New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Cole is sérültlistára került. Minden csapatnál sok sérült van, de nálunk 20(!), gyakorlatilag a meghatározó játékosok többsége. Sosem tudom eldönteni, hogy ez egyszerű pech-e vagy edzésmódszerbeli hiba vagy a gameplan-ek okozzák. (a yac elv alkalmazása pld. biztos elősegíti a sok sérülést.) Ami tény,hogy évek óta kiemelkedően sok a sérült és látszik, hogy a sérülésből visszatérő játékosok általában közel sem képesek azt a teljesítményt nyújtani mint a sérülés előtt, amiből egyértelmű, hogy a valóságban messze nem gyógyultak még.

Ha Talib (és Dennard) kiesik, sztem lőttek a sikeres PO-nak, de ha Gronk nem fog jól játszani a PO meccseken, akkor sem lesz sok esélyünk, elnézve az utóbbi két meccset.
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Most néztem vissza a meccset. Jól láttam, hogy Talib rásérült a sérülésére? Mert az nagyon nem jönne jól...
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
És a bemutatkozás után az idei csapatról. Néha én is ordítok a monitor/tv előtt a csapat teljesítménye miatt és bizony vannak hiányosságok, de én is azon a véleményen vagyok, hogy 2007 sok emberben él még, de olyan kb 25 évente lehet. Sőt a végén már ott is döcögött a szekér az alapszakaszban. Most nincs olyan jó védelmünk, de a többi csapat is nagy homályokat produkál néha. Az idei év (is) arról szól - de talán most hatványozottan - x csapat leveri y-t, y leveri z-t, ebből kifolyólag tök egyértelmű, hogy y meg leveri x-et😊 Ld: SF-NE-STL. Illetve amit a mi meccseiken is megfigyeltem a TO-k. A Texans ellen azért volt olyan sima, mert minden labda idepattant, a frisco ellen már annak a bizonyosnak a másik oldalára kerültünk.
Mivel sok a sérültünk, bizakodok, hogy a PO-ra a sérültekkel kiegészülve ismét SB-be kerülhetünk.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Úgy döntöttem, hogy többéves readonly módból egy picit aktívabbá válok itt is. Indexen régóta voltam, de ott nagyon behalt az élet.
A csapat 2005-ben komiztam meg, volt szerencsém idén Londonban is kint lenni, márcsak Boston maradt😊
Szakmai rész: nyílván a posztokkal nincs gond, meg sok mindennel, de itt azért ahogy olvastam iszonyatos nagy guruk vannak. Én nem vagyok ilyen😊 Sőt én bevallom,a PO és az SB után ki vagyok tikkadva, azért örülök, hogy van egy kis szünet😊

ui: most látom, hogy már 2 éve reggeltem és előtte is szerintem reg nélkül is olvastam a fórumot legalább 1 éve😊 sokáig bírtam😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden évben elmondjuk, idén is volt rajta kívül is vicces jelölés, és érthetetlen kihagyás, de tök mindegy, mert egyik játékosunk sem vesz részt majd ezen, remélhetőleg 😛

több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Reggel még nem mertem felírni a fórumra, de miután Reiss is vitathatónak érzi Mankins jelölését ezért most már én is bátrabb vagyok😊

1. Of the Patriots' picks, the one that could be argued as "generous" is guard Logan Mankins. He's only played in nine games this season, and because of injury, hasn't played at his usual high level. The other thought, however, is that the overall guard field might not be strong.


az ilyenekért - pl. Merryweather kétszeri pro bowlerségéért - nincs sok értelme az egész Pro Bowl szavazásnak. tavaly lehet, h még szavaztam is - lehet, h már akkor sem -, de idén már időt sem pazaroltam erre. ez nem teljesítményfüggő, hanem népszerűségi verseny.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Patriots-játékosok a 2013-as Pro Bowl rosteren:

kezdők:
Rob Gronkowski
Logan Mankins
Vince Wilfork
Jerod Mayo
Matthew Slater

cserék:
Tom Brady
Wes Welker

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lehet, hogy hamarosan ott lesz Geno a közeletekben... 😀megyerikrisz
A Jags elleni meccsen Alau szedte széjjel Connolly-t. Rossz belegondolni, h Geno mit művelne vele.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ha már statok...
Iszonyat kevés sacket szedtünk össze idén... 29et eddig.
A tavalyi termés 40 volt, a Carter/Neo páros ebből 20-at termelt.
De még tavalyelőtti számot (36, ha jól emlékszem) is nehezen tudnánk reprodukálni.
Gyulus
Top5 sackek (vs def. passer rating) utóbbi csak érdekesség, mert a pass rush minősége mindig első érvként jön elő a passz elleni védelem minősége során

