New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Öröm és boldogság, de halkan megjegyzem, hogy 90% így, hogy vagy a Jets vagy a Steelers jön majd hozzánk, ha másodikok lennénk/lettünk volna akkor lett volna esély a Texans/Broncos duóra
Nyilván azt kell megverni akivel játszunk, de azért annyira nem könnyítettünk a helyzetünkön 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát nem gondoltam volna szombaton, hogy rajtunk kívül mind3 riválisunk kikap, de végülis nagyon örülök neki. Vezetjük az AFCt :cool:
Innentől a két hazai meccset be kell húzni és akkor én már boldog leszek.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, szép ez a mérleg, csak idén nincs Colts, nem játszottunk a Texansszal amikor volt még közepes irányítójuk legalább (még, ha annyira akkor sem tartottam volna tőlük), nem játszottunk a Ravensszel sem, a Steelersszel igen, de az olyan is volt, a Westben a KC-nek sem volt legalább alapszinten NFL-játékra képes irányítója (meg a fél csapata), a San Diegót mondjuk megvertük, ráadásul akkor még nem is voltak olyan rosszak, mondjuk most szerintem ebben a formában nem felénk billenne a mérleg nyelve, ha csak az erőt nézzük (amúgy ellúzerkednék). A Jetset oda-vissza vertük, az szép még, meg a Dallas legyűrése, és a Philly detronizálása is, de nem volt Packers, Lions (tőlük spec nem tartanék), a pár héttel ezelőtti Bears, nem volt a Saints, sem a Falcons, de még a 49ers sem 😊 Én mondjuk nem szomorkodom, hogy 1. helyen állunk, de a PO-ban sokkal komolyabb erőt képviselő csapatok jönnek majd, szal egyelőre nem gyújtok örömtüzeketWyatt
Hát... ennyi demagógiát egy helyütt... Tudod Te egyáltalán hogyan megy a sorsolás NFL-ben, és milyen csapatokkal játszhatunk egyáltalán, különösen az NFC-ből? Évekre előre tudjuk, hogy épp melyik divízió ellen játszunk, ezért a GB, DET, ATL, CHI, NO, PHI, DAL, SF egy gondolatmenetben több mint baromság felsorolni. Az, hogy most az előző évekbeli mérlege miatt nem volt HOU, meg BAL az ellenfelek között, hát akkor nem volt; és kit érdekel? AZ IND meg nem csak nekünk, hanem másnak is viszonylag könnyű győzelem volt, ez egyáltalán nem mérvadó, hogy "jaj, a Colts idén milyen gyönge".

És mi van akkor, hogyha épp rossz formában sodorta elénk a sorsolás a legyőzötteket? Kit érdekel? Meg kell oldani azt a meccset, mentálisan és fizikálisan, mert egy-két hiba, és vesztünk. Lásd pl. NO veresége az STL-től. Gondoltad volna? Nem. Hozta a meccset az NO? Nem. Nekünk azért a második legtöbb W ott figyel mindegyik mellett. Az, hogy hozzuk a W-ket viszonlag szép sorban, igenis, komoly fegyvertény.

