New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.a chargers 5 vereségéből kábé 4x saját magát verte meg
Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnélneuw
:: HIBÁS KÉP ::
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan is megkövetem magam. A szezon elején a támadókba helyeztem minden bizalmam és a védelem gyengeségében láttam a csapat Achilles sarkát. Az utolsó két meccse tanulsága viszont az, hogy a D egyre jobban muzsikál, szépen összeállt, legalábbis nagyon jó úton van afelé, az O viszont kapkod és eléggé inkonzisztens. A védők által szerzett 5 labdádból 3 db FG-re jutotta az erejükből. Ez nagyon kevés... ráadásul, ha a Chargers nem bénázik, szabálytalankodik ennyit, akkor az O még ennyi pontot sem szerez és 31-10-re vernek minket.
több mint 15 éve
Tegnap este sajnos inkább a Chargers verte meg magát, mint mi őket.Természetesen örülök a W-nek, de jövőhéten nagyot kell rántani a csapatnak magán. A Vikings messze jobb csapat ennél a Chargersnél
-------------------------
-------------------------
több mint 15 éve
ma beiratkoztam máktanfolyamra, a reggeli f1 futamon mi esélye volt, hogy mindkét red bull kiesik, sőt, hogy egyáltalán lesz futam, aztán csak első már alonso, most meg ez 😀bár mondjuk Kris Brownban bíztam, ő clutch helyzetekben mindig elbassza 😊

több mint 15 éve
Vááááááá...Nyertünk!!! 😀Hát ez hihetetlen. Már készültem az újabb OT-ra. Stílszerú lett volna, hogy a Ravens és Mi is ráhúzzunk még egy negyedet a múlt heti csata után...
Jöhet jövő héten 21.15-től a Vikes Mossal...
Remélem Chung sérülése nem komoly, lehetett érezni azért a hiányát. Vödör viszont megint keményen ütközött, igaz most szabályosan...
Huhh... Most kell megpróbálni megnyugodni...
És persze a 4th&1...Megint mentünk egy kört a szop*rollerral, de szerencsére most idejében leszálltunk róla. 😀

több mint 15 éve
Ezt a meccset erősen köszönhetjük a Chargersnek.Valahogy nem felhőtlen az örömöm a W miatt. Persze örülök, de nem úgy mint máskor.
Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!
My favourite ring is the next one
több mint 15 éve
óbazd....rohadt mázlista banda, ezt speciel nagyon nem érdemeltük meg😊
több mint 15 éve
oké ezt a mai meccset felejtsük el de nagyon gyorsan, lényeg a W hatalmas mákkal.Az O és az St csalódás volt legalábbis nekem tuti. Várható volt hogy a D a második félidőben nem lesz olyan mint az elsőn és nyeltük a passzokat,nagy playeket.
több mint 15 éve
Ez az O már megint betlizik.Már vagy 21 ponttal kellene vezetni.
Várjuk, hogy a Chargers megfordítsa a meccset.Hát az qrva jó lenne. 😮
több mint 15 éve
oriási offként Favre se "Farv" lenne.kaczur is kéézsör. a család/ő így ejti és pont. a hivatalos kiejtési útmutató meg nyilván helyes, és pont azért van benne, mert nem a csont francia kiejtést használja a "hülye amerikai". más sportág: natalie coughlin, úszó olimpikon is kóóglin-nak ejti a nevét, még ha 10-ból 10-en káflin-ként használják.DoMjó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoMez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyatt
több mint 15 éve
kaczur is kéézsör. a család/ő így ejti és pont. a hivatalos kiejtési útmutató meg nyilván helyes, és pont azért van benne, mert nem a csont francia kiejtést használja a "hülye amerikai". más sportág: natalie coughlin, úszó olimpikon is kóóglin-nak ejti a nevét, még ha 10-ból 10-en káflin-ként használják.ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyattde a lövoár elég mellé lett 😀Wyattjó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
több mint 15 éve
OFFez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛Wyattde a lövoár elég mellé lett 😀Wyattjó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM
+1
Tényleg "lövoá" lenne, az "r" csak éppen hangyányira a végén. 😊
De az amcsik ezt mindig leszarták.
Az Le-ből pedig nem tudom hogy lett la...
😀
ON
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
ez ettól még csont francia név, és tuti, hogy lövoár a helyes ejtése, most az nem érdekel, hogy az amcsiknak ez magas 😛de a lövoár elég mellé lett 😀Wyattjó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.DoM

több mint 15 éve
A Ravens ellen 6 snapje volt... és nem volt rossz a fal nélküle sem.
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Brace inaktív lett. Azért nem semmi utat tett meg lefelé a DC-n.Egyébként Gates is játszik.
több mint 15 éve
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyattjó az úgy. "levóór"-nak szokták/kell ejteni.
több mint 15 éve
Vödör után van egy La-vór -unk is... 😀WitchdoctorDe már nincs, aki Moss-on 😀
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Vödör után van egy La-vór -unk is... 😀Kiejtési segítség:pedig teljesen jó így, és pont úgy kell ezeket kiejteni
Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-edWitchdoctor
de a lövoár elég mellé lett 😀Wyatt

több mint 15 éve
ESPN count down show-ban Boomer kivételével mindenki más pats győzelmet tippelt.Legyen igazuk :cool:
több mint 15 éve
Az nfl.com-on nemcsak a szakírók kapták föl a csapatot, hanem a látogatók is:"Which Week 7 road team has the best chance to win?
Patriots 65 %
Steelers 21 %
Redskins 5 %
Giants 8 %
Total Votes: 4585"
Nekem azért nem tűnik ilyen egyértelműnek a dolog 😀
(és a Steelersről szó se esett).
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Kiejtési segítség:pedig teljesen jó így, és pont úgy kell ezeket kiejteni
Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-edWitchdoctor
de a lövoár elég mellé lett 😀

több mint 15 éve
Kiejtési segítség:Brandon Deaderick DEAD-er-rick
Jerod Mayo je-ROD
Stephen Gostkowski gust-OW-ski
Zoltan Mesko ZOLE-tahn 😀 (ha ebből valaki rendesen kiejti a Zoltánt azt megtapsolom)
Dan Koppen COPE-en
Quinn Ojinnaka O-ja-NAH-ka
Mark LeVoir la-VORE
Jarrad Page JAIR-ed

több mint 15 éve
Csak húzzuk be szép csendben ezt a meccset azután foglalkozhatunk a többivel. 😊Proxinah így van, egyenlőre 1 dologra koncentráljuk és az most az SD.
Amúgy is amit írtam az kb túl szép lenne ha bejönne 😛