New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor a kiégett jobb mint a verhetetlen?Bazzani
az Ördög (BB) blokkolta TT energiáit így tudtunk nyerni


JT Daniels fan
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ami hiányzik Nála azok a big play-ek. Tudom, hogy most az utolsó két meccsén volt 2 INT-je...
DE: az eddigi 56 meccse alapján a 3,5 sack és 4 FF szerintem kevés.
Ebben kéne fejlődnie, mert arra, hogy a LoS mögött gyártsa a tackle-ket kissé sok ez a fizu.Sinisa
A régi rendszerben azért csinált szép dolgokat. Ott volt mindenhol, és kritikus 3rd downoknál rendre csinálta a tacklet.undisputedly
Ez OK.
Én csak az előző meccsen szerezett INT-hez hasonló dolgokat hiányoltam.

Nem tudom ez mennyire jó adat, ill. Mayo-nál hogy alakulnak a pontos számok, de érdekes:
http://content.usatoday.com/sportsdata/football/nfl/salaries/player/Tedy-Bruschi

Remélem GSN a blogján majd ír Mayo szerződéséről is! 😊Sinisa
Ehhez mérten méginkább kiugró ez az összeg. Én a magam részéről nem tettem volna elé ilyen feltételeket.
Pusztán az idei formáját próbáltam menteni, de amúgy igazat adok,hogy nem lesz egy P. Willis kaliber.

@ Bazzani: Kell ez neked?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor a kiégett jobb mint a verhetetlen?

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Az első negyed valóban kiábrándító volt.
A második negyedben Carter kidőlésével áttértünk 3-4re, rögtön stabilizálódott a futás elleni védelem (valamennyire).
Tény, hogy kellene egy D-talentum guru a csapatba, mert jövőre iszonyat szükség lesz 2 DE-re a 3-4be és egy ROLB-ra.
Ja és mégegyszer meglátom S. Brownt a pályán...kardomba dőlök.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Neked mi a véleményed erről DoM?Boston
Nem rázott meg a hír, mert nem számítottam másra. Mayonak talán még adok egy évet 34-ben, hátha lesz valami áttörés, de nem hinném, hogy a mostani katasztrófánál számottevően nagyobb bajban lennénk nélküle. Seymourt csak az állandóság kedvéért hozom fel, mert értelmezhetetlen, hogy egy 34 NT köré lett építve a "védelem". Erre a posztra célirányosan pellengérre állítható a draft is. Olyan jó, hogy megint tele a csapat pickkel, mikor egyetlen átlag feletti 5-tech prospect nincs a drafton. Talán Coples lehetne a valaki, de túl sok fantázia kellene hozzá. 34 OLB poszt dettó. Senki ne mondja, hogy olyan eszméletlen value probléma lett volna egy Heyward, Houston drafttal idén 1/28-ra és 2/1-re. Safety helyzetet mindenki látja. Teljesen logikátlan lépések egymás után. Brady legjobb éveit $$$!%!"%-ák el, hogy képtelenek voltak egy közel átlagos védelemre és pozíciós edzőkre áldozni.

Közben második fumble recovery, legalább megint lesz miért legyinteni, hogy nem is rossz ez a védelem, csak altatnak, garbage yard, meg " they are a ball-hawking, bend-but-don’t-break, opportunistic group of assassins who create game-changing turnovers at key moments".

Kiábrándító...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kikapott a Houston, szóval ha megnyerjük az esti meccset, akkor nagyon közel kerül a 2. seed.
És egy kis geciség tőlem, de kikapott a Packers is. Mi vagyunk továbbra is az egyetlen 16-0-ás csapat 😛FViktor93
íccaka még Riversék is nyernek, aztán már is 1st seed 😛
jah, csak először nyerni is kellene...Habi
Nyerjenek Riversék meg Smithék és van öröm és bódottá. 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kikapott a Houston, szóval ha megnyerjük az esti meccset, akkor nagyon közel kerül a 2. seed.
És egy kis geciség tőlem, de kikapott a Packers is. Mi vagyunk továbbra is az egyetlen 16-0-ás csapat 😛FViktor93
íccaka még Riversék is nyernek, aztán már is 1st seed 😛
jah, csak először nyerni is kellene...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kikapott a Houston, szóval ha megnyerjük az esti meccset, akkor nagyon közel kerül a 2. seed.
És egy kis geciség tőlem, de kikapott a Packers is. Mi vagyunk továbbra is az egyetlen 16-0-ás csapat 😛
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 53 millió, 29 garantált) képest.DoM
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.DoM
Ezen max. az segíthet, ha a nagyon durva számok az 5 éves szerződés utolsó éveire esnek, mert ez így irreális szerintem. David Harris pedig az egyik legjobban alulértékelt 3-4 ILB szerintem, nem hiszem, h sokat kéne gondolkodnom ha kettejük közül kéne választanom 😕 Neked mi a véleményed erről DoM?
Ezt a múlt heti INT-et sem igazán értem. Nem elvitatva a teljesítményét, de hát az inkább White érdeme volt szerintem.

