New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sima győzelem volt, kellett is mert a Kóc megtette a szívességet és kikaparta a gesztenyét.
Elértük a #2. seedet és jöhet a jól megérdemelte pihenőhét is. Szükség is van rá a sérültek miatt, akiknek mielőbbi felépülést.
Meccs pozitívuma: Gronk visszatért, Francis pazarul játszott és a csoport riválist nulláztuk a D#-nek hála.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
nagyon király megvan a 2.seed és ez a plusz hét pihi nagyon jót fog tenni,sérültek meg épüljenek fel, főleg a két sittes nagyon kell ebbe a secbe 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egynek jó volt, pihenhetünk is, reméljük Ninko felépül

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azok után, amilyen alázást kaptunk az alapszakaszban nem érdemlitek meg a győzelmünket 😂 De a Texans még nálatok is nagyobb mumusunk, úgyhogy hajrá a Dolphins ellen, játsszon csak WC kört a Houston.bobi0092
Szerintem nem a mumus szót kerested, mert konkrétan még meccset nem nyertek ellenetek idegenben, de otthon se túl jó a mérleg emlékeim szerint (tény, hogy az elmúlt két évben nem ment nektek ott, előtte már nem rémlik, csak hogy mekkora lúzerek voltak ellenetek)

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Azok után, amilyen alázást kaptunk az alapszakaszban nem érdemlitek meg a győzelmünket 😂 De a Texans még nálatok is nagyobb mumusunk, úgyhogy hajrá a Dolphins ellen, játsszon csak WC kört a Houston.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy szavunk nem lehet😊
A hollók valszeg kikapnak, így nem előznek meg bennünket (elég cserecsapattal játszottak), az Indy leveri a Texans-t. Rajtunk a sor, hogy húzzuk be az a 2. helyet! Nagyobbat álmodni nem merek😊
Jah és a Giants is kiesett!!!NB2
Beza, nem lesz címvédés, úgyhogy hajrá mi

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Egy szavunk nem lehet😊
A hollók valszeg kikapnak, így nem előznek meg bennünket (elég cserecsapattal játszottak), az Indy leveri a Texans-t. Rajtunk a sor, hogy húzzuk be az a 2. helyet! Nagyobbat álmodni nem merek😊
Jah és a Giants is kiesett!!!
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
A Colts mindent megtesz az egy hét pihenőnkért! Most már ne hagyjuk cserben őket! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hozzuk el Geno Atkinst, meg valami állat DE-t, és akkor nem lesz para :dWyatt
Szerintem készítsünk valami reálisabb B tervet 😀Boston
Watt, és DE nem jön? 😀Wyatt
Olvasol a gondolataimban 😉 😊

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzuk el Geno Atkinst, meg valami állat DE-t, és akkor nem lesz para :dWyatt
Szerintem készítsünk valami reálisabb B tervet 😀Boston
Watt, és DE nem jön? 😀

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hozzuk el Geno Atkinst, meg valami állat DE-t, és akkor nem lesz para :dWyatt
Szerintem készítsünk valami reálisabb B tervet 😀

Do your job
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Brace kivágásának abból a szempontból nagyon örülök, h legalább biztosan számíthatunk mocorgásra az FA piacon és/vagy a drafton a DL ügyében.
Kyle Love amire képes azt nagyon megbízhatóan hozza, de ennél picit talán többet is lehetne alkotni Pufifánk mellett a falban.Boston
pláne úgy hogy utóbbi meccseken már Deaderick nyomta a helyén

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New England Patriots tight end Rob Gronkowski has been cleared and will play today vs. the Miami Dolphins, according to a source who has been apprised of his medical condition.

Azért remélem olyan túl sok játékidőt nem fog kapni, jobb lenne biztosra menni inkább mert PO-ra nagyobb szükség lesz rá egészségesen mint itt az uccsó meccsen.manuszka86
Azt írták tegnap, hogy visszatér, de limitált szerepet kap
Egy kis átmozgatás PO előtt, gondolom egy negyed kb, és nem lennék akkor sem meglepve, ha kevésbé erőltetnénk túl (blokkolásban és/vagy elkapásban)

több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
New England Patriots tight end Rob Gronkowski has been cleared and will play today vs. the Miami Dolphins, according to a source who has been apprised of his medical condition.

Azért remélem olyan túl sok játékidőt nem fog kapni, jobb lenne biztosra menni inkább mert PO-ra nagyobb szükség lesz rá egészségesen mint itt az uccsó meccsen.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzuk el Geno Atkinst, meg valami állat DE-t, és akkor nem lesz para :d

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Brace kivágásának abból a szempontból nagyon örülök, h legalább biztosan számíthatunk mocorgásra az FA piacon és/vagy a drafton a DL ügyében.
Kyle Love amire képes azt nagyon megbízhatóan hozza, de ennél picit talán többet is lehetne alkotni Pufifánk mellett a falban.

Do your job
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Brace mellett volt más rostermozgás is:

"The Patriots have promoted two players, wide receiver Kamar Aiken and defensive back Malcolm Williams, from the practice squad, according to a league source. In addition, defensive end Jermaine Cunningham, who finished serving a four-game suspension in Week 16, was activated to the 53-man roster.

The Patriots now have a full 53-man active roster and two open practice squad slots.
"
(ESPN Boston)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
The Patriots have waived DL Ron Brace, according to a league source. Brace, a 2nd-round pick in 2009, had 4 tackles in 10 games this season.

egy újabb 2nd ment a levesbe is, most már hivatalosan 😊Habi
Zseniális volt a 2009-es draftunk... Pedig akkor mindenki lelkesedett, hogy megvan Wilfork, meg Harrison, meg Ty Law, nem beszélve Moss utódjáról 😊. Ehelyett Light állandóan sérült utódját találtuk meg.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The Patriots have waived DL Ron Brace, according to a league source. Brace, a 2nd-round pick in 2009, had 4 tackles in 10 games this season.

egy újabb 2nd ment a levesbe is, most már hivatalosan 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegény Dombi nem hozott szerencsét

Azért lettem volna ott én is 😊


több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Over the past two days, New England Patriots tight end Rob Gronkowski increased his practice participation to a level at which he would play during a normal week, according to a source familiar with how the team’s practice repetitions were divided.

This strengthens the possibility that he could suit up in the regular-season finale Sunday against the Miami Dolphins, the source said. One possibility to keep in mind, however, is if coach Bill Belichick alters his approach with personnel based on playoff interests, such as limiting the action of some players so they’re at their best whenever the Patriots do play in the playoffs.
"
(Reiss, ESPN Boston)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ezek ilyen kötelező, BB által a gameplan részeként betanított mantrák 😊 Bár ez a "Meglátjuk, mi történik" kitétel három nappal a meccs előtt nem sok jót ígér... Mindegy, a Miami ellen a sérülés elkerülése kell hogy legyen a legfőbb cél, ha lenne bye-week, három-négy hetet pihenhetnek, regenerálódhatnak a sérültek az első PO meccsig.

Ettől még szkeptikus vagyok a PO-t illetően, szerintem ugyanúgy leült a csapat, mint a Texans.

Burkus
Talib szövege az egyértelmű BB "mintanyilatkozat" sokáig az aláírásomban szó szerint ez a válasz szerepelt...ami akkor még BB által hangzott el.
Igazából az első és az uccsó mondat volt a lényeg:
- Talib edzésbe állt csütörtökön
- Dennard meg legalább az öltözőig eljutott.

Ezeket én bíztatónak értékeltem, azért írtam be. Nyilván nem a Miami meccs miatt fontos, hanem egy esetleges Wild Card mérkőzés miatt.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Cole is sérültlistára került. Minden csapatnál sok sérült van, de nálunk 20(!), gyakorlatilag a meghatározó játékosok többsége. Sosem tudom eldönteni, hogy ez egyszerű pech-e vagy edzésmódszerbeli hiba vagy a gameplan-ek okozzák. (a yac elv alkalmazása pld. biztos elősegíti a sok sérülést.) Ami tény,hogy évek óta kiemelkedően sok a sérült és látszik, hogy a sérülésből visszatérő játékosok általában közel sem képesek azt a teljesítményt nyújtani mint a sérülés előtt, amiből egyértelmű, hogy a valóságban messze nem gyógyultak még.

