New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát nincs eza kifordultam a Kúlformámból TB, vagy miket hoztak összeróla. Inkább előkerül egy teljesen új Húdekurvárafelhúztamazagyam Bredi, Ő akarta futni a TD-t, Ő akarta a melegvasalót Istenfiának arcocskájára helyezni, Ő akarta megleckéztetni. Lehet legközelebbi meccsen bemegy LBnek is 😉 EzaBredi jövőre ijen spékkel többet fut majd, mint Nyúton egész életében, ezaBredi következőmeccsen lepofozza Nyolcötöt egy dropért, ezaBredi pokolbélitűzbenég pusztakézzel kiszedi a szíved. Ez tecc 😀 nekem nagyonsutianap
Hogy a tökömbe van, hogy nem tudunk ugyanannak a csapatnak szurkolni?! B@ssza meg! (Nem tudom, melyik arcocska jelzi ezt.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne gyártsunk felesleges legendákat, ha kérhetem! 😊 tomi-tomi
Oké, nem gyártunk legendákat. A támadók közepesek/rosszak, mivel egy statisztikai mutatóban gyengék. A védelem meg elit, tekintve, hogy a RZ-ban viszonylag jól szerepelnek. Az ellenfelek meg sosem hibáznak, mindet mi kényszerítjük ki. És amúgy is semmi gond nincs, ez a PO kész védelem. Irigylem a optimizmusodat.LordTamas
Nem szeretném, ha bántásnak fognád fel! Szvsz nem fedi a teljes képet, hogy az Off fehér (hibátlan, eszméletlen hatékony) és a Def fekete (kritikán aluli). Plusz nekem ez az egész csapatsport, ahol annak ellenére, hogy a csapatrészek nem egy időben vannak a pályán, nagyon is komolyan hatnak egymás teljesítményére. Sokkal erősebb összefüggéseket látok, érzékelek, mint sem felbontsam/szétválasszam a Pats (bármelyik NFL csapat) teljesítményét csapatrészek szerint. Meggyőződésem, hogy BB például erősen ledorongolja az Off-t a tegnapi hibájáért, mert az egész csapat küzdelmét a TD-ért tették félmunkává.
A PO-ban pedig, mint 2007 óta mindig, az Off-ünk teljesítménye fog dönteni. (Ez ütős mondat az előző gondolat után. 😊 ) Nekünk azért kell szurkolni, hogy az ellenfél védelme ne tegyen hozzá sok extrát. Elég nagy bajban lennénk, leszünk, ha a védelmünk extra teljesítményért kellene szorítanunk.
Egyrészt optimista vagyok - milyen legyek egy potenciális 13-3-as szezon végének közeledtével, látván, hogy minden csapat képes megdöbbentő(en gyenge) teljesítményre?! Másrészt nem hiszek a mai NFL-ben a "védelem nyeri a bajnokságot" mondás mindent felülíró igazságában. Szvsz ma már az Off-ek is képesek erre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.LordTamas
Ezt én is eléggé sérelmeztem. Nem hiszem h csak húzni akartuk az időt ahogy Sanyi mondta (ha igen akkor sem Brady-vel kéne). Kicsit nekem olyan érzésem volt hogy "ha Tebow tud td-t futni akkor Brady is tud 1 meccsen 2 TD-t futni",bár lehet rosszul gondolom.
Mindenesetre felelőtlen döntésnek tartottam...Joco
Én nem láttam ennyire vészesnek. A cél egyértelmű volt: az offense révén olyan előnyt összeszedni az adott támadássorozatból, h Tebow-nak ne legyen lehetősége egy nagy CBW-re.
Amennyiben TD-t ér el a Pats, akkor nincs is vita, vége a mérkőzésnek.
Mivel csak 1 yardot kellett megtenni, ezért egy QB sneak-kel simán be lehetett volna húzni a TD-t. Ilyen esetekben (1-2 yard) sokszor egyszerűbb is, mint egy RB futás, mivel nincs annyi ideje a D-line-nak, hogy a LB-kel kiegészítve nulla yardon tartsa a támadókat.
Egy kicsit jobb O-line munkával sikeres is lehetett volna rögtön az első próbálkozás. Vagy ha a LJ elől nem takarják a képet és látta volna, h a labda legelső pontja keresztezte a gólvonal síkját mielőtt a labda halottá vált :rolleyes:

EGyébként meg Brady - aki mint tudjuk kiégett - simán bevállalta ezt, mivel a csapatért mindent... ha a csapatnak erre van szüksége, akkor bizony ő is oda teszi magát.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Jó, hogy szar ez a védelem, de azért örüljünk már annak, amikor végre jól csinálnak valamit... Ez a két fumbli teljesen egyértelműen a D-t dícséri. Nem az ölükbe pottyant hanem megharcoltak érte. Énkomolyan nem értem, hogy miért kell abban a kevés jóban is a rosszat keresni...

Do your job
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát nincs eza kifordultam a Kúlformámból TB, vagy miket hoztak összeróla. Inkább előkerül egy teljesen új Húdekurvárafelhúztamazagyam Bredi, Ő akarta futni a TD-t, Ő akarta a melegvasalót Istenfiának arcocskájára helyezni, Ő akarta megleckéztetni. Lehet legközelebbi meccsen bemegy LBnek is 😉 EzaBredi jövőre ijen spékkel többet fut majd, mint Nyúton egész életében, ezaBredi következőmeccsen lepofozza Nyolcötöt egy dropért, ezaBredi pokolbélitűzbenég pusztakézzel kiszedi a szíved. Ez tecc 😀 nekem nagyon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ne gyártsunk felesleges legendákat, ha kérhetem! 😊 tomi-tomi
Oké, nem gyártunk legendákat. A támadók közepesek/rosszak, mivel egy statisztikai mutatóban gyengék. A védelem meg elit, tekintve, hogy a RZ-ban viszonylag jól szerepelnek. Az ellenfelek meg sosem hibáznak, mindet mi kényszerítjük ki. És amúgy is semmi gond nincs, ez a PO kész védelem. Irigylem a optimizmusodat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.LordTamas
Ezt én is eléggé sérelmeztem. Nem hiszem h csak húzni akartuk az időt ahogy Sanyi mondta (ha igen akkor sem Brady-vel kéne). Kicsit nekem olyan érzésem volt hogy "ha Tebow tud td-t futni akkor Brady is tud 1 meccsen 2 TD-t futni",bár lehet rosszul gondolom.
Mindenesetre felelőtlen döntésnek tartottam...Joco
Szerintem ez volt O'Brian bosszúja az előző meccsen történtek miatt 😊Spigo
LOL 😊 Lehet 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Spigo New England Patriots 1 111 — Patriots GM
egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.LordTamas
Ezt én is eléggé sérelmeztem. Nem hiszem h csak húzni akartuk az időt ahogy Sanyi mondta (ha igen akkor sem Brady-vel kéne). Kicsit nekem olyan érzésem volt hogy "ha Tebow tud td-t futni akkor Brady is tud 1 meccsen 2 TD-t futni",bár lehet rosszul gondolom.
Mindenesetre felelőtlen döntésnek tartottam...Joco
Szerintem ez volt O'Brian bosszúja az előző meccsen történtek miatt 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah közben remekül alakulnak a tőlünk független dolgok is, kikapott a Texans után a Ravens is, kiváncsian várom a ma hajnali meccset, mert ott is megvan az esély hogy a Frisco elkapja a Steelerst 😊 Jó lenne tuti home field a PO-ban 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na egy újabb pürroszi győzelem. Pozitív, hogy a támadók, miután bemelegedtek, eszméletlen hatékonyak voltak. Végre volt futás is (bár egyértelműen a passz alapozta meg), Hernandez megmutatta, hogy nem két emberes a passz játék, Brady meg Brady. Ráadásul egy kifejezetten jó D ellen játszottunk, ami, ha nem is Steelers/Ravens szint, de nem sokkal marad el tőlük jelenleg.

