New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy feltűnés akarjuk elbukni az esetleges pihenőhetet 😀

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az a bajom, hogy nem értem mi történik a D-vel. Valahogy elkaristolunk Moore-ral (aki nyilván nem egy Ed Reed), erre kidobjuk és játszunk egy még rosszab meccset. Adamset már kiraktuk, gondolná az ember, hogy akkor majd Molden többet játszik, de nem, helyette az épp leigazolt Jones vagy Edelman (WTF?). Safetyben van Chung, Ihedigbo és utánuk már csaka csere-bere. Brown, Slater? Mi ez már?
Olyan az egész mintha ész nélkül próbálgatnánk minden keretben lévő játékost.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pont ez az a görcsös akarás amiről beszélek.
Hol van Mr.Cool? .....Sobri Jóska
ez hülyeség.DoM
Tudom, szerinted az.
Szerintem meg így nem viselkedik egy megfontolt, magabiztos bajnok, egy igazi Mr.Cool.
Így egy kiégett, a régi énjét kereső idegzsoké viselkedik.
De az alapszakaszban ezt is elbírjuk.
A PO-ban évek óta meg nem.Sobri Jóska
egy csöppet én is feszült lennék, ha négy év alatt annyit javult a csapat, hogy moss és wes helyett most wesnek és gronknak lehet passzolni. semmi védelem. nulla futójáték. minden azon múlik, hogy brady meg tudja-e nyerni a meccset. alapból ez lenne a franchise játékos definíciója, hogy körülötte mindenkit jobbá tesz, de elsősorban a védelem és azt a tehetségtelen, kutyaütő bagázst összehordó és azt foltozó edzőktől, döntéshozóktól minimális segítség azért jól jönne. mindezt nem egyik napról a másikra, hanem négy év alatt.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egyébként volt rengeteg homály dolga DMC-nek, de neki nagyon kellenek azok a PD-k amiket ma bemutatott és még ha engedett több elkapást is, sokszor tényleg faszás volt a védekezése. Én is ekéztem meccs közben, de azért talán a pár jó megmozdulása visszaállítja az önbizalom szintét, amire neki és a védelemnek is nagyon nagy szüksége lesz a későbbiekben


JT Daniels fan
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
aki esetleg lemaradt a nap eseményéről (Brady vs. O'Brian):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration?module=HP11_content_streamtriangle
Pont ez az a görcsös akarás amiről beszélek.
Hol van Mr.Cool? .....Sobri Jóska
inkább elmentem tanulni...
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sima meccs volt győzelemmel, ja nem volt sima, de azért meglett. Kiizzadva, picit izgulva, de meglett és ez a lényeg.
A védelem borzasztó, de mivel szegény ember abból főz amije van ezért vagy a jelenlegiek vagy a liszteszsákok. Sérülés-sérülés hátán. Ilyen speciális egységben vigéckedő játékosokkal ennyire futja. Inkább az a nagy probléma, hogy konstansan hozzuk a sz@r teljesítményt, fejlődés nem látszik, kérdés mi lesz ha Chung, Spikes, Fletcher trió visszatér DMC homály, a másik safety posztra pedig a Pats fanok közül is többen pályáznak ez kiderült az eredménykövetőből. Szép kilátások a jövőre, akarom mondani a PO-ra nézve. Carter játéka nagyon tetszett, ahogy nagy kedvencem Baby Vince is és Mayo a végén eldöntötte.
Menni kell tovább és mivel a Jets is nyert még nincs a csoport győzelem, de az úgyis meg lesz ehhez kétség sem fér!

Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
aki esetleg lemaradt a nap eseményéről (Brady vs. O'Brian):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration?module=HP11_content_streamtriangle
Pont ez az a görcsös akarás amiről beszélek.
Hol van Mr.Cool? .....Sobri Jóska
ez hülyeség.DoM
Tudom, szerinted az.
Szerintem meg így nem viselkedik egy megfontolt, magabiztos bajnok, egy igazi Mr.Cool.
Így egy kiégett, a régi énjét kereső idegzsoké viselkedik.
De az alapszakaszban ezt is elbírjuk.
A PO-ban évek óta meg nem.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
aki esetleg lemaradt a nap eseményéről (Brady vs. O'Brian):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration?module=HP11_content_streamtriangle
Pont ez az a görcsös akarás amiről beszélek.
Hol van Mr.Cool? .....Sobri Jóska
ez hülyeség.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
aki esetleg lemaradt a nap eseményéről (Brady vs. O'Brian):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration?module=HP11_content_streamtriangle
Pont ez az a görcsös akarás amiről beszélek.
Hol van Mr.Cool? .....

