen bekocogott a célterületre?
hihetetlen volt, h 31-31 után egy olyan visszahordást engedélyezett a ST és egy ilyen TD-t kapjunk. 😕😕Rule
Nem. A vajkezű shutdown corner, Arrington 😊
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!
Gyulus
A Broncosban én sem bízok, h tesz nekünk egy szívessséget. A Texans viszont sokkal kiegyensúlyozatlanabb...
azért volt két meccs, amikor bucira verték őket.
A DET elleni Hálaadásukat láttam - és szorítottam is nekik, mert kettős kötésben megtettem őket a Pats-szel együtt 😊 -, hááát, annak Linesmannek/Linejudge-nek kellett a pulyka első szeletét kínálniuk, aki nem látta, h lent volt a térde a futójuknak.
Ha nincs az a momentum, akkor bizony nem tértek volna vissza a mérkőzésbe.

Amúgy csak én vagyok vele egyre inkább úgy, h a Broncos az AFC és talán az egész mezőny legkiegyensúlyozottabb és akár talán a legjobb csapata is?!
Nagyon összeálltak, és simán oda tudnak érni a 1st seedre. Manninggel még a Gillete-ben sem szeretnék mérkőzni...egyszerűen tök mindegy, h hány ponttal mész ellene, akkor is izgulnod kell a végén és tövig kell rágni a körmödet. Hát még hazai pályán...
Szó se róla, minden elismerésem érte. Remek csapatot hoztak össze a messzi Coloradoban...de azért nem bánnám...nagyon nem bánnám, ha valaki elpaterolná őket az utunkból 😮😮😮Egon
Pontosan hogy képzeled az elpaterolást? 😊 A tegnap a Skins backup QB-je által elnadrágolt Browns vagy az acélos, Cassell-Quinn tandem uralta Chiefs fogja megállítani őket? Ráadásul úgy, hogy otthon játsszák mindkét meccset?

Elvileg egy lehetőség van, ha botlik a Texans és a Broncos első kiemelt lesz, mert akkor a 4-5. WC meccs győztesével játszanak. Az mostani állás szerint Colts v. Ravens, hát egyiknek sem adnék sok esélyt a mostani forma alapján (még inkább a Coltsnak). De sztem a Texans lesz az első kiemelt, a Broncos a második és ha nem történik negatív meglepetés - értsd: minket vernek el a WC. körben - akkor megyünk hozzájuk. Úgyhogy inkább erre masszírozd magad lelkiekben.

Egyébként le a kalappal Elway előtt, nagyon bejött ez a PM igazolás nekik.Rule
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
hajnali 5-kor keltem az uccsó negyedre. így utólag visszanézve épp elég, h csak ennyit láttam a meccsből.
pont TD után kapcsoltam be a TV-t és 31-17 volt.

...a 4. negyedet elnézve nem is értettem, h mi a fene történt 4 negyeden keresztül...

amúgy McCourty volt az a DB, akit Crabtee elküldött a másik irányba egy testcsellel mielőtt kényelmesen bekocogott a célterületre?
hihetetlen volt, h 31-31 után egy olyan visszahordást engedélyezett a ST és egy ilyen TD-t kapjunk. 😕😕
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!
Gyulus
Egon
A Broncosban én sem bízok, h tesz nekünk egy szívessséget. A Texans viszont sokkal kiegyensúlyozatlanabb...
azért volt két meccs, amikor bucira verték őket.
A DET elleni Hálaadásukat láttam - és szorítottam is nekik, mert kettős kötésben megtettem őket a Pats-szel együtt 😊 -, hááát, annak Linesmannek/Linejudge-nek kellett a pulyka első szeletét kínálniuk, aki nem látta, h lent volt a térde a futójuknak.
Ha nincs az a momentum, akkor bizony nem tértek volna vissza a mérkőzésbe.

Amúgy csak én vagyok vele egyre inkább úgy, h a Broncos az AFC és talán az egész mezőny legkiegyensúlyozottabb és akár talán a legjobb csapata is?!
Nagyon összeálltak, és simán oda tudnak érni a 1st seedre. Manninggel még a Gillete-ben sem szeretnék mérkőzni...egyszerűen tök mindegy, h hány ponttal mész ellene, akkor is izgulnod kell a végén és tövig kell rágni a körmödet. Hát még hazai pályán...
Szó se róla, minden elismerésem érte. Remek csapatot hoztak össze a messzi Coloradoban...de azért nem bánnám...nagyon nem bánnám, ha valaki elpaterolná őket az utunkból 😮😮😮
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
"Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon..."

Na ez amit én sem értek..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dennard-nek térdsérülése van. Remélem, nem komoly, bár hogy nem küldték vissza 31:31-nél, nem ezt igazolja 😕
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A francba! Pedig bíztam bennetek! Na nem baj, vasárnap úgyis nagy meccs lesz a Friscoval.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus

Jaja, én még a 0:2 lehetőségével is számoltam. Márpedig - elnézve a Broncos sorsolását - ha hozzuk a WC hétvégét, akkor oda fogunk menni mindenképpen. Elnéztem a Denver meccsét tegnap, hát nem Manningen múlt a győzelem és a mi offense-ünk jobb mint a mostani Ravens (amelyik kipukkadt).

Éreztem előre, hogy ma nem lesz meg a győzelem, mondjuk én arra számítottam, hogy kevés pont lesz és úgy nyernek. Azt hittem, hogy a def. már jobban egyben van annál, semhogy 41 pontot kapjanak. A meccs eleje teljes kavarodás volt, de minden elismerést megérdemel, ahogy felálltak a 4. negyedben a padlóról. Lehet, hogy sok csapat már nem fektetett volna ennyi energiát a meccsben 3:31-nél.

Ma Brady a végén abszolút clutch volt, gyönyörűen hozta gyak. kizárólag passzal a drive-okat, a FG-os utolsó drive is szép volt. Szvsz. ha Gronk játszott volna, akkor valszeg nyerünk, nem tudták volna védekezést ennyire koncentrálni. Örülök, hogy Lloyd ma igazolta, hogy miért került a csapathoz.

Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon...
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus
Nem biztos 😉

Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!

Nagyon nagy volt, hogy vissza tudtunk jönni -28-ról, de a támadóknál sok volt a labdavesztés és a védőknél azért nagyon sok volt ez a 41 kapott pont (főleg a Friscótól).

Ezen is túl vagyunk, reméljük ezzel letudunk idén minden rosszat a PO-ra is 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...