New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
triangle 1 283
arról nem is beszélve, hogy a sok fogalmatlan között még mindig neki van a legtöbb lövése arról, mi történik a pályán...triangle
Nekem semmivel sem tűnik összeszedettebnek, mint mondjuk Ninkovich. Ráadásul egy első körös választott esetében joggal vár el többet az ember, mint mondjuk az URFA Guyton, vagy Fletcher esetében. Sérülése meg szinte mindenkinek. Jó játékos, szükségünk van rá, de hogy Patrick Willis fizetését vegyük alapul, az azért nálam elég merész történet...
Az pedig, hogy valaki igazi leader az én véleményem szerint alapvetően emberi tulajdonság kérdése. Jerod Mayo egyszerűen nem az a fanatikus, karizmatikus személyiség, aki felráz egy csapatot. Sry, de ez a véleményem.Boston
nyilván a vakok között azért akad 1-2 félszemű, és én is túlzásnak tartanék egy Willis-féle szerződést. a vezetői képességeiről én óvatosan nyilatkoznék, mert bár a média felé tényleg nem ő a legnagyszájúbb, de nem egy csapattársa elmondta már, mekkora vezér ő az öltözőben és a pályán is.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
arról nem is beszélve, hogy a sok fogalmatlan között még mindig neki van a legtöbb lövése arról, mi történik a pályán...triangle
Nekem semmivel sem tűnik összeszedettebnek, mint mondjuk Ninkovich. Ráadásul egy első körös választott esetében joggal vár el többet az ember, mint mondjuk az URFA Guyton, vagy Fletcher esetében. Sérülése meg szinte mindenkinek. Jó játékos, szükségünk van rá, de hogy Patrick Willis fizetését vegyük alapul, az azért nálam elég merész történet...
Az pedig, hogy valaki igazi leader az én véleményem szerint alapvetően emberi tulajdonság kérdése. Jerod Mayo egyszerűen nem az a fanatikus, karizmatikus személyiség, aki felráz egy csapatot. Sry, de ez a véleményem.

Do your job
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt is adom

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Csak mondjuk a sérülést se felejtsük el 😊 Szerintem kezd ismét jó formába kerülni, jönnek a nagy playek is, de mondjuk a védelem összképe azért elég vacak ettől még. Túl sokat ne kapjon, de a tavalyi teljesítménye, és a mostani javuló tendencia után nem bánom, hogy van új szerződése, mondjuk eszméletlenül ráért volna mégWyatt
Persze, abszolút egyetértek minden körülménnyel (sérülés, javuló teljesítmény, gyengék körülötte) és nem azt mondom, hogy gyenge vagy minden, de valahogy nem ő lett volna az első aki eszembe jut amikor szerződéshosszabbításról van szó


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak mondjuk a sérülést se felejtsük el 😊 Szerintem kezd ismét jó formába kerülni, jönnek a nagy playek is, de mondjuk a védelem összképe azért elég vacak ettől még. Túl sokat ne kapjon, de a tavalyi teljesítménye, és a mostani javuló tendencia után nem bánom, hogy van új szerződése, mondjuk eszméletlenül ráért volna még

