New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 7 éve
Édes kenyérMi az a #NÉNS ?Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Wyatt
Matthew99

több mint 7 éve
Mi az a #NÉNS ?Napi Érdektelen NFL Statisztikák
Wyatt

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Old m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2408733035856732/?type=3&source=48
több mint 7 éve
Kapcsold be az ironiadetektort. 8DWatson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8DEz eleg nagy ongol volt most
NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
Stez
www.nfl.com/news/story/0ap3000001032023/article/patriots-te-ben-watson-discloses-failed-drug-test
Wyatt
Szerkesztette: Stez
több mint 7 éve
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8DEz eleg nagy ongol volt most
NFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
Stez

több mint 7 éve
Watson nagyon tepert, hogy formaba hozza magat 8DNFL suspended Patriots TE Ben Watson four games for violating the PED policy.
több mint 7 éve
Az NFL-nél valahogy múltkor nem fértünk be a top 10 támadósorba, úgyhogy ez egy tök jó stat lesz hozzáA védelem ezzel szemben igen gyenge

több mint 7 éve
Jajj, ne legy mar ilyen mufurc, hadd beszeljek csunyan, legyszi, Mami! Illetve szeretnek maradni, nagyon-nagyon, igerem, soha tobbe nem leszek rossz, ne vagj ki! 8'(😀😀😀DDDD Totálisan nem érted, hogy mi nem az embert degradáljuk.Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;DJesus Fuck!Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...
Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).
Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)
Stez
Ha pedig a Colts fórumban is ilyen gyönyörűen tudsz beszélni, akkor semmi keresnivalód itt:
"Meglepett a masik ket pick, foleg Banogu, az papiron reach, de szerintem alapbol gyokerseg ez a kifejezes, mert most az, hogy egy szaros insider listajan hol van, nem jelenti lofaszt sem"
Tipli van.
Hunreeth
több mint 7 éve
😀😀😀DDDD Totálisan nem érted, hogy mi nem az embert degradáljuk.Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;DJesus Fuck!Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...
Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).
Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)
Stez
Ha pedig a Colts fórumban is ilyen gyönyörűen tudsz beszélni, akkor semmi keresnivalód itt:
"Meglepett a masik ket pick, foleg Banogu, az papiron reach, de szerintem alapbol gyokerseg ez a kifejezes, mert most az, hogy egy szaros insider listajan hol van, nem jelenti lofaszt sem"
Tipli van.
több mint 7 éve
tudta jól, hogy a csúcson kell abbahagyni a bajnokcsapatnál 😀Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Amikor en itt vagyok, akkor nem mindenki az. ;DJesus Fuck!Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...
Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).
Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.
ZERO_L
De igen, ti elvakult parasztok vagytok, ez abszolut stimmel. 8)
Szerkesztette: Stez
több mint 7 éve
Jesus Fuck!Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
Stez
Remélem akkor is ennyire érzékeny leszel, mikor Bortlest (random balfasz QB-t) lehetne telipofával kiröhögni, amiért hozott egy vállalhatatlan meccset, mert ügye te a fotelből még el se látnál odáig...
Nem tudok a kolléga nevében beszélni, de szerintem inkább a szituáción nevettünk, nem a játékoson és a döntésén. Amihez joga van, mert mindenkinek az egészsége a legfontosabb és igazad van legyünk jóhiszeműek tételezzük fel, hogy az utóbbi két hétben csúszott meg a lépcsőn és érezte a teste már nem bírja az NFL terhelést (vagy csak most jöttek meg a CTE leletek).
Meg amúgy sem tartozik nekünk semmivel, nem ezen fog múlni a jövő évi PO/SB/gyűrű, szóval semmilyen szemrehányásunk nem lehet. Nyilván tudjuk hol vagyunk, itt mindenki csak rosszhiszemű, elvakult paraszt, csak már kurva unalmas, hogy mindig ez az első asszociáció.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Na, ez fasza. Jo latni, amikor egy olyan ember, aki nem kereste magat halalra, meg nem a nevesebb jatekosok kozul valo, feltalalja magat es ervenyesulni tud az elet egy masik szegleteben.A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.OFF:
Stez
Costa is the author of The Transition Playbook for ATHLETES: How Elite Athletes WIN After Sports.
After the NFL, Costa worked in medical device sales and actively participated in more than 500 heart surgeries. In 2018, he graduated from Columbia Business School with an MBA. He's traveled to more than 30 countries, including South Africa, Brazil, and Japan. Phil currently lives in Madrid, Spain, where he's enrolled in Spanish language school.
empty taxi
több mint 7 éve
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.OFF:
Stez
Costa is the author of The Transition Playbook for ATHLETES: How Elite Athletes WIN After Sports.
After the NFL, Costa worked in medical device sales and actively participated in more than 500 heart surgeries. In 2018, he graduated from Columbia Business School with an MBA. He's traveled to more than 30 countries, including South Africa, Brazil, and Japan. Phil currently lives in Madrid, Spain, where he's enrolled in Spanish language school.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Vagy valoszinuleg ujfent rajott, hogy a teste mar igy is tropa, a fajdalmak utan pedig ugy dontott, hogy nem er meg az egesz annyit, hogy meginkabb tonkretegye magat, van eleg penze, igy inkabb nem erolteti.Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
Hunreeth
De persze mokas viccelodni ezeken a fotelbol, mikozben elkepzelesunk sincs, hogy ezek az emberek egyebkent milyen kinoknak es fajdalmaknak vannak kiteve szinte az egesz idenyben.
A Coltsnal par eve Phil Costa vonult vissza ket hettel azok utan, hogy alairt, o raadasul ugy hagyta a fenebe az egeszet, hogy elotte alig keresett valamit a jatekkal, nem tomte meg a tarcajat, de azert sem tudom hibaztatni ot, pedig most jo esellyel valahol autot arulhat szerencsetlen.
több mint 7 éve
A lényeg se maradjon ki
"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀Pont most akartam írni. Hát úgy látszik nem tetszett neki, amit edzésen kellett teljesíteni. 😀
ZERO_L
több mint 7 éve
Veldheer meg nyomott egy Reggie Wayne-t, igaz az elkapó legalább egy edzést végigcsinált 😀

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Bebaszna Rudolph, de en tovabbra sem latom eselyet.
több mint 7 éve
Pofátlanul olcsó volt nálunk a karrierje annak fényében, hogy nála gyengébbek a posztján kb évente kapnak ennyit. Már a vezetői képességei (még 3–28-nál is hogy magyarázta mindenkinek, hogy meglesz, Gronknak is most a döntő alatt végig, egyszerűen imádnivaló a pali) is megérnek ennyit a pályán, a PO-ban nyújtott teljesítményéről nem is szólva

több mint 7 éve
Na Edelman is megkapja ami őt megilleti, így van ez jól. 18 misi ebből 12 garantált. Ennyi idősen pont jól jön a nyugdíjhoz 😀
Szerkesztette: ParadSEC
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Na kezd a D egyre pofásabb lenni. Dline pipa ,lb pipa, cb, pipa safty pipa. Már csak az O-t kéne még cukibbra pofozniJön meg Rudolph és McCoy 😊
ParadSEC
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
"A Patriots megerősítette a támadófalát, visszaigazolta Danny Sheltont. A szerződés részletei egyelőre nem ismertek."Jó kis tackle lesz belőle...
Amadeus