Do your job
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
ez így nekem sem tetszik, de ha rászolgál és tényleg P Willis szintjére növi ki magát (ugye ez a szerződés még nagyobb is mint PW-é) akkor nem lesz majd vele bajom (csak nem hiszem, hogy ez a megtörténik)Habi
Ami hiányzik Nála azok a big play-ek. Tudom, hogy most az utolsó két meccsén volt 2 INT-je...
DE: az eddigi 56 meccse alapján a 3,5 sack és 4 FF szerintem kevés.
Ebben kéne fejlődnie, mert arra, hogy a LoS mögött gyártsa a tackle-ket kissé sok ez a fizu.Sinisa
A régi rendszerben azért csinált szép dolgokat. Ott volt mindenhol, és kritikus 3rd downoknál rendre csinálta a tacklet.undisputedly
Ez OK.
Én csak az előző meccsen szerezett INT-hez hasonló dolgokat hiányoltam.

Nem tudom ez mennyire jó adat, ill. Mayo-nál hogy alakulnak a pontos számok, de érdekes:
http://content.usatoday.com/sportsdata/football/nfl/salaries/player/Tedy-Bruschi

Remélem GSN a blogján majd ír Mayo szerződéséről is! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.DoM
ez így nekem sem tetszik, de ha rászolgál és tényleg P Willis szintjére növi ki magát (ugye ez a szerződés még nagyobb is mint PW-é) akkor nem lesz majd vele bajom (csak nem hiszem, hogy ez a megtörténik)Habi
Ami hiányzik Nála azok a big play-ek. Tudom, hogy most az utolsó két meccsén volt 2 INT-je...
DE: az eddigi 56 meccse alapján a 3,5 sack és 4 FF szerintem kevés.
Ebben kéne fejlődnie, mert arra, hogy a LoS mögött gyártsa a tackle-ket kissé sok ez a fizu.Sinisa
A régi rendszerben azért csinált szép dolgokat. Ott volt mindenhol, és kritikus 3rd downoknál rendre csinálta a tacklet.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 53 millió, 29 garantált) képest.DoM
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.DoM
ez így nekem sem tetszik, de ha rászolgál és tényleg P Willis szintjére növi ki magát (ugye ez a szerződés még nagyobb is mint PW-é) akkor nem lesz majd vele bajom (csak nem hiszem, hogy ez a megtörténik)Habi
Ami hiányzik Nála azok a big play-ek. Tudom, hogy most az utolsó két meccsén volt 2 INT-je...
DE: az eddigi 56 meccse alapján a 3,5 sack és 4 FF szerintem kevés.
Ebben kéne fejlődnie, mert arra, hogy a LoS mögött gyártsa a tackle-ket kissé sok ez a fizu.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 53 millió, 29 garantált) képest.DoM
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.DoM
ez így nekem sem tetszik, de ha rászolgál és tényleg P Willis szintjére növi ki magát (ugye ez a szerződés még nagyobb is mint PW-é) akkor nem lesz majd vele bajom (csak nem hiszem, hogy ez a megtörténik)Habi
David Harris négy évre 36 millát kapott idén közel 30 garantálttal. Hasonló kategória mint Mayoé.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 53 millió, 29 garantált) képest.DoM
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.DoM
ez így nekem sem tetszik, de ha rászolgál és tényleg P Willis szintjére növi ki magát (ugye ez a szerződés még nagyobb is mint PW-é) akkor nem lesz majd vele bajom (csak nem hiszem, hogy ez a megtörténik)


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 53 millió, 29 garantált) képest.DoM
Mayo öt évre 48.5 millió 25 garantálttal... Elég komoly számok. :rolleyes: Tippre Bostonnak se fog feltétlenül tetszeni.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
On LB Jerod Mayo's contract extension, the 5 new years (2013-2017) have a total value of $48.5 million. Mayo gets $25m in bonus/guarantees.triangle
Nem tudom, de nekem ez kicsit sok. Elköltöttünk idén kb 90 milliót (kb 18/év) 2 def játékosra akik ok, hogy jók, de a def nem az.
több mint 12 éve
triangle 1 283
On LB Jerod Mayo's contract extension, the 5 new years (2013-2017) have a total value of $48.5 million. Mayo gets $25m in bonus/guarantees.
több mint 12 éve
triangle 1 283
Még egy kis pesszimizmus az SB esélyeket illetően:

The Defensive Passer Rating is a critical sign of weakness. We’ve tracked the Defensive Passer Rating of every team in NFL history and it’s one of the single greatest indicators of championship potential in all of sports.