Viszont a védelem kritikán aluli. Megint rá lehet fogni, hogy elég ponton tartották az ellenfelet, de ez kizárólag a Denver bakijainak volt köszönhető, illetve a támadóknak, akik egy kedvező mezőnypozíciót sem ajándékoztak a Broncosnak. A rájátszás meg a mentálisan összeszedett, kevés hiábal játszó ellenfelekről szól. Carter kiesése, bár a meccsen nem látszott meg, szerintem talán a legrosszabb dolog, ami történhetet védelmi szempontból.

Én az egyetlen esélyt a rájátszásban abban látom, hogy Brady és az offense magához képest is erőn felül teljesít, és állandó TD kényszerben tartja az ellenfelet a meccs kezdetétől. Ekkor van esély, hogy hibába kényszerítsük az ellenfelet, mert huzamosabban megállítani senkit nem fogunk tudni. Csakhát egy Ravens/Steelers/Houston védelem ellen nem olyan egyszerű ez...

Más: egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.LordTamas
Ne gyártsunk felesleges legendákat, ha kérhetem! 😊
Az eszméletlen hatékony támadójátékhoz. Az utolsók között vagyunk az ellenfél térfeléről indított drive-ok eredményességében. Tegnap 20 yard-ról egy nyamvadt yardot mentünk előre az első fumble után. Sokszor hiába szerez labdát a D jó mezőnypozícióban, az Off max egy FG-t ér el belőle. Pedig ennek a védekező felfogásnak alappillére, hogy a szerzett labdát nagy biztonsággal bünteti az Off.
A Denver azért hibázott kétszer, mert a D rákényszerítette. Az első negyed után lehúzták a rólót. (Az más kérdés, hogy előtte tárt ajtóval fogadták a Broncos-t. 😉 ) A Def-ről néhány dolog: 1985 óta most lehet először, hogy két puss rusher-ünk is elér 10-10 sack-et. Az 50%-os RZ védekezésünk 2006-ban volt ilyen jó utoljára. Annyira kiszámítható a Def-ünk. Engednek négy-öt jó drive-ot (eljutnak a RZ-ba), ebből lesz két TD meg az apró, 20-25 pont. Amiben komoly változatosságot mutatnak, ennek a 4-5 drive-nak az időbeni eloszlása. Tegnap is újítottak, hármat az első negyedben engedtek. (A szívbaj kerülgetett.) Szvsz a harmadik végén a 4th&1-nél volt a fordulópont, örüljünk, hogy Fox az FG-t választotta.
Ha valami rendben van ennél a csapatnál, az a mentális állapot.
Még el sem kezdődik egy meccs, de a Pats máris TD kényszerben tartja az ellenfelét. Ez a csapat - többek között - erről szól. S egy ilyen meccs után már két TD-s kényszerben érezheti magát a túloldal.
Carter hiánya engem is nagyon aggaszt. Talán Ellis, Moore, Anderson pótolni tudja. Tegnap Anderson nagyon szépen megtette.
(Tebow mínusz nagyon sok yard-os sack-je minden idők 2. legnagyobb veszteségű sack-je volt! TT szeret csúcsokat döntögetni. 😊 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Irdatlan durva pontgyártásban a Pats az alapszakaszban: az elmúlt 19 alapszakasz mecsen (tavaly és idén) 16-szor 30+ felett zárt... 19 meccsből hozott is ezzel 16-ot (a kakukktojások a Bills elleni 31 pontszerzéses vereség, és a Dallas elleni 20 pontszerzéses győzelem).

Azért, a védelem ide vagy oda, baromi jó érzés ezekre a meccsekre visszagondolni, nagy időszak ez a Pats históriájában.

