New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Másik régi ismerősünk (a Titansnél van egy pár ugye) viszont egyelőre sajnos (mert én imádom az embert és konkrétan NFL-szurkolói pályafutásom talán legfontosabb játéka fűződik a nevéhez, így mindig is imádni fogom) gyengén teljesít új állomáshelyén. Butler a 11 engedett passzolt TD-ből hétért is felelős volt a PFF szerint, és nagyon gyenge mutatót hoz új csapatában. 54 dobásból 39-szer elkapás lett nála, 618 yard (15.8-as átlag), ebből 172(!!!) elkapás után, pedig nálunk kb ebben volt a legjobb: oké, hogy volt rajta elkapás, de szevasz, ott vége is volt a játéknak, mert beleállított a földbe (ezt esetleg @Nandito megerősíthetné, hogy itt arról van-e szó, hogy nem jó a tackle, vagy simán csak mindig lemarad, ezért ez a sok yard). 7 TD mellett egy interceptionje van, még 2 kivédekezett passz, 3 elkövetett, 1 elszenvedett szabálytalanság és pocsék, 141.8-as irányítómutató. Ezen a téren egy értelmes meccse volt, a Buffalo elleni. Geciség, de lehet, addig kéne ütni a vasat, amíg lehet, mert csak feljavul majd Butler, de amíg ennyire gyengén játszik, egyszerűen ki kell használni. A túloldalon szintén régi ismerős, Logan Ryan, Bradynek alighanem egyiket sem kell bemutatni, játszott már ellenük eleget


Wyatt
A tackle-t meg tudja csinálni, ha odaér. Viszont testcsellel megverik, későn indul, ezért állandóan lemarad. A Bills mellett (bár ott milyen irányítók vannak...) a Chargers ellen se volt olyan rossz, de a többi meccse tragikus volt. Nincs kétségem afelől, hogy ma Brady dobál rá rendesen.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek Butlert Hoganra vagy Gordonra állítják?
Studi
Gordonra én inkább Ryant tenném, nálunk is ő volt a nagyobb WR-eken

több mint 5 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Kíváncsi leszek Butlert Hoganra vagy Gordonra állítják?
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Butler statjaihoz még egy adalék Zolitól

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/1060590960986505217
ZERO_L
Hopp, akkor a TD-ket nem rá dobjuk 😀
Mondjuk ebben nyilván közrejátszik az is, hogy hosszú TD-ket enged, így effektíve a red zone-ban már nem rossz 😊


Egy kis PFF-analízis a meccsünk előtt
Wyatt
Köszönjük szépen az infókat 😊

Butler a 11 engedett passzolt TD-ből hétért is felelős volt a PFF szerint, és nagyon gyenge mutatót hoz új csapatában. 54 dobásból 39-szer elkapás lett nála, 618 yard (15.8-as átlag), ebből 172(!!!) elkapás után, pedig nálunk kb ebben volt a legjobb: oké, hogy volt rajta elkapás, de szevasz, ott vége is volt a játéknak, mert beleállított a földbe (ezt esetleg @Nandito megerősíthetné, hogy itt arról van-e szó, hogy nem jó a tackle, vagy simán csak mindig lemarad, ezért ez a sok yard). 7 TD mellett egy interceptionje van, még 2 kivédekezett passz, 3 elkövetett, 1 elszenvedett szabálytalanság és pocsék, 141.8-as irányítómutató.
Wyatt
Butler sajnos már tavaly is rossz volt a Pats-ben, folyamatosan égették és rontotta a tackle-ket.
Nem tudom, hogy ezt mentális probléma okozta nála vagy az, hogy nem lehet bevetni 1-2. számú elkapók ellen, mert egy-egy testcsellel simán otthagyják.
Kérdés fog-e safety segítséget kapni és kire állítják rá, de az is biztos, hogy ezen a meccsen oda fogja tenni magát, legalábbis megpróbálja.