In fact, only eight champions in NFL history, dating all the way back to 1940, finished outside the top 10 in Defensive Passer Rating. The average champion ranked in the top five. Only three champions in history possessed a DPR worse than 80 and not one was as bad as New England’s current 87.9.

Right now it’d be a statistical miracle for this New England team to ride that defense all the way to a Super Bowl championship.
DoM
azaz 70-ből 8, több mint 10%.
tehát van esélyünk! 😂
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még egy kis pesszimizmus az SB esélyeket illetően:

The Defensive Passer Rating is a critical sign of weakness. We’ve tracked the Defensive Passer Rating of every team in NFL history and it’s one of the single greatest indicators of championship potential in all of sports.

In fact, only eight champions in NFL history, dating all the way back to 1940, finished outside the top 10 in Defensive Passer Rating. The average champion ranked in the top five. Only three champions in history possessed a DPR worse than 80 and not one was as bad as New England’s current 87.9.

Right now it’d be a statistical miracle for this New England team to ride that defense all the way to a Super Bowl championship.
Egyik 80 feletti bajnok a 2007-es Giants 83.4-gyel; másik a 2006-os Colts 80.4-gyel; harmadik a '98-as Denver 80.5-tel.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Én úgylátom, hogy ez a feltüzelés inkább Spike-nak lesz a "feladata". Ő közelebb áll hozzá.Justicar
Nekem mindegy, csak legyen egy vezéregyéniség a D-ben.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát ja, rajta talán látszik, hogy mennyire pörög, azért ezt a táncot elfelejthetné:
http://www.youtube.com/watch?v=LsI1jliYwKs


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=VH7lkpPxoGg
http://www.youtube.com/watch?v=BxlSqEHwQFs
http://www.youtube.com/watch?v=YnL3lcdjdDs
Nekem az hiányzik belőle, ami ezekből az emberekből egyszerűen sugárzik. De nem akarlak meggyőzni, én is annak örülnék, ha az idő Téged igazolna 😊Boston
A Ray Lewis videó fantasztikus. Amikor mondja, hogy ez az, amiért él. . .
Na meg Bruschi is. Ááápolonic
Én úgylátom, hogy ez a feltüzelés inkább Spike-nak lesz a "feladata". Ő közelebb áll hozzá.Justicar
Akarod mondani SpikeS-nak ? 😊

Amúgy lehet benne valami
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyilván a vakok között azért akad 1-2 félszemű, és én is túlzásnak tartanék egy Willis-féle szerződést. a vezetői képességeiről én óvatosan nyilatkoznék, mert bár a média felé tényleg nem ő a legnagyszájúbb, de nem egy csapattársa elmondta már, mekkora vezér ő az öltözőben és a pályán is.triangle
http://www.youtube.com/watch?v=VH7lkpPxoGg
http://www.youtube.com/watch?v=BxlSqEHwQFs
http://www.youtube.com/watch?v=YnL3lcdjdDs
Nekem az hiányzik belőle, ami ezekből az emberekből egyszerűen sugárzik. De nem akarlak meggyőzni, én is annak örülnék, ha az idő Téged igazolna 😊Boston
A Ray Lewis videó fantasztikus. Amikor mondja, hogy ez az, amiért él. . .
Na meg Bruschi is. Ááápolonic
Én úgylátom, hogy ez a feltüzelés inkább Spike-nak lesz a "feladata". Ő közelebb áll hozzá.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
nyilván a vakok között azért akad 1-2 félszemű, és én is túlzásnak tartanék egy Willis-féle szerződést. a vezetői képességeiről én óvatosan nyilatkoznék, mert bár a média felé tényleg nem ő a legnagyszájúbb, de nem egy csapattársa elmondta már, mekkora vezér ő az öltözőben és a pályán is.triangle
http://www.youtube.com/watch?v=VH7lkpPxoGg
http://www.youtube.com/watch?v=BxlSqEHwQFs
http://www.youtube.com/watch?v=YnL3lcdjdDs
Nekem az hiányzik belőle, ami ezekből az emberekből egyszerűen sugárzik. De nem akarlak meggyőzni, én is annak örülnék, ha az idő Téged igazolna 😊Boston
A Ray Lewis videó fantasztikus. Amikor mondja, hogy ez az, amiért él. . .
Na meg Bruschi is. Ááá

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
triangle 1 283
Inside the matchup: Patriots at BroncosGogo
jó kis cikk, akit érdekel a denver játékának szakmaibb oldala, annak feltétlenül ajánlott.