New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
A második mondatodban van a lényeg szerintem. Nekem inkább utólagos okoskodásnak tűnik adott draft adott posztján választottakat felsorolni. Ennek alapján az egész liga balf@sz, hogy nem vitte el Brady-t vagy éppen Colston-t az 1.-2. kör környékén. A felsoroltakból a Jannings-Jackson és a Price-Wallace összehasonlításnak és mérgelődésnek van alapja.
Az én kérdésem inkább az, hogy Jackson-t hogy nézhette be ennyire a Pats scouting, illetve Price-t miért tették most weaver-re, holott eddig rengeteg erőforrást áldoztak rá. (Tavaly harmadik körösként végig az 53-as roster tagja volt, de egy meccs kivételével mindig inaktív volt.) S persze fontos kérdés, amit DoM vetett fel. Mit cseszett el a Pats Price-nál, amit a Steelers sikeresen megoldott?tomi-tomi
Wallace helyett inkább Antonio Brown.DoM
szerintem Tomi a Wallace-Tate dologra gondolt, mert ugye mi választottuk Tate-t, majd egyből a Steelers Wallacet, csak keverte Price sráccal
Viszont Tate idén: 0 rec, dúrvaHabi
még csak nem is emlékszem, hogy pályán lett volna a támadókkal. Csak ST.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
mink már-már borzalmas WRdrill lettünk - Plax, ElRendel, Holmes, Washington, Valasz, BarnaTóni, Sanders - egy kapufánk van Sweed, de szerintem még vele is jól járhatott volna valaki, mer az iszonyatos torlódás miatt nem birja a rendszer - tehát ha meriteni kell, csak a lejáró szerződésű riszivereinket kéne nézni, mer nem lesz pénzünk megtartani őket 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak ST-ben használják, volt egy 56 yardos punt return TD-je, meg kickoffokat viszi vissza átlagban 24 yardon keresztül, mondjuk ott 45 yard volt a max (nekünk volt ennyi? 😂 )
Na a statok szerint 37 volt a max, és a legjobb átlag az egy futásból 24 yard 😊 Bár Edelman itt is jó, de hát ő hol nem 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A második mondatodban van a lényeg szerintem. Nekem inkább utólagos okoskodásnak tűnik adott draft adott posztján választottakat felsorolni. Ennek alapján az egész liga balf@sz, hogy nem vitte el Brady-t vagy éppen Colston-t az 1.-2. kör környékén. A felsoroltakból a Jannings-Jackson és a Price-Wallace összehasonlításnak és mérgelődésnek van alapja.
Az én kérdésem inkább az, hogy Jackson-t hogy nézhette be ennyire a Pats scouting, illetve Price-t miért tették most weaver-re, holott eddig rengeteg erőforrást áldoztak rá. (Tavaly harmadik körösként végig az 53-as roster tagja volt, de egy meccs kivételével mindig inaktív volt.) S persze fontos kérdés, amit DoM vetett fel. Mit cseszett el a Pats Price-nál, amit a Steelers sikeresen megoldott?tomi-tomi
Wallace helyett inkább Antonio Brown.DoM
szerintem Tomi a Wallace-Tate dologra gondolt, mert ugye mi választottuk Tate-t, majd egyből a Steelers Wallacet, csak keverte Price sráccal
Viszont Tate idén: 0 rec, dúrva


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A második mondatodban van a lényeg szerintem. Nekem inkább utólagos okoskodásnak tűnik adott draft adott posztján választottakat felsorolni. Ennek alapján az egész liga balf@sz, hogy nem vitte el Brady-t vagy éppen Colston-t az 1.-2. kör környékén. A felsoroltakból a Jannings-Jackson és a Price-Wallace összehasonlításnak és mérgelődésnek van alapja.
Az én kérdésem inkább az, hogy Jackson-t hogy nézhette be ennyire a Pats scouting, illetve Price-t miért tették most weaver-re, holott eddig rengeteg erőforrást áldoztak rá. (Tavaly harmadik körösként végig az 53-as roster tagja volt, de egy meccs kivételével mindig inaktív volt.) S persze fontos kérdés, amit DoM vetett fel. Mit cseszett el a Pats Price-nál, amit a Steelers sikeresen megoldott?tomi-tomi
Wallace helyett inkább Antonio Brown.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Greg Jennings
Brandon Marshall
Colston
Mike Wallace
Habi
Azért ez a névsor odab@sz... Még akkor is Marshall-ról és Colston-ról senki nem nagyon gondolta, hogy ez lesz belőlük.Csabiii
A második mondatodban van a lényeg szerintem. Nekem inkább utólagos okoskodásnak tűnik adott draft adott posztján választottakat felsorolni. Ennek alapján az egész liga balf@sz, hogy nem vitte el Brady-t vagy éppen Colston-t az 1.-2. kör környékén. A felsoroltakból a Jannings-Jackson és a Price-Wallace összehasonlításnak és mérgelődésnek van alapja.
Az én kérdésem inkább az, hogy Jackson-t hogy nézhette be ennyire a Pats scouting, illetve Price-t miért tették most weaver-re, holott eddig rengeteg erőforrást áldoztak rá. (Tavaly harmadik körösként végig az 53-as roster tagja volt, de egy meccs kivételével mindig inaktív volt.) S persze fontos kérdés, amit DoM vetett fel. Mit cseszett el a Pats Price-nál, amit a Steelers sikeresen megoldott?
Tate pedig szvsz az edzői stáb szerint nem nyerte vissza azt a robbanékonyságát, amivel kickoff után igazi fenyegetést jelentene. Ezt nem cáfolta meg a Bengals-nél.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Greg Jennings
Brandon Marshall
Colston
Mike Wallace
Habi
Azért ez a névsor odab@sz... Még akkor is Marshall-ról és Colston-ról senki nem nagyon gondolta, hogy ez lesz belőlük.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én legjobban 1/24-re Deznek örültem volna, meg DX-nek, valahol hátul, de hát ő meg minden második napon sérült. Mondjuk egy Victor Cruz is jó lett volna vészmegoldásként 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Wallacet köszönjük 😊tenorx
akkor mit mondjunk Jenningsre? 😀
kemény kis felsorolás, de biztos minden csapatnál lehetne találni hasonlókat

