New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez a meccs komolytalan volt. az első negyedben még csak-csak, mivel megint elaludtunk, a két középsőben gyakorlatilag azt csinált Brady amit akart, a végén pedig, na arról vagy jót vagy semmit.
Viszont aki meg tudja mondani nekem, hogy az LB sorban és a secben mi a depth chart annak szalutálok. Guyton sehol, az eddig játszó White-ot lecseréli BB egy teljesen kipróbálatlan ST emberre. Safetyben Slater kezd, Moore még páylán sincs szinte. A héten igazolt Jones kezdő nickel. Mi folyik itt? BB ad mindenkinek 3 meccset, ha az alatt nem teljesít, akkor vége ?!? :rolleyes:zinedine5
Bár még nem láttam a mérkőzést, és az esetek 99%-ban "read only" módban működödk, de nekem van egy elképzelésem.
Amikor már biztos volt a győzelem, akkor BB próbálgatni kezdte az embereket/sémákat. Hogy kit, hol, milyen sémában lehetne bevetni. Gyk: az utolsó negyed, csak gyakorlás volt, semmi több.

Kövezni ér! 😊Justicar
Az a baj, hogy BB év eleje óta próbálgatja a sémákat és az embereket, és még decemberre sincs meg a kezdő.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Pats tegnap bevezett a "garbage-quarter" fogalmát az NFL szótárába. a gabarge-time az olyan snassz, olyat bárki tud. bezzeg mi.

illetve, ez is afféle új dolog, a Pats egy alapszakasz-meccset alig egy hangyányival vett komolyabban, mint bármely előszezonbeli meccset. komolyan, az előszezon óta nem volt ennyi kísérletezés anélkül, hogy különösebb indok lett volna erre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a meccs komolytalan volt. az első negyedben még csak-csak, mivel megint elaludtunk, a két középsőben gyakorlatilag azt csinált Brady amit akart, a végén pedig, na arról vagy jót vagy semmit.
Viszont aki meg tudja mondani nekem, hogy az LB sorban és a secben mi a depth chart annak szalutálok. Guyton sehol, az eddig játszó White-ot lecseréli BB egy teljesen kipróbálatlan ST emberre. Safetyben Slater kezd, Moore még páylán sincs szinte. A héten igazolt Jones kezdő nickel. Mi folyik itt? BB ad mindenkinek 3 meccset, ha az alatt nem teljesít, akkor vége ?!? :rolleyes:zinedine5
Bár még nem láttam a mérkőzést, és az esetek 99%-ban "read only" módban működödk, de nekem van egy elképzelésem.
Amikor már biztos volt a győzelem, akkor BB próbálgatni kezdte az embereket/sémákat. Hogy kit, hol, milyen sémában lehetne bevetni. Gyk: az utolsó negyed, csak gyakorlás volt, semmi több.

Kövezni ér! 😊
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
... a végén pedig, na arról vagy jót vagy semmit.
zinedine5
Csupa fül vagyok, mármint a jót illetően. Én speciel a meccs azon szakaszából csak azt észleltem, hogy egy élete első NFL meccsét játszó 3. sz. QB szétdobálja az acélos sec-ünket, különösen McCourtyra kihegyezve a dolgot. Lehet, hogy már nem számított, meg hogy csak az eredmény fontos, de muszáj volt így égetni magunkat? Tudom, nem szabad fanyalogni, mert 9-3, és sokan örülnének, meg stb., de én valahogy nem tudok feldobott lenni a tegnapi meccs láttán. Ja, biztos azért, mert már megint Green Bay meccset néztem!lucas
Azt javaslom semmiképpen se nézzél Packers vagy Saints meccseket. Inkább Rams, Colts, Chiefs vagy Cutler visszatértéig mondjuk Bears mérkőzéseket keress.
Ja és Orlovskynak nem ez volt élete első meccse.
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
... a végén pedig, na arról vagy jót vagy semmit.
zinedine5
Csupa fül vagyok, mármint a jót illetően. Én speciel a meccs azon szakaszából csak azt észleltem, hogy egy élete első NFL meccsét játszó 3. sz. QB szétdobálja az acélos sec-ünket, különösen McCourtyra kihegyezve a dolgot. Lehet, hogy már nem számított, meg hogy csak az eredmény fontos, de muszáj volt így égetni magunkat? Tudom, nem szabad fanyalogni, mert 9-3, és sokan örülnének, meg stb., de én valahogy nem tudok feldobott lenni a tegnapi meccs láttán. Ja, biztos azért, mert már megint Green Bay meccset néztem!