Miből tudod azt, hogy nem épp rossz formába keveredik elénk az általad szimplán "sokkal komolyabb erőt képviselő csapatok" a PO-ban majd a leendő ellenfelünk? Miért nem számolsz ezzel az eshetőségekkel? Miért kell irdatlan pesszimista jövőt festeni 2. legtöbb szerzett győzelem mellet? Szerintem csapat igenis egyben van, utolsó lehelletéig küzd, aztán, ha kiesik, no majd akkor leszek szomorú. Most nem. Én most inkább örülök.never_the_answer
Hát ezt most elintézhetném egy kurva nagy LOL-lal, és hogy nem bazzeg, én nem követem évek óta a ligát, fogalmam nincs a sorsolásról 😀
A lényeg értelmezése ordas nagy egyes, ülj le 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem arra gondoltam hogy gyújtsunk örömtüzeket, de szerintem sokat nem kell azzal foglalkozni hogy kinek minek és hogy milyen körülménynek köszönhető ez a 11-3, lényeg hogy ez 11-3 és ezzel most az AFC első helyén állunk. Nem vitatom hogy a Ravens a Steelers és talán a Chargers is sokkal komplettebb csapat mint a miénk, de egyenlőre ne ezzel foglalkozzunk hanem örüljünk annak ami van 😊 Én speciel ahogy azt tegnap is kifejtettem, már a csoportgyőzelmet óriási sikernek könyvelem el tekintve az összes tényezőt, sérülést, játékerőt stb, az meg hogy elsők vagyunk a konferenciában már már hihetetlen és amondó vagyok élvezzük ki amig lehet 😊 ( reméljük nem ügyetlenkedjük el az utolsó két hazai nyerhető meccset az alapszakasz végéig ), és utána foglalkozzunk a rájátszással 😊 Na meg a home field még egy extra ok lenne az örömre és a büszkeségre 😊gravedigger
Ja nem is erről van szó, nyerjük meg az utolsó két mérkőzést, aztán a rájátszásban nyomjuk amíg bírjuk, minél tovább jutunk, annál jobban örülök majd 😊 Csak sokan nem értették, hogy lehet pont ez a gyenge csapat (korábbi Patsekhez képest) 11–3-mal 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem arra gondoltam hogy gyújtsunk örömtüzeket, de szerintem sokat nem kell azzal foglalkozni hogy kinek minek és hogy milyen körülménynek köszönhető ez a 11-3, lényeg hogy ez 11-3 és ezzel most az AFC első helyén állunk. Nem vitatom hogy a Ravens a Steelers és talán a Chargers is sokkal komplettebb csapat mint a miénk, de egyenlőre ne ezzel foglalkozzunk hanem örüljünk annak ami van 😊 Én speciel ahogy azt tegnap is kifejtettem, már a csoportgyőzelmet óriási sikernek könyvelem el tekintve az összes tényezőt, sérülést, játékerőt stb, az meg hogy elsők vagyunk a konferenciában már már hihetetlen és amondó vagyok élvezzük ki amig lehet 😊 ( reméljük nem ügyetlenkedjük el az utolsó két hazai nyerhető meccset az alapszakasz végéig ), és utána foglalkozzunk a rájátszással 😊 Na meg a home field még egy extra ok lenne az örömre és a büszkeségre 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, szép ez a mérleg, csak idén nincs Colts, nem játszottunk a Texansszal amikor volt még közepes irányítójuk legalább (még, ha annyira akkor sem tartottam volna tőlük), nem játszottunk a Ravensszel sem, a Steelersszel igen, de az olyan is volt, a Westben a KC-nek sem volt legalább alapszinten NFL-játékra képes irányítója (meg a fél csapata), a San Diegót mondjuk megvertük, ráadásul akkor még nem is voltak olyan rosszak, mondjuk most szerintem ebben a formában nem felénk billenne a mérleg nyelve, ha csak az erőt nézzük (amúgy ellúzerkednék). A Jetset oda-vissza vertük, az szép még, meg a Dallas legyűrése, és a Philly detronizálása is, de nem volt Packers, Lions (tőlük spec nem tartanék), a pár héttel ezelőtti Bears, nem volt a Saints, sem a Falcons, de még a 49ers sem 😊 Én mondjuk nem szomorkodom, hogy 1. helyen állunk, de a PO-ban sokkal komolyabb erőt képviselő csapatok jönnek majd, szal egyelőre nem gyújtok örömtüzeket