2010: Wright 5.5, TBC 5, Ninko 4, G.Warren 3.5, Guyton 3 [81.2 DPR] =36 sack

2011: Carter 10, Anderson 10, Ninko 6.5, Wilfork 3.5, Love 3 [86.1 DPR] =40 sack

2012: Ninko 8, Jones 6, Mayo 3, Hightower 3, Cunnningham 2.5 [91.1 DPR] =29 sack

Idei évre: Anderson sub rusher képességét egyértelműen nem sikerült pótolni. Hiányzik a harmadik erő Jones és Ninko mellé. A DT posztról hiányzó pressure meg már említésre sem méltó klisé.
DoM
Mit nem adnék egy Geno Atkinsért, vagy Wattért Wilfork mellé... 😊Wyatt
Lehet, hogy hamarosan ott lesz Geno a közeletekben... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valamikor szeptemberben, a két egymást követő vereség után, egészen kiosztottad Fafejet (meg úgy akkortájt mindenkit), hogy "ő aztán semmiképp sem egy Kevin Faulk-féle 3rd down back, nem érdemes őt erőltetni, no meg egyébként is, már nem olyan nagy szám, amikor bekerült a ligába" erre meg tessék, most pedig ő lett a Te számodra az év kellemes meglepetése. Guggenheim
Woodhead a tavaly évben mutatott játéka alapján (aminek a folytatását mutatta be szeptemberben az első pár meccsen) lett számomra a meglepetés játékos.

szerk.: most látom, ezt már Gyulus is leírta
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chung IRre tette Shortsot, így szegénynek nem lesz meg az 1000 yard idén (21 kellett volna még neki hozzá, az nála idén kb. 1 elkapás). Üzenem Chungnak, hogy bekaphatja és nagyon remélem, hogy Goodell minimum 25000$t kivesz a zsebéből memiatt!

Mindenki másnak boldog karácsonyt!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ami azért szintén aggasztó, hogy a keretben lévő 5. v 6. v 7. TE mellé nem sikerült beszuszakolni egy vállalható 4. LB-t. Whiteot (tetszőlegesen behelyettesíthető: Rivera v. Koutuvides) néznem a D-ben fizikai fájdalmat okoz. zinedine5
Legalább ennyire baj, a DE-poszt, ha nem nagyobb...
Ninko amikor SLB-ben tolta nem hogy nem lógott ki, hanem kurva jó volt, ő meg az alapesetben kezdő hármas azért bőven jó lehetőség, persze az lett volna a legjobb, ha Fletcher nem sérül meg, és akkor öten megoldják a 3 posztot könnyedén, de se a DE-t nem sikerült faszán hozni, se sérülés nélkül nem hoztuk össze, így már valóban nincs alternatíva

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ami azért szintén aggasztó, hogy a keretben lévő 5. v 6. v 7. TE mellé nem sikerült beszuszakolni egy vállalható 4. LB-t. Whiteot (tetszőlegesen behelyettesíthető: Rivera v. Koutuvides) néznem a D-ben fizikai fájdalmat okoz.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldog karácsonyt minden Hazafinak, meg az eltévelyedettnek is persze 😊
Herni is jó lesz, ha teljesen egészséges (tegnap volt egy olyan, amire egy Welker (Edelmant nem is mondom), ha nem is vetődéssel, de minimum egy oldalra dőléssel simán fogott volna), de Gronko nagyon kell nekünk, meg, hogy a pass prot működjön

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy jobb lenne kikapni a Finstől az utolsó fordulóban. Akkor Fogadnánk a Coltsot és utána mennénk a Texanshoz, a Bengals,Broncos kettős helyet. FViktor93
Tetszik az ötlet. 😊
Egyébként áthelyezték a meccsidőpontot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden Pats szurkolónak!




A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hörni sérülten játszik, örüljünk, hogy egyáltalán visszatért. A robbanékonysága, irányváltoztatási képessége gyakorlatilag nulla, pedig épp ezek miatt volt mismatch gyakorlatilag bárki ellen. Jó eséllyel egy egész offseason kell majd ahhoz, hogy megint a régi legyen.

Kicsit talán túlságosan is gyorsan hoztuk vissza, remélem ennek hosszabb távon nem lesznek ronda következményei.