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ez a meccs komolytalan volt. az első negyedben még csak-csak, mivel megint elaludtunk, a két középsőben gyakorlatilag azt csinált Brady amit akart, a végén pedig, na arról vagy jót vagy semmit.
Viszont aki meg tudja mondani nekem, hogy az LB sorban és a secben mi a depth chart annak szalutálok. Guyton sehol, az eddig játszó White-ot lecseréli BB egy teljesen kipróbálatlan ST emberre. Safetyben Slater kezd, Moore még páylán sincs szinte. A héten igazolt Jones kezdő nickel. Mi folyik itt? BB ad mindenkinek 3 meccset, ha az alatt nem teljesít, akkor vége ?!? :rolleyes:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Plusz sok 😛

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
azért jó lenne, ha a továbbiakban nem ezt a prevent D-t játszanánk, mivel ez csak azt előzi meg, hogy 30as előnyről ne veszítsünk...
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sima meccs volt, az utolsó negyed kivételével végig domináltunk. A végén már talán fejben is elhittünk, hogy nyertünk így az eredmény szorosabb lett, de ez csak egy statisztika ami nem a valós képet mutatja. A Colts ha holnap reggelig játszott volna akkor sem nyert volna, mert jobb csapat vagyunk jelen pillanatban. A rivalizálásból ennyire futotta, jó, hogy mi nyertünk és PM se tudott borsot törni az orrunk alá és kicsit törleszthettünk.
A teljesen felforgatott védelem főleg a secondary nem jó utat mutat a szezon végére a sérülések mellett. Lassan mér olyan nevek bukkannak fel, hogy rossz nézni.
Brady, G-Force, Welker és BJGE és Mayo pickje különösen tetszett, főleg, hogy első volt neki jól játszottak.
Ma ennyi is elég és a győzelem a legfontosabb.

Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől függetlenül amit az első negyedben műveltünk védelem néven az vicc volt, de szerencsére a 2-3. negyedeket nagyon jól toljuk 😊