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az mindenesetre érdekes trend, hogy az utóbbi időben akár draft, udfa, fa, trade esetében, ha valaki a megszerzése évében nem került pályára és mutatott fel egyszerű földi halandó által is értékelhető pillanatot a pályán, annak nem lett jövője a csapatnál.

Vajon ki lesz a következő? Brace?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wallacet köszönjük 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nekem is az a bajom, hogy Price-nál is azt éreztem, hogy van nálam jobb is, ha már erre a posztra hozunk, miért nem őt. De biztos jó lesz majd.
Wyatt
Mondjuk egy 170 centis Forddal se lennénk sokkal előrébb. Mike Williams draftja teljesen rendszeridegen lett volna Belichicktől. Mégis csak otthagyta a csapatát, a tanulási és egyéb problémákról nem is beszélve.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
az is biztos, hogy a WR draftjaink abszolute nem ülnek...
Habi
Tate kapcsán lehet elfogult vagyok, de szerintem túl hamar mondott le róla a csapat. Főleg, a mostani Price elengedés fényében. Térdsérülései után gyakorlatilag újoncként azért 2010-ben teljesen vállalható éve volt elkapóként is, plusz minimum használható KR. Hosszúpasszokból és end around/reverse futásokból csak összelapátolt közel 500 yardot. Az azért nem egy szerencsés véletlen. Lett volna mire építeni.DoM
én sem engedtem volna el. Annyi biztos, hogy a dinamikája eltűnt a KR-ből, de használható opció lett volna az állandóan sérült Price helyett. Plusz mutatott pár szép elkapást is, a TD-je Cromartie mellett mai napig egy nagyon szép momentum számomra.
az meg biztos, hogy sokkal inkább Őt nézném a keretben, mint ezt a lyukas kezű, kocka hajú Underwoodot...Habi
Kick return játéka azóta sincs a csapatnak. Arról meg meghallgatnék egy bennfentes hosszabb elsőadását, hogy két MAC iskolás, project WR útja az NFL-ben: Taylor Price (Ohio) vs. Antonio Brown (CMU). Nagyon kiváncsi lennék, hogy a scoutingtól kezdve a pozíciós edzők nevelő munkáján át, a játékidejének kezeléséig hol van az a momentum, amitől egyikből kezdő játékos lesz második évében, a másik meg csak videón látott tétmeccset, és elzavarja a csapat.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az is biztos, hogy a WR draftjaink abszolute nem ülnek...
Habi
Tate kapcsán lehet elfogult vagyok, de szerintem túl hamar mondott le róla a csapat. Főleg, a mostani Price elengedés fényében. Térdsérülései után gyakorlatilag újoncként azért 2010-ben teljesen vállalható éve volt elkapóként is, plusz minimum használható KR. Hosszúpasszokból és end around/reverse futásokból csak összelapátolt közel 500 yardot. Az azért nem egy szerencsés véletlen. Lett volna mire építeni.DoM
én sem engedtem volna el. Annyi biztos, hogy a dinamikája eltűnt a KR-ből, de használható opció lett volna az állandóan sérült Price helyett. Plusz mutatott pár szép elkapást is, a TD-je Cromartie mellett mai napig egy nagyon szép momentum számomra.
az meg biztos, hogy sokkal inkább Őt nézném a keretben, mint ezt a lyukas kezű, kocka hajú Underwoodot...
Nekem is az a bajom, hogy Price-nál is azt éreztem, hogy van nálam jobb is, ha már erre a posztra hozunk, miért nem őt. De biztos jó lesz majd. Mondjuk általában nem jönnek össze ezek a nagyon nagy varázslások 😛
Mátyiő jöhet 😊 Bár mi lesz akkor Edelmannel :/Wyatt
Mátyiő-Chung-Edelmannnnn-DMC
és sátdán Arrington

nekem egyébként a Chad Jackson-Greg Jennings dolog fáj nagyon 😕 😀
és még az is a "szép" benne, hogy pont a GB-el üzleteltünk és mentünk fel a Gátőrért...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem is az a bajom, hogy Price-nál is azt éreztem, hogy van nálam jobb is, ha már erre a posztra hozunk, miért nem őt. De biztos jó lesz majd. Mondjuk általában nem jönnek össze ezek a nagyon nagy varázslások 😛
Mátyiő jöhet 😊 Bár mi lesz akkor Edelmannel :/

