New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Brady-éra utánra is megvan a QB-nk!! 😀

több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Az nem lett volna járható út,h DMC visszamegy CB-be és visszaáll a Chung,Gregory safety páros? Már Dennard sérülése után gondoltam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk az tény hogy a "nagy meccseken" sose hozzánk pattognak a labdák pl tavalyi SB döntőn sem.manuszka86
Akkor meg már inkább ilyenkor legyen pechünk

több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
mondjuk az tény hogy a "nagy meccseken" sose hozzánk pattognak a labdák pl tavalyi SB döntőn sem.

több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
én meg azon a véleményen vagyok, hogy a 49-esek győzelmét ellenünk annyira kell csak komolyan venni, hogy ha mi is csináljuk a labdavesztéseket, könnyen bajba kerülünk a meccsen. Most ebből ők jöttek ki jól. Ennyi. Mondjuk ha viszont azt nézem, hogy az ilyen meccsek mindig a PO-ban vannak nekünk akkor az figyelmeztető.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
nekem csak most sikerült megnéznem a meccset, hatalmas meccs volt, ezt a zakót mondjuk év elején a többség behúzta magának a naptárban, nincs itt veszve semmi aki szembejön meg kell verni ennyi az egész 😊
Azért majd egy egészséges Gronkkal más lesz a helyzet. Hajrá Pats!

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nem értem ezt a hihetetlen félelmet a Denvertől. Könnyű schedule, 0 győzelem komoly csapatok ellen. Nyilván jobb lenne velük otthon találkozni, de azért messze nem a verhetetlen kategóriát képviselik.Imitheking
Igazából szerintem mindenki PM-től és a mile high-tól fél elsősorban 😊
Amúgy meg tőlünk is fosik mindenki 😉

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem ezt a hihetetlen félelmet a Denvertől. Könnyű schedule, 0 győzelem komoly csapatok ellen. Nyilván jobb lenne velük otthon találkozni, de azért messze nem a verhetetlen kategóriát képviselik.Imitheking
Elég jó formába lendül sajna az öregember a túloldalon, akiről van sajnos pár nagyon fájó emlékünk, ráadásul a védelem is eléggé erős
Én is túlhype-oltnak éreztem sokáig, és lehet, hogy még most is az, de az biztos, hogy szívesebben hagynám ki azt a mérkőzést 😊
Mondjuk, ha Gronko felépül, és mindenki bevethető lesz, aki még nincs IR-en, akkor nem kell félnünk senkitől

több mint 11 éve
Miami Miami Dolphins 964
Miért van mindenki beszarva a denvertöl?Majd a patst elkapja öket,jövöre meg mi😀
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Nem értem ezt a hihetetlen félelmet a Denvertől. Könnyű schedule, 0 győzelem komoly csapatok ellen. Nyilván jobb lenne velük otthon találkozni, de azért messze nem a verhetetlen kategóriát képviselik.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No para 😀
A 3-seed or lower has made it to seven of the last 10 Super Bowls.Wyatt
A statisztikák varázsa. Milyen jól hangzik a 10-ből 7, de azért ugye ez 20 csapatot jelent valójában. 😊

(Szvsz a 35% se rossz, nem azért írtam, csak a matekos énemet mindig szórakoztatják az ilyen mondatok. 😊 )peterk2005
Nyilván, de attól még nem kell kétségbeesni így sem 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
No para 😀
A 3-seed or lower has made it to seven of the last 10 Super Bowls.Wyatt
A statisztikák varázsa. Milyen jól hangzik a 10-ből 7, de azért ugye ez 20 csapatot jelent valójában. 😊

(Szvsz a 35% se rossz, nem azért írtam, csak a matekos énemet mindig szórakoztatják az ilyen mondatok. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Várhatóan egy Steelers/Broncos/Texans/Packers úton fogunk SB-t nyerni. 😊 Nem lesz sétagalopp.

