NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Kis "vidámság":

"The Patriots are now on pace for 5,170 pass yards on defense." (Cold Hard Football Facts)

Tekintve, hogy nem kifejezetten elit irányítók ellen játszunk idén (Brees, Rodgers, P. Manning, és persze Brady), gyönyörű statisztika, hogy átlagos és átlag alatti QB-k "megdöntik" Dan Marino rekordját ellenünk. Nem nagy csoda, hogy kicsit ideges Brady, neki is minimum rekordot kell dönteni, hogy tartsa az iramot a védelemmel.

Szerk: bár lehet ez Belichick taktikája, így készteti a "kiégett" irányítót emberfeletti teljesítményre. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ebben lehet, hogy van valami, de akkor most miért nem cserélgetik néha a safety (WR, ST) segítséget a két corner között, hogy legalább megzavarják az ellen irányítóját.zinedine5
Ezt a "bonyolult" feladatot melyik egészséges safety-re bíznád? Már az nagy erdmény, ha nem a csapattársaikat ütik, vagy gáncsolják! 😊
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Én abban reménykedem, hogy DMC valahogy visszatalál legalább a tavalyi szint közelébe. Sokan itt (érthetően) kidobnák a teljesítménye miatt, de azért tudjuk, hogy mit tud, láttuk tavaly.zinedine5
Korábban írta valaki a fórumon, hogy McCourty tavaly az újoncévében állandó safety segítséget kapott, szemben az Arrington/Butler kettőssel, akiket meg is szórtak rendesen. Idén fordult a kocka, Arrington-nak van könnyebb dolga, DMC marad 1 az 1-ben. Ha mindez igaz, idén láthatjuk DMC igazi formáját, ez az amit ő tud, sérülés ide vagy oda.El Bandi
Ebben lehet, hogy van valami, de akkor most miért nem cserélgetik néha a safety (WR, ST) segítséget a két corner között, hogy legalább megzavarják az ellen irányítóját.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én abban reménykedem, hogy DMC valahogy visszatalál legalább a tavalyi szint közelébe. Sokan itt (érthetően) kidobnák a teljesítménye miatt, de azért tudjuk, hogy mit tud, láttuk tavaly.zinedine5
Korábban írta valaki a fórumon, hogy McCourty tavaly az újoncévében állandó safety segítséget kapott, szemben az Arrington/Butler kettőssel, akiket meg is szórtak rendesen. Idén fordult a kocka, Arrington-nak van könnyebb dolga, DMC marad 1 az 1-ben. Ha mindez igaz, idén láthatjuk DMC igazi formáját, ez az amit ő tud, sérülés ide vagy oda.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
A mostani képlet a PO-ra:

Van-e olyan irányító, aki érdemi segítség (futójáték, védelem) nélkül képes passzjátékban komolyabb probléma nélkül tartani a lépést Bradyvel? Roethlisbergeren kívül nincs.

Van-e olyan védelem, amelyik akár impotens támadójáték mellett is komoly problémát tud a Pats támadói elé állítani? Kis túlzással a PO-ban csak ilyen csapat lesz.

Steelers, Ravens, Texans, Jets, (Bengals).DoM
+1

Annyi, h sajnos a Pats D szempontjából nagyon nehéz bármilyen támadóegységet impotensnek nevezni. Sajnos a felsorolt összes csapatnál úgy vélem, h képesek szétdobálni 3 @ longra is a Pats secondary-t... és ha nem jön ilyenkor néhány TO (pl. Ninko INT-je a Jets ellen, amit TD-re hordott vissza), akkor nem lesz sok örömünk a rájátszásban.


Egyébként meg nem rossz ez a helyzet, a PO-ban így akár underdog-ként léphetünk pályára. Mint tudjuk, sokszor jobban megy a Pats-nek, ha nem kell az esélyesség terhével kiállni (ld. tavalyi PO meccs). Úgyh bízzunk egy pozitív PO szereplésben.
😊 😊Rule
Hát esélyesek nem leszünk, az tuti.

Én abban reménykedem, hogy DMC valahogy visszatalál legalább a tavalyi szint közelébe. Sokan itt (érthetően) kidobnák a teljesítménye miatt, de azért tudjuk, hogy mit tud, láttuk tavaly.

Ha ő valahogy képbe kerül, visszajönne Chung és Spikes, akkor talán nem lennének ennyire fogalmatlanok a PO-ra.

