New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Patriots head coach Bill Belichick: "Washington did a real good job, Mike [Shanahan] gave us a lot of problems obviously on what they did offensively, but I was real proud of our defense... 😂zinedine5
Őszintén szólva minden csak relatív. Nekem is tetszett a D játéka...legalább is a RZ def.
Egyszerűen csak nem olyan szempontból kell nézni, h
Defense= minőségi falemberek + tackle gyáros és minőségi pass rusher LB-k + passzt kivédekező és INT-ek szerző CB-k és safety-k.
Hanem 1.) falemberek és LB-k: akik éppen nincsenek kórházban és bevethető + 2.) DB-k (WR-k CB-ként, CB-k safety poszton, játékosok a gyakorlócsapatból és a ST-ből, Gyula bácsi, a szertáros mezben, Ibike a takarítónéni, aki megfelelő szolizás után színes bőrű FS-nek kiválóan alkalmas lesz).

Ha az utóbbi csapatösszetételből indulunk ki, akkor már egészen biztató volt a DEF :rolleyes: :rolleyes:
Egyébként meg a 2.verzióhoz sajnos sokkal közelebb állunk játékosállományilag...

Visszatérve az eredeti gondoltra, ha nem kutatjuk az előzményeket, h miért úgy alakult a secondary, ahogy alakult, akkor tényleg nem volt rossz a D: mindenki kitett magáért és próbálták a legtöbbet kihozni a mérkőzésből. Ennyire telik tőlük, de tényleg mindenki megtesz mindent.Rule
Ezen jót mosolyogtam. 😊

Egyébként lenyugodva és továbbra is úgy gondolva, hogy a védelmünk egy rakás szar, érdekes azt látni, hogy mondjuk a Giants kapott 34-et, a Boys 37-et, de akár a tényleg jó deffel rendelkező SF is kapott 21-et a Cardstól. Ehhez képest valóban nem olyan sok az a 27 (,főleg ha a szertáros a kezdő SS), de látványra pocsék. Se run stop, se pass D. Haverommal nézve már azon röhögtünk folyamat, hogy egy incomplete meg egy 3 yardos futás után, jön Rexy és tuti hozza a 3&7-8-9-et. Simán.
Volt egy statisztika is kiírva valamikor a második félidőben, hogy a két csapatnál mennyi a YAC. A Skinsnél 20 yard volt ami gyakorlatilag 0. Tehát ha az ellennek megvan a catch, akkor egyből lezúzzuk, de megelőzni nem tudjuk.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Patriots head coach Bill Belichick: "Washington did a real good job, Mike [Shanahan] gave us a lot of problems obviously on what they did offensively, but I was real proud of our defense... 😂zinedine5
Őszintén szólva minden csak relatív. Nekem is tetszett a D játéka...legalább is a RZ def.
Egyszerűen csak nem olyan szempontból kell nézni, h
Defense= minőségi falemberek + tackle gyáros és minőségi pass rusher LB-k + passzt kivédekező és INT-ek szerző CB-k és safety-k.
Hanem 1.) falemberek és LB-k: akik éppen nincsenek kórházban és bevethető + 2.) DB-k (WR-k CB-ként, CB-k safety poszton, játékosok a gyakorlócsapatból és a ST-ből, Gyula bácsi, a szertáros mezben, Ibike a takarítónéni, aki megfelelő szolizás után színes bőrű FS-nek kiválóan alkalmas lesz).

Ha az utóbbi csapatösszetételből indulunk ki, akkor már egészen biztató volt a DEF :rolleyes: :rolleyes:
Egyébként meg a 2.verzióhoz sajnos sokkal közelebb állunk játékosállományilag...

Visszatérve az eredeti gondoltra, ha nem kutatjuk az előzményeket, h miért úgy alakult a secondary, ahogy alakult, akkor tényleg nem volt rossz a D: mindenki kitett magáért és próbálták a legtöbbet kihozni a mérkőzésből. Ennyire telik tőlük, de tényleg mindenki megtesz mindent.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration
elég jól osztják egymást!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha nyernénk mind a hármat, jó eséllyel lenne egy hét pihink, ami nem biztos, hogy ártana

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Remek, jó tudni.
Akkor innentől freeroll az alapszakasz.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Denver már simán a PO-ban, minket még meglephetnek alattomban.Sobri Jóska
3 forduló van hátra és 2 meccs a Jets hátránya.
Érdemes izgulni?Höri
Sőt, ha azt a kettőt le is dolgozzák, egymás ellenivel is jobbak vagyunk, tehát csak akkor nincs csoportgyőzelem, ha mindhármat bukjuk, ők mindhármat nyerik

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Denver már simán a PO-ban, minket még meglephetnek alattomban.Sobri Jóska
3 forduló van hátra és 2 meccs a Jets hátránya.
Érdemes izgulni?