Nem vitatom, igaza van a DoM-féle, Tőle már-már örökös kesergésnek, hogy egy minimális ésszerűség lenne a D#-ben, akkor még jobb lehetne a Pats, ellenben én így is nagyon élvezem.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.LordTamas
Ezt én is eléggé sérelmeztem. Nem hiszem h csak húzni akartuk az időt ahogy Sanyi mondta (ha igen akkor sem Brady-vel kéne). Kicsit nekem olyan érzésem volt hogy "ha Tebow tud td-t futni akkor Brady is tud 1 meccsen 2 TD-t futni",bár lehet rosszul gondolom.
Mindenesetre felelőtlen döntésnek tartottam...

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na egy újabb pürroszi győzelem. Pozitív, hogy a támadók, miután bemelegedtek, eszméletlen hatékonyak voltak. Végre volt futás is (bár egyértelműen a passz alapozta meg), Hernandez megmutatta, hogy nem két emberes a passz játék, Brady meg Brady. Ráadásul egy kifejezetten jó D ellen játszottunk, ami, ha nem is Steelers/Ravens szint, de nem sokkal marad el tőlük jelenleg.

Viszont a védelem kritikán aluli. Megint rá lehet fogni, hogy elég ponton tartották az ellenfelet, de ez kizárólag a Denver bakijainak volt köszönhető, illetve a támadóknak, akik egy kedvező mezőnypozíciót sem ajándékoztak a Broncosnak. A rájátszás meg a mentálisan összeszedett, kevés hiábal játszó ellenfelekről szól. Carter kiesése, bár a meccsen nem látszott meg, szerintem talán a legrosszabb dolog, ami történhetet védelmi szempontból.

Én az egyetlen esélyt a rájátszásban abban látom, hogy Brady és az offense magához képest is erőn felül teljesít, és állandó TD kényszerben tartja az ellenfelet a meccs kezdetétől. Ekkor van esély, hogy hibába kényszerítsük az ellenfelet, mert huzamosabban megállítani senkit nem fogunk tudni. Csakhát egy Ravens/Steelers/Houston védelem ellen nem olyan egyszerű ez...

Más: egy megynyert meccsen, pár perccel a vége előtt, miért küldjük a csapat legértékesebb játékosát QB sneakre? Kétszer egymás után. Ez számomra teljesen érthetetlen döntés, főleg annak fényében, hogy Bradynél kb 40 kilóval nehezebb védőjátékos le is sérült egy ilyen kicsi-rakás jelen után.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bár minden tiszteletem gsn-é, de a capet nem az NFL határozza meg?
De legyen igazad és tényleg látták előre, hogy ez nem lesz olyan vészes.zinedine5
Hogyne, de a formula publikus, és a cap növelés erősen függ a bevétel növekedéstől. Az pedig most jelentős lett. gsn többször írt már a témáról, csak még nem volt ideje kiszámolni pontosan. Valószínűleg a FO megtette.
Tévedtem, gsn is megtette:
Ha a többi tételből való játékosoldali részesedést állandó szinten tartjuk (nem lesz így, valószínűleg valamilyen mértékben csökkenni fog a részarányuk más téren), akkor az 1,1 milliárdos emelkedés a capet közel 18,9 millió dollárral emeli. Az ESPN szerződés hatása pedig 13,75 millió dolláros lenne ebben az esetben. Együtt tehát a TV-s szerződések kb. 32,65 millió dollárnyi cap emelkedést eredményezhetnének. Ezt még emelheti a DirecTV szerződés is a következő évtől, amely 2014-et követően jár le, és várhatóan jövőre azt is meghosszabbítják.gsn