De lehet, hogy ez csak híú ábránd.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A mostani képlet a PO-ra:

Van-e olyan irányító, aki érdemi segítség (futójáték, védelem) nélkül képes passzjátékban komolyabb probléma nélkül tartani a lépést Bradyvel? Roethlisbergeren kívül nincs.

Van-e olyan védelem, amelyik akár impotens támadójáték mellett is komoly problémát tud a Pats támadói elé állítani? Kis túlzással a PO-ban csak ilyen csapat lesz.

Steelers, Ravens, Texans, Jets, (Bengals).DoM
+1

Annyi, h sajnos a Pats D szempontjából nagyon nehéz bármilyen támadóegységet impotensnek nevezni. Sajnos a felsorolt összes csapatnál úgy vélem, h képesek szétdobálni 3 @ longra is a Pats secondary-t... és ha nem jön ilyenkor néhány TO (pl. Ninko INT-je a Jets ellen, amit TD-re hordott vissza), akkor nem lesz sok örömünk a rájátszásban.


Egyébként meg nem rossz ez a helyzet, a PO-ban így akár underdog-ként léphetünk pályára. Mint tudjuk, sokszor jobban megy a Pats-nek, ha nem kell az esélyesség terhével kiállni (ld. tavalyi PO meccs). Úgyh bízzunk egy pozitív PO szereplésben.
😊 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...sapka
O'brian osztotta ki Brady-t. TB nem az a fajta QB aki ne tudná, hogy az INT az ő hibája. És a csapat egyik emblematikus figurájával, vezérével nem túl kifizetődő a csapat szeme láttára ordibálni, úgy hogy az edzőt úgy kellett elrángatni onnan.nDRo
Sokszor ott kezdődnek a bajok hogy a QB teljesen máshogy van kezelve a csapat többi tagjától ( nem mintha ez mondjuk Brady esetében nem lenne teljesen megérdemelt is ), és ez igy ki is ütközik, de nemhiszem hogy ettől neki joga van visszaorditani az edzőre, legyen az Off cordinator vagy QB edző vagy HC, tök mindegy, edző az edző a játékos meg játékos még akkor is ha egy legendáról van szó , és akinek orditani joga van az csak is a coach!!!! Minden esetben!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A mostani képlet a PO-ra:

Van-e olyan irányító, aki érdemi segítség (futójáték, védelem) nélkül képes passzjátékban komolyabb probléma nélkül tartani a lépést Bradyvel? Roethlisbergeren kívül nincs.

Van-e olyan védelem, amelyik akár impotens támadójáték mellett is komoly problémát tud a Pats támadói elé állítani? Kis túlzással a PO-ban csak ilyen csapat lesz.

Steelers, Ravens, Texans, Jets, (Bengals).
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
én ezt fordítva látom jelenleg: a támadókon (Brady-n, de elsősorban a falon) múlik, hogy meddig jutunk, mert ha őket megfogják, akkor vége, ez a D nem fog a PO-ban meccset nyerni.triangle
4 meccsen hasonló játékerőt képviselő csapatok ellen, nem lehet végigmenni úgy,hogy ne fogják meg az O#-t.
Persze lehet reménykedni,hogy ha megfogják, feláll a D# és a szezonhoz mérten kiemelkedő formában játszik, de a realitás nem ez. Ki kellene kapni a legjobb matchupokat , és szerencsével összejöhet. De ahogy mondtam, nem lehet csak O#-val végigmenni, még a Packers támadóit is meg fogják fogni a rájátszásban, ebben biztos vagyok.
több mint 12 éve
triangle 1 283
a po-reményeinkkel kapcsolatban: nem úgy gondoltam, hogy a steelers-en kívül mindenkit legyalulunk, csak hogy senki ellen nem vagyunk underdogok (az O miatt). a D miatt viszont az ellenfeleknek nem reménytelen a helyzete. összességében azért fogadnék magunkra, mert szerintem jobb az O, mint amilyen szar a D. 😊

...de ennek a csapatnak a valódi értékét az mutatja meg, hogy mit tud produkálni egy olyan mérkőzésen amikor Brady-t és az O-t megállítják...Rule
én ezt fordítva látom jelenleg: a támadókon (Brady-n, de elsősorban a falon) múlik, hogy meddig jutunk, mert ha őket megfogják, akkor vége, ez a D nem fog a PO-ban meccset nyerni.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...sapka
Fordítva történt. Az OC osztotta le a QB-t. Aki ezt nem hagyta szó nélkül. Furának, több mint fura, nem is jó szokás. Azt meg mi innen nem tudjuk megítélni, hogy mivel tudják elintézni. De el kell!tomi-tomi
A Pats.hu-s véleményem:

A Mayo int után mutatták, hogy O’Brien és Brady összeölelkeztek, és mosolyogva “I love you, man”-ztek . Alapvetően semmi az egész, aki versenyzett már életében tudja, hogy ez előjön néha, és még jó is, mert kiadod a dühöd. Az médiának viszont nagy show, szóval mindenki jól járt.LordTamas
Én is ezt gondolom, nagyjából. Max akkor lehetett volna ez gond, ha nincs meccs végefelé, végén egy bratyizás vagy valamelyikük nem ismeri el a hibáját a meccs utáni sajtótájékoztatón. Miután mindkettő megtörtént ezért én nem foglalkoznék ezzel.
http://sportgeza.hu/sport/2011/12/12/mesko_zoltan_az_nfl_egyik_legjobb_rugoja/vadibandi
Mondjuk ötletem sincs, hogy jött ki az a 45 meccs.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem nem én vagyok az egyetlen akiben élénken él még a tavalyi PO-beli Jest meccs.
Úgy örültem, h nem a Kóc jött Foxboro-ba PM-gel és h a Jets révén egy olyan csapat érkezik, akit kívülről - belülről ismernek a srácok és aki ellen sikerült az idény folyamán egy nagyon szép győzelmet aratni.
Aztán rávilágított a Jest arra a kérdésre, h a PO teljesen más mint az alapszakasz; az addig hideg fejek forróak lettek, a kezek megremegnek (Alge kezeiből pl. kihullott a labda a célterületen...) és az egész meccs csak a nyögdécselésről szólt.

Kicsit lerágott csont szerintem már, mert idén már 26ezerszer ki lett tárgyalva: de ennek a csapatnak a valódi értékét az mutatja meg, hogy mit tud produkálni egy olyan mérkőzésen amikor Brady-t és az O-t megállítják. Ld. NYG, DAL, PIT.
Akkor bizony a védelmen múlik, h mit tud produkálni...
az említett három mérkőzésből egyébként 1-2 a mérleg, így kb. 33% esélyt látnék egy ilyen erősségű védelem esetében a Pats sikerére.Rule
Csatlakozom, komoly kampányt folytattam, hogy nekünk milyen jó lesz a Jets, verjék csak le a Colts-ot. Csalódott voltam.
A Def-zel tegnapig sok bajom nem volt (ha aludtam rá egyet). Hozták a fontos mutatókban az emlegetett középszerűséget, közepes szintet. 4 RZ látogatás, ebből két TD és két FG, meg is van a szokott húsz pont, mellé egy-két labdaszerzés, a többi az Off. dolga.
De a tegnapi! Csak azért fos, mert a sz@rtól az első három percük és az utolsó másodpercük választja el. Ez nem középszerű volt, hanem a legalja. Ráadásul az egész csapat azt gondolta, hogy nyolc perc után vége a meccsnek!
A PO idén azért lesz különösen érdekes, mert az egész ligában egyetlen csapatrész hoz stabilan kiemelkedő szintet: a Packers Off. Mindenki más bejósolhatatlan dolgokra képes. Minden csapattal kapcsolatban rengeteg pro és kontra érvet fel lehet sorolni. Még egy tavalyihoz hasonló preferencia sorrendet sem tudnék felállítani PO-ra, annyira kiszámíthatatlanok a csapatok. Még talán a Steelers stabilizálja magát leginkább az idény végére, de ők meg a Pats-nek hagyományosan jó matchup. Szóval, legyen 50% az esélyünk bárki ellen, de több sem senki ellen!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sportgeza.hu/sport/2011/12/12/mesko_zoltan_az_nfl_egyik_legjobb_rugoja/




több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
a 3. wr témához: szerintem pl. Gaffney sem kapna több snapet, mint 85, egyszerűen Gronkandez, Welker és Branch mellett ugyanúgy nem használnánk.

po-ban meg a védelmünk ellenére a vasast kivéve bárki ellen magunkra fogadnék, annyira balfék a többi csapat is.triangle
Csak nehogy elszóld magad. Ne becsüld le egyik ellenfelet sem. Ezzel a D-vel bárkitől kikaphatunk az O teljesítményétől függően.polonic
+1

Szerintem nem én vagyok az egyetlen akiben élénken él még a tavalyi PO-beli Jest meccs.
Úgy örültem, h nem a Kóc jött Foxboro-ba PM-gel és h a Jets révén egy olyan csapat érkezik, akit kívülről - belülről ismernek a srácok és aki ellen sikerült az idény folyamán egy nagyon szép győzelmet aratni.
Aztán rávilágított a Jest arra a kérdésre, h a PO teljesen más mint az alapszakasz; az addig hideg fejek forróak lettek, a kezek megremegnek (Alge kezeiből pl. kihullott a labda a célterületen...) és az egész meccs csak a nyögdécselésről szólt.