A meccsről nem nagyon van mit mondanom már. Leírtátok amit gondolok annyit hozzátennék, hogy az idei évben az ST-vel a tököm kivan. A visszahordást pont akkor nem tudják megállítani amikor nagyon muszáj (a Seahawks elleni utolsó drive is egy viszonylag jó visszahordással indult). Gostkowski teljesen megbízhatatlan, de ha már az FG rúgás nem megy akkor bassza ki mindig a labdát touchback-re, hogy visszahordás ne legyen belőle. Meskó pedig a liga legrosszabb punterei között van. Nagyon kiábrándító rúgásai vannak, főleg úgy nézve, hogy ellenünk az utóbbi időben milyen jókat puntoltak. Még szerencse, hogy a LS nem hibázik.tamasboldizsar
Hát mondjuk ő most pont nem volt rossz, meg a TB-ket szépen gyártja, abban nagyon erős, de ez most nem jött összeWyatt
A Gillette-ben a nyitott oldallal szemben nagyon nehéz touchback-et rúgni (FG-t is). Az a visszahordás egyértelműen a cover team sara volt.


A comeback "emberes munka" volt, de nem érdemes túlértékelni a jelentőségét. Mármint nem az eredmény szempontjából, mert a végén akár nyerhettetek is volna, és pszichésen is jó a csapatnak. De ez a meccs nem Pats/Belichick meccs volt, hanem egyértelműen Harbaugh. Ő húzta a nagyokat és a hülyeségeket is. A comeback is neki "köszönhető", 31-3-nál úgy érezte, hogy megvan a meccs, és teljesen átálltak védekezésben coverbe, prevent védekezésbe. Felteszem úgy gondolta, hogy ha kapnak is 1-2 TD-t, nem számít, mert simán lefuttatják majd támadásban az időt a futásukkal. Aztán majdnem rajtavesztettek... 31-24-nél aztán visszaálltak, de ez nem megy csettintésre, kellett hozzá 1 drive mire újra felvették a ritmust, így jött az egyenlítés is. De aztán az utolsó drive-okat már ismét megfogták. Érzésem szerint, ha végig maradnak a man-2-man-bél, 20 pont alatt marad a Pats tegnap.
peterk2005
Harbaugh akkor lett volna hülye, ha csak 31-24 után állt volna vissza az eredeti védekezésre. Látszott az arcán, hogy nagyjából fogalma sem volt, hogy mi történik. Meggyőződésem, hogy ha nincs a nagy visszahordás és rögtön utána big play TD, akkor minden hacacáré nélkül hozza a Pats Off. az 5. TD-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Várhatóan egy Steelers/Broncos/Texans/Packers úton fogunk SB-t nyerni. 😊 Nem lesz sétagalopp.

A meccsről nem nagyon van mit mondanom már. Leírtátok amit gondolok annyit hozzátennék, hogy az idei évben az ST-vel a tököm kivan. A visszahordást pont akkor nem tudják megállítani amikor nagyon muszáj (a Seahawks elleni utolsó drive is egy viszonylag jó visszahordással indult). Gostkowski teljesen megbízhatatlan, de ha már az FG rúgás nem megy akkor bassza ki mindig a labdát touchback-re, hogy visszahordás ne legyen belőle. Meskó pedig a liga legrosszabb punterei között van. Nagyon kiábrándító rúgásai vannak, főleg úgy nézve, hogy ellenünk az utóbbi időben milyen jókat puntoltak. Még szerencse, hogy a LS nem hibázik.tamasboldizsar
Hát mondjuk ő most pont nem volt rossz, meg a TB-ket szépen gyártja, abban nagyon erős, de ez most nem jött össze

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A játékról az első 2,5 harmadban nincs mit beszélni, mert nem volt. Ennyire balfasz O-t rég láttam már. (Talán a tavalyelötti Browns meccs.) Minden évben van egy ilyen fos meccsünk, persze ehhez kellett egy jó D.zinedine5
Plusz az időjárási körülmények... A 2000-es évek elejének Patriots-a más stílusban játszott, a dominanciára alapozva futott. A mai Pats offense viszont inkább "finesse" offense. Ennek a mostani csapatnak a száraz, jó körülmények között játszott meccs előnyösebb, mint a sárdagasztás v. havas csúszkálás. Ráadásul a defense legerősebb oldala is a "turnover gyár", amit jó körülmények között is tudott az idényben produkálni. Egy sárdagasztásban viszont egy ebben kevésbé jó ellenfél #D is hozzá javulhat ebben a Pats #D-hez.

