New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mondanám hogy meghívlak de pont az elmúlt hetekben emelték meg 1000 pontra a meghívó igénylését,annyi meg még nincs :/Joco
Hát azért minden esetre köszönöm szépen 😊 majd esetleg ha lesz rá lehetőséged akkor szólj 😊gravedigger
nem láttam minőséget,de "patriots 2011" címszavakkal a kalózöböl keresője 480P és 720P változatban is kínálja a legutóbbi meccset. Gondolom ez a meccs utáni napokban, hetekben általános jelenség.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondanám hogy meghívlak de pont az elmúlt hetekben emelték meg 1000 pontra a meghívó igénylését,annyi meg még nincs :/Joco
Hát azért minden esetre köszönöm szépen 😊 majd esetleg ha lesz rá lehetőséged akkor szólj 😊
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Mondanám hogy meghívlak de pont az elmúlt hetekben emelték meg 1000 pontra a meghívó igénylését,annyi meg még nincs :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja hát látom, de azzal még nem vagyok sokkal előrébb 😊gravedigger
Az nCore-ra általában fél nap múlva felkerülnek a pats meccsek (ráadásul HD-ben), csak oda meg sajnos meghívó kell. 😕
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon dicséretre méltó, ahogy a Texans ennyi sérülés után, 3rd stringer QB-val veri az ellenfeleket... csak épp az a gond, hogy ha így marad minden, akkor Texans/Ravens megy bye weekre, mi meg telibe kapjuk a Jets-et a WC hétvégén...

köv. 3 Texans meccs...vs CAR, @IND, vs. TEN
köv. 3 Ravens meccs... @SD, vs. CLE, @CIN (ebből egy meccset könnyen benézhetnek)
köv. 3 Pats meccs... @DEN, vs. MIA, vs. BUF ( elvileg 3 W, bár a Broncos ellen Tom 1-5😕)
köv. 3 Steelers meccs... @SF, vs. STL, @CLE (max SF veszélyes, de most szvsz az se.. ja és megvertek minket, szóval egyenlő mérlegnél simán előttünk állnak majd - feltéve hogy beelőzik a Ravenst)

A lényeg az, hogy a Texansnak buknia kell egy meccset és jó eséllyel megvan a bye week.
Ha a Texans mind3 meccset behúzza, akkor max akkor lennénk AFC 2. helyen, ha a Ravens ÉS a Steelers is bebukna 1-1 meccset:S

btw, iszonyat szurkolok a texasiaknak, minden elismerést megérdemelnek😊Gyulus
Leírni nem tudom, hogy mennyire nem szeretnék a jets ellen játszani a Poban. Pont most kezdenek életre kelni, bárkinek komoly ellenfele lesz.FViktor93
Szerintem egy Sanchez még mindig kevesebb veszélyt jelentene,mint egy BigBen, vagy egy Ravens D#.
Utóbbit nem kell ecsetelni szerintem, előbbi pedig olyan fegyverekkel bír,hogy nem igazán adnám a kezébe a labdát, mert az a csapat pont a PO-ra van kalibrálva. Igaz a legutóbbi 4-5 Jets meccsből nem sokat láttam még kivonatolva sem.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon dicséretre méltó, ahogy a Texans ennyi sérülés után, 3rd stringer QB-val veri az ellenfeleket... csak épp az a gond, hogy ha így marad minden, akkor Texans/Ravens megy bye weekre, mi meg telibe kapjuk a Jets-et a WC hétvégén...

köv. 3 Texans meccs...vs CAR, @IND, vs. TEN
köv. 3 Ravens meccs... @SD, vs. CLE, @CIN (ebből egy meccset könnyen benézhetnek)
köv. 3 Pats meccs... @DEN, vs. MIA, vs. BUF ( elvileg 3 W, bár a Broncos ellen Tom 1-5😕)
köv. 3 Steelers meccs... @SF, vs. STL, @CLE (max SF veszélyes, de most szvsz az se.. ja és megvertek minket, szóval egyenlő mérlegnél simán előttünk állnak majd - feltéve hogy beelőzik a Ravenst)

