New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Valahogy meg tudom érteni őket - a tulajdonosokat - , kezd nagyon elfajulni a dolog...Engem már Albert bácsi szerződése is sokkolt tavaly.nDRo
A fizetési sapka ezt kordában tudja tartani. Nem lehet 53 ilyen jól megfizetett játékosa egyetlen csapatnak sem. Én nem tartom szükségesnek a további szigorítást. Még a top10-es pickeknél sem. A salary cap elegendő biztosíték.DoM
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛_bb
Hát hogy 6 éves 60 milkás szerződést kap, holott még semmit sem tett le azt asztalra...Nekem ez nagyon idegen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Valahogy meg tudom érteni őket - a tulajdonosokat - , kezd nagyon elfajulni a dolog...Engem már Albert bácsi szerződése is sokkolt tavaly.nDRo
A fizetési sapka ezt kordában tudja tartani. Nem lehet 53 ilyen jól megfizetett játékosa egyetlen csapatnak sem. Én nem tartom szükségesnek a további szigorítást. Még a top10-es pickeknél sem. A salary cap elegendő biztosíték.DoM
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Valahogy meg tudom érteni őket - a tulajdonosokat - , kezd nagyon elfajulni a dolog...Engem már Albert bácsi szerződése is sokkolt tavaly.nDRo
A fizetési sapka ezt kordában tudja tartani. Nem lehet 53 ilyen jól megfizetett játékosa egyetlen csapatnak sem. Én nem tartom szükségesnek a további szigorítást. Még a top10-es pickeknél sem. A salary cap elegendő biztosíték.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jets agreed to terms with C Nick Mangold on a new seven-year, $55 million contract. Guarantees haven't been finalized so the deal isn't done quite yet, but the $7.86 million annual average tops Jason Brown of the Rams' $7.5 million yearly take to make Mangold the highest paid center in football. Now under contract through his age-32 season, Mangold has emerged over the past two seasons as the NFL's premier center on the league's premier run-blocking line.

Újabb szeg a Mankins-ügy koporsójába.DoM
Mióta szoktak C-nek ekkora szerződést adni? 😮 Vagy én maradtam le valamiről?nDRo
lassan ott tartunk, hogy egy kezdő Punter is 10 milla/év fog keresni, 9 éves szerződés alatt nem ír alá, és a pénz 95%-át garantáltan kéri, ha lehet aláírási pénz keretében előre... :S

Nagy gáz lesz itt a CBA körül, mert a tulajdonosok -nem csak önző spúr érdekek miatt- nem hagyhatják az égig nőni a fákat.viito
Valahogy meg tudom érteni őket - a tulajdonosokat - , kezd nagyon elfajulni a dolog...Engem már Albert bácsi szerződése is sokkolt tavaly.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jets agreed to terms with C Nick Mangold on a new seven-year, $55 million contract. Guarantees haven't been finalized so the deal isn't done quite yet, but the $7.86 million annual average tops Jason Brown of the Rams' $7.5 million yearly take to make Mangold the highest paid center in football. Now under contract through his age-32 season, Mangold has emerged over the past two seasons as the NFL's premier center on the league's premier run-blocking line.

Újabb szeg a Mankins-ügy koporsójába.DoM
Mióta szoktak C-nek ekkora szerződést adni? 😮 Vagy én maradtam le valamiről?nDRo
lassan ott tartunk, hogy egy kezdő Punter is 10 milla/év fog keresni, 9 éves szerződés alatt nem ír alá, és a pénz 95%-át garantáltan kéri, ha lehet aláírási pénz keretében előre... :S

Nagy gáz lesz itt a CBA körül, mert a tulajdonosok -nem csak önző spúr érdekek miatt- nem hagyhatják az égig nőni a fákat.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jets agreed to terms with C Nick Mangold on a new seven-year, $55 million contract. Guarantees haven't been finalized so the deal isn't done quite yet, but the $7.86 million annual average tops Jason Brown of the Rams' $7.5 million yearly take to make Mangold the highest paid center in football. Now under contract through his age-32 season, Mangold has emerged over the past two seasons as the NFL's premier center on the league's premier run-blocking line.