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na én most ébredezem a tegnap esti meccs után és nem találok szavakat 😊 Először is azért köszönjük meg a Frisconak ezt a győzelmet, másik oldalról meg majd most kiderül hogy ki hány kilós a csapatban, teljesen a saját kezünkben van a sorsunk, két olyan meccs jön otthon amit kötelező hozni, de ha ezek közül bukunk valamit akkor hihetetlenül csalódott leszek. Csak a játékosokon múlik hogy megkimélik e magukat mostmár az utazástól, mert innentől kezdve akár a Super Bowl-ig ( ha eljutunk esetleg )játszhatunk otthon 😊 Meglátjuk, minden esetre nagy érdeklődéssel várom a dolgok további alakulását és remélem nem engedjük hogy kicsússzon a kezünkből ez az AFC első hely 😊 Hajrá !!!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én is épp azon gondolkodtam, hogy mióta én Pats-fan vagyok, és követem a csapat körüli dolgokat, messze ez a leggyengébb védelem, és a támadás is volt már jobb, mégis 11-3-mal állunk. És ha azt a 3 vereséget megnézzük, a Bills ellen egy már megnyert meccset hülyéskedtünk el, a Giants ellen 1 percet kellett volna kibírnunk, egyedül a Steelers meccs volt az, ahol messze voltunk a győzelemnek a lehetőségétől is. Mindezek ellenére mégis félelmeim vannak a play offot nézve, mert ki tudja, hogy ott összejön-e egy-egy ilyen big play a védelemtől. Jobban örülnék egy stabil, megbízható játéknak, de most ennyi van. Egyszerűen csodálkozom, hogy a miénk lehet az 1. hely az alapszakasz után.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Viszont legalább vezetjük az AFC-tWyatt
Hihetetlen, h idén - a védelem miatt - sztem az utóbbi évek leggyengébb csapatával rendelkezünk. Ettől függetlenül a 15 fordulóban az AFC első helyére kerülünk 11-3-mas mérleggel úgy, h kizárólag saját magunktól függ, h megtartjuk-e ezt a pozíciót.

Emellett persze nagyon örültem az MNF alakulásának, nagyon jól jött nekünk ez az eredmény....meg tulajdonképpen az egész forduló :cool:
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Rohadás pedig nagyon tetszett Carter játéka!
Na akkor jöhet a hibrid 3-4-4-2-1-8-2-3-4-5-6-2-??? 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nagyon jó forduló volt 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont legalább vezetjük az AFC-t

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Carternek ennyi volt sajna, jöhet a 3–4

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az Offenset pedig továbbra is egy élmény nézni. Legalábbis számomra, csak ezt nem értem, hogy időnként miért engednek le mégis. Kíváncsi vagyok, hogy eljön-e és ha igen mikor a Hoyer time... 😊Witchdoctor
Ezen gondolkoztam már én is, mert ha Mallettet elegendőnek tartják az edzők, akkor gondolom szeretnénk Hoyert majd esetleg rásózni valakire, ahhoz viszont kell mutatni belőle valamennyitzolika26
Ha nagy üzletet akarnak, akkor inkább majd Mallett lesz elsózva. Szerintem marad egy darabig ez a hármas, pillanatnyilag mindenki elégedett a helyzetével. Majd ha Mallett előzi esetleg Hoyer-t a depth chart-on, akkor lesz megoldandó helyzet. De még azt is kezelhetik trade nélkül. (Hoyer-ért szvsz nem kapnánk annyival többet, mint amennyit nekünk is ér, amiért érdemes lenne elpasszolni.)

A PS-ben edződő Markell Carter-nek (valaki emlékszik rá? 😊 ) megduplázták a már korábban is megemelt fizuját, így már a PS minimum háromszorosát 300k $-t keres. Állítólag vinni akarták, de ő maradt a Pats-nél, ezt honorálták. Még megérjük, hogy roster-re kerül. Carter-t "cserélnénk" Carter-re? :/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az Offenset pedig továbbra is egy élmény nézni. Legalábbis számomra, csak ezt nem értem, hogy időnként miért engednek le mégis. Kíváncsi vagyok, hogy eljön-e és ha igen mikor a Hoyer time... 😊Witchdoctor
Ezen gondolkoztam már én is, mert ha Mallettet elegendőnek tartják az edzők, akkor gondolom szeretnénk Hoyert majd esetleg rásózni valakire, ahhoz viszont kell mutatni belőle valamennyit


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Én személy szerint nem hiszek ebben a hypeolt big play D-ben. Nem hiszek abban, hogy a DB-k azért engednek irdatlan playeket, hogy egyszer majd szedjenek egy INT-et. Vagy egy D-line ember azért nem csinál tacklet, hogy csináljon helyette egy fumblet. Ehhez pedig ez kellene. Egyebekben az én szememben ez csak szerencse. Egyedül az RZ védelem az, ami még megállja a helyét.

