New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
egyszer mutattak egy jelenetet,ahol talán Funchess olyan testcselt nyomott rajta hogy kb 6 méteres hátrányba került mire egyáltalán kitalálta hogy merre kéne futni,csak Newton nem vette észre.kolok1972
Továbbra is tartom, hogy ott már nem volt ideje észrevenni, mert akkor spec pont volt rajta nyomás és már menekült. Ettől még szépen eltaknyolt, de ez előfordul. Az nagyobb baj, ha meccsenként 3-4 alkalom van, amikor tök üres az ember. Az interceptionjénél viszont szerintem látta, hogy Cam egyetlen opciója a hosszú, és direkt adta fel a saját emberét, hogy megakadályozza a TD-t, és interceptiont szerzett belőle. Persze, ha csinál egy pump fake-et, akkor szopó, de szerintem az teljesen tudatos játék volt, nem elváltás
Wyatt
Igen ez így van, playaction játék volt, és pont mire Funchess megverte az emberét jött a nyomás oldalról és ki kellett lépni a zsebből Camnek, majd jött egy incomplete passz valamelyik futónak. Amúgy fura, mert én azt hittem a szezon előtt, hogy itten elit D lesz, hát eddig messze van attól. Mondjuk meglepne, ha december környékén is hasonlóan nézne ki a történet, sztem BB összekapja az egységet, nyilván majd a pályára kerül két-három olyan ember, akiről az életbe nem hallott még senki, és korrektül helyt áll majd. Mindenesetre remélem a Bucs és a Falcons ellen már jobbak lesztek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egyszer mutattak egy jelenetet,ahol talán Funchess olyan testcselt nyomott rajta hogy kb 6 méteres hátrányba került mire egyáltalán kitalálta hogy merre kéne futni,csak Newton nem vette észre.kolok1972
Továbbra is tartom, hogy ott már nem volt ideje észrevenni, mert akkor spec pont volt rajta nyomás és már menekült. Ettől még szépen eltaknyolt, de ez előfordul. Az nagyobb baj, ha meccsenként 3-4 alkalom van, amikor tök üres az ember. Az interceptionjénél viszont szerintem látta, hogy Cam egyetlen opciója a hosszú, és direkt adta fel a saját emberét, hogy megakadályozza a TD-t, és interceptiont szerzett belőle. Persze, ha csinál egy pump fake-et, akkor szopó, de szerintem az teljesen tudatos játék volt, nem elváltás

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
és akkor az OL-ről még szó sem esett, jelenleg egy 50+ sackes szezonnak néz elébe a vén kecske 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Sztem topin tökéletesen összefoglalta a lényeget. Lehet most Gilmoret kiemelni (joggal),de Butler ugyanolyan szar volt,egyszer mutattak egy jelenetet,ahol talán Funchess olyan testcselt nyomott rajta hogy kb 6 méteres hátrányba került mire egyáltalán kitalálta hogy merre kéne futni,csak Newton nem vette észre.A rossz egyéni teljesítmények egymást erősìtik és az egész csapatrészben látványos fejetlenség uralkodik.HT-t kirakjuk szélre a pr hiánya miatt kényszerből,de ezzel teljesen pozíción kívülre kerül,túlnyomórészt nincs érdemi befolyása a meccsekre,mert nélküle a LB sor sem tényező. Mindez akkor is igaz,ha most is mint a SB-on volt egy sackje,ami megfordíthatta volna a meccset.Brown is kicsit beszürkült a nagyon ígéretes rookie szezonja után,belső nyomás nincs. És valóban az a legfurább,hogy BB-ék nem reagálnak semmit. Az amúgy megvan,hogy a Panthers utolsó drivejában Marqiuse Flowers játszott linebackert Roberts sérülése miatt,mert Langi és Harris inaktív volt?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nekem az ár/érték arány a vesszőparipám és az ezzel kapcsolatos scouting.
Ok, Ealy nagyjából időben kiderült, Gilmore az borzalom, de Allen 9 snapje mi? ez $4,937,500 dollárért. Ez kb. 35000 dodo snappenként.
Harris meg midennek az alja. Inaktív baszki, akkor dobjuk ki és hozzunk egy udfa-t valahonnan, akiből talán lesz valami.
zinedine5
Ugye-ugye Arrington...? 4 év 16 misi? 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem az ár/érték arány a vesszőparipám és az ezzel kapcsolatos scouting.
Ok, Ealy nagyjából időben kiderült, Gilmore az borzalom, de Allen 9 snapje mi? ez $4,937,500 dollárért. Ez kb. 35000 dodo snappenként.
Harris meg midennek az alja. Inaktív baszki, akkor dobjuk ki és hozzunk egy udfa-t valahonnan, akiből talán lesz valami.
zinedine5
A poén az, hogy Ealy meg nálunk elég jól tolja, ami azért érdekes, mert ritka, hogy valakinek New Englandben nem megy és máshol meg igen