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 050 — Ajmo Vatreni
Mayo abszolút nem kapott vészes szerződést. Évi öt misi garantált nem eget rengető, a bónuszokat meg ha eléri, akkor kurva jó lesz, és pont leszarja mindenki 😊Wyatt
Szerintem nem is a garantált kifizetés a sok, hanem, hogy mennyi helyet foglal a capben. Az meg sajnos akár 10 is lehet. És Vince-szel együtt akár 18/év. Az meg két védőre, egy ilyen D-ben kurva sok.zinedine5
Ne felejtsd el, hogy a cap ugrásszerűen/jelentősen nőni fog az új TV szerződéseknek is köszönhetően. Szvsz nem véletlen, hogy ezek után és ismeretében írták alá Mayo-val a hosszabbítást. gsn-t kérjük meg, hogy számolja ki, mennyivel nő a cap. Én kb. 20-30%-ra saccolom; ennyivel kisebb értékű a szerződés a cap-ből elfoglalt hely szempontjából.
Btw még így is tisztességes szerződés. Egyrészt Mayo-t tekinti a FO ezek szerint a másik/második alapembernek a D-ben, másrészt - az "üzengetős FO-nk van"-mániám alapján - jelzés a fiataloknak, hogy van értelme a Pats-nél hajtani pénz szempontjából is.tomi-tomi
Bár minden tiszteletem gsn-é, de a capet nem az NFL határozza meg?
De legyen igazad és tényleg látták előre, hogy ez nem lesz olyan vészes.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mayo abszolút nem kapott vészes szerződést. Évi öt misi garantált nem eget rengető, a bónuszokat meg ha eléri, akkor kurva jó lesz, és pont leszarja mindenki 😊Wyatt
Szerintem nem is a garantált kifizetés a sok, hanem, hogy mennyi helyet foglal a capben. Az meg sajnos akár 10 is lehet. És Vince-szel együtt akár 18/év. Az meg két védőre, egy ilyen D-ben kurva sok.zinedine5
Ne felejtsd el, hogy a cap ugrásszerűen/jelentősen nőni fog az új TV szerződéseknek is köszönhetően. Szvsz nem véletlen, hogy ezek után és ismeretében írták alá Mayo-val a hosszabbítást. gsn-t kérjük meg, hogy számolja ki, mennyivel nő a cap. Én kb. 20-30%-ra saccolom; ennyivel kisebb értékű a szerződés a cap-ből elfoglalt hely szempontjából.
Btw még így is tisztességes szerződés. Egyrészt Mayo-t tekinti a FO ezek szerint a másik/második alapembernek a D-ben, másrészt - az "üzengetős FO-nk van"-mániám alapján - jelzés a fiataloknak, hogy van értelme a Pats-nél hajtani pénz szempontjából is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 050 — Ajmo Vatreni
Mayo abszolút nem kapott vészes szerződést. Évi öt misi garantált nem eget rengető, a bónuszokat meg ha eléri, akkor kurva jó lesz, és pont leszarja mindenki 😊Wyatt
Szerintem nem is a garantált kifizetés a sok, hanem, hogy mennyi helyet foglal a capben. Az meg sajnos akár 10 is lehet. És Vince-szel együtt akár 18/év. Az meg két védőre, egy ilyen D-ben kurva sok.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
9AccessDeniedAccess denied Ninko jó 😊