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem mentünk neki 4. és 1-nek 😕
Bezzeg a köcsög Colts a végén is támadott... 😛 Mondjuk Garcon jó nagy tirpák, de hát legyen ennyi öröme 😊
Elég szenvedéses úgy a meccs, hogy az utolsó negyedben nem csinálunk semmit 😛Wyatt
Így legalább a mienk a liga elismerése, így kell sportemberhez méltóan játszani! Képzeld el, mennyi szimpatizánst gyűjtött össze ma a Pats!tomi-tomi
A faszt, most a Pats a balfasz, hogy hagyta visszajönni Coltsot a meccsbe, nem érted te még ezt rendesen 😀Wyatt
Pontosan. Már látom is, hogy a balfasz Patriots akik még egy liga utolsó COlts ellen is csak szenvedtek 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mentünk neki 4. és 1-nek 😕
Bezzeg a köcsög Colts a végén is támadott... 😛 Mondjuk Garcon jó nagy tirpák, de hát legyen ennyi öröme 😊
Elég szenvedéses úgy a meccs, hogy az utolsó negyedben nem csinálunk semmit 😛Wyatt
Így legalább a mienk a liga elismerése, így kell sportemberhez méltóan játszani! Képzeld el, mennyi szimpatizánst gyűjtött össze ma a Pats!tomi-tomi
A faszt, most a Pats a balfasz, hogy hagyta visszajönni Coltsot a meccsbe, nem érted te még ezt rendesen 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertünk és ez a legfontosabb.
Bár eléggé vegyes érzéseim vannak. Egy részről amit az első 3 negyedben csináltunk az félelmetes volt. Brady,Welker,Gronk nem emberi módon játszottak. A D is viszonylag jól tartotta magát, erre bizonyíték a 3 kapott pont. Viszont amit a 4. negyedben csináltunk az borzalmas volt. Remélem tényleg csak azért szenvedtünk a végén, mert mindenki leszarta, mert különben bajban leszünk egy valamire valóbb D ellen.FViktor93
Nem kell szarni, csak ez van, ha nem akarunk alázni 😊 Pont ezért kell MINDIG annyi pontot szerezni, amennyit csak tudunk, és leszarni a többieket 😊 Köcsög Colts milyen szemét már, hogy volt pofája támadni egy eldőlt meccsen 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem mentünk neki 4. és 1-nek 😕
Bezzeg a köcsög Colts a végén is támadott... 😛 Mondjuk Garcon jó nagy tirpák, de hát legyen ennyi öröme 😊
Elég szenvedéses úgy a meccs, hogy az utolsó negyedben nem csinálunk semmit 😛Wyatt
Így legalább a mienk a liga elismerése, így kell sportemberhez méltóan játszani! Képzeld el, mennyi szimpatizánst gyűjtött össze ma a Pats!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nyertünk és ez a legfontosabb.
Bár eléggé vegyes érzéseim vannak. Egy részről amit az első 3 negyedben csináltunk az félelmetes volt. Brady,Welker,Gronk nem emberi módon játszottak. A D is viszonylag jól tartotta magát, erre bizonyíték a 3 kapott pont. Viszont amit a 4. negyedben csináltunk az borzalmas volt. Remélem tényleg csak azért szenvedtünk a végén, mert mindenki leszarta, mert különben bajban leszünk egy valamire valóbb D ellen.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mentünk neki 4. és 1-nek 😕
Bezzeg a köcsög Colts a végén is támadott... 😛 Mondjuk Garcon jó nagy tirpák, de hát legyen ennyi öröme 😊
Elég szenvedéses úgy a meccs, hogy az utolsó negyedben nem csinálunk semmit 😛

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Brady ha így folytatja Marino rekordja veszélybe kerülhet. Gronkowski meg alap all-pro játékos idén.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Gronkowski nem ember.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
előszezon-hangulata van ennek a meccsnek eddig.

Koutouvides & Slater, mint kezdők. Mi ez, ha nem kísérletezés??
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d824b51c5/Wide-open-field?module=HP11_content_stream

Egy videó az nfl.com-os szakértőktől. Melyik is a legjobb csapat az AFC-ben? Warnert érdemes figyelni 😊
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha már felhoztad, Ochocinco-t nem értem egyszerűen. Mintha kicserélték volna, de negatív értelembe véve.Amadeus91
Pedig nem olyan bonyolult. A Welker, Branch, Gronkandez négyesből jelenleg senkit nem akar Belichick lehozni a pályáról 85 kedvéért. A 2WR+2TE meg gyakorlatilag egyeduralkodó lett a meccseken. Amikor pályán volt 85, akkor közel sem volt olyan reménytelen, mint a 11 elkapása és 200 yardja mutatja. Ez van.DoM
Pontosan. Úgy elég nehéz jól teljesíteni ha nincs fent a pályán az ember.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha már felhoztad, Ochocinco-t nem értem egyszerűen. Mintha kicserélték volna, de negatív értelembe véve.Amadeus91
Pedig nem olyan bonyolult. A Welker, Branch, Gronkandez négyesből jelenleg senkit nem akar Belichick lehozni a pályáról 85 kedvéért. A 2WR+2TE meg gyakorlatilag egyeduralkodó lett a meccseken. Amikor pályán volt 85, akkor közel sem volt olyan reménytelen, mint a 11 elkapása és 200 yardja mutatja. Ez van.DoM
mondjuk ha már a mai meccs esetleg korábban eldőlt, örülnék neki ha Welkert kivennénk esetleg a játékból és 85 sokat játszana. Rászolgálna már egy önbizalom javító mérkőzésre