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
mondjuk akiket itt kiemeltél mint "makes no sense" elküldések, pontosan ezekkel a move-okkal lett "liga legjobb" védelme a csapat tavaly

-Ch.Jones-t simán pótolta Flowers (PO>>Reg Season)
-Sheard nem volt akkora tényező akit egy újonc ne tudna helyettesíteni (Wise)
-Collins elküldése után érett be igazán a védelem
-Mayo-t pótoltuk már kb 2-3 éve HT-vel
-Easley hozzáállásával sem volt minden rendben, amúgy állandóan sérült volt
-Ealy biztos marha jó volt tegnap, de ha nálunk is ez lett volna akkor abból biztos láttunk volna valamit
(talán-talán BB-ék kicsit többet látták nap mint nap)

nem ezek a move-ok miatt szaladgálnak össze vissza a játékosaink a védelemben(főleg a sec-ben), pont hogy azokat az igazolásokat húzta meg az öreg amikre szükség volt, papíron jobb lett az egység, ez már az edzők sara ha nem tudnak belőle legalább egy top10-es D#-t összehozni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ti el tudjátok képzelni, hogy a tavalyi liga-első védelem (a legkevesebb kapott pont a legmarkánsabb mutatója ennek) most egyszeriben liga-utolsó lesz? Illetve, most éppen tényleg liga-utolsó, de hogy az is marad? Én ezt nem hiszem.ötös műhold
A 2013-as Denver védelem huszonvalahanyadik volt azok után, hogy előtte évben második, 2014-től meg ismert a sztori. A Panthers defense is eljátszotta ezt már az utübbi években, liga egyik legjobbjából liga aljára zuhanva, majd vissza. Szóval előfordulnak nagy beborulások és javulások is.

Egy szűk év leforgása alatt az öreg elengedte a Chandler Jones, Sheard párost, miközben tudta, hogy Ninkovich a visszavonuláshoz közeleg. És ezzel nincs vége, mert elengedte Collins-t is, pedig az LB sorból is éppen kikopóban volt Mayo. Aztán elment Ryan (oké, ő nem egy key playa, de a többiekkel együtt már ő is hiányozhat), elküldte Easley-t, idehozta Kony Ealy-t, majd idény előtt őt is elzavarta. Ealy éppen tegnap lett a meccs embere a Jetsben. Szóval nem is valami kutyaütő, itt mi volt vele a baj? És a többiekkel? Lényegében mindegyik kulcs játékos az új csapatában. Minőség egytől egyig. És akkor ott van az SB hero Butler, aki tavaly egészen kiváló szezont futott, idénre meg csere lett. Wtf? Az egész úgy ahogy van "makes no sense". Csak és kizárólag az öreg Jedi miatt óvatos az ember, mert ha a másik 31 csapat bármelyikénél történt volna ilyen, már simán az edző fejét követelné a fanbase. Érthetően.