Lewis Y/ATT számai rosszabbak mint a Patsnél, de ettől még tényleg szétszívathat minket.
Szerintem ezen a meccsen is az lesz, hogy fogni fogjuk a futást, a haladást meg oldják meg passzokból és ROP-okból.
Solymi
Hát igazán nincs mit, igazából én csak az ott megjelent cikket hoztam át, meg raktam hozzá még egy picit, szóval nem volt nagy ügy 😊
Wyatt
Látszik, hogy a Belichick-féle "red zone-ban felkeményedünk" iskolában nőtt fel. 😊 Csak a Dallas-meccset láttam, de ott Ryan jobbnak tűnt mint Butler.

Gronk nem játszik a Titans ellen. Nem baj, amikor legutóbb így "tartalékoltuk" a szezon közepén kb. meccsre, akkor vele nyertünk SB-t.

Dez Bryantnél Achilles ín szakadást diagnosztizáltak. Nem sokáig tartott a dicsőség szegénynek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Butler statjaihoz még egy adalék Zolitól

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/1060590960986505217
ZERO_L
Hopp, akkor a TD-ket nem rá dobjuk 😀
Mondjuk ebben nyilván közrejátszik az is, hogy hosszú TD-ket enged, így effektíve a red zone-ban már nem rossz 😊


Egy kis PFF-analízis a meccsünk előtt
Wyatt
Köszönjük szépen az infókat 😊

Butler a 11 engedett passzolt TD-ből hétért is felelős volt a PFF szerint, és nagyon gyenge mutatót hoz új csapatában. 54 dobásból 39-szer elkapás lett nála, 618 yard (15.8-as átlag), ebből 172(!!!) elkapás után, pedig nálunk kb ebben volt a legjobb: oké, hogy volt rajta elkapás, de szevasz, ott vége is volt a játéknak, mert beleállított a földbe (ezt esetleg @Nandito megerősíthetné, hogy itt arról van-e szó, hogy nem jó a tackle, vagy simán csak mindig lemarad, ezért ez a sok yard). 7 TD mellett egy interceptionje van, még 2 kivédekezett passz, 3 elkövetett, 1 elszenvedett szabálytalanság és pocsék, 141.8-as irányítómutató.
Wyatt
Butler sajnos már tavaly is rossz volt a Pats-ben, folyamatosan égették és rontotta a tackle-ket.
Nem tudom, hogy ezt mentális probléma okozta nála vagy az, hogy nem lehet bevetni 1-2. számú elkapók ellen, mert egy-egy testcsellel simán otthagyják.
Kérdés fog-e safety segítséget kapni és kire állítják rá, de az is biztos, hogy ezen a meccsen oda fogja tenni magát, legalábbis megpróbálja.

Lewis Y/ATT számai rosszabbak mint a Patsnél, de ettől még tényleg szétszívathat minket.
Szerintem ezen a meccsen is az lesz, hogy fogni fogjuk a futást, a haladást meg oldják meg passzokból és ROP-okból.
Solymi
Hát igazán nincs mit, igazából én csak az ott megjelent cikket hoztam át, meg raktam hozzá még egy picit, szóval nem volt nagy ügy 😊

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Butler statjaihoz még egy adalék Zolitól

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/1060590960986505217



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Egy kis PFF-analízis a meccsünk előtt
Wyatt
Köszönjük szépen az infókat 😊

Butler a 11 engedett passzolt TD-ből hétért is felelős volt a PFF szerint, és nagyon gyenge mutatót hoz új csapatában. 54 dobásból 39-szer elkapás lett nála, 618 yard (15.8-as átlag), ebből 172(!!!) elkapás után, pedig nálunk kb ebben volt a legjobb: oké, hogy volt rajta elkapás, de szevasz, ott vége is volt a játéknak, mert beleállított a földbe (ezt esetleg @Nandito megerősíthetné, hogy itt arról van-e szó, hogy nem jó a tackle, vagy simán csak mindig lemarad, ezért ez a sok yard). 7 TD mellett egy interceptionje van, még 2 kivédekezett passz, 3 elkövetett, 1 elszenvedett szabálytalanság és pocsék, 141.8-as irányítómutató.
Wyatt
Butler sajnos már tavaly is rossz volt a Pats-ben, folyamatosan égették és rontotta a tackle-ket.
Nem tudom, hogy ezt mentális probléma okozta nála vagy az, hogy nem lehet bevetni 1-2. számú elkapók ellen, mert egy-egy testcsellel simán otthagyják.
Kérdés fog-e safety segítséget kapni és kire állítják rá, de az is biztos, hogy ezen a meccsen oda fogja tenni magát, legalábbis megpróbálja.