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
az is biztos, hogy a WR draftjaink abszolute nem ülnek...
Habi
Tate kapcsán lehet elfogult vagyok, de szerintem túl hamar mondott le róla a csapat. Főleg, a mostani Price elengedés fényében. Térdsérülései után gyakorlatilag újoncként azért 2010-ben teljesen vállalható éve volt elkapóként is, plusz minimum használható KR. Hosszúpasszokból és end around/reverse futásokból csak összelapátolt közel 500 yardot. Az azért nem egy szerencsés véletlen. Lett volna mire építeni.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Patriots have waived WR Taylor Price and signed C Nick McDonald according to source with access to league wire.triangle
ő benne amúgy lenne fantázia?Amadeus91
Brandon Tate-ben jóval több volt. Mivel őt már ismeritek, lehet ehhez viszonyítani. Momentuma sem volt tétmeccsen másfél év alatt, és most se szükségből elküldve, mert annyi a tehetség a keret alsó negyedében, ötödében.DoM
az is biztos, hogy a WR draftjaink abszolute nem ülnek...
Chad Jackson, Tate, Price (2-3-3)
ennyi magas picket kidobni játékosokra egy poszton és semmi sem...elgondolkodtató
csak így mivel felbasztam magam
2006 - Jackson után választották:
Greg Jennings 52.pick
Jason Avant 109.pick
Brandon Marshall 119.pick
Colston 252.pick

2009 - Tate után választották:
közvetlen Tate után, Mike Wallace
Collie 127.pick (jó mostanában nem vmi jó)
Johnny Knox 140.pick

2010 - Price után választották:
Price előtt 3 pickkel Erik Decker
Mike Williams 101.pick
Jacoby Ford 108.pick (jó itt a spec team effektet is belevettem)

Nem néztem az UDFA sort, de elgondolkodtató azért sztem

Jah és még1 érdekes dolog:
2006 Franchise RB választásunknál (LoMo)
27.pick DeAngelo Williams
60.pick MoJo

Persze nem lehet mindig megütni a jackpotot, csak azért jah...

És ha már itt megy mellettem az LSU-Georgia meccs, meg kell jegyeznem, hogy nagyon örülnék egy Tyrann Mathieu picknek...bár ahogy nyomja mostanában, nem hinném hogy annyi picket beáldoznánk érte (persze úgysem lesz felfele trade)
-csak elmélkedés-


JT Daniels fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Patriots have waived WR Taylor Price and signed C Nick McDonald according to source with access to league wire.triangle
ő benne amúgy lenne fantázia?Amadeus91
Brandon Tate-ben jóval több volt. Mivel őt már ismeritek, lehet ehhez viszonyítani. Momentuma sem volt tétmeccsen másfél év alatt, és most se szükségből elküldve, mert annyi a tehetség a keret alsó negyedében, ötödében.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Patriots have waived WR Taylor Price and signed C Nick McDonald according to source with access to league wire.triangle
ő benne amúgy lenne fantázia?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Zseniális. Underwood a keretben, Price kivágva, Edelman DB lett. Ocho meg nincs használva. Ha jól számolom maradt két (!) WR a keretben, zseniális!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
alig van egészséges playa a keretben egyre jobban áll a rosterünk, azért remélem hogy a PO-ra néhány játékos felépül...
BB-nek van dolga bőven, csodálkozom hogy ennyi sérülttel ilyen jól állunk jelen pillanatban.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés (Y)

több mint 12 éve
triangle 1 283
Patriots have waived WR Taylor Price and signed C Nick McDonald according to source with access to league wire.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ja szerzünk 2 TD-t az első negyedben és utána csak térdelünk és puntolunk nehogy "alázás" legyen a vége! 😀
Fő a tisztelet és nem az eredmény!ParadSEC
Meg hát minden más csapat így csinálja, tudod...Stephan
Miattunk csinálja a többi csapat is. Mivel az Öreggel együtt a Gonosz is betette a lábát a stadionokba. Csal, leszarja mások véleményét, ki tudja talán még iszik is...Boston
Hát amikor BB felveszi a csukjás cuccát konkrétan egy Sith nagyÚr jut eszembe róla! 😀
Süt róla a sötét erő, gonoszságosság na meg a csalásosság... 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ja szerzünk 2 TD-t az első negyedben és utána csak térdelünk és puntolunk nehogy "alázás" legyen a vége! 😀
Fő a tisztelet és nem az eredmény!ParadSEC
Meg hát minden más csapat így csinálja, tudod...Stephan
Miattunk csinálja a többi csapat is. Mivel az Öreggel együtt a Gonosz is betette a lábát a stadionokba. Csal, leszarja mások véleményét, ki tudja talán még iszik is...

Do your job