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Háát nem leszek népszerű, de én megvárom még Mayo szerződésének részleteit és akkor fogom eldönteni, hogy mennyire fogok neki örülni. Jerod kimondva-kimondatlanul ennek az újjáalakuó védelemnek a vezetője kéne, hogy legyen. Nekem ez nem jön le a pályáról, nem érzem sem emócionálisan sem mentálisan összeszedettnek a D-t. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményét tekintve sem érzem ANNYIRA kiemelkedőnek az LB sor többi tagja mellett.Boston
Van ebben is valami, mondjuk nekem a hetvégi INT-jén kivül talán még a második héten a Chargers ellen az első negyedben egy 4th and goal szituációnál az 1 yardoson csinált egy gyönyörű tackle-t Tolberten, és ez a két mozdulat ami megmaradt bennem ahol tényleg igazi vezéregyéniséggé lépett elő, ami biztos hogy hatalmas potenciál van benne, és ezért örülök az ő 5 éves contract-jának mert előbb utóbb ki fog jönni ami benne rejtőzik 😊gravedigger
Épp ez az, hogy már kijött, tudjuk, hogy jó...csak nem ebben a rendszerbenzolika26
Igen kijött, egy két pillanatban, de hogy pl egy Bruschi szerű vezérré lépjen elő, még sok kell...na de nem is akarom kettejüket összehasonlitani, még mielőtt valaki leszólna, lényeg a lényeg hogy jó döntés volt neki adni ezt a szerződést szerintem, ha meg nem az előbb utóbb úgyis kiderül 😊
több mint 12 éve
triangle 1 283
azért azt ne felejtsük el, hogy idén sérüléssel játszik, és messze nem 100%-os (saját elmondása szerint sem), mégha ez nincs is annyira felfújva.
arról nem is beszélve, hogy a sok fogalmatlan között még mindig neki van a legtöbb lövése arról, mi történik a pályán...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Háát nem leszek népszerű, de én megvárom még Mayo szerződésének részleteit és akkor fogom eldönteni, hogy mennyire fogok neki örülni. Jerod kimondva-kimondatlanul ennek az újjáalakuó védelemnek a vezetője kéne, hogy legyen. Nekem ez nem jön le a pályáról, nem érzem sem emócionálisan sem mentálisan összeszedettnek a D-t. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményét tekintve sem érzem ANNYIRA kiemelkedőnek az LB sor többi tagja mellett.Boston
Van ebben is valami, mondjuk nekem a hetvégi INT-jén kivül talán még a második héten a Chargers ellen az első negyedben egy 4th and goal szituációnál az 1 yardoson csinált egy gyönyörű tackle-t Tolberten, és ez a két mozdulat ami megmaradt bennem ahol tényleg igazi vezéregyéniséggé lépett elő, ami biztos hogy hatalmas potenciál van benne, és ezért örülök az ő 5 éves contract-jának mert előbb utóbb ki fog jönni ami benne rejtőzik 😊gravedigger
Épp ez az, hogy már kijött, tudjuk, hogy jó...csak nem ebben a rendszerben


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Háát nem leszek népszerű, de én megvárom még Mayo szerződésének részleteit és akkor fogom eldönteni, hogy mennyire fogok neki örülni. Jerod kimondva-kimondatlanul ennek az újjáalakuó védelemnek a vezetője kéne, hogy legyen. Nekem ez nem jön le a pályáról, nem érzem sem emócionálisan sem mentálisan összeszedettnek a D-t. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményét tekintve sem érzem ANNYIRA kiemelkedőnek az LB sor többi tagja mellett.Boston
Van ebben is valami, mondjuk nekem a hetvégi INT-jén kivül talán még a második héten a Chargers ellen az első negyedben egy 4th and goal szituációnál az 1 yardoson csinált egy gyönyörű tackle-t Tolberten, és ez a két mozdulat ami megmaradt bennem ahol tényleg igazi vezéregyéniséggé lépett elő, ami biztos hogy hatalmas potenciál van benne, és ezért örülök az ő 5 éves contract-jának mert előbb utóbb ki fog jönni ami benne rejtőzik 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Háát nem leszek népszerű, de én megvárom még Mayo szerződésének részleteit és akkor fogom eldönteni, hogy mennyire fogok neki örülni. Jerod kimondva-kimondatlanul ennek az újjáalakuó védelemnek a vezetője kéne, hogy legyen. Nekem ez nem jön le a pályáról, nem érzem sem emócionálisan sem mentálisan összeszedettnek a D-t. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményét tekintve sem érzem ANNYIRA kiemelkedőnek az LB sor többi tagja mellett.Boston
Nálam nem lettél nem népszerű, hogy ilyen magyarosan fogalmazzak. Remélhetőleg az említett Patrick Willis szerződés számaihoz nincs annyira közel ez a szerződés, bár game winning INT után nem hiszem, hogy aláírt volna egy nem túl előnyös szerződést


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Háát nem leszek népszerű, de én megvárom még Mayo szerződésének részleteit és akkor fogom eldönteni, hogy mennyire fogok neki örülni. Jerod kimondva-kimondatlanul ennek az újjáalakuó védelemnek a vezetője kéne, hogy legyen. Nekem ez nem jön le a pályáról, nem érzem sem emócionálisan sem mentálisan összeszedettnek a D-t. Arról nem is beszélve, hogy teljesítményét tekintve sem érzem ANNYIRA kiemelkedőnek az LB sor többi tagja mellett.