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már felhoztad, Ochocinco-t nem értem egyszerűen. Mintha kicserélték volna, de negatív értelembe véve.Amadeus91
Pedig nem olyan bonyolult. A Welker, Branch, Gronkandez négyesből jelenleg senkit nem akar Belichick lehozni a pályáról 85 kedvéért. A 2WR+2TE meg gyakorlatilag egyeduralkodó lett a meccseken. Amikor pályán volt 85, akkor közel sem volt olyan reménytelen, mint a 11 elkapása és 200 yardja mutatja. Ez van.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Wallace helyett inkább Antonio Brown.DoM
szerintem Tomi a Wallace-Tate dologra gondolt, mert ugye mi választottuk Tate-t, majd egyből a Steelers Wallacet, csak keverte Price sráccal
Viszont Tate idén: 0 rec, dúrvaHabi
Így van. Kösz, Habi a javítást. S igen, a Price-Brown fejlődési különbséget Te vetetted fel, DoM.
(Tate tényleg nem volt fenn a Bengals-nál egy támadó snap-nél sem Reiss blog idevágó cikke(i) szerint.)

Már-már valami Brady-faktor merül fel bennem, nem mindenkivel (kevesekkel) tudja kialakítani azt a bizonyos kölcsönös megérzésen alapuló "chemistry"-t. Viszont Ocho-n kívül, mindenki más nemcsak nálunk nulla. Röhögni fogok, ha Underwood-dal meg összejönne. Elejtette, de azért ő volt hosszú idő óta az első (a megszokott négyesen kívül), aki tök tisztára játszotta magát hosszú passznál. Pedig egy jó harmadik WR hasíthatna ebben az Off. sémában.tomi-tomi
Ha már felhoztad, Ochocinco-t nem értem egyszerűen. Mintha kicserélték volna, de negatív értelembe véve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A második mondatodban van a lényeg szerintem. Nekem inkább utólagos okoskodásnak tűnik adott draft adott posztján választottakat felsorolni. Ennek alapján az egész liga balf@sz, hogy nem vitte el Brady-t vagy éppen Colston-t az 1.-2. kör környékén. A felsoroltakból a Jannings-Jackson és a Price-Wallace összehasonlításnak és mérgelődésnek van alapja.
Az én kérdésem inkább az, hogy Jackson-t hogy nézhette be ennyire a Pats scouting, illetve Price-t miért tették most weaver-re, holott eddig rengeteg erőforrást áldoztak rá. (Tavaly harmadik körösként végig az 53-as roster tagja volt, de egy meccs kivételével mindig inaktív volt.) S persze fontos kérdés, amit DoM vetett fel. Mit cseszett el a Pats Price-nál, amit a Steelers sikeresen megoldott?tomi-tomi
Wallace helyett inkább Antonio Brown.DoM
szerintem Tomi a Wallace-Tate dologra gondolt, mert ugye mi választottuk Tate-t, majd egyből a Steelers Wallacet, csak keverte Price sráccal
Viszont Tate idén: 0 rec, dúrvaHabi
Így van. Kösz, Habi a javítást. S igen, a Price-Brown fejlődési különbséget Te vetetted fel, DoM.
(Tate tényleg nem volt fenn a Bengals-nál egy támadó snap-nél sem Reiss blog idevágó cikke(i) szerint.)

Már-már valami Brady-faktor merül fel bennem, nem mindenkivel (kevesekkel) tudja kialakítani azt a bizonyos kölcsönös megérzésen alapuló "chemistry"-t. Viszont Ocho-n kívül, mindenki más nemcsak nálunk nulla. Röhögni fogok, ha Underwood-dal meg összejönne. Elejtette, de azért ő volt hosszú idő óta az első (a megszokott négyesen kívül), aki tök tisztára játszotta magát hosszú passznál. Pedig egy jó harmadik WR hasíthatna ebben az Off. sémában.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)