Lewis Y/ATT számai rosszabbak mint a Patsnél, de ettől még tényleg szétszívathat minket.
Szerintem ezen a meccsen is az lesz, hogy fogni fogjuk a futást, a haladást meg oldják meg passzokból és ROP-okból.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis PFF-analízis a meccsünk előtt

Nem feltétlenül ehhez vagyunk szokva, két pass rusherünk is liga szinten top 10-ben a nyomásgenerálásban!


Ehhez már inkább, bár volt néhány (legalább három) marha peches interception, de ennyit meg is mentettek talán a WR-ek), majdnem 80 passzkísérletenként jön Bradytől olyan mozzanat, ami labdaeladással fenyeget, ez természetesen a legjobb mutató (72.3 passzonként van interceptionje, ha már megnéztem közben)


White szerepét többen is többször hangsúlyoztuk már, főleg akkor, amikor valaki hiányzik. Nyilván Michel és Gronk visszatérésével, valamint Burkhead felépülésével ezt limitálni fogjuk, mert nem kéne őt kinyírni. Rettenetesen sok az a 77 célbavétel és még inkább, hogy 34-gyel több mint bárkié a csapatból. Minden szituációban elsődleges passzopció.


Gilmore kezd egyre jobban játszani, az a passer rating pl már egész pofás, a másik kettő pedig a liga legjobb mutatója. Grade-et tekintve a negyedik legjobb coverben a CB-k között


AMIRE LEHET KÉSZÜLNI A TITANS ELLEN – INKÁBB A BOXOT TÖMNI?

Mariota mély labdáira kevésbé kell készülni, lehet inkább a boxot jobban nyomni talán (igen, ilyenkor szoktunk benézni egy nagy TD-t 😊 )


KULCSPÁRHARC 1 – TITANS-FUTÁS

(Szerintem) ebből kiindulva jön a következő kevéssé lelkesítő Titans-stat, nagyon hamar megkapják a kontaktot az RB-k, csak a Cardinals | (pedig csóri Rosen még tud is dobni hosszút) | áll rosszabbul ebben a kategóriában. Lewist ismerjük, bármikor képes elküldeni bárkit gyufáért, Henry pedig minden tackle-nél fájni fog. Még mondjuk Hightower figyeljen Mariota futkorászásaira, és ha a futójátékot fogjuk, akkor elég jó esélyeink vannak


KULCSPÁRHARC 2 – TITANS-BLITZ

Na a futás elleni védekezésünk mellett ez lehet még a kulcspárharc. Mert nyilván nyomás nélkül ligaelit, és blitz nélkül is az Brady, de a blitzek ellen is marha jó, 105.9-es irányítómutatója van (nagyobb felbontásért katt a képre!).



Ebben viszont a Titans kifejezetten zseniális, az egész liga legalacsonyabb mutatóját engedi, csak a Chargers van látótávolságon belül. Jöhet mégiscsak White újabb nagy meccse a rohamozó védő helyére bedobált labdákkal?



Másik régi ismerősünk (a Titansnél van egy pár ugye) viszont egyelőre sajnos (mert én imádom az embert és konkrétan NFL-szurkolói pályafutásom talán legfontosabb játéka fűződik a nevéhez, így mindig is imádni fogom) gyengén teljesít új állomáshelyén. Butler a 11 engedett passzolt TD-ből hétért is felelős volt a PFF szerint, és nagyon gyenge mutatót hoz új csapatában. 54 dobásból 39-szer elkapás lett nála, 618 yard (15.8-as átlag), ebből 172(!!!) elkapás után, pedig nálunk kb ebben volt a legjobb: oké, hogy volt rajta elkapás, de szevasz, ott vége is volt a játéknak, mert beleállított a földbe (ezt esetleg @Nandito megerősíthetné, hogy itt arról van-e szó, hogy nem jó a tackle, vagy simán csak mindig lemarad, ezért ez a sok yard). 7 TD mellett egy interceptionje van, még 2 kivédekezett passz, 3 elkövetett, 1 elszenvedett szabálytalanság és pocsék, 141.8-as irányítómutató. Ezen a téren egy értelmes meccse volt, a Buffalo elleni. Geciség, de lehet, addig kéne ütni a vasat, amíg lehet, mert csak feljavul majd Butler, de amíg ennyire gyengén játszik, egyszerűen ki kell használni. A túloldalon szintén régi ismerős, Logan Ryan, Bradynek alighanem egyiket sem kell bemutatni, játszott már ellenük eleget



Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Bill Belichick Mic'd Up
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már most sem számoltam vele, úgyhogy nekem minden plusz

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Na én vele már nem is számoltam, azért a Michel, White, Burkhead hármas Pattersonnal kiegészülve már elég pöpec opció
Wyatt
Ja, csak ne sérüljön meg még egyszer és ne legyen megint agyrázkódása.
Ha nem bírja ki a szezont, akkor lehet nem fog a csapat tovább vele számolni.

Amúgy a Pats védelem valóban jobb volt a 2000-es évek elején, de szerintem ahogy Brady kezdett belelendülni átállt a Pats a támadás erősítésére és nem a védelembe fektetett annyi pénzt.
Azt nem lehet mondani, hogy elhanyagolták, de a folyamatos hátsó körök miatt nem volt annyi lehetőség instant impact játékosokat húzni. Ettől függetlenül voltak erősítések minden területen és inkább tartom a visszaesést az elvesztett draft pickek jelentőségének és picit balszerencsének.

Az szerintem látható volt, hogy a stratégia abba az irányba mozdult el, hogy a támadók nyerjék meg a játékot és a védők ne kövessenek el ordító hibákat, ha pontszerzést akadályoznak meg vagy labdát szereznek az csak hab a tortán.

Tendencia minden közepes vagy annál gyengébb irányítóval rendelkező csapatnál, hogy elsődlegesen a védelmet építik fel és utána a támadókat.

A Pats ellen meg felhozni, hogy mer ott van egy Belichick és a rendszer, kicsit visszás, mert semelyik tulajdonos nem volt akadályozva abban, hogy megpróbálja lemásolni ezt a csapatmenedzselési módot.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Na én vele már nem is számoltam, azért a Michel, White, Burkhead hármas Pattersonnal kiegészülve már elég pöpec opció
Wyatt
Igen Patterson a múltkori meccsen kirobbanó volt. Nem is értem, hogy miért nem forszírozták jobban, hiszen addig kell ütni a vasat, amíg meleg. Ő a testalkata ellenére nem az a "bele a közepibe!" vak erőfutó, hanem tud fickándozni is. Nyilván annyira nem mint Lewis tette (máig sajnálom, hogy ő elment), de elég jól. Tartok tőle, hogy a két rendszeresített futó (Michel, Burkhead) visszatérése után már nem fogjuk ebben a szerepben látni.

Csak Hogan-al mi lehet? A legutóbbin nagyon eltűnt. Nekem ő az egyik kedvenc játékosom, nagyon bizakodom, hogy fog még nagyokat alkotni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na én vele már nem is számoltam, azért a Michel, White, Burkhead hármas Pattersonnal kiegészülve már elég pöpec opció