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Div Champ1

Div Champ2

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kikapott a Houston, szóval ha megnyerjük az esti meccset, akkor nagyon közel kerül a 2. seed.
És egy kis geciség tőlem, de kikapott a Packers is. Mi vagyunk továbbra is az egyetlen 16-0-ás csapat 😛FViktor93
Ez aztán nem geciség, én már hetek óta minden ellenfelüknek elképesztő módon szurkoltam, ráadásul a a Chiefs külön jó, hogy nyert, és Hali villogott 😊 A Miami játékosokat sem tartottam spermáknak, csak mert ünneplik a veretlen szezont, jól is teszik, ők az egyedüliek, mi meg az egyedüli 16-sok 😊
Mayo abszolút nem kapott vészes szerződést. Évi öt misi garantált nem eget rengető, a bónuszokat meg ha eléri, akkor kurva jó lesz, és pont leszarja mindenki 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah most értem haza, hát hatalmas hangulatban néztük ezt a meccset elég nagy társasággal, nagy élmény volt látni 😊 Örülök a győzelemnek, de van azért egy kicsi keserűség is, Carter és Arrington...remélem nem komoly bajok vannak, mert ha még ők ketten is kiesnek, kb keresztet vethetünk az esélyeinkre, vagy kezdhetünk mi is imádkozni mint arra Denver felé elég sokan manapság 😊 Na de ma bebizonyosodott hogy az sem mindig segit, és hogy minden csodának vége szakad egyszer, de egyébként a Broncos és Tebow szempontjából is egy kicsit jó hogy ez igy történt mert most majd picit vissza lehet térni a kemény munkával teli valóságba a csodavilágból😊
Sajnálom hogy Ochocinco ma sem tudott nagy semmi érdemlegeset mutatni, bár megvan neki az első Pats TD-je, de után megint eltűnt... A meccs embere nállam egyértelműen Hernandez, hatalmasat játszott 😊
Nah reméljük még a Chargers győz, és akkor nagyon pozitiv helyzetben várhatjuk az utolsó két fordulót 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Akkor a kiégett jobb mint a verhetetlen?Bazzani
Ha tőlem kérdezed akkor szívesen válaszolok.
Ha pusztán a tehetséget, technikai tudást veszed alapul, akkor természetesen sokkal jobb.
Ezt ugye mindenkinek el kell fogadnia, aki nem teljesen analfabéta ehhez a sporthoz.
Viszont ugye ott van a lelki tényező, a győznitudás és hát ebben sajnos Brady már sehol nincs (a PO-ban), míg Tebow csillaga felfelé ível, bár még nem sok lehetősége volt ezt bebizonyítani, el kell ismerni, hiszen nem vezette PO-ba csapatát, de majd januárban ez is kiderül.
Ha érdekelnek ezen tények részletes magyarázatai, akkor keresd vissza az ebben a tárgykörben megejtett hsz-eimet, Bradyről itt, Tebow-ról a Denver topicban.
De persze igény esetén, kérésre szívesen összefoglalom ismét.

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@JosinaAnderson: Breaking: Agent Carl Poston told me "looks like Andre (Carter) has a quad-related injury that will require surgery."
😕
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gratulálok a győzelemhez, könyörtelenül kihasználtátok a hibáinkat!
Viszont jó volt látni BB arcát az első negyed után.

További sok sikert!JC6
Köszönjük, nektek is sok sikert!
Csak egy kérdés, milyen volt BB arca az első negyed után? Mert szerintem te vagy az első aki látott az arcán változást bármikor.. 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
AFC EAST trónja és a biztos rájátszás is meg van a győzelem mellett. 11-3-as mérleg :cool:
Ez a legfontosabb.
Teljesen megérdemelten nyertünk, mert a védelmünk Carter kiesése után jelentősen feljavult és az O# gépezet ellen nem volt a Broncosnak ellenszere. A 2. félidőben el is döntöttük a meccset, mert kihasználtuk a buta hibáikat.
Jó lenne ha a sérültek felépülnének a rájátszásra, mert minden héten kiesik valaki most Carter, meg Arrington az amúgy is nem túl acélos D#-ből.
Tom jobb volt, mint Tebow, de ez nem is volt kérdéses meccs előtt sem, inkább a Broncos D#-t szedtük teljesen szét, és nőttünk föléjük mindenben. De ez a Pats D# továbbra is gyenge főleg a hátsó sorban Slater mint safety még viccnek is rossz, de még mindig képes labdát szerezni és ez ma is döntő volt.
Tetszett Hörni játéka bár nagyon sajnáltam, hogy nem kapott piros zászlót arra kérdéses TD elkapásra, de nehéz döntés lett volna és BB-ék tudták, hogy nincs rá perdöntő bizonyíték, végre elővettük Ochót is és persze a futó trió is hozzátett. A védelemben pedig Anderson a védelem legjobbja kiválóan pótolta Cartert. Ninkót és Bracet is meg kell említenem.

Összességében rendben volt a meccs, bár előzetesen nagyobb volt a hírverése és a hájpja.
Most már el kellene érni az AFC 2. helyet, ha már a Texans is kikapott, a Jetsről meg nem is érdemes beszélni 😀

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!