Amúgy a meccs nagyon érdekes volt, ennyire kaotikus első negyedet/félidőt régen láttam. Ha playoff meccs lett volna, akkor a tavalyi Frisco-Saints vagy az az előtti Cardinals-Packers meccsekkel együtt emlegetnénk. 😊

A comeback "emberes munka" volt, de nem érdemes túlértékelni a jelentőségét. Mármint nem az eredmény szempontjából, mert a végén akár nyerhettetek is volna, és pszichésen is jó a csapatnak. De ez a meccs nem Pats/Belichick meccs volt, hanem egyértelműen Harbaugh. Ő húzta a nagyokat és a hülyeségeket is. A comeback is neki "köszönhető", 31-3-nál úgy érezte, hogy megvan a meccs, és teljesen átálltak védekezésben coverbe, prevent védekezésbe. Felteszem úgy gondolta, hogy ha kapnak is 1-2 TD-t, nem számít, mert simán lefuttatják majd támadásban az időt a futásukkal. Aztán majdnem rajtavesztettek... 31-24-nél aztán visszaálltak, de ez nem megy csettintésre, kellett hozzá 1 drive mire újra felvették a ritmust, így jött az egyenlítés is. De aztán az utolsó drive-okat már ismét megfogták. Érzésem szerint, ha végig maradnak a man-2-man-bél, 20 pont alatt marad a Pats tegnap.

Érdekes lesz a postseason, az biztos. Szvsz azzal együtt is, hogy lehet, hogy nem lesz bye week, az AFC-ben így is favoritnak lehet tekinteni a Pats-et, mert kevés olyan csapat van, amelyik hasonló matchupot jelentene, mint a tegnapi Frisco. Talán a Denver és a Steelers #D lehet képes hasonló teljesítményre, de ha visszajön Gronk, akkor a csuda tudja... Az NFC-ben viszont több csapatnak is van olyan védelme amelyik ellen meg tudtok szenvedni. Ha bejuttok az SB-be, akkor én a helyetekben a Packers-t kívánnám ellenfélnek, szvsz ellenük van a legtöbb esélyetek. 😊

Ja, és még valami: Bradynek csak gratulálni lehet. Ez a meccs egy tipikusan sok INT-es meccs volt, ehhez képest lehozni 2 INT-el és egész jó completion százalékkal (az 50% igenis jó egy ilyen meccsen) nagy dolog!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Várhatóan egy Steelers/Broncos/Texans/Packers úton fogunk SB-t nyerni. 😊 Nem lesz sétagalopp.