Mindenesetre valamilyen javulás biztosan lesz. A mértéke kérdéses. Megint csak az öreg miatt óvatos vagyok, de azért ő se szaladgál varázspálcával. Egy szétesett defense-t nem olyan "egyszerű" rendbetenni, mint egy botladozó falat Brady előtt, vagy tuningolni a playbookon, mert éppen kiesett egy elkapó vagy futó. Főleg, ha a minőség se olyan. Merthogy őszintén szólva én a talentet sem látom a jelenlegi front7-ben ehhez. Ez nem egy olyan minőségű állomány, mint amihez az elmúlt években hozzászoktunk. A secondary meg hiába minőségi, az NFL-ben egy secondary front7 nélkül kiszolgáltatott.

(Szerintem egyébként Hightower azért játszik ennyit rushert, mert nincs ott minőség és összességében jobban megéri a több nyomás amit ő generál mint elveszteni őt az eredeti posztjáról.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nekem az ár/érték arány a vesszőparipám és az ezzel kapcsolatos scouting.
Ok, Ealy nagyjából időben kiderült, Gilmore az borzalom, de Allen 9 snapje mi? ez $4,937,500 dollárért. Ez kb. 35000 dodo snappenként.
Harris meg midennek az alja. Inaktív baszki, akkor dobjuk ki és hozzunk egy udfa-t valahonnan, akiből talán lesz valami.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert az a front 7 ligaelit, de teny, döcögött a tamadosor is. Dmc szerint cserben hagytak a csapatot. Remelem, penteken nem kell megint ezt olvasnom

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
lehet idén ezt egy kicsit túlgondolták, vagy csak simán a kelleténél több időt hagynak az "összeszokásra", mielőtt drasztikusan váltanának, akkor lehet majd igazán pánikolni ha a változás sem hoz eredményt (hogy ez személyi vagy taktikai azt nehéz megtippelni)
ZERO_L
Ahogy a bölcs dakota közmondás tartja:
"Nem baj, hogy lassan megyünk , mert nem biztos, hogy jó az irány......"
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Revisnek sem ment, Gilmore-nak meg hatványozottabban nem..Men to men jamelésben jó a srác, magas elkapók lekövetésében, de ebben a szisztémában elveszik, és ordas nagy hibákat csinál.. Az ő hülyeségei kihatnak mindenkire..Rowe is szar, DMC is hülye döntéseket hoz sorra, mivel lényegesen előrébb kell elhelyezkednie, közelebb a LOS-hoz..Butler hajt, de egyedül mindig is kevés volt a nagydarab, magas elkapókhoz..

kyobalu
Butler ugyanolyan homály, ha nem jobban. Mintha nem is önmaga lenne. Ebből is tisztán látható, hogy a rendszerrel van a baj, amiben senki nem tudja hozni azt amit tud.
topin
Közel hasonlóan látjuk.. Nem a játékosaink erősségeire van építve ez a védekezési séma..Nem értem, hogy ennyi hét közös edzésmunka és éles megmérettetés után ennyire nem látják az edzők..Fura.. Főleg BB-től..
kyobalu
biztos látják, hisz nem vakok...

lehet idén ezt egy kicsit túlgondolták, vagy csak simán a kelleténél több időt hagynak az "összeszokásra", mielőtt drasztikusan váltanának, akkor lehet majd igazán pánikolni ha a változás sem hoz eredményt (hogy ez személyi vagy taktikai azt nehéz megtippelni)
csütörtöki meccstől megint nem lehet semmi újat várni (max pozitívan csalódunk 😊 ), talán a rákövetkező 1,5 hetes szünet után, ha Jets ellen a fogalmatlan irányítóval és a ligautolsó elkapóival sem tudunk mit kezdeni, akkor komolyan el kell kezdeni aggódni



még véletlenül sem akarom az O# nyakába varrni a tegnapit, de a harmadik negyedben az a két drive ahol összesen 5(!) percet töltöttünk a pályán, az megint mi volt, egy messze nem liga elit védősor ellen
a támadók is rendesen döcögtek



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
DMC valóban sokkal közelebb került a LOS-hoz, olyan időnként, mintha SS (vagy inkább in-the-box safety) lett belőle... pedig ő nem ebben a szerepkörben a legjobb.