Újabb szeg a Mankins-ügy koporsójába.DoM
Mióta szoktak C-nek ekkora szerződést adni? 😮 Vagy én maradtam le valamiről?
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Jets agreed to terms with C Nick Mangold on a new seven-year, $55 million contract. Guarantees haven't been finalized so the deal isn't done quite yet, but the $7.86 million annual average tops Jason Brown of the Rams' $7.5 million yearly take to make Mangold the highest paid center in football. Now under contract through his age-32 season, Mangold has emerged over the past two seasons as the NFL's premier center on the league's premier run-blocking line.

Újabb szeg a Mankins-ügy koporsójába.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Ha már úgy is divat ilyentájt, akkor megpróbálkoztam én is egy tippeléssel. Legalább vissza tudom majd nézni, hogy mennyit lőttem mellé 😊....

Csabiii
Nem tudom, véletlenül vagy szándékosan hagytad-e ki a védőfalból Damien Lewist, ő szerintem bent marad.

Burgess-szel az a baj, hogy - nekem sem szimpatikus - BB kedveli és többet lát benne mint mi. (Akkor egyébként több is van benne.) Szóval szerintem ő tuti marad.

ILB-be pedig McKenzie nagyon hátul van. Fletcher is elötte van állítólag depth charton. És az is sokat jelent, hogy amikor Alexander és McKenzie voltak bent ILB-ben akkor Alexander osztotta az észt a védelemnek.
szóval sajnálom, de szerintem ő cut.

Sandersnél pedig az a kérdés, hogy Chungnak van-e agya. Ha BB azt gondolja, hogy van akkor Sanders megy.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A DL -el úgy gondolom a preseason alapján nincs sok gond.
Az OL sem siralmas, amég Neal vagy Light meg nem sérül..

Akkor most az OL vagy a DL falunk lesz gyengébb???ThundersNFL
pasztoyb
Neal meg fog sérülni... ezzel előre kalkulálhatunk, én már egy 8-10 meccs alapszakasz + egészséges playoff esetén is a fenekemet verném a földhöz, tavaly top3 RG volt, egészségesen:S
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Patriots announce the signing of S Ross Ventrone. To make room for Ventrone, the team waives seventh-round draft choice Kade Weston.briareos
Westont IR-re akarják tenni, csak ehhez még túl kell élnie a waivert (kötelező procedúra, hogy ne lehessen újoncoknál redshirt intézményként használni az IR-t - a Pats így csente el a Denvertől a sérült safety Josh Barettet, ami állítólag ellentétes az NFL szokásjogával...). Nem lehet tudni, hogy Weston milyen sérüléssel bajlódik.
több mint 14 éve
neuw 271 — Patriots fan
Patriots announce the signing of S Ross Ventrone. To make room for Ventrone, the team waives seventh-round draft choice Kade Weston.briareos
hát még abban se vagyok biztos h bekerül az 53as rosterre

--------------------------------------------------
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Patriots announce the signing of S Ross Ventrone. To make room for Ventrone, the team waives seventh-round draft choice Kade Weston.

több mint 14 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ha már úgy is divat ilyentájt, akkor megpróbálkoztam én is egy tippeléssel. Legalább vissza tudom majd nézni, hogy mennyit lőttem mellé 😊

QB: Brady, Hoyer [2] (Robinson PS)
RB: Maroney, Faulk, Taylor, Morris [4] (BJGE hiába fiatal, nem nagyon van benne fejlődési
potenciál... Fiatal meg majd jöhet jövőre az első 4 pick valamelyikével)
FB: Williams [1]
WR: Moss, Welker, Tate, Edelman, Price, Aiken (Only ST) [6] (Farnham PS)
TE: Crumpler, Gronkowski, Hernandez [3]
OL: Light, Connolly, Koppen, Neal, Vollmer, LeVoir, Ohrenberger, Larsen, Ojinnaka [9] (Welch PS)

