New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gronk pedig nem játszik....
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Branch el sem repült Tampa-ba
Spigo
Na az klassz...

Vajon mi lehet a háttérben?
FunHun
lehet, hogy 100%os formában érzi magát, de az edzéseken állítólag tré

 twitter.com/jeffphowe/status/915980772166823936

(aztán lehet ez egy eufemizmus arra, hogy fogja be és ne beszéljen kifelé)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Branch el sem repült Tampa-ba
Spigo
Na az klassz...

Vajon mi lehet a háttérben?
FunHun
Erre tippelnék

Olvastam valahol, hogy Branch azt nyilatkozta egy külsős sajtósnak, hogy elégedetlenkedik a neki szánt snapek számával. Szerinte jó kondiban van és lényegesen több munkát is el tudna látni a falban. Valószínűleg így nagyobb nyomás is lehetne az ellenfelek irányítóin. Nagyon várja, hogy ez így legyen..Jelenleg nem tud mást csinálni, mint várni, míg mondják az oldalvonal mellett a számát. Hmm..

Ez nálunk nem szokás, ilyen nyilatkozatok tőlünk nem szoktak kimenni..
BB és PM erre rághatott be és emiatt tolták háttérbe őt, vagy más is lehet mögötte?
Mert szerintem az ő munkája kell középre mint egy falat kenyér.
Vélemények?
kyobalu

több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Branch el sem repült Tampa-ba
Spigo
Na az klassz...

Vajon mi lehet a háttérben?
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Branch el sem repült Tampa-ba
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
marginálisnak érzem Branch játszatásának kérdését, meg amúgy is általánosságban a nyomással nincs probléma:
 twitter.com/PFF_NewEngland/status/915218984462675969

lehet a sackekben ez nem nyilvánul meg (btw a Tampa 3 meccs alatt EGY sacket csinált) mert sokszor nem sikerült végrehajtani a szereléseket (emlékezzünk pl Watson mikből jött ki)

az egész védelem problémáját szerintem hátul kell keresni, ha sec összeáll azzal drasztikusan fog feljavulni a teljes egység, a baj ott van hogy a "kommunikációs probléma" az nem olyan dolog ami egyik hétről a másikra megoldódik, mert ezek a hibák megvoltak az első, második héten is és nem is szeptember elején kezdtek el együtt gyakorolni a srácok
ZERO_L
A fenti stat mellé: The average time per quarterback pressure caused by the Patriots defense has been 2.77 seconds, which is the slowest in the NFL.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
marginálisnak érzem Branch játszatásának kérdését, meg amúgy is általánosságban a nyomással nincs probléma:
 twitter.com/PFF_NewEngland/status/915218984462675969

lehet a sackekben ez nem nyilvánul meg (btw a Tampa 3 meccs alatt EGY sacket csinált) mert sokszor nem sikerült végrehajtani a szereléseket (emlékezzünk pl Watson mikből jött ki)

az egész védelem problémáját szerintem hátul kell keresni, ha sec összeáll azzal drasztikusan fog feljavulni a teljes egység, a baj ott van hogy a "kommunikációs probléma" az nem olyan dolog ami egyik hétről a másikra megoldódik, mert ezek a hibák megvoltak az első, második héten is és nem is szeptember elején kezdtek el együtt gyakorolni a srácok
ZERO_L
Igaz, hogy nagyobb a világvége a passzok ellen, de futás ellen sem állunk valami fényesen a ligában..Azt hiszem ott "csak" a 26. hely a mienk..S van egy olyan sejtésem, hogy ma hajnalban Martin által tesztelve leszünk. Branch pedig az egyik legstabilabb DT a ligában futás ellen..Kellene ő középre..Jobban segít nyomást gyakorolni az O-line-ra, hátha Flowersék jobban tudnak dolgozni a széleken, és futások ellen stabilitást adna a D-line-nak. Jobban örülök, ha ő is fent van a pályán.
Ma pedig szerintem harapni fog a sec. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
marginálisnak érzem Branch játszatásának kérdését, meg amúgy is általánosságban a nyomással nincs probléma:
 twitter.com/PFF_NewEngland/status/915218984462675969

lehet a sackekben ez nem nyilvánul meg (btw a Tampa 3 meccs alatt EGY sacket csinált) mert sokszor nem sikerült végrehajtani a szereléseket (emlékezzünk pl Watson mikből jött ki)

az egész védelem problémáját szerintem hátul kell keresni, ha sec összeáll azzal drasztikusan fog feljavulni a teljes egység, a baj ott van hogy a "kommunikációs probléma" az nem olyan dolog ami egyik hétről a másikra megoldódik, mert ezek a hibák megvoltak az első, második héten is és nem is szeptember elején kezdtek el együtt gyakorolni a srácok



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Olvastam valahol, hogy Branch azt nyilatkozta egy külsős sajtósnak, hogy elégedetlenkedik a neki szánt snapek számával. Szerinte jó kondiban van és lényegesen több munkát is el tudna látni a falban. Valószínűleg így nagyobb nyomás is lehetne az ellenfelek irányítóin. Nagyon várja, hogy ez így legyen..Jelenleg nem tud mást csinálni, mint várni, míg mondják az oldalvonal mellett a számát. Hmm..