Talán a Duron>Chung közjáték vezethetett ide és kicsit Chung szerepkörét veszi át.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Revisnek sem ment, Gilmore-nak meg hatványozottabban nem..Men to men jamelésben jó a srác, magas elkapók lekövetésében, de ebben a szisztémában elveszik, és ordas nagy hibákat csinál.. Az ő hülyeségei kihatnak mindenkire..Rowe is szar, DMC is hülye döntéseket hoz sorra, mivel lényegesen előrébb kell elhelyezkednie, közelebb a LOS-hoz..Butler hajt, de egyedül mindig is kevés volt a nagydarab, magas elkapókhoz..

kyobalu
Butler ugyanolyan homály, ha nem jobban. Mintha nem is önmaga lenne. Ebből is tisztán látható, hogy a rendszerrel van a baj, amiben senki nem tudja hozni azt amit tud.
topin
Közel hasonlóan látjuk.. Nem a játékosaink erősségeire van építve ez a védekezési séma..Nem értem, hogy ennyi hét közös edzésmunka és éles megmérettetés után ennyire nem látják az edzők..Fura.. Főleg BB-től..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy a Butler INT is Newtonnak köszönhető, ott is mindkét játékos elment egy elkapóval és Funchess ott maradt tök üresen 1st downért, csak Cam elbénázta. De a mi védelmünk ott is totál üresen hagyott 10+ yardos körzetben egy elkapót..
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Revisnek sem ment, Gilmore-nak meg hatványozottabban nem..Men to men jamelésben jó a srác, magas elkapók lekövetésében, de ebben a szisztémában elveszik, és ordas nagy hibákat csinál.. Az ő hülyeségei kihatnak mindenkire..Rowe is szar, DMC is hülye döntéseket hoz sorra, mivel lényegesen előrébb kell elhelyezkednie, közelebb a LOS-hoz..Butler hajt, de egyedül mindig is kevés volt a nagydarab, magas elkapókhoz..