Más: McC-vel komolyan kezdeni kellene valamit, mert az már tényleg a legalja, hogy a 4. negyedben egy playnél Sergio Brown - aki a tacklet végül megcsinálja - oltja le kőkeményen mert annyira fogalmatlanul őgyeleg a pályán.

És még egy utolsó nagy fájdalmam, hogy már tavaly is majd minden irányító karrier csúcsot csinált ellenünk, és idén is elég veretes ez a névsor, akik nagyot játszottak ellenünk - hogy Riverst, BigBent ne is említsük-: Henne (416 yard), Fitzpatrick (369), Campbell (344), Vince Young (400),

Az Offenset pedig továbbra is egy élmény nézni. Legalábbis számomra, csak ezt nem értem, hogy időnként miért engednek le mégis. Kíváncsi vagyok, hogy eljön-e és ha igen mikor a Hoyer time... 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az az érzésem, hogy a Broncos az első negyedben vetette be az egyéb meccseken a 4. negyedre tartogatott játékstílusát. Plusz valamelyik szakértő írta, hogy egy dolog edzésen szimulálni a Broncos Off-t, és egy másik a valóságban szembesülni vele.
tomi-tomi
Nagyon nem. Az elején mindig runheavy option playt nyomunk. Annyi h a Raiders óta ellenetek ment a legjobban.
A 4. negyedben a comebackeknél általában már nincs idő futni, akkor spreadben játszunk többnyire. Valamennyire az is a taktika része, h ez ugye komoly ritmusváltás. Nos most a ritmus végig a ti kezetekben volt...Black_Adder
Rendben, akkor az a néhány jól elhelyezett középhosszú passz tévesztett meg. Azért az első 16-17 percben nem mi vezényeltük a ritmust. 😊
Ritmusról jut eszembe. Nekem úgy tűnt, hogy az elején nem vártátok meg a támadó play-ek végét, rendszeresen (sokkal) hamarabb jött a snap.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150481458327372&set=a.10150481457742372.391197.42693447371&type=3&theater

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az az érzésem, hogy a Broncos az első negyedben vetette be az egyéb meccseken a 4. negyedre tartogatott játékstílusát. Plusz valamelyik szakértő írta, hogy egy dolog edzésen szimulálni a Broncos Off-t, és egy másik a valóságban szembesülni vele.
tomi-tomi
Nagyon nem. Az elején mindig runheavy option playt nyomunk. Annyi h a Raiders óta ellenetek ment a legjobban.
A 4. negyedben a comebackeknél általában már nincs idő futni, akkor spreadben játszunk többnyire. Valamennyire az is a taktika része, h ez ugye komoly ritmusváltás. Nos most a ritmus végig a ti kezetekben volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
http://bleacherreport.com/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/12


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jó, hogy szar ez a védelem, de azért örüljünk már annak, amikor végre jól csinálnak valamit... Ez a két fumbli teljesen egyértelműen a D-t dícséri. Nem az ölükbe pottyant hanem megharcoltak érte. Énkomolyan nem értem, hogy miért kell abban a kevés jóban is a rosszat keresni...Boston
+1000000000000000