A meccsről nem nagyon van mit mondanom már. Leírtátok amit gondolok annyit hozzátennék, hogy az idei évben az ST-vel a tököm kivan. A visszahordást pont akkor nem tudják megállítani amikor nagyon muszáj (a Seahawks elleni utolsó drive is egy viszonylag jó visszahordással indult). Gostkowski teljesen megbízhatatlan, de ha már az FG rúgás nem megy akkor bassza ki mindig a labdát touchback-re, hogy visszahordás ne legyen belőle. Meskó pedig a liga legrosszabb punterei között van. Nagyon kiábrándító rúgásai vannak, főleg úgy nézve, hogy ellenünk az utóbbi időben milyen jókat puntoltak. Még szerencse, hogy a LS nem hibázik.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért azt nem mondanám, hogy az év meccse volt mint a Pats.hu-n sokan írják, hiába a parádés utolsó negyed, mivel vereséget szenvedtünk ami sose jó és ez a meccs még roppantul hiányozhat a pihenőhét miatt, aminek továbbra is a célnak kell lennie, hiába a Denver könnyű sorsolása és amikor ennyi sérült van a keretben, mert hihetetlen hullámzó teljesítményt nyújtottunk. Hazai pályán ennyi labdavesztés fumble és int egyszerűen nem fér bele senki ellen, nemhogy egy top NFC csapat ellen, tartottam is a meccstől előzetesen. Az meg, hogy fake puntot szív be az ST 4. és 10-re. Így is az egység mélyen a tudása alatt teljesített, visszahordásnál Wes erőltetése, kezdő mezőnypoziciók hátránya, Zoli puntok stb.
Az első félidőben momentumunk nem volt, de a Baby Vince vezette D# tartott minket meccsben és 17-3-as félidő nekik köszönhető, meg, hogy a 49ers center zsinórban ejtette el a snappet és minden oda pattant némi szerencsével. Gronk roppantul hiányzik mind az RZ-ben mind a futás blokkolás segítésében ki is emelték a közvetítésben, az O# fal többször összeomlott a Smithek nyomása alatt, a Frisco D# a futást megölte Ridley&Vereen kulcs fumblik, Wes és Hörni duplázása folyamatosan és a parádés támadóegység méregfogát ki is húzták. Ki kell jelenteni remekül felkészült a Harbaugh vezette Frisco belőlünk. Aztán az utolsó negyedben elkezdtünk játszani és valós arcunkat mutattuk és a régi szép idők után Tom ismét vezérré lépett elő és rögtön megfordult a meccs képe. De kérdem én, miért kellett a 4. negyedig várni, hogy végre focit lássunk hazai pályán a bostoni időjárásban?
Ráadásul az utolsó negyed majdnem fordítása után rögtön beszívunk Kopernikusztól egy hosszú passzt Arringtonon át, akit max nickel felállásoknál lehet használni mert lassú, körülményes, Dennard sérülése miatt azonban játszatni kellett.
A momentum nálunk volt éreztem, hogy nyerhető is még akár hosszabbítással is, mert a Frisco D# teljesen elfáradt és az O#ük pedig visszaesett és nem tudtuk kihasználni.,
Az utolsó pozitív negyedből kell erőt meríteni és kijavítani a hibákat, aztán következő alapszakasz meccsekre felkészülni. Nem lesz könnyű, mert ebben a fordulóban is vaskos meglepetés győzelmek voltak, bármi megtörténhet. Remélem a sérültek mihamarabb felépülnek.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No para 😀
A 3-seed or lower has made it to seven of the last 10 Super Bowls.
Of those 7, FIVE went on to win.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha két magabiztos, nagy különbségű győzelemmel fejezzük be az alapszakaszt, akkor a csapat a mai meccs pozitívumait beépítve, megerősödve lép be a PO-ba.tomi-tomi
Én nem vonnék le ennyire negatív következtetést. Burkus
Akkor félreérthetően fogalmaztam.
Sokkal nagyobb esélyt látok a jövőben, hogy Brady-ék a 4 TD-os menetelésüket adják elő, mint a 4 TO-est.
Összesen 12 perc támadó játékidő alatt legyalulták a liga legjobb védelmét. Erre lehet építeni, a túloldalon kevésbé arra, hogy ismét eladunk négy labdát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus

Jaja, én még a 0:2 lehetőségével is számoltam. Márpedig - elnézve a Broncos sorsolását - ha hozzuk a WC hétvégét, akkor oda fogunk menni mindenképpen. Elnéztem a Denver meccsét tegnap, hát nem Manningen múlt a győzelem és a mi offense-ünk jobb mint a mostani Ravens (amelyik kipukkadt).

Éreztem előre, hogy ma nem lesz meg a győzelem, mondjuk én arra számítottam, hogy kevés pont lesz és úgy nyernek. Azt hittem, hogy a def. már jobban egyben van annál, semhogy 41 pontot kapjanak. A meccs eleje teljes kavarodás volt, de minden elismerést megérdemel, ahogy felálltak a 4. negyedben a padlóról. Lehet, hogy sok csapat már nem fektetett volna ennyi energiát a meccsben 3:31-nél.