kyobalu
Butler ugyanolyan homály, ha nem jobban. Mintha nem is önmaga lenne. Ebből is tisztán látható, hogy a rendszerrel van a baj, amiben senki nem tudja hozni azt amit tud.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem gondolnám, hogy Gilmore szar lenne, egyszerűen nem tud zónázni, nem is arra kell-kellene használni. Revis sem tudott soha...
A D jelenleg konzekvensen szar, ultra konzervatív hívások, LB, DB blitzek sehol, csak fél negyedekre találja meg a Pat a tökét...lassan megint jön az ikonikus kép: BB térdel a védelem előtt és magyaráz.
Nem értem miért nem került vissza a pöttyös sapka HT-re (talán még limitált snapszámot kapott) , van Noy súlytalan a futás ellen, nem tudja megtartani a gapet, nem is tudom mikor szereltünk utoljára negatív yard-ért futót..
gordon
Ma délelőtt megnéztem, hogy miket írtam tavasszal amikor megszereztük Gilmore-t. Nem tetszett az, hogy egy idegen, mások által jó játékosnak kikiáltott CB-nek fizetünk egy rakat pénzt, úgy hogy még nálunk nem bizonyított semmit, és a saját, systemfit cornerünknek, aki széthajtotta magát a csapatért, gyűrűt nyert nekünk, és akit egyébként is jobb cornernek tartottam akkor is, szinte hagytuk elmenni..
Nem hiszem, hogy rossz képességű játékos Gilmore, de zónázni nem tud, sosem tudott..Ez az új zónázási kísérlet és terület átadási séma Revis idejövetelekor jellemző bénázásainkat idézi nekem is..Akkor sem ment, most sem..Revisnek sem ment, Gilmore-nak meg hatványozottabban nem..Men to men jamelésben jó a srác, magas elkapók lekövetésében, de ebben a szisztémában elveszik, és ordas nagy hibákat csinál.. Az ő hülyeségei kihatnak mindenkire..Rowe is szar, DMC is hülye döntéseket hoz sorra, mivel lényegesen előrébb kell elhelyezkednie, közelebb a LOS-hoz..Butler hajt, de egyedül mindig is kevés volt a nagydarab, magas elkapókhoz..
HT menjen vissza középre vezető LB-nek. Van Noynak nagy a kabát. Passzok ellen vállalható, néha LB blitzekben is a sebessége miatt, de futás ellen és leader LB-nek kevés.. Jó munkásember, de nem zöld-pöttyös játékos..
Patricia-ról hasonlóan gondolkodunk. Elő kell vennie a tökét, mert ez ebből az emberanyagból nagyon kevés.. Branch-Brown-Butler-Guy DT falnak elég kellene lennie futások ellen..Branch és Guy is elit játékosok..Brown a legjobb újonc DT volt a ligában.. Flowers, Wise szorgos hangyák, akik nagyon oda teszik magukat minden meccsen.. HT-Van Noy,-Roberts LB sornak elég kellene lennie középen, főleg, hogy rendre 2 LB-el játszunk. Van Noy passzok ellen, Roberts futás ellen jó. A secondarynek pedig játéktudás alapján elitnek kellene lennie..DMC, Butler, Gilmore top 10 játékos..Chung és Harmon pedig minőségi safety..Ebből a keretből többet kell kihozni Patriciának. Ha nem megy neki, akkor nagy baj van..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
HT kellene mint vezér, MP és BB eddig teljes csőd a Chiefs elleni második félidő óta. Azóta mindenki uyanazt tolja ellenünk és egyszerűen semmi válasz rá hetek óta. Ez csakis az Ő hibájuk. Felesleges Gilmore-t kiemelni, mert Butler is ultra gáz. Kb minden snapban üresen volt az embere, teljesen esélytelen volt megakadályozni a passzokat. Az lehetetlen, hogy ez a 2 ember ennyire fogyatékos legyen. Ez annak tudható be, hogy képtelenek végrehajtani azt amit kellene. A snapek előtt látható, hogy egymást kérdezgetik ki merre hova és közvetlenül a snap elindítása előtt még kétségbeesve helyet változtatnak. Funchess első TD-je is ilyen, Whitakeré is. Ilyen normálisan működő és heteken át összerakott sémában nem lehetne. Az sem igazán tiszta mit akarunk a védelemben. Gilmore és Butler is jó emberfogásban, előbbit ezért is hoztuk hogy levegye az első számú elkapókat. Ilyen fizetést is kapott, akkor miért használjuk olyan szisztémában, amihez nem kell ilyen kaliberű játékos, sőtteljesen más erősségekkel rendelkező corner kellene hozzá. Minden snapnél más elkapón vannak, így az írányitók könnyedén megtalálják a megfelelő párosításokat. Ezek többnyire Butlerre mennek, tegnap is amikor Benjamin vagy Funchess jutott rá, Newton nem is nézett másfelé és Butler még a fizikai hiányosságot megfejelte valami elképesztő kavirnyászással, hogy tuti mindig lemaradjon az elkapásnál.

Ha MP a ludas, akkor vegyük el tőle ezt a feladatot, kapja meg BB. Ha közösen tervelték ki ezt a rendszert és/vagy közösen hívják a védelmi playeket, akkor ott orvosoljunk, hogy feladjuk végre ezt a szart. Ez már 3 forduló alatt is látható volt, hogy ennyit tud. 300-360 yard közötti engedett yard levegőben 100-150 a földön és 30+ pont. Minden egység megcsinálja és ugyanazt játsszák ellenünk kivétel nélkül, már a meccs eleje óta, amit a Chiefs kitalált a második félidőre. Totális lefagyás az edzőktől hetek óta a védelemnél. Amit most a time managementtel BB is megfejelt. Az teljesen érthetetlen volt, amit ezzel is műveltünk.