Egészségesen Gronk nélkül is meghatározó, pro bowler TE...

FaFej valóban komoly meglepetés, a tavalyi alaszakaszt és az idei szezon elejét látva nem hittem volna, hogy 7 TD-t szorgoskodik össze. A futóátlaga még mindig csak 3.9, de kb. 2,5-ről küzdötte fel magát ideáig. Ja, s a legjobb pass blocker az RB-ink közül, ami a méreteit nézve nem akármilyen teljesítmény.
több mint 11 éve
Guggenheim 38
Hát, DoM, meg mindenki, szóval, már nagyon nem azért, de azért nagyon nem csak Hörnin múlott, hogy nem keltett elég feltűnést a számotokra.

Mint pl. Brady második INT-je előtt, hihetlenül üresen futott, ha Brady neki passzol, simán hozza first down-t.
 www.nfl.com/gamecenter/2012122304/2012/REG16/patriots@jaguars#tab=recap&menu=highlights

Még nem néztem újra a meccset, de pl. szerintem a Jags ellen nem is állt fel a backfieldre Hörni, szóval a playcalling-ban sem igyekeztünk kihasználni a változatosságát. Illetve, amennyire visszaemlékszem az egészre, valamelyik RZ-os drive-nál, ment egy passz feléje, de Brady nagyon túldobta, talán épp azért, mert akkor sérült meg a jobb keze egy kicsit... no szóval az sem Hörnin múlott, viszonylag tisztán volt ő, ahogy Gronk is hasonló játékhívás mellett, ha picit pontosabb Brady, akkor Hörni TD miatt erre az egész beszélgetésre sor sem került volna.

Ok, hogy volt az a büntetése, meg minden, de hát akkor is, szerintem ennek alapján pálcát törni egész pályafutása felett... Egy számomra rendkívül nem szimpatikus ember, Mourinho azt nyilatkozta, a football-nak nincs emlékezete, csak a ma számít, hogy mit tettél ma. Nem kedvelem őt, de ebben nagyon is van valami, és most ez nagyon is igaz Hörni helyzetére, ahogyan bántok itt és most vele.

DoM, másfelől pedig, Te tudod a legjobban, mennyire nem számít egy-két meccsen nyújtott gyengébb teljesítmény. Valamikor szeptemberben, a két egymást követő vereség után, egészen kiosztottad Fafejet (meg úgy akkortájt mindenkit), hogy "ő aztán semmiképp sem egy Kevin Faulk-féle 3rd down back, nem érdemes őt erőltetni, no meg egyébként is, már nem olyan nagy szám, amikor bekerült a ligába" erre meg tessék, most pedig ő lett a Te számodra az év kellemes meglepetése. Nagyon örülök ennek, mert képes vagy felülvizsgálni korábbi véleményed, remélem Hörniről is hasonló jó véleménnyel leszel.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Dehogy haragszom! Értetlenkedek. Btw most is, szerintem Gronk-nak is voltak idén homály meccsei, Hernandez jól tolta a Texans ellen, tegnap is voltak szép blokkjai (ebben sokat fejlődött). A Jags ellen JMD-n kívül TB volt gyenge, rengeteg rossz, pontatlan, csínybe dobott passza volt.
Szerintem ismét nem a védelmet kéne emlegetni. Ez a Jags elméletileg a labda mindkét oldalán gyenge, ehhez képest a védelem saját magához képest 100% felett dolgozott (két eladott labdából csak 6 pont, két - érdemi - INT, összesen 16 pont), a ligaelit támadóink hoztak cca 60-70%-ot (szerzett labdákból nulla pont, két eladott labda, az utolsó nyolc percben kétszer zavarta le őket a Jags D). Nagyjából a dupla labdabirtoklás 10 pontja volt rendben.
Szarul játszottunk, de legalább a védelem hozott egy meccset.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tamssss 31
Bár elég negatív véleményem van a tegnapi meccsről, azért azt ne feledjétek, hogy kb a tavalyi sec játszott ezen a meccsen és ez meg is látszott.

McC, Arrington kezdő CB-k. Ezek után nem meglepő, hogy ez lett a vége. Henne tavaly is megszórt minket, még Miamiban. Persze ettől még nem jó a D-nk, csak ezeket a tényezőket is számba kéne venni.

Mi csak a mezeket küldtük ki, a Jags-szel meg vért itattak.zinedine5
A védelemről most nem szólnék, bár nagyon szomorú, hogy a számtalan draft pick ellenére, amit az utóbbi időben elszórtunk rá még mindig olyan, amilyen.