DL: Warren, Wilfork, Wright, Brace, Pryor, Deaderick [6] (Richard PS)
OLB: Banta-Cain, Murrell, Ninkovich, Cunningham, Woods (Only ST) [5] (Nincs az az isten, hogy a
tavalyi év, illetve az idei TC ellazsálás után legyen maradása Burgess-nek)
ILB: Mayo, Spikes, Guyton, McKenzie [4] (Fletcher PS) (Háromnál több roster helyet jelen helyzetben
túl nagy luxus fentartani csak ST playákra, akiknek "eredeti" posztjukon való bevetése legrosszabb
rémálmainkban jön elő. Ezért Woods-tól vagy Alexander-től könnyes búcsút veszünk. Tippem az utóbbi,
mert az ILB depht > OLB depht)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Wheatley, Wilhite, Arrington (Only ST, bár még legszívesebben őt
látnám pályán eredeti posztján az ST-menők közül) [6]
S: Meriweather, Chung, McGowan, Brown [4] (Sanders-nek sem ízlene, ha csak Nickel/Dime
felállásoknál jönne fel a D-be, és valszeg ott is az év előrehaladtával egyre ritkábban. Vérzik a
szívem, de az az érzésem, hogy egy cca. 5. körös draftcetliért elengedjük ha viszik.)
K: Gostkowski [1]
P: Mesko [1]
LS: Ingram [1]
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Brady egy reggeli interjúban kijelentette, hogy nem néz Hard Knocks-ot. A magyarázat igen egyszerű: "I hate the Jets".

Szerintem igen kevesen lepődtünk meg azon, hogy Rex Ryan pedig már délután kommentálta is, miszerint "He already knows that we hate the Patriots… so what’s the difference?""I respect him, but I don't like him"

Rodney szerint Ryan nagyszájúsága a pats-nek kedveznek. Hát, majd meglátjuk. Én bíztam tavaly abban, hogy a nagy nyári trash talk után megmutatjuk nekik. Hát nem így sikerült az első meccsen. 😕

több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Weston valszeg IR-re megy
Terrence Johnson cut

Ventrone visszajött

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amennyi special teamerünk van, nyugodtan kieshet egy, ha helyette van egy potenciális kezdő szintű játékos
majd valamelyik nap, ha ráérek, én is összedobok valami szösszenet

több mint 14 éve
Spigo New England Patriots 1 117 — Patriots GM
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊Csabiii
Akkor megnyugodhatsz 😊, mert Bodden és Guyton is visszatért ma, Cuni meg biciklizett.

Sőt TBC is újra pályán
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igaz. Mindenesetre kíváncsi vagyok hol köt ki. A maradásában nem nagyon hiszek.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.zinedine5
Mintha rémlene nekem valami olyasmi amit DoM feszegetett régebben, hogy Mankins nem dobna nagyot egy retek O falon, viszont amelyik csapatnak nem rossz az O line-ja annak nem ér meg ennyi pénzt vagy pedig nem engedheti meg magának. Valahogy az az érzésem hogy erre ő fog ráfaragni. Értem én hogy éhezik meg ilyenek , de nem úgy néz ki hogy ebből ő sok lóvét fog kihozni.Gonoszmanoka
Ez Ok, de mindig van valaki aki fizet. Lásd pl. Cassel.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.zinedine5
Mintha rémlene nekem valami olyasmi amit DoM feszegetett régebben, hogy Mankins nem dobna nagyot egy retek O falon, viszont amelyik csapatnak nem rossz az O line-ja annak nem ér meg ennyi pénzt vagy pedig nem engedheti meg magának. Valahogy az az érzésem hogy erre ő fog ráfaragni. Értem én hogy éhezik meg ilyenek , de nem úgy néz ki hogy ebből ő sok lóvét fog kihozni.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
A sérülések (Ty Warren, Kaczur), Mankins holdout, és teljesítményről szóló hírekből, szereplési időből adódóan úgy látszik kezdenek eldőlni a dolgok, hogy hogyan alakulhat majd az 53. A tartalék OL poszt nagyon kérdéses, meg hogy ki lesz kezdő OLB poszton, egy-egy hely adott, amiért lehet harcolni RB, S, CB poszton is kb. Én most így látom:

QB: Brady, Hoyer (2) (Robinson PS)
WR: Moss, Welker, Edelman, Tate, Price, Aiken (6) (Slater ideje lejárt)
RB: Faulk, Taylor, Maroney, Morris/BJGE (4)
TE: Crumpler, Hernandez, Gronk (3)
OL: Vollmer, Neal, Koppen, Light, Connolly, LeVoir, Ohrenberger, Wendell/Larsen, Bussey (9) (Welch PS)

DL: Wilfork, Wright, Warren, Pryor, Deaderick, Brace, D. Lewis (7) (Weston és Richard PS)
OLB: TBC, Cunningham, Murrell, Ninkovich, Burgess (5) (Woods ideje lejárt)
ILB: Mayo, Guyton, Spikes, McKenzie/Alexander (4) (Dane Fletcher és Thomas Williams is inkább kintről kukuccskál)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Arrington, Wheatley/Wilhite (5)
S: Vödör, Chung, McGowen, Sanders (4) (Brown (PS) és Lockett is inkább kintről kukucskál, ha nincs egy trade)
K: Gost (1)
P: Mesko (1)
LS: Ingram (1)

Hopp, eggyel elszámoltam magam, ez csak 52, uh valaki még befér 😀 az legyen egy jolly-joker hely, oda igazolunk valakit 😛_bb
nagyjából korrekt, de ha Alexander marad McKenzie kárára, akkor nagyon nem fogok örülniWyatt
Alexander számomra egy nagy talány. Eddig mindig kárhoztattuk, de mindig valahogy megragadt az 53-ban.
Az ATL ellen szerintem nem is játszott rosszul, és nem csak 1 snap-et volt a pályán.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ami az 53-as dolgot illeti: a fentebb vázolt dolog nem azt jelzi, hogy mit szeretnék, hanem hogy mit tartok most valószínűnek.
Fred Taylor: az elejtett passzokon és némi passz prot. blokkolásbeli nehézségeken kívül csupa pozitívum érkezett róla
McKenzie vs. Alexander: én is jobban örülnék McKenzienek, a háttere, múltja, hozzáállása, keménysége nagyon szimpatikus, ugyanakkor lehet, hogy az edzők nem látnak benne elég fejlődést ahhoz, hogy megváljanak attól az Alexandertől akinek ismerik a képességeit mind ST-ben mind D-ben (?)... az kétségtelen, hogy Alexander eddig több lehetőséget kapott.
Burgess: Valamiért bízik benne BB, bár én is remélem, hogy inkább vmelyik fiatal válik be, de az se baj, ha Burgess csinál egy szuper évet váratlanul 😛
Wilhite vs. Wheatley: Wheatleynek pozitív a campje, Wilhiteról meg azt tartjuk, hogy jól fedezi az emberét csak a labdát ritkán veszi észre... Wilhitenak több a tapasztalata, az edzők kb tudják mire képes slotban, s bár sokunknak elege van belőle, mégis több az esélye Wheatleynél
Támadófal depth tényleg kell 😊

Bodden miatt nem kell aggódni túlságosan, jelezte, hogy nem komoly. Cunningham már nagyobb kérdőjel.
Mankinstől én már nem várom, hogy feltűnjön a 10 hét előtt, de ha mégis, annál jobb.

Érdekes, hogy mindenhol kiemelik, hogy Wes ugye visszatért a TÉRDSÉRÜLÉSÉBŐL és már ütést is kapott, és felpattant egyből, de arról a vállsérülésről már senki sem tesz említést, pedig bizony még az is volt ott!
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.
több mint 14 éve
Csabiii New England Patriots 198
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