Itt nem a védelemnek kell összekapnia magát, hanem annak aki ebben a kilátástalan szisztémában játszatja őket 4. hete és nem veszi észre hogy dekára ugyanazt kapjuk minden ellenféltől pepitában.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem gondolnám, hogy Gilmore szar lenne, egyszerűen nem tud zónázni, nem is arra kell-kellene használni. Revis sem tudott soha...
A D jelenleg konzekvensen szar, ultra konzervatív hívások, LB, DB blitzek sehol, csak fél negyedekre találja meg a Pat a tökét...lassan megint jön az ikonikus kép: BB térdel a védelem előtt és magyaráz.
Nem értem miért nem került vissza a pöttyös sapka HT-re (talán még limitált snapszámot kapott) , van Noy súlytalan a futás ellen, nem tudja megtartani a gapet, nem is tudom mikor szereltünk utoljára negatív yard-ért futót..
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
évekig volt itt ekézve Logan Ryan, még a végén kiderül hogy ő volt a pótolhatatlan elem 😀😀😀DD
ZERO_L
Az egyébként valami egészen vicces, hogy a mai meccs pont az agyonhype-olt secondary-n ment el. Szvsz hamarosan átállunk (nagyobbrészt) zónára, Rowe és Gilmore folyamatosan elváltja magát és Butler sincs csúcsformában.
Gyulus
őőőő WHAT???

szerintem eddig minden meccsen totálisan leszerepelt a sec 😀

akár zónáznak akár embereznek ezek mindig valakit tök üresen hagynak, totális káosz az egész brancs
ZERO_L
Az egész előszezonban arra szopta fel magát a sajtó, hogy atyaég milyen erős lesz a Gilmore-Butler-McCourty-Chung kezdő és a depth...
Gyulus
szerintem nézd meg még egyszer mire vonatkozott az értetlenségem


Jeff Fisher szabad!
Bazzani
én úgy tudom ő a "kiket teszünk SB győztessé" lista alján szerepel 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az a baj, hogy a válla miatt elvileg passzolni is alig bíró Newton is dobált nekünk 316 yardot, dobott 3 igen szép TD-t, s ráadásul beszopatta a falat is egy futott TD-vel. Benjaminnak 4 elkapása volt..Mindegyiket double covarege-be dobták, és lett belőle 104 yard. FunFun meg simán hozott 70 yardot a vonalak mellet 2 TD-vel.. 😕
Tegnap este a meccs után DMC és Harmon is azt nyilatkozta, hogy annyira leegyszerűsítették a védelmet, a védelmi játékokat, hogy ennél jobban nem lehet..Mégsem értik egymást, mégsem működik semmi. Gilmore-nak ez a végtelenül lebutított játékséma sem működik. Egyszerűen nem érzi a játékot, kifejezetten szarul játszik..Zónázni soha nem tudott, itt még jobban kijönnek a hiányosságai. Kifejezetten túl van fizetve..Gondolom ez mentálisan kihat az egész egységre..
Csak remélni tudom, hogy Branch kondija visszatérőben, mert kell a fal közepére, mint egy falat kenyér. Azért vele egy minőségi futás elleni védekezés várható..Szerintem Flowers és Wise vállalható. Nem elit endek, de lelkesek, meccsenként 1-2 sackre képesek, ütik, űzik az irányítókat. HT remélem egyre jobban helyre jön..Mondjuk én jobban örülnék, ha ő állna középen LB poszton és nem Van Noy. Csak ritkán küldeném ki endnek. Maradjon ő a főnök, aki hívja, olvassa a játékokat. Mindenkinek jobb lenne ez.
Valószínűleg változni, fejlődni fog ez az egység, s több, mint valószínű, hogy kihat majd a secondary minőségére is..
A védelmünkben kifejezetten jó játékosok játszanak, néhányan elitek is a posztjukon..Ebből az egységből egy TOP10-es alakulatot kellene kierőszakolni. Ha ez nem megy Matty P-nek, vagy BB-nek, akkor az ő saruk is rendesen.Ez a védelmi szerencsétlenkedés ami 4 hete megy vállalhatatlan. Nem méltó a Patriotshoz!
De nézzük pozitívan. Innen csak fejlődni lehet.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Suck for Darnold? 😀
JustoVillar
Ja ahol egy néhai 6. körös irányító van...mondjuk ha Darnold így folytatja simán lecsúszik addig 😛
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Suck for Darnold? 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 414
Gilmoremio a kerékkötő... Nem illeszkedik a rendszerbe( bár nem látok rendszert az elmúlt 4 meccs alatt) Morálisan pusztit azzal hogy nálunk megkapta a nagy zsét a SB hero Butler meg nem, ráadásul Gil teljesen fogalmatlan a váltásoknál zónában emberezéshez meg lassú...
ParadSEC
Látod, ez egy érdekes kérdés.
Én nem gondolnám, hogy kifejezetten Gilmore a probléma, elvégre volt elég film, scouting munka és interjú is vele, ahol biztos felderítették, hogy mennyire illeszkedhet a rendszerbe.