Ma Brady a végén abszolút clutch volt, gyönyörűen hozta gyak. kizárólag passzal a drive-okat, a FG-os utolsó drive is szép volt. Szvsz. ha Gronk játszott volna, akkor valszeg nyerünk, nem tudták volna védekezést ennyire koncentrálni. Örülök, hogy Lloyd ma igazolta, hogy miért került a csapathoz.

Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon...

Burkus
Nézd meg a St. Louise-i meccset, rájössz...


több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.
DoM
Az idei NFC-West elleni mérlege a Hazafiaknak 1-3(ebből 2 vereség hazai pályán). Nem emlékszem,hogy volt-e a BB érában olyan divízió, ami ennyire elverte Tomékat.undisputedly
Ritka szarul toltuk az tuti, viszont két éve söpörtök az NFC Northot, aztán mégis ebből a csoportból lett a bajnok, szal reménykedjünk :d

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.
DoM
Az idei NFC-West elleni mérlege a Hazafiaknak 1-3(ebből 2 vereség hazai pályán). Nem emlékszem,hogy volt-e a BB érában olyan divízió, ami ennyire elverte Tomékat.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Több ilyen meccsre lenne szükség az alapszakaszban. Kár, hogy annyira megzuhant a színvonal, hogy szökőévente lehet csak ilyen ellenféllel találkozni.

Legalább azt meg lehetett tudni, hogy az elmúlt évek gyengeségei továbbra is léteznek. Megnéztem volna ezt a meccset egy egészséges Gronkkal. Remélhetőleg majd a Super Bowlon! 😉
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben mi volt a negatív következtetés? Inkább pozitív volt 😛

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha két magabiztos, nagy különbségű győzelemmel fejezzük be az alapszakaszt, akkor a csapat a mai meccs pozitívumait beépítve, megerősödve lép be a PO-ba.tomi-tomi
Én nem vonnék le ennyire negatív következtetést. Ebben a két meccsben előzetesen is benne volt két sima vereség is. A Cards elleni vereségnél sokkal rosszabb volt a szájam íze. Nagyon kiegyenlített a mezőny idén, bárki odaérhet a végére. 2007-ben toronymagas favoritok voltunk, 16:0-ás alapszakasszal, maradéktalan önbizalommal mentünk a PO-ba és Giants surranópályán, éppen túlélve a Packers-t bejutott a SB-ba és simán megállította a győzhetetlennek hitt támadógépezetet.

Ez Frisco nem tudta megverni egyszer sem azt a Rams-t, akit mi porig aláztunk Londonban. Akkor most melyik a három csapat közül a legjobb? Ez ilyen kő-papír-olló NFL módra 😊 Tegnap kijött nekik a lépés, nekünk nem.

Számomra a tegnapi meccs a vereség ellenére is pozitív, mert a csapat küzdeni tudást mutatott és az utóbbi időben ha kikaptunk, általában semmi sem jött össze, mentálisan nem volt ott a csapat. Tegnap ott volt! Ha a ST és Arrington nem hozza össze azt villámgyors TD-t, valszeg meg is lett volna a meccs.

Itt vitáztunk többen arról, hogy a Frisco elkapóitól kell-e félni vagy sem (én féltem tőlük). Ezek szerint volt okunk félni, Schaubot és Johnsont sikerült megfogni a védelemnek, most gyak. levegőben kaptunk ki, úgy, hogy Manningham nem is játszott. Ha ő is játszott volna, szerintem nagyobb különbségű a vereség.

Remélem, hogy az edzői stáb kielemzi a meccset és ez a vereség még a hasznunkra is válhat. (Anno 2007-ben szerintem a Giants az alapszakasz meccsen tapasztaltakat sikerrel használta fel a SB-ra való felkészülésben, az egyértelmű volt.)