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pacheko 11 és dande

Kösz a segitséget 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah egy rossz hir meg egy jó...Mayonak nagyon örülök, képes nagy dolgokra, és megfelelő munkával hálla Istennek úgy tűnik legalább a LB sornak lesz egy betonbiztos tagja 😊 Mellesleg ezzel valószinű Welker tag-et kap majd.

Branch-et sajnálom nagyon, de talán itt lesz mr 85 kiugrási lehetősége...itt lenne az ideje hogy mutasson valami, persze más kérdés ha most is inkább Underwood lesz több snap alatt a pályán, akkor neki kell bizonyitani.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman pass to Edelman. Meg lesz pass rusher, linebacker, cornerback, visszahordó és gunner is 😀

több mint 12 éve
triangle 1 283
ja, és: Ventrone signed to 53-man roster :cool:
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
akik biztosan nem játszanak a denver ellen: Patrick Chung, Shane Vereen, Brandon Spikes, Sebastian Vollmer, Deion Branchtriangle
Pont ezt néztem, nagyon kíváncsi vagyok: Ocho vagy Underwood? (Nem hiszem, hogy egy Welker-Edelman párossal számolni kéne)
Holnap láthatjuk Ventronet (újra feljött az 53/46-os keretbe)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
triangle 1 283
akik biztosan nem játszanak a denver ellen: Patrick Chung, Shane Vereen, Brandon Spikes, Sebastian Vollmer, Deion Branch
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Öröm és bódottá, na akkor most valami ilyesmit Welkerről isWyatt
Welkernek kicsit jobb éve van, mint Mayonak, egy ranglistavezetővel nehezebb a megállapodás. De ettől függetlenül én optimista vagyok, ő nagyon kell nekünk. Szép karácsonyi ajándék lenne... Mayonak is örülök.lucas
És kicsit öregebb, kicsit jobban, hamarabb kopik ki. Nem lesz drágább itt sem

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Öröm és bódottá, na akkor most valami ilyesmit Welkerről isWyatt
Welkernek kicsit jobb éve van, mint Mayonak, egy ranglistavezetővel nehezebb a megállapodás. De ettől függetlenül én optimista vagyok, ő nagyon kell nekünk. Szép karácsonyi ajándék lenne... Mayonak is örülök.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Mondanám hogy meghívlak de pont az elmúlt hetekben emelték meg 1000 pontra a meghívó igénylését,annyi meg még nincs :/Joco
Hát azért minden esetre köszönöm szépen 😊 majd esetleg ha lesz rá lehetőséged akkor szólj 😊gravedigger
www.sport-video.hu oldalon is megtalálhatod őket. Csak regisztrálni kell, ami ingyenes.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Öröm és bódottá, na akkor most valami ilyesmit Welkerről is

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Patriots signed Pro-Bowl LB Jerod Mayo to a 5-year contract extension today. More on special Saturday edition of NFL Countdown @ 11 am.tenorx
Kíváncsi vagyok a számokra, mondjuk P Willishez (7 évre 50+ millió, 29 garantált) képest.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Patriots signed Pro-Bowl LB Jerod Mayo to a 5-year contract extension today. More on special Saturday edition of NFL Countdown @ 11 am.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
» New England Patriots defensive end Andre Carter was docked $15,0000 for roughing Washington Redskins quarterback Rex Grossman, according to ESPN.
Cuki elírás 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ide is belinkelem bár múltkor a Phins topicban egy hasonló kérdéskör kapcsán már megígértem, hogy nem fogom többet, de karácsonyi ajándékkén mégis 😀 bár lehet ismeritek, innen lehet nyugodtan egész jó minőségben meccseket letölteni ingyen is kicsit lassú kicsit talán nehézkes, de célnak megfelel:

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Jó szórakozást!