Láthatóan rosszul lettek felkészítve, Wilfork meg is mondta h teljesen másra készültek, mint amit kaptak az első negyedben, de aztán dícsérte az edzőket, amiért képesek voltak a meccs közben húzni egyet és változtatni a sémán. Onnantól működött a dolog.. válasz már erre a váltásra nem volt.Danna
Az az érzésem, hogy a Broncos az első negyedben vetette be az egyéb meccseken a 4. negyedre tartogatott játékstílusát. Plusz valamelyik szakértő írta, hogy egy dolog edzésen szimulálni a Broncos Off-t, és egy másik a valóságban szembesülni vele.
Dicsérik Patricia-t, hogy menet közben tudott ilyen nagy mértékű kiigazítást hatékonyan levezényelni.
Brady pedig a jelek szerint nagyon személyesre vette a tegnapi meccset. Könyörtelen volt, 4. negyedben 5/5 109 yard. A Dumerville sack-ről pedig azt mondta, hogy reggel nagyon érezte az utóhatását. Amióta irányító, azóta mondják neki, hogy ilyen sack után az a fontos, hogy hamarabb legyen talpon, mint a sack-et elkövető.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jó, hogy szar ez a védelem, de azért örüljünk már annak, amikor végre jól csinálnak valamit... Ez a két fumbli teljesen egyértelműen a D-t dícséri. Nem az ölükbe pottyant hanem megharcoltak érte. Énkomolyan nem értem, hogy miért kell abban a kevés jóban is a rosszat keresni...Boston
+1000000000000000

Láthatóan rosszul lettek felkészítve, Wilfork meg is mondta h teljesen másra készültek, mint amit kaptak az első negyedben, de aztán dícsérte az edzőket, amiért képesek voltak a meccs közben húzni egyet és változtatni a sémán. Onnantól működött a dolog.. válasz már erre a váltásra nem volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát nincs eza kifordultam a Kúlformámból TB, vagy miket hoztak összeróla. Inkább előkerül egy teljesen új Húdekurvárafelhúztamazagyam Bredi, Ő akarta futni a TD-t, Ő akarta a melegvasalót Istenfiának arcocskájára helyezni, Ő akarta megleckéztetni. Lehet legközelebbi meccsen bemegy LBnek is 😉 EzaBredi jövőre ijen spékkel többet fut majd, mint Nyúton egész életében, ezaBredi következőmeccsen lepofozza Nyolcötöt egy dropért, ezaBredi pokolbélitűzbenég pusztakézzel kiszedi a szíved. Ez tecc 😀 nekem nagyonsutianap
Szerintem ez volt a lehető legfrappánsabb válasz minden kritikára 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fájdalmas Carter elvesztése, de lehet, hogy a 3–4-gyel hosszabb távon jobbak tudunk lenni 😊
Az első negyedet szerencsére csak hellyel-közzel láttam (lehet, hogy miattam volt az egész, a Giants ellen sem láttam sokat, akkor a támadók durciztak be 😀), de utána annyira már nem volt gány. Brady meg Brady, best evör 😊 Én nem bántam, hogy megpróbálta, szerintem is egyszerűbb néha a QB-sneak, szokott is menni igen szépen. Így meg ment az idő, két kísérlet után jött BJGE és megoldotta 10 centiről, elsőre lehet, hogy simán megfogják mínuszon, ha hátratosszuk neki, aztán jöhetnek az incomplete-ek 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát nincs eza kifordultam a Kúlformámból TB, vagy miket hoztak összeróla. Inkább előkerül egy teljesen új Húdekurvárafelhúztamazagyam Bredi, Ő akarta futni a TD-t, Ő akarta a melegvasalót Istenfiának arcocskájára helyezni, Ő akarta megleckéztetni. Lehet legközelebbi meccsen bemegy LBnek is 😉 EzaBredi jövőre ijen spékkel többet fut majd, mint Nyúton egész életében, ezaBredi következőmeccsen lepofozza Nyolcötöt egy dropért, ezaBredi pokolbélitűzbenég pusztakézzel kiszedi a szíved. Ez tecc 😀 nekem nagyonsutianap
Hogy a tökömbe van, hogy nem tudunk ugyanannak a csapatnak szurkolni?! B@ssza meg! (Nem tudom, melyik arcocska jelzi ezt.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)