New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nem tudok leakadni a témáról:

Gronk nélkül az 1 end zonebeli Hollister passzkisérleten kívúl nem volt TE felé passz.

Leírnám, mert elég hihetetlen: Allen cap hitje $4,937,500.
Ezzel ő a 8. legjobban kereső az 53-ból.
(Egyelőre úgy tűnik, olyan 20 milliót dobtunk ki idén az ablakon.)
zinedine5
Branch, Harris...
Kit sorolsz meg a kidobott pénzhez?

Allen jo kérdés.
AJ Derby-t ilyenkor extrán sajnálom...

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nem tudok leakadni a témáról:

Gronk nélkül az 1 end zonebeli Hollister passzkisérleten kívúl nem volt TE felé passz.

Leírnám, mert elég hihetetlen: Allen cap hitje $4,937,500.
Ezzel ő a 8. legjobban kereső az 53-ból.
(Egyelőre úgy tűnik, olyan 20 milliót dobtunk ki idén az ablakon.)
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
meccs közben nagyon nem figyeltem erre, de állítólag semmit sem változtattunk a D#-en

 twitter.com/jeffphowe/status/916163030592966657
ZERO_L
Ha ez így van, akkor ezt direkt így csinálja BB, MP. Itt valami kísérletezés folyik.
zinedine5
Pontos snap számokat meg nem láttam
De mintha Chung többet lett volna a pályán, es Butler (DT) is.
HT pedig többet volt MLB mint DE.

A fal közepe sajnos továbbra is nagyon lyukas.
Nekem leginkabb onnan hiányzik a tehetség (korai draft-ok). Tudom Brown az...

Solder es Cannon...
Remelem "csak" sérülés miatt ilyen gyengék.
Romo is többször kiemelte, hogy ugyanaz az 5 ember mint tavaly, es megis sajnos nagy a különbség.

Tegnap Brady is lassabb volt fejben.


UPDATE:
Közben látom, hogy Chung olyannyira tobbet volt fenn, hogy 100%-ban...
Valszeg ez is kellett a DB sor javulásához, mindenki ujra a helyen.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Eddig BB nem nyúlt bele a keretbe. Talán azt kell, hogy valaki felvegye a vezér szerepet. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem a tehetség, hanem a megfelelő kommunikáció hiányzik a védelemből.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Winston homály első 3 negyede miatt nézett ki jobban a meccs. Totál üres elkapók közelébe nem dobta az első félidőben a labdát..Chung jó volt, ez kicsit felhozta a D-t..de továbbra sincs semmi közük a meccshez, sajnos. A 4. negyedben D-Jax nagy játékánál pl Butler vagy 6 yardra áll fel tőle a snap előtt és 3&2 a játék..hát ha én észrevettem hogy az ott egy tuti 1st down egy quick slant útvonallal, plusz a YAC kérdéses csupán egy olyan játékosnál, aki a sebességéből él és azt kell megakadályozni, hogy felgyorsuljon a labdával,akkor nem értem hogy a védelemben ezt miért nem látják..
topin
most ezt ennyire kívülről megint nehéz megítélni, persze első ránézésre totálisan hülyeség Jacksonnak ekkora helyet hagyni rövid szituációnál, de korábban volt rá példa, hogy 1az1ben megverte a védőjét és csak Winstonon múlt a TD

simán lehetett ez a felállás/felfogás egy "bend but dont break" védekezés része a meccs végén, a probléma igazából ott volt, hogy se Butler, se Harmon(!) nem tudott olyan szöget választani amivel lezárhatták volna ezt a játékot 15 yard veszteséggel, helyette lett egy 41 yardos elkapás és ha nincs DMC robbanékonysága akkor ez TD



meccs közben nagyon nem figyeltem erre, de állítólag semmit sem változtattunk a D#-en

 twitter.com/jeffphowe/status/916163030592966657
ZERO_L
Ha ez így van, akkor ezt direkt így csinálja BB, MP. Itt valami kísérletezés folyik.
zinedine5
nekem is ez a tippem, ha a mostani hosszabb szünet után se lesz komoly változás akkor szinte biztos vagyok, hogy csak a gyakorlásban, videózásban látják a megoldást BB-ék

ha minden héten ilyen apró lépésekben fejlődik a védelem, a SB-ra talán összejöhet egy top5 D#, reméljük akkor még harcban leszünk 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
meccs közben nagyon nem figyeltem erre, de állítólag semmit sem változtattunk a D#-en

 twitter.com/jeffphowe/status/916163030592966657
ZERO_L
Ha ez így van, akkor ezt direkt így csinálja BB, MP. Itt valami kísérletezés folyik.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Egy nyögve nyelős tipikus csütörtök esti rangadót láttunk..Behúztuk a végén, örüljünk..
D#. Most ők léptek előre és megmutatták, hogy tudnak játszani is ha kell, nem csak papíron vannak jó játékosok a védelemben.. Három negyeden keresztül nagyon szépen limitáltuk a TB játékát, nagy játékokat nem engedtünk. DMC, Chung, Butler és Gilmore is jobban játszottak, haraptak, nagyon jó passzvédekezést mutattak, látványos játékokkal. Kevesebb volt a zóna, több volt az emberezés..DMC visszament a helyére, jobban is működött minden..Persze az utolsó negyed miatt a yardokat nyeltük rendesen, DeSean néha megvillant,de azért emeljük le a kalapunkat, hogy a RZ D# azért lehúzta a redőnyt és legtöbbször puntra késztette az ellent, vagy csak FG lehetőséget engedett nekik. 14 pontot engedtek. Azért ez megsüvegