New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Pontosan hogy képzeled az elpaterolást? 😊 Burkus
A PO-ra gondoltam. ha pont úgy jönne ki, h a Div. Round-ban nem mi mérkőzünk elsőként a DEN-rel, akkor látok rá 20-25% esélyt.
Amúgy meg tök mindegy. Ha SB-t akarunk játszani, akkor igen is jobbnak kell lenni tőlük. Ha meg ők nyernek, akkor meg is érdemlik akár az AFC döntőbe / akár az SB-be jutást.
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nem. A vajkezű shutdown corner, Arrington 😊Burkus
időközben és is megtaláltam Reiss blogján:S:S:S
mintha az ESPN McCourtyt mutatta volna közvetlenül a TD után, az tévesztett meg.

Kyle Arrington – Cornerback misses a tackle to give up a 38-yard catch-and-run touchdown to Michael Crabtree in the fourth quarter after the Patriots tie the score at 31.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
hajnali 5-kor keltem az uccsó negyedre. így utólag visszanézve épp elég, h csak ennyit láttam a meccsből.
pont TD után kapcsoltam be a TV-t és 31-17 volt.

...a 4. negyedet elnézve nem is értettem, h mi a fene történt 4 negyeden keresztül...

amúgy McCourty volt az a DB, akit Crabtee elküldött a másik irányba egy testcsellel mielőtt kényelmesen bekocogott a célterületre?
hihetetlen volt, h 31-31 után egy olyan visszahordást engedélyezett a ST és egy ilyen TD-t kapjunk. 😕😕Rule
Nem. A vajkezű shutdown corner, Arrington 😊
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!
Gyulus
A Broncosban én sem bízok, h tesz nekünk egy szívessséget. A Texans viszont sokkal kiegyensúlyozatlanabb...
azért volt két meccs, amikor bucira verték őket.
A DET elleni Hálaadásukat láttam - és szorítottam is nekik, mert kettős kötésben megtettem őket a Pats-szel együtt 😊 -, hááát, annak Linesmannek/Linejudge-nek kellett a pulyka első szeletét kínálniuk, aki nem látta, h lent volt a térde a futójuknak.
Ha nincs az a momentum, akkor bizony nem tértek volna vissza a mérkőzésbe.

Amúgy csak én vagyok vele egyre inkább úgy, h a Broncos az AFC és talán az egész mezőny legkiegyensúlyozottabb és akár talán a legjobb csapata is?!
Nagyon összeálltak, és simán oda tudnak érni a 1st seedre. Manninggel még a Gillete-ben sem szeretnék mérkőzni...egyszerűen tök mindegy, h hány ponttal mész ellene, akkor is izgulnod kell a végén és tövig kell rágni a körmödet. Hát még hazai pályán...
Szó se róla, minden elismerésem érte. Remek csapatot hoztak össze a messzi Coloradoban...de azért nem bánnám...nagyon nem bánnám, ha valaki elpaterolná őket az utunkból 😮😮😮Egon
Pontosan hogy képzeled az elpaterolást? 😊 A tegnap a Skins backup QB-je által elnadrágolt Browns vagy az acélos, Cassell-Quinn tandem uralta Chiefs fogja megállítani őket? Ráadásul úgy, hogy otthon játsszák mindkét meccset?

Elvileg egy lehetőség van, ha botlik a Texans és a Broncos első kiemelt lesz, mert akkor a 4-5. WC meccs győztesével játszanak. Az mostani állás szerint Colts v. Ravens, hát egyiknek sem adnék sok esélyt a mostani forma alapján (még inkább a Coltsnak). De sztem a Texans lesz az első kiemelt, a Broncos a második és ha nem történik negatív meglepetés - értsd: minket vernek el a WC. körben - akkor megyünk hozzájuk. Úgyhogy inkább erre masszírozd magad lelkiekben.

Egyébként le a kalappal Elway előtt, nagyon bejött ez a PM igazolás nekik.Rule
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
hajnali 5-kor keltem az uccsó negyedre. így utólag visszanézve épp elég, h csak ennyit láttam a meccsből.
pont TD után kapcsoltam be a TV-t és 31-17 volt.

...a 4. negyedet elnézve nem is értettem, h mi a fene történt 4 negyeden keresztül...

amúgy McCourty volt az a DB, akit Crabtee elküldött a másik irányba egy testcsellel mielőtt kényelmesen bekocogott a célterületre?
hihetetlen volt, h 31-31 után egy olyan visszahordást engedélyezett a ST és egy ilyen TD-t kapjunk. 😕😕
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!
Gyulus
Egon
A Broncosban én sem bízok, h tesz nekünk egy szívessséget. A Texans viszont sokkal kiegyensúlyozatlanabb...
azért volt két meccs, amikor bucira verték őket.
A DET elleni Hálaadásukat láttam - és szorítottam is nekik, mert kettős kötésben megtettem őket a Pats-szel együtt 😊 -, hááát, annak Linesmannek/Linejudge-nek kellett a pulyka első szeletét kínálniuk, aki nem látta, h lent volt a térde a futójuknak.
Ha nincs az a momentum, akkor bizony nem tértek volna vissza a mérkőzésbe.

Amúgy csak én vagyok vele egyre inkább úgy, h a Broncos az AFC és talán az egész mezőny legkiegyensúlyozottabb és akár talán a legjobb csapata is?!
Nagyon összeálltak, és simán oda tudnak érni a 1st seedre. Manninggel még a Gillete-ben sem szeretnék mérkőzni...egyszerűen tök mindegy, h hány ponttal mész ellene, akkor is izgulnod kell a végén és tövig kell rágni a körmödet. Hát még hazai pályán...
Szó se róla, minden elismerésem érte. Remek csapatot hoztak össze a messzi Coloradoban...de azért nem bánnám...nagyon nem bánnám, ha valaki elpaterolná őket az utunkból 😮😮😮
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
"Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon..."

Na ez amit én sem értek..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dennard-nek térdsérülése van. Remélem, nem komoly, bár hogy nem küldték vissza 31:31-nél, nem ezt igazolja 😕
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A francba! Pedig bíztam bennetek! Na nem baj, vasárnap úgyis nagy meccs lesz a Friscoval.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus

Jaja, én még a 0:2 lehetőségével is számoltam. Márpedig - elnézve a Broncos sorsolását - ha hozzuk a WC hétvégét, akkor oda fogunk menni mindenképpen. Elnéztem a Denver meccsét tegnap, hát nem Manningen múlt a győzelem és a mi offense-ünk jobb mint a mostani Ravens (amelyik kipukkadt).

Éreztem előre, hogy ma nem lesz meg a győzelem, mondjuk én arra számítottam, hogy kevés pont lesz és úgy nyernek. Azt hittem, hogy a def. már jobban egyben van annál, semhogy 41 pontot kapjanak. A meccs eleje teljes kavarodás volt, de minden elismerést megérdemel, ahogy felálltak a 4. negyedben a padlóról. Lehet, hogy sok csapat már nem fektetett volna ennyi energiát a meccsben 3:31-nél.

Ma Brady a végén abszolút clutch volt, gyönyörűen hozta gyak. kizárólag passzal a drive-okat, a FG-os utolsó drive is szép volt. Szvsz. ha Gronk játszott volna, akkor valszeg nyerünk, nem tudták volna védekezést ennyire koncentrálni. Örülök, hogy Lloyd ma igazolta, hogy miért került a csapathoz.

Azért az NFC West négy csapatából háromtól kikaptunk. A negyediket nagyon megvertük, azt a Rams-t, aki 1,5 - 0,5-re verte ezt a 49ers-t... Fura egy szezon...
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...Gyulus
Nem biztos 😉

Benne van a pakliban, hogy a Texans bukja a két idegenbeli meccsét (Vikes, Colts) sőt Denver sincs biztonságban, habár a Chiefs vette el anno a Green Bay szüzességét is (de ez a Raiders, Chiefs páros nem ígér sokat)!

Nagyon nagy volt, hogy vissza tudtunk jönni -28-ról, de a támadóknál sok volt a labdavesztés és a védőknél azért nagyon sok volt ez a 41 kapott pont (főleg a Friscótól).

Ezen is túl vagyunk, reméljük ezzel letudunk idén minden rosszat a PO-ra is 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan. Boston
A Houston, San Francisco párosból én előre kibékültem volna az 1-1es mérleggel.
Csak az lesz a gáz, ha a Mile High-ba kell mennünk, az AFC-ben jelenleg egyedül Manningéktől tartok, de tőlük nagyon...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, a srácok fantasztikusat küzdöttek, de a csoda sok volt
Ilyen feltámadást...Wyatt
Ha így játszottunk volna a két SB-ban, TommyBoy most 5 gyűrűt viselne...Burkus
Frász se tudja, visszaengedtek rendesen minket, még azt se mondanám, hogy ha hosszabbítás, mi nyerünk
Rettenetes sok volt a hiba, ennyi eladott labdával nem lehet mit kezdeni, nyaltunk nagy, buta játékokat, de ez a feltámadás...
3–31-nél Welker-elkapás, Brady-passzolt TD-t akartam, hogy ne szakadjanak meg a sorozatok, és hogy kozmetikázzuk az eredményt (az se lett volna érfelvágós, ha egy húszassal kikapunk, nagyjából semmi nem akart felénk pattanni, de ilyen 2-3 évente elő-előfordul)
De amit utána műveltünk, Brady elképesztő volt, már-már megvolt neki az MVP-cím, csak a végén nem jött össze sajnos kettőből sem 😊
Parádés volt 3–31 után, olyat, mint előtte, meg csak nem csinálunk mégegyszer
Azért a liga legjobb védelme ellen is hozunk pár pontot, már 506-nál járunk, a Phins ellen nem szokott mondjuk menni, szal rekord szerintem nem lesz, de arra sem volt példa, hogy egy csapat négy különböző idényben szerezzen legalább 500-at.
Eddig

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Viszlát bye week, de nem bánom. Ha van zakó, amiből erőt lehet meríteni, akkor ez olyan.

Do your job
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát, a srácok fantasztikusat küzdöttek, de a csoda sok volt
Ilyen feltámadást...Wyatt
Ha így játszottunk volna a két SB-ban, TommyBoy most 5 gyűrűt viselne...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, a srácok fantasztikusat küzdöttek, de a csoda sok volt
Ilyen feltámadást...

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dennard lesz ma?Shawn84
Nálam bent van fantasyben, de ez nagyon nem az én fordulóm, ha ez segít 😀

több mint 11 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Dennard lesz ma?Shawn84
minden jel arra mutat. de mint tudod, Belichicknél ezt sosem lehet tutira venni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Dennard lesz ma?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Manningham nem fog játszani a túloldalon.

Do your job
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Legendák egy asztalnál:

 www.nfl.com/roundtable?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A védelem fejlődése idén:
3-3-ig a passer rating 104,6, azóta 81,3 (az idény felétől 78,1).
16 passzolt TD az első hat meccsen, azóta 7.
Az első nyolc meccsen 10 big play (20+ yard-os) TD, azóta egyetlenegy (a Colts ellen garbage time-ban).

A támadók egy dologban fejlődtek jelentősen: a short field pozíciók kihasználásában.
3-3-ig három pontot szereztek átlagosan egy ilyen lehetőségből (a Cards és a Seahawks ellen egy árva pont/drive!!), azóta hat pontot. Megduplázták a hatékonyságukat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
másik oldalról viszont a 3 legkomolyabb IR-esünk a 3. számú WR, egy csere DT meg egy csere LB (Edelman, Pryor, Fletcher), és 3 fordulóval a PO előtt mindenki edzett. persze sokan nem 100%-osak, de ennél soha rosszabb évet sérülés szempontból.triangle
Mondjuk én mindegyiket borzasztóan hiányolom, bármelyik dobbanthatott volna (Edelman félig meg is tette azért)

több mint 11 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
másik oldalról viszont a 3 legkomolyabb IR-esünk a 3. számú WR, egy csere DT meg egy csere LB (Edelman, Pryor, Fletcher), és 3 fordulóval a PO előtt mindenki edzett. persze sokan nem 100%-osak, de ennél soha rosszabb évet sérülés szempontból.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól tudom - és aki jobban vágja a témát, javítson ki -, akkor van vmi szabály erre, hha valaki sérült és nem szerepel a listán, akkor büntetést kap az adott csapat?!
Rule
Így van, elég szigorúan veszik, hogy a sérült listák pontosak legyenek. Ha jól emlékszem a Ravens kapott is ilyenért büntetést.
BB meg inkább feltesz mindenkit, aki akár egy feladatot kihagy az edzésen (akkor már limited). 😀 Ettől függetlenül ezen a listán szerintem négyből három joggal szerepel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)