Kicsit lerágott csont szerintem már, mert idén már 26ezerszer ki lett tárgyalva: de ennek a csapatnak a valódi értékét az mutatja meg, hogy mit tud produkálni egy olyan mérkőzésen amikor Brady-t és az O-t megállítják. Ld. NYG, DAL, PIT.
Akkor bizony a védelmen múlik, h mit tud produkálni...
az említett három mérkőzésből egyébként 1-2 a mérleg, így kb. 33% esélyt látnék egy ilyen erősségű védelem esetében a Pats sikerére.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
[ Ibike a takarítónéni, aki megfelelő szolizás után színes bőrű FS-nek kiválóan alkalmas lesz).Rule
Ez mi 😀 😀 😀Gogo
Csak próbáltam illusztrálni - némi túlzással persze -, hogy gyakorlatilag a sec-ba bárki bekerülhet lassan... :cool: :cool: :cool:

Első körben WR-ek, TE-ek (emlékképeim szerint már Gronk is volt egy nickel formációnal valamelyik meccs végén def. player), második körben akár már a szertáros és a takarítónéni is, mivel annyira nincs DB. Akit ugyanis még nem vágtak ki a DB-k közül az úgyis sérült....
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A számok sem állják ki a tesztet a szemre csúnyán szereplő védelem esetében, bár kapott pontok terén még mindig a középmezőnyban találhatóak, ez legjobb esetben is középszerűséggel jellemezhető.

Red zone és run D

Csak a Bucs ellen jutnak el meccsenként többször az RZ-be (4.2 alkalom). A Pats mutatója meccsenként 4 és ebből minden második alkalommal TD-t is kapnak, ami a tizenhatodik legjobb és az arány megfelel a ligaátlagnak is (51%).

A jelen viszonyok között ez teljesen elfogadható szám, de mindezt úgy beállítani, mintha valami soha nem látott csoda lenne, és a teljes NFL próbálja ellesni tőlünk ezt művészetet, erős túlzás.

A futás elleni védelem látványos "összeomlása" nem ezen a héten történt. Csak korábban a csapatok a gyors előrehaladás reményében inkább a secondary gyengeségeit próbálták kihasználni, vagy akkora hátrányban voltak, hogy nem engedhették meg, hogy az időigényes futójátékra támaszkodjanak.

A futójáték sikerességéről a 10. hét után jelent meg egy statisztika ( http://smartfootball.com/stats/analyzing-nfl-running-games-through-10-weeks ), amely szerint a megállításban ligautolsó a Pats futás elleni védelme (közvetlenül előttük a BUF, IND, GB hármas található a sorban).
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...sapka
O'brian osztotta ki Brady-t. TB nem az a fajta QB aki ne tudná, hogy az INT az ő hibája. És a csapat egyik emblematikus figurájával, vezérével nem túl kifizetődő a csapat szeme láttára ordibálni, úgy hogy az edzőt úgy kellett elrángatni onnan.
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...sapka
Fordítva történt. Az OC osztotta le a QB-t. Aki ezt nem hagyta szó nélkül. Furának, több mint fura, nem is jó szokás. Azt meg mi innen nem tudjuk megítélni, hogy mivel tudják elintézni. De el kell!tomi-tomi
A Pats.hu-s véleményem:

A Mayo int után mutatták, hogy O’Brien és Brady összeölelkeztek, és mosolyogva “I love you, man”-ztek . Alapvetően semmi az egész, aki versenyzett már életében tudja, hogy ez előjön néha, és még jó is, mert kiadod a dühöd. Az médiának viszont nagy show, szóval mindenki jól járt.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...sapka
Fordítva történt. Az OC osztotta le a QB-t. Aki ezt nem hagyta szó nélkül. Furának, több mint fura, nem is jó szokás. Azt meg mi innen nem tudjuk megítélni, hogy mivel tudják elintézni. De el kell!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Az biztos, de egyebkent rossz is volt az playhivás szerintem, nem csak az az egy play hanem a drive végén szóal az INT talán Brady hibája, de lehet inkabb Underwood-é, mindenesetre nem ilyen playekkel kell befejezni egy drive-ot a 2 yardos vonalról...gravedigger
Szvsz nem volt rossz play hívás. First read Gronk, fedezve (TB szerint nagyon), second read Underwood, aki a mezcibálás ellenére szerzett fél ütemnyi előnyt, de a dobás a védő számára fordította fél ütemnyi előnnyé a helyzetüket. Előtte meg a WW drop megint csak nem play hívás hiba volt, egy picit pontatlan dobás és egy picit indiszponált elkapás(i kísérlet). Szokatlan, hogy egyszerre hibázik TB és WW.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Elėg fura dolog az ha a qb és az oc orditozik egymassal a meccs kozben, majdnem egymasnak esnek, mert a qb leosztja a kordinatort. Ezt szerintem nem szokas es nem is lehet egy egyszeru kezrazogatassal elintezni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az az INT mondjuk egyértelműen Tommyboyé volt, de végül nem osztott nem szorzott.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.Boston
Az biztos, de egyebkent rossz is volt az playhivás szerintem, nem csak az az egy play hanem a drive végén szóal az INT talán Brady hibája, de lehet inkabb Underwood-é, mindenesetre nem ilyen playekkel kell befejezni egy drive-ot a 2 yardos vonalról...
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Gondolom ma reggel Bill O'Briannek és TB-nek lesz egy jelenése az Öreg irodájában. Lehet szar egy play hívás, de az INT akkor is az irányító és/vagy az elkapó hibája. Mondjuk TB ezt korrektül elismerte a meccs végén. Egy biztos, ilyen hangulat nem tesz jót senkinek a csapatnál.

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Üdv Mindenkinek 😊

Nah hát nem volt egyszerű ez a tegnapi meccs, azt hiszem amire nem lehet semmi panaszunk az a támadóegység megint.gravedigger
Tegnap az egész csapat volt kritikán aluli. 14-3 ide, hozott TD-t a Def, Gronk-TB működik; zsebben a meccs, a többi megy magától. Hát lóf@szt!
A Def nagyjából eljutott az idény kezdeti állapothoz, sőt még rosszabb is volt tegnap - nem garbage time-ban szedték a pontokat (Miami) és nem volt négy eladott labda (Bills). Mintha nem is a 13. meccset játszották volna, a tegnapi meccs alapján nulla fejlődés. Ellenben új dolog volt, hogy szét is futják őket, folyamatos a big play veszély és ezekből TD is van. (Most kaptunk először 40+ yardos passzból TD-t.)
Érdemes megnézni DoM táblázatát. Azoktól a csapatoktól kaptunk ki, amelyek az átlaguknál jobban meg tudtak szórni minket éles helyzetben. Most sem sokon múlott. Nem adtuk el sokszor a labdát, de volt Def TD és a végén szerzett INT. Ezekből bármelyik hiányzik, megint ott állunk letolt gatyával.
A támadóegység is mutatott érdekes dolgokat. RZ Off. katasztrófa (15 pontot hagytunk a meccsben), elit irányító 7 pont előnynél 6 perccel a vége előtt 3rd downra ne dobjon RZ int-et. Üljön rá, nyelje le, dobja ki a stadionból, tök mindegy, jó az a 3 pont. (Egyébként is pontatlan volt, főleg az 1. félidőben.) Futásnál szegény Faulk-ot nem kéne erőltetni, semmit nem tesz hozzá, a pass protection-ben és 3rd down-ban sem. Szégyen volt a 80 yard.
Egyetlenegy taktikai elem működik újabban. Kihasználjuk egyre magabiztosabban az 1. félidő végi-2 félidő eleji dupla labdabirtoklást. Tegnap azzal a tíz ponttal fordítottunk és értünk haza.
Volt egy bevágás a meccs végén, mintha Brady és O'Brian összeölelkezett volna. Jó lenne, nem kéne plusz teher az öltözőben.
Örülök, hogy a Denver következik, erre a meccsre fel kell szívnia magát mindenkinek, elválik a szar a gaztól. Mint 2009-ben a Colts ellen.
triangle-nak szerintem igaza van, majd az összes PO kaliber csapat képes megmagyarázhatatlan teljesítményre. Egyelőre a GB maszkolja szépen a saját Def-ének a gyengeségét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)