Ez nálunk nem szokás, ilyen nyilatkozatok tőlünk nem szoktak kimenni..
BB és PM erre rághatott be és emiatt tolták háttérbe őt, vagy más is lehet mögötte?
Mert szerintem az ő munkája kell középre mint egy falat kenyér.
Vélemények?
kyobalu
Megkapta az áhított pénzét, tehát számolunk vele.
Kihagyta szinte a teljes felkészülést, sztem BB ék még nem érzik úgy , hogy 100% os.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Olvastam valahol, hogy Branch azt nyilatkozta egy külsős sajtósnak, hogy elégedetlenkedik a neki szánt snapek számával. Szerinte jó kondiban van és lényegesen több munkát is el tudna látni a falban. Valószínűleg így nagyobb nyomás is lehetne az ellenfelek irányítóin. Nagyon várja, hogy ez így legyen..Jelenleg nem tud mást csinálni, mint várni, míg mondják az oldalvonal mellett a számát. Hmm..

Ez nálunk nem szokás, ilyen nyilatkozatok tőlünk nem szoktak kimenni..
BB és PM erre rághatott be és emiatt tolták háttérbe őt, vagy más is lehet mögötte?
Mert szerintem az ő munkája kell középre mint egy falat kenyér.
Vélemények?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom, én az egész mozgásán, ahogy levált az emberéről a hosszú passz miatt, nekem tudatosnak tűnik. De ha Cam észreveszi, amit észre kellett volna, akkor persze szopula
Wyatt
Visszanézve sztem azért döntött így, mert Byrd egy az egyben lefutotta volna az emberét és nem volt mögöttük biztosítás, ezért úgy gondolta, rosszabb esetben legyen 1st down ha Funchess elkapja, de TD-t ne szopjanak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nemcsak DMC és Hightower nyilatkozatai alapján, de úgy gondolom, hogy egy teljesen más filozófiájú, hozzáállású D#-t fogunk látni péntek hajnalban...
Szerintem most lesz az idei "Cincinattis utazásunk".
Ez a védelem lényegesen jobb, mint amilyen teljesítményt mutatott az elmúlt hetekben. Szerintem előre lépés lesz minden fronton. Még akkor is, ha rövid ez a hét, és néha tényleg kilátástalannak tűnik is minden. És igen, tudom, hogy jelenleg a Tampának nagyon jó az O#-e, nem sokkal marad el a mienk mögött, és igazán veszélyesek a levegőben. Winston beérni látszik, Evans, Humphries, Jackson, Brate pedig kifejezetten veszélyesek elkapásokban.. Mégis valami miatt úgy érzem, hogy harapni fog a D#.
A Tampa védelmét fura módon nem piszkálja senki, pedig hasonlókat produkált mint mi..Passzok, yardok ellen szenvedtek. Úgy gondolom, hogy Bradynek és az O#-nek nagyobb esélye van több pontot feltenni, mint nekik nekünk..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
. A védelem több pontot nem hiszem, hogy enged
Wyatt
Na-na. Winston elég gunslinger üzemmódban tolja. Lehet, hog dob 5td-t de az is lehet, hogy szedünk 4picket.
Gilmore-Evans
Butler - Jackson
Pat légyszi-légyszi emberezzünk, hátha
gordon
are you sure, pal? 😊

 twitter.com/PFF_Mike/status/915210666432221184



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1648362221877126/?type=3&theater

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, de 35 vagy 33 pont nem szignifikáns különbség, szerzünk 36-ot 😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
. A védelem több pontot nem hiszem, hogy enged
Wyatt
Na-na. Winston elég gunslinger üzemmódban tolja. Lehet, hog dob 5td-t de az is lehet, hogy szedünk 4picket.
Gilmore-Evans
Butler - Jackson
Pat légyszi-légyszi emberezzünk, hátha
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azt gondolom, ha van csapat, ahol szezon közben is meg tudják oldani a felmerült problémákat, az a Patriots.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/temethetjuk-e-mar-a-new-england-patriotsot
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, én az egész mozgásán, ahogy levált az emberéről a hosszú passz miatt, nekem tudatosnak tűnik. De ha Cam észreveszi, amit észre kellett volna, akkor persze szopula

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Az interceptionjénél viszont szerintem látta, hogy Cam egyetlen opciója a hosszú, és direkt adta fel a saját emberét, hogy megakadályozza a TD-t, és interceptiont szerzett belőle. Persze, ha csinál egy pump fake-et, akkor szopó, de szerintem az teljesen tudatos játék volt, nem elváltás
Wyatt
ez inkább tűnik egy brain fartnak, simán lett volna ideje meglátni a tök üresen álló játékost az oldalvonal mellett ehelyett bedobta double cover-be
(tovább súlyosbítja, hogy 3&4 volt a játék szituáció)




Revis-Gillmore párhuzamról meg:
 twitter.com/jeffphowe/status/914928204539990016

jelenleg még az "average" sincs meg, sajnos



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerintem ahhoz, hogy a védelem jobb legyen a DL közepét kene rendbe tenni.
Guy es Brown "könnyű" kozepen.
Nagyon hianyzik egy konzisztens Branch középről, ezt mar sokan leírtak.
... btw ennyire hiányozna Vincent Valentine tavalyi 20-22 snapje a futás elleni játékban???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nincs. A védelem több pontot nem hiszem, hogy enged, de talán a támadók könnyebben szereznek többet

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
És jön a Bucs....Evans, D-Jax és Brate....valamiért szar érzésem van...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nekem az ár/érték arány a vesszőparipám és az ezzel kapcsolatos scouting.
Ok, Ealy nagyjából időben kiderült, Gilmore az borzalom, de Allen 9 snapje mi? ez $4,937,500 dollárért. Ez kb. 35000 dodo snappenként.
Harris meg midennek az alja. Inaktív baszki, akkor dobjuk ki és hozzunk egy udfa-t valahonnan, akiből talán lesz valami.
zinedine5
Ugye-ugye Arrington...? 4 év 16 misi? 😊
kolok1972
Egyelőre az jó üzletnek tűnik a 65 milliós szupersztárhoz képest.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aucs. Mondjuk egyelőre jogos