több mint 5 éve
April Wine New England Patriots 256
Burkhead edzésbe állt ma.
több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
A legutóbbi 2 SB győzelemnél volt 1 meccs, amikor 30 felett kaptak, az általad is említett Ravens meccs, a 2 döntőben kaptak 20 felett, az összes többin 20 alatt, sőt 2014-ben a Coltsot 7 ponton tartottuk. A Seahawks elleni 24 pontnál 3-t úgy kaptak, hogy eleve FG távolságból indult a drive Brady pickje miatt. Olyan védelmeket hoztál fel példának, amik a valaha volt legjobbak között vannak, ha egy defense nem éri el azt a szintet, az nem jelenti azt, hogy nem jó.
cspeti98
Én leírtam, hogy NEKEM nem itt kezdődik egy jó D. Ez szubjektív. Neked ez jónak számít és elégedett vagy vele, én meg úgy látom, hogy a Pats legutóbbi 2 SB menetelésében inkább az offense játszotta a főszerepet. Persze akkor a D-nek legalább voltak jó periódusai, momentumai. Idén a Philly ellen már az sem, csak impotens fejetlen rohangálás. Mondjuk annak fényében tényleg jó védelmeink voltak korábban 😊)
több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221
Azért elég jó volt, hogy Brady Butlernek adjon kb. 40ezer dolláros autót. Sőt, még az adóját is kifizette 😊
Kollega
Nálam nem sok hazai Pats fan szereti jobban Butlert, mert én ott ültem a stadionban, egész évi spórolás árán, és Butler megmentette az egész utamat Bowl-ostól 😉
Ettől függetlenül az a D engedte a Hawks O-t az 1 yardosig másfél perc alatt, szóval Butler azt a gyengébb védekezést javította ki.
Újra leírom, én a védelmünk SB győzelmekben játszott szerepére reagáltam korábban. Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy pár napja mennyire limitálták Rodgerst. A vasárnapi védelem nekem is tetszett.
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért elég jó volt, hogy Brady Butlernek adjon kb. 40ezer dolláros autót. Sőt, még az adóját is kifizette 😊
Kollega
Előző este ott kuncsorgott az asszonynál egy kis zsénél 😊
NB2
Az eléggé sanszos 😀
A másik oldalról, mivel minden csapat maximálisan ugyanannyit költhet, nem lehet mind a két oldalon ugyanakkora a tehetség (illetve matematikailag épp lehetne). Mivel a támadóknál van legalább 2 garantált Hall of Fame játékos, hát én eléggé nagyra tartom így ezt a védelmet. Amelyik ilyen szinten tud limitálni egy szintén Hall of Fame várományost, mint Rodgers.

Amúgy nem is értek hozzá eléggé, meg rohadtul elfogult is vagyok.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Azért elég jó volt, hogy Brady Butlernek adjon kb. 40ezer dolláros autót. Sőt, még az adóját is kifizette 😊
Kollega
Előző este ott kuncsorgott az asszonynál egy kis zsénél 😊
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért elég jó volt, hogy Brady Butlernek adjon kb. 40ezer dolláros autót. Sőt, még az adóját is kifizette 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
De most komolyan! Az egész liga azévi másik legjobb csapatával játszol. Mire vársz? Gálameccsre? Mi, Pats szurkolók elég jól tudjuk milyen, ha egy csapat szinte gálázik a döntőn. Kár, hogy nem kellemes oldalán voltunk a sztorinak. Attól még a franchise rohadt büszke az első SB részvételére. Ez ilyen: két bajnok találkozik. Elég sokszor csak 3 pont van közöttük. Mondjuk Vinatieri bevágja a vége előtt 7 másodperccel. Ezek ilyenek.
Kollega
Az egész hozzászólásodat nem értem. Te miről beszélsz? Ki várt gálameccset? Én azt írtam, hogy abban a győzelemben inkább az O vállalt nagyobb részt, mint a D. Ezt pedig arra írtam, hogy messze nem volt itt mindig bitang D, amikor Bradyék nyertek.
goboston
Abból, hogy azt írod: Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. Nekem ebből nem egészen az jött át, amit most írsz. De mondjuk legyen az, hogy félreértettelek. Elnézést!
Kollega
Félreértettél. Én a D-nek az SB győzelmekben vállalt szerepéhez szóltam hozzá. Pl a Hawks elleni győzelemig tartó playoff menetelésben finoman szólva sem a domináns védelmünk játszotta a jelentősebb szerepet.
Ezt is csak ahhoz a megállapításhoz írtam, hogy Brady jó védelem nélkül sosem nyert. Persze relativ, hogy kinek mi a jó. Ezért írtam, hogy nekem a jó nem itt kezdődik.
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
A legutóbbi 2 SB győzelemnél volt 1 meccs, amikor 30 felett kaptak, az általad is említett Ravens meccs, a 2 döntőben kaptak 20 felett, az összes többin 20 alatt, sőt 2014-ben a Coltsot 7 ponton tartottuk. A Seahawks elleni 24 pontnál 3-t úgy kaptak, hogy eleve FG távolságból indult a drive Brady pickje miatt. Olyan védelmeket hoztál fel példának, amik a valaha volt legjobbak között vannak, ha egy defense nem éri el azt a szintet, az nem jelenti azt, hogy nem jó.