Ha Talib (és Dennard) kiesik, sztem lőttek a sikeres PO-nak, de ha Gronk nem fog jól játszani a PO meccseken, akkor sem lesz sok esélyünk, elnézve az utóbbi két meccset.Burkus
Nem volt nehéz észrevenni, de azzal, hogy McCourty visszaállt CB-nek, a sérülések miatt, még szarabb lett a sec, ezzel PO-ban... bele sem merek gondolni mit kell majd az O-nak letenni az asztalra, hogy továbbmenjünk.nDRo
Némi bíztató hír Reiss blogjáról:
Positive sign for Talib?
After being limited to eight snaps in Sunday's win over the Jacksonville Jaguars, cornerback Aqib Talib was on the practice field on Thursday for the team's first full session of the week. Afterward, Talib spoke to reporters, and was asked about the hip injury. "I'm definitely getting better. Working every day trying to get better," Talib said. "We'll see what happens." Cornerback Alfonzo Dennard, who did not travel to Jacksonville with a knee injury, was also in the locker room.

Rule
Ezek ilyen kötelező, BB által a gameplan részeként betanított mantrák 😊 Bár ez a "Meglátjuk, mi történik" kitétel három nappal a meccs előtt nem sok jót ígér... Mindegy, a Miami ellen a sérülés elkerülése kell hogy legyen a legfőbb cél, ha lenne bye-week, három-négy hetet pihenhetnek, regenerálódhatnak a sérültek az első PO meccsig.

Ettől még szkeptikus vagyok a PO-t illetően, szerintem ugyanúgy leült a csapat, mint a Texans.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Cole is sérültlistára került. Minden csapatnál sok sérült van, de nálunk 20(!), gyakorlatilag a meghatározó játékosok többsége. Sosem tudom eldönteni, hogy ez egyszerű pech-e vagy edzésmódszerbeli hiba vagy a gameplan-ek okozzák. (a yac elv alkalmazása pld. biztos elősegíti a sok sérülést.) Ami tény,hogy évek óta kiemelkedően sok a sérült és látszik, hogy a sérülésből visszatérő játékosok általában közel sem képesek azt a teljesítményt nyújtani mint a sérülés előtt, amiből egyértelmű, hogy a valóságban messze nem gyógyultak még.

Ha Talib (és Dennard) kiesik, sztem lőttek a sikeres PO-nak, de ha Gronk nem fog jól játszani a PO meccseken, akkor sem lesz sok esélyünk, elnézve az utóbbi két meccset.Burkus
Nem volt nehéz észrevenni, de azzal, hogy McCourty visszaállt CB-nek, a sérülések miatt, még szarabb lett a sec, ezzel PO-ban... bele sem merek gondolni mit kell majd az O-nak letenni az asztalra, hogy továbbmenjünk.nDRo
Némi bíztató hír Reiss blogjáról:
Positive sign for Talib?
After being limited to eight snaps in Sunday's win over the Jacksonville Jaguars, cornerback Aqib Talib was on the practice field on Thursday for the team's first full session of the week. Afterward, Talib spoke to reporters, and was asked about the hip injury. "I'm definitely getting better. Working every day trying to get better," Talib said. "We'll see what happens." Cornerback Alfonzo Dennard, who did not travel to Jacksonville with a knee injury, was also in the locker room.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Cole is sérültlistára került. Minden csapatnál sok sérült van, de nálunk 20(!), gyakorlatilag a meghatározó játékosok többsége. Sosem tudom eldönteni, hogy ez egyszerű pech-e vagy edzésmódszerbeli hiba vagy a gameplan-ek okozzák. (a yac elv alkalmazása pld. biztos elősegíti a sok sérülést.) Ami tény,hogy évek óta kiemelkedően sok a sérült és látszik, hogy a sérülésből visszatérő játékosok általában közel sem képesek azt a teljesítményt nyújtani mint a sérülés előtt, amiből egyértelmű, hogy a valóságban messze nem gyógyultak még.

Ha Talib (és Dennard) kiesik, sztem lőttek a sikeres PO-nak, de ha Gronk nem fog jól játszani a PO meccseken, akkor sem lesz sok esélyünk, elnézve az utóbbi két meccset.Burkus
Nem volt nehéz észrevenni, de azzal, hogy McCourty visszaállt CB-nek, a sérülések miatt, még szarabb lett a sec, ezzel PO-ban... bele sem merek gondolni mit kell majd az O-nak letenni az asztalra, hogy továbbmenjünk.