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért az jelent valamit, hogy egyetlen védőt se lehet megnevezni, aki nélkül elképzelhetetlen az egység közeli jövője, vagy akár a következő mérkőzés.DoM
Ez nem tudom, hogy jó vagy rossz BBre nézve. Azért elnézve a mai meccset nagyon kéne ide Spikes meg Chung velük legalább a futás meglenne fogva nagyjából.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azért az jelent valamit, hogy egyetlen védőt se lehet megnevezni, aki nélkül elképzelhetetlen az egység közeli jövője, vagy akár a következő mérkőzés.DoM
Carter lenne az a személy aki nélkül (ha lehet ezt mondani) még gyengébbek lennénk.
több mint 12 éve
triangle 1 283
aki esetleg lemaradt a nap eseményéről (Brady vs. O'Brian):
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824f0552/Brady-takes-out-frustration?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a 3. wr témához: szerintem pl. Gaffney sem kapna több snapet, mint 85, egyszerűen Gronkandez, Welker és Branch mellett ugyanúgy nem használnánk.

po-ban meg a védelmünk ellenére a vasast kivéve bárki ellen magunkra fogadnék, annyira balfék a többi csapat is.triangle
mondjuk Branch is olyan, hogy egyik meccsen +100 yard, következő meccsen 0 elkapás


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért az jelent valamit, hogy egyetlen védőt se lehet megnevezni, aki nélkül elképzelhetetlen az egység közeli jövője, vagy akár a következő mérkőzés.
több mint 12 éve
triangle 1 283
a 3. wr témához: szerintem pl. Gaffney sem kapna több snapet, mint 85, egyszerűen Gronkandez, Welker és Branch mellett ugyanúgy nem használnánk.

po-ban meg a védelmünk ellenére a vasast kivéve bárki ellen magunkra fogadnék, annyira balfék a többi csapat is.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Na jöhet az új OC, az új DC, valami védelemféle, meg egy elkapó, amúgy jó volt 😊Wyatt
Most már tudjuk legalább hogy a secondary akkor is egy rakás szar, ha van nyomás az irányítón... A múltkori alabamai kirándulásról nincs hír?nDRo
Smart még nem lett HC egyik NCAA csapatnál sem a sok üresedés ellenére... álmodik a nyomor. 😊DoM
Csak az optimizmus szól belőled, remélem a próféta is 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Na jöhet az új OC, az új DC, valami védelemféle, meg egy elkapó, amúgy jó volt 😊Wyatt
Most már tudjuk legalább hogy a secondary akkor is egy rakás szar, ha van nyomás az irányítón... A múltkori alabamai kirándulásról nincs hír?nDRo
Smart még nem lett HC egyik NCAA csapatnál sem a sok üresedés ellenére... álmodik a nyomor. 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ball-hawking D 😀

Viccet félretéve, siralmas, amit csinál a D. Se a passzt, se a futást nem tudják megállítani. A O meg elfelejtett futni, van jó néhány drop. Úgy érzem, mintha fejben nem lennének rendben a játékosok, és mintha a heti ellenfél nem lenne kellően feltérképezve. Nincs túl jó érzésem a jövőre nézve, de bízom abban, hogy a PO-ra mindenki összeszedi magát.