Én inkább azt látom, hogy olyan rendszert próbálnak működtetni ill. olyan szerepkört próbálnak ráhúzni a játékosokra ami nem megy nekik. Jól jellemezi ezt, hogy kommunikációs problémák vannak.

Gyakorlatilag a második hosszú TD-nél látszik, hogy Rowe emgkérdezi, menjen-e az emberrel ki a szélre, mutatják neki, hogy maradjon ott és aztán mindkét védő ugyanarra az emberre megy rá a snap után, az eredeti meg üresen marad.

Ráadásul ez a hands on the face büntetés is mi már, csak hozzáérsz a sisakhoz és bedobják. Jó értem én, hogy védekezzen úgy, hogy esély se legyen bedobni, de azért a támadók is rájátszhatnak erre.

Ettől függetlenül borzalom az egész, nem tudom, hogy ez edzői, scouting vagy sérülés problémából adódik, esetleg mindháromból, de rossz nézni. Másrészt sajnos ez benne van a fociban, hogy így jön ki a lépés.

Ami egyébként fantasztikus az egészben, hogy 15-17 éve folyamatosan SB contender a csapat, úgy, hogy mindig a kör vége fele húz, ráadásul két első kört, plusz az aprót el is vettek.

Imádnám ha BB edzői munkássága végén kiadna egy könyvet a GM-ként végzett munkájával kapcsolatban. Vagy elmehetne tanítani.

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Gilmoremio a kerékkötő... Nem illeszkedik a rendszerbe( bár nem látok rendszert az elmúlt 4 meccs alatt) Morálisan pusztit azzal hogy nálunk megkapta a nagy zsét a SB hero Butler meg nem, ráadásul Gil teljesen fogalmatlan a váltásoknál zónában emberezéshez meg lassú...
ParadSEC
Ez helyes meglátásnak tűnik. De mit lehet ilyenkor csinálni? Eladni?
Bár az is lehet, hogy ez most egy "ilyen peches időszak", és a védelem később azért valahogy mégiscsak összeáll. Ill. nem lehet, hanem én szinte biztos vagyok benne, hogy összeáll. Ti el tudjátok képzelni, hogy a tavalyi liga-első védelem (a legkevesebb kapott pont a legmarkánsabb mutatója ennek) most egyszeriben liga-utolsó lesz? Illetve, most éppen tényleg liga-utolsó, de hogy az is marad? Én ezt nem hiszem.