A lényeg az, hogy a Texansnak buknia kell egy meccset és jó eséllyel megvan a bye week.
Ha a Texans mind3 meccset behúzza, akkor max akkor lennénk AFC 2. helyen, ha a Ravens ÉS a Steelers is bebukna 1-1 meccset:S

btw, iszonyat szurkolok a texasiaknak, minden elismerést megérdemelnek😊Gyulus
Leírni nem tudom, hogy mennyire nem szeretnék a jets ellen játszani a Poban. Pont most kezdenek életre kelni, bárkinek komoly ellenfele lesz.
több mint 12 éve
triangle 1 283
Nem engedi hogy regeljek 😕gravedigger
Az okot is kiírja, hogy miért.polonic
Ja hát látom, de azzal még nem vagyok sokkal előrébb 😊gravedigger
esetleg Grafinak írj pm-et, neki elég nagy és komplett készlete van pats-meccsekből.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Thx 😊gravedigger
Nem engedi hogy regeljek 😕gravedigger
Az okot is kiírja, hogy miért.polonic
Ja hát látom, de azzal még nem vagyok sokkal előrébb 😊
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
http://tenyardtracker.com/Habi
Thx 😊gravedigger
Nem engedi hogy regeljek 😕gravedigger
Az okot is kiírja, hogy miért.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali 😊 Egy kis segitséget kérnék tőletek.
Melyik oldalakról szoktátok letölteni a meccseinket ? Mert amiket én eddig leszedtem elég rossz minőségűek, talán a Dallas elleni az egyetlen kivétel, gondoltam hátha van valami bevállt site, csak nem tudok róla😊 köszigravedigger
http://tenyardtracker.com/Habi
Thx 😊gravedigger
Nem engedi hogy regeljek 😕
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Akár meg is lehet...

DEN: vs NE, at BUF, vs KC 2-1 (1-2)
BUF: vs MIA, vs DEN, at NE 0-3 (1-2)
MIA: at BUF, at NE, vs NYJ 1-2 (0-3)
3-6 (2-7)

CAR: at HOU, vs TB, at NO 0-3 (1-2)
IND: vs TEN, vs HOU, at JAC 0-3 (1-2)
TEN: at IND, vs JAC, at HOU 2-1 (1-2)
2-7 (3-6)

Az első hármasban minimum 2 győzelem garantált (DEN-BUF, MIA-BUF), a másodikban csak 1 (TEN-IND).
Nulladik lépésként a Patriots-nak hozni kellene a hátralevő három meccset (egyben azzal 2 L be is van húzva az első hármasnak), aztán számolgassunk...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nagyon dicséretre méltó, ahogy a Texans ennyi sérülés után, 3rd stringer QB-val veri az ellenfeleket... csak épp az a gond, hogy ha így marad minden, akkor Texans/Ravens megy bye weekre, mi meg telibe kapjuk a Jets-et a WC hétvégén...

köv. 3 Texans meccs...vs CAR, @IND, vs. TEN
köv. 3 Ravens meccs... @SD, vs. CLE, @CIN (ebből egy meccset könnyen benézhetnek)
köv. 3 Pats meccs... @DEN, vs. MIA, vs. BUF ( elvileg 3 W, bár a Broncos ellen Tom 1-5😕)
köv. 3 Steelers meccs... @SF, vs. STL, @CLE (max SF veszélyes, de most szvsz az se.. ja és megvertek minket, szóval egyenlő mérlegnél simán előttünk állnak majd - feltéve hogy beelőzik a Ravenst)

A lényeg az, hogy a Texansnak buknia kell egy meccset és jó eséllyel megvan a bye week.
Ha a Texans mind3 meccset behúzza, akkor max akkor lennénk AFC 2. helyen, ha a Ravens ÉS a Steelers is bebukna 1-1 meccset:S

btw, iszonyat szurkolok a texasiaknak, minden elismerést megérdemelnek😊Gyulus
Hármas holtverseny esetén (Ravens-Texans-Pats) a strength of schedule döntene (nincs négy közös ellenfele a három csapatnak), ebben egyelőre a másodikak vagyunk. Maradhatunk ott, ha a DEN, MIA, BUF hármas csak eggyel kevesebb meccset nyer a hátralévő fordulókban, mint a CAR, IND, TEN trió.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali 😊 Egy kis segitséget kérnék tőletek.
Melyik oldalakról szoktátok letölteni a meccseinket ? Mert amiket én eddig leszedtem elég rossz minőségűek, talán a Dallas elleni az egyetlen kivétel, gondoltam hátha van valami bevállt site, csak nem tudok róla😊 köszigravedigger
http://tenyardtracker.com/Habi
Thx 😊
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nagyon dicséretre méltó, ahogy a Texans ennyi sérülés után, 3rd stringer QB-val veri az ellenfeleket... csak épp az a gond, hogy ha így marad minden, akkor Texans/Ravens megy bye weekre, mi meg telibe kapjuk a Jets-et a WC hétvégén...