Persze a lényeg ma is a W volt, és az meg is lett.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nehéz szülés volt, de megvan. 😀 Az offense megint fasza volt, Gronkowski nem ember az biztos. De szerencsére most Welker és Hernandez is felnőtt mellé. Brady hihetetlen miket táncolt a zsebben öröm volt nézni. Bár azt magyarázza már el nekem valaki, hogy lehet az, hogy Underwood felé előbb megy labda az endzoneban, mint Ocho felé.
A Dről jót nem tudok mondani. Hoztak a végén egy kulcs playt és kb ennyi. Szarok voltak, nagyon nem is érdemes róluk beszélni 😀
Az pedig különösen fájó, hogy az a WR királykodott ellenünk aki nálunk lehetne kurva fontos 3rd számú WR. Máig nem értem miért hagytuk elmenni Gaffneyt.FViktor93
nem lett volna drága megtartani...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nehéz szülés volt, de megvan. 😀 Az offense megint fasza volt, Gronkowski nem ember az biztos. De szerencsére most Welker és Hernandez is felnőtt mellé. Brady hihetetlen miket táncolt a zsebben öröm volt nézni. Bár azt magyarázza már el nekem valaki, hogy lehet az, hogy Underwood felé előbb megy labda az endzoneban, mint Ocho felé.
A Dről jót nem tudok mondani. Hoztak a végén egy kulcs playt és kb ennyi. Szarok voltak, nagyon nem is érdemes róluk beszélni 😀
Az pedig különösen fájó, hogy az a WR királykodott ellenünk aki nálunk lehetne kurva fontos 3rd számú WR. Máig nem értem miért hagytuk elmenni Gaffneyt.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Na jöhet az új OC, az új DC, valami védelemféle, meg egy elkapó, amúgy jó volt 😊Wyatt
Most már tudjuk legalább hogy a secondary akkor is egy rakás szar, ha van nyomás az irányítón... A múltkori alabamai kirándulásról nincs hír?
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nézegettem az eredménykövetőt, és rá kellett jöjjek arra, hogy eddig valószínűleg nem fogalmaztam pontosan a "Bardy kiégett"témában. Mivel sokan félreértették, ezért megpróbálom egzaktabbul leírni.
Tehát: Brady nem felejtett el játszani, képességei alapján zseni, hozza a kötelezőt, csak megszűnt az a cool-sága, ami jellemző volt rá az első 3 nyertes SB idején.
Természetesen ez az alapszakaszban, ahol egy vesztes meccs nem a világ, nem fog kiderülni, - vagyis számomra kiderül, sokak számára nem, - hiszen amikor nagyon valószínű a csoportgyőzelem teljesen más egy meccs, mint amikor élesben megy, és a vereség kiesést jelent.
Az elmúlt pár év PO meccsei számomra egyértelművé tették, hogy Brady sajnos kiégett, és ezt nem cáfolja meg, ha jó teljesítményt nyújt egy alapszakaszmeccsen.
Remélem az idei PO-ban majd rámcáfol.Sobri Jóska
Má' megint kezdjük??? neeeee.... :rolleyes:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jöhet az új OC, az új DC, valami védelemféle, meg egy elkapó, amúgy jó volt 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nézegettem az eredménykövetőt, és rá kellett jöjjek arra, hogy eddig valószínűleg nem fogalmaztam pontosan a "Bardy kiégett"témában. Mivel sokan félreértették, ezért megpróbálom egzaktabbul leírni.
Tehát: Brady nem felejtett el játszani, képességei alapján zseni, hozza a kötelezőt, csak megszűnt az a cool-sága, ami jellemző volt rá az első 3 nyertes SB idején.
Természetesen ez az alapszakaszban, ahol egy vesztes meccs nem a világ, nem fog kiderülni, - vagyis számomra kiderül, sokak számára nem, - hiszen amikor nagyon valószínű a csoportgyőzelem teljesen más egy meccs, mint amikor élesben megy, és a vereség kiesést jelent.
Az elmúlt pár év PO meccsei számomra egyértelművé tették, hogy Brady sajnos kiégett, és ezt nem cáfolja meg, ha jó teljesítményt nyújt egy alapszakaszmeccsen.
Remélem az idei PO-ban majd rámcáfol.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Woodhead ebben az évben nagyon háttérbe szorult. Ennek mi lehet az oka? A sérülése vagy csak egyszerűen kiismerték már a stílusát, mert ha pályán van már akkor se olyan hatékony. Elkapásokra se nagyon használjuk pedig tavaly abban is jó volt.tamasboldizsar
Egyszerüen a csapat játékstilusa változott kicsit negativ irányba az ő szempontjából és nem nagyon találja a helyét...legalább is szerintem