A nagyobb csalódás számomra az offense. Egy Jags ellen nem tudtuk lepörgetni az órát. És ez most már szoros meccsen tendencia. A PO-ban pedig szinte garantált a szoros meccs, és az erősebb defense. És ott hiába várjuk, hogy majd az utolsó támadást kivédekezi a védelmünk. Nekik - elvileg - nem ez lenne a feladatuk...
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Hernandez nagy szerződéshosszabbítása miatt meg kezdem csóválni a fejemet. Remélem rám cáfol a PO-ban clutch helyzetekben.DoM
Egy nagy +1 részemről. Nem bántva Hernandezt, de iszonyatosan látszik a játékán, h mennyivel könnyebb fickándozni Gronk mellett a pályán. Jövőre jöhet Jake Ballard, ami picit bonyolíthatja is a helyzetet.Boston
Én is pont erre gondoltam a meccs alatt. Tomi-tomi néha meg is haragszik, mikor megjegyzem, hogy Gronk és Hörni értéke fényév távolságban van. Most egyre inkább úgy tűnik, hogy még nagyobb a szakadék közöttük, mint azt korábban sejteni lehetett.

A tegnapi meccs tragikus volt, de győztünk. Pont annyit ért papíron, mint a Texans vagy a Colts elleni diadal. Szerintem amúgy a coaching kérdésénél volt valami nagyon elnézve, a támadófal rendre elváltotta magát, jókat hívott a Jags védelem koordinátora. A mi védelmünk hozta a szezon eleji közép gyatra formáját, de a két sittes visszatérése nagyon sokat jelenthet. A támadóknál meg egyszerűen egy jó gameplan (és Gronk). Aztán rendben is vagyunk. Ha bukik a Texans, akkor meg végképp.

Amúgy meg kellemes ünnepeket!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hernandez nagy szerződéshosszabbítása miatt meg kezdem csóválni a fejemet. Remélem rám cáfol a PO-ban clutch helyzetekben.DoM
Egy nagy +1 részemről. Nem bántva Hernandezt, de iszonyatosan látszik a játékán, h mennyivel könnyebb fickándozni Gronk mellett a pályán. Jövőre jöhet Jake Ballard, ami picit bonyolíthatja is a helyzetet.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Bár elég negatív véleményem van a tegnapi meccsről, azért azt ne feledjétek, hogy kb a tavalyi sec játszott ezen a meccsen és ez meg is látszott.

McC, Arrington kezdő CB-k. Ezek után nem meglepő, hogy ez lett a vége. Henne tavaly is megszórt minket, még Miamiban. Persze ettől még nem jó a D-nk, csak ezeket a tényezőket is számba kéne venni.

Mi csak a mezeket küldtük ki, a Jags-szel meg vért itattak.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy jobb lenne kikapni a Finstől az utolsó fordulóban. Akkor Fogadnánk a Coltsot és utána mennénk a Texanshoz, a Bengals,Broncos kettős helyet. FViktor93
és mi van, ha nem? 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gyulus!

Szerintem felesleges taktikázni, hogy kivel, hol mikor lenne jó játszani. Az idei Po kb. arról fog szólni, hogy sikerül-e négyszer (bye esetén háromszor) úgy kezdeni a meccset, hogy első két drive-ból min. 10 pont a támadóktól, miközben a védelem vhogy összeimádkozik két stopot (vagy turnovert).

Hátrányból ez a csapat senkit sem fog legyőzni. Mert a védelem túl konzervatív lesz, hogy ne jöjjön újabb pofon, a támadók elkezdenek sietni, idegeskedni és JMD elkezdi hívni a hosszú passzokat, hogy momentumot nyerjenek és adjon egy nagy lökést a no huddle-nek ami jó esetben incomplete, rossz esetben int és game over.

Ha valami tanulsága van az elmúlt meccseknek és igazából az egész év kellemes meglepetése Woodhead játéka, amire feltétlenül építeni kell a PO-ban.

Ami általában a passzjátékot illeti: nem kell magas kockázatú, kicsi valószínűséggel complete passzokat hívni. Welkert, Gronkot kell tömni labdával. Ritmusváltásnak meg ott van Woody, Hörni és Lloyd.

Hernandez nagy szerződéshosszabbítása miatt meg kezdem csóválni a fejemet. Remélem rám cáfol a PO-ban clutch helyzetekben.