köv. 3 Texans meccs...vs CAR, @IND, vs. TEN
köv. 3 Ravens meccs... @SD, vs. CLE, @CIN (ebből egy meccset könnyen benézhetnek)
köv. 3 Pats meccs... @DEN, vs. MIA, vs. BUF ( elvileg 3 W, bár a Broncos ellen Tom 1-5😕)
köv. 3 Steelers meccs... @SF, vs. STL, @CLE (max SF veszélyes, de most szvsz az se.. ja és megvertek minket, szóval egyenlő mérlegnél simán előttünk állnak majd - feltéve hogy beelőzik a Ravenst)

A lényeg az, hogy a Texansnak buknia kell egy meccset és jó eséllyel megvan a bye week.
Ha a Texans mind3 meccset behúzza, akkor max akkor lennénk AFC 2. helyen, ha a Ravens ÉS a Steelers is bebukna 1-1 meccset:S

btw, iszonyat szurkolok a texasiaknak, minden elismerést megérdemelnek😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hali 😊 Egy kis segitséget kérnék tőletek.
Melyik oldalakról szoktátok letölteni a meccseinket ? Mert amiket én eddig leszedtem elég rossz minőségűek, talán a Dallas elleni az egyetlen kivétel, gondoltam hátha van valami bevállt site, csak nem tudok róla😊 köszigravedigger
http://tenyardtracker.com/


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali 😊 Egy kis segitséget kérnék tőletek.
Melyik oldalakról szoktátok letölteni a meccseinket ? Mert amiket én eddig leszedtem elég rossz minőségűek, talán a Dallas elleni az egyetlen kivétel, gondoltam hátha van valami bevállt site, csak nem tudok róla😊 köszi
több mint 12 éve
triangle 1 283
na ki volt ma hajnalban a jags legproduktívabb elkapója? igeeen, Taylor Price!
hány yarddal?.....39! 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.reuters.com/article/2011/12/15/us-football-crime-idUSTRE7BE1ZO20111215?rpc=401&feedType=RSS&feedName=sportsNews&rpc=401

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak viccelek de a meccsnek lehetne senki ne vegye komolyan ezt az írást 😀
Isten vs Fia ellen címet adni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀ThundersNFL
Már megelőztek 😛

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Csak viccelek de a meccsnek lehetne senki ne vegye komolyan ezt az írást 😀
Isten vs Fia ellen címet adni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Injury rep:

Did not participate:
S Patrick Chung (foot),
T Sebastian Vollmer (back, foot)

Limited participation:
CB Kyle Arrington (foot),
QB Tom Brady (not injury related),
WR Deion Branch (groin),
C Dan Connolly (groin),
WR Julian Edelman (back),
LB Dane Fletcher (thumb),
S James Ihedigbo (shoulder),
CB Devin McCourty (shoulder),
WR Matt Slater (shoulder),
LB Brandon Spikes (knee),
RB Shane Vereen (hamstring),
WR Wes Welker (knee),
C Ryan Wendell (calf),
DT Vince Wilfork (not injury related),
RB Danny Woodhead (abdomen)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Van itt még tartalék a keretben:

"Punter Zoltan Mesko is one of this week's honorees and he earned the jersey for playing defense. The creative coaching staff tapped the 6-foot-4 Mesko as a player who could disrupt passing lanes by waving his hands around and batting down passes.
" 😀

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4712251/meskos-work-on-defense-lauded
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Aki szeretné a DoM által idézett könyvet megkapni, az dobjon rám egy mélt és átküldöm. írjátok bele h milyen formátumban szeretnétek. 😊

danna76 kukac gmail pont com
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Sterling Moore rejtély megoldódott, visszajött a pratice squadba. Kíváncsi vagyok kezd-e a hétvégén, vagy a PO-re tartogatjuk 😊.LordTamas
Nem fog a hétvégén pályára lépni, de azt irják hogy az alapszakaszban még játszani fog
több mint 12 éve
triangle 1 283
Patriots vs. Redskins: Top Five Defensive Plays and Defensive Game Notes Gogo
a top worst részből egy korábbi fórumtémához:
There's a reason why the Patriots never use their safeties over the top to help Devin McCourty and Kyle Arrington - because their safeties simply wouldn't be any help.