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
De most komolyan! Az egész liga azévi másik legjobb csapatával játszol. Mire vársz? Gálameccsre? Mi, Pats szurkolók elég jól tudjuk milyen, ha egy csapat szinte gálázik a döntőn. Kár, hogy nem kellemes oldalán voltunk a sztorinak. Attól még a franchise rohadt büszke az első SB részvételére. Ez ilyen: két bajnok találkozik. Elég sokszor csak 3 pont van közöttük. Mondjuk Vinatieri bevágja a vége előtt 7 másodperccel. Ezek ilyenek.
Kollega
Az egész hozzászólásodat nem értem. Te miről beszélsz? Ki várt gálameccset? Én azt írtam, hogy abban a győzelemben inkább az O vállalt nagyobb részt, mint a D. Ezt pedig arra írtam, hogy messze nem volt itt mindig bitang D, amikor Bradyék nyertek.
goboston
Abból, hogy azt írod: Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. Nekem ebből nem egészen az jött át, amit most írsz. De mondjuk legyen az, hogy félreértettelek. Elnézést!

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
De most komolyan! Az egész liga azévi másik legjobb csapatával játszol. Mire vársz? Gálameccsre? Mi, Pats szurkolók elég jól tudjuk milyen, ha egy csapat szinte gálázik a döntőn. Kár, hogy nem kellemes oldalán voltunk a sztorinak. Attól még a franchise rohadt büszke az első SB részvételére. Ez ilyen: két bajnok találkozik. Elég sokszor csak 3 pont van közöttük. Mondjuk Vinatieri bevágja a vége előtt 7 másodperccel. Ezek ilyenek.
Kollega
Az egész hozzászólásodat nem értem. Te miről beszélsz? Ki várt gálameccset? Én azt írtam, hogy abban a győzelemben inkább az O vállalt nagyobb részt, mint a D. Ezt pedig arra írtam, hogy messze nem volt itt mindig bitang D, amikor Bradyék nyertek.
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.
goboston
De most komolyan! Az egész liga azévi másik legjobb csapatával játszol. Mire vársz? Gálameccsre? Mi, Pats szurkolók elég jól tudjuk milyen, ha egy csapat szinte gálázik a döntőn. Kár, hogy nem kellemes oldalán voltunk a sztorinak. Attól még a franchise rohadt büszke az első SB részvételére. Ez ilyen: két bajnok találkozik. Elég sokszor csak 3 pont van közöttük. Mondjuk Vinatieri bevágja a vége előtt 7 másodperccel. Ezek ilyenek.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
goboston New England Patriots 221
Ez egy csapatjáték, ahol egyedül nem tud meccset nyerni egy irányító. Az más kérdés, hogy egyedül is el tudja rontani egy egész csapat teljesítményét, tehát az vitán felül áll, hogy a legfontosabb poszt.
Viszont szarból a QB sem tud várat építeni. A fordítottja azonban igaz: egy brutál jó csapat egy ergya irányító ujjára is tud gyűrűt húzni. Legutóbbi példa az 50. Bowl és Peyton.
Azért olyan nagyon jó védelemnek nem mondanám egyik legutóbbi nyertes Pats D-t sem. Nyelték a pontokat, mint kacsa a nokedlit. A legutóbbi 2 SB win sokkal inkább az O (és benne Brady) érdeme, mint a D-é. A hatodik pedig konkrétan a D miatt nem jött össze.
goboston
24 és 21 pontot engedtek, ráadásul mindkét meccsen volt olyan, hogy az ellenfél a félpályán vagy a mi térfelünkön kapta meg a labdát, erre azért nem mondanám, hogy nyelték a pontokat.
cspeti98
Ne csak a döntőt nézzük, hanem az egész playoff runt. Előtte a Ravens ellen nyeltek 30+ pontot, és a döntőben a 24 sem éppen egy nagyon jó D teljesítmény szerintem. Legalábbis a jó D nekem nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint a 48.-ban a Hawks, vagy az 50.-ben a Broncos vagy Panthers.