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Én majd megkérem az illetékest ott fent, hogy a Pats-Denvert irgalmasságból adja nekünk, nagyobb szükségünk van rá.
A Denver már simán a PO-ban, minket még meglephetnek alattomban.
Viszont arra most fogadok, hogy kinek lesz innentől több SB-győzelme, Brady-nek, vagy Tebow-nak. És sajna nem Bradyre.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az sanszos, hogy a védelmük jobb lesz mint a miénk 😀 Az még az állandóan impotens csapatok elleni is képes alkotni, szóval jó lenne egy 20 körül vezetni úgy 1 perccel a vége előtt 😀

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Az eleje meg a vége egyébként nem volt rossz. Csak azt ne láttam volna, amit a kettő között műveltek.lucas
Jövő héten viszont csak a vége lesz rossz, az viszont nagyon rossz 😀zolika26

De végre összefutnak a szálak, s kiderül a nagy igazság: melyikük a jobb? isten kiválasztottja(copyright by sobri), vagy a kiégett tékozló fiú. 😊El Bandi
lesz itt minden a Purgatóriumtól kezdve... előre várom már ezt a teológiai csatát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az eleje meg a vége egyébként nem volt rossz. Csak azt ne láttam volna, amit a kettő között műveltek.lucas
Jövő héten viszont csak a vége lesz rossz, az viszont nagyon rossz 😀zolika26

De végre összefutnak a szálak, s kiderül a nagy igazság: melyikük a jobb? isten kiválasztottja(copyright by sobri), vagy a kiégett tékozló fiú. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az egy tuti zacsi, olyan nincs, hogy ez a csapat kikapjon 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Az eleje meg a vége egyébként nem volt rossz. Csak azt ne láttam volna, amit a kettő között műveltek.lucas
Jövő héten viszont csak a vége lesz rossz, az viszont nagyon rossz 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Képzelem milyet röhöghetett közben 😀Wyatt
Ugyan mit mondhatna: kivágtam a csapatból minden épkézláb DB-t, mit akartok ezektől a gyerekektől? Vagy: Úgy építgetem a védelmet, mintha előszezon lenne, úgy se lesz lövésünk a rájátszásban?

Az eleje meg a vége egyébként nem volt rossz. Csak azt ne láttam volna, amit a kettő között műveltek.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Képzelem milyet röhöghetett közben 😀

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Patriots head coach Bill Belichick: "Washington did a real good job, Mike [Shanahan] gave us a lot of problems obviously on what they did offensively, but I was real proud of our defense... 😂
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Selyemfiú hogy kikelt magából 😮 Pedig az int sztem bravúr volt ott.szaba
Azért az olyan jó, hogy Te láttad az elejétől a vitát. Fel sem merül Benned, hogy az OC kelt ki magából és erre reagál a "selyemfiú". (Mellesleg ha TB ezt érdemli szerinted, akkor milyen alapon tiltakozol Rivers köcsögözése miatt?)
Érdemes elolvasnod, hogy az egészről mit nyilatkozott a fiúkurva. http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4711975/brady-on-spat-i-deserved-it
Kib@szott idegesítő, hogy TB minden alapot nélkülöző szidása, alázása divattá vált.
Van nekünk elég bajunk a mai meccs után, és akkor még ilyen beszólásokkal is foglalkozzunk.tomi-tomi
Abszolút igazad van. Aki selyemfiúzza Bradyt nem szereti az amerikai focit. Vagy simán csak bunkó. Fordítva is igaz, nekem az is nagyon visszataszító, mikor szidják pl: Peyton Manninget, pedig die hard Patriots rajongó vagyok.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Olvastam h írtátok Ocho nevét az eredménykövetőben? Mit csinált?Amadeus91
A szokásos: volt 1 elkapása


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Olvastam h írtátok Ocho nevét az eredménykövetőben? Mit csinált?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Selyemfiú hogy kikelt magából 😮 Pedig az int sztem bravúr volt ott.szaba
Azért az olyan jó, hogy Te láttad az elejétől a vitát. Fel sem merül Benned, hogy az OC kelt ki magából és erre reagál a "selyemfiú". (Mellesleg ha TB ezt érdemli szerinted, akkor milyen alapon tiltakozol Rivers köcsögözése miatt?)
Érdemes elolvasnod, hogy az egészről mit nyilatkozott a fiúkurva. http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4711975/brady-on-spat-i-deserved-it
Kib@szott idegesítő, hogy TB minden alapot nélkülöző szidása, alázása divattá vált.
Van nekünk elég bajunk a mai meccs után, és akkor még ilyen beszólásokkal is foglalkozzunk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Selyemfiú hogy kikelt magából 😮 Pedig az int sztem bravúr volt ott.szaba
Azért annyira nem, remekül helyezkedett a CB, végig az elkapó "belső" vállánál védekezett, Brady-nek nem kellett volna odadobni, O'brian-ek viszont nem kellett volna ordibálnia. Brady valószínűleg tisztában volt azzal, hogy hibázott (ahogy a nyilatkozatból ez ki is derült).
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Selyemfiú hogy kikelt magából 😮 Pedig az int sztem bravúr volt ott.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Patriots QB Tom Brady on the mistakes: "There's nothing perfect in football... Unless you're the Packers."triangle
Már készülünk a Super Bowlra, hogy felszabadultan játszhassunk a Packers pedig stresszes legyen...okos 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
triangle 1 283
és akkor még magyarázkodhat, hogy merte eladni 200 passz után újra a labdát.

Patriots QB Tom Brady on the mistakes: "There's nothing perfect in football... Unless you're the Packers."
több mint 12 éve
triangle 1 283
de tényleg, mintha maddennel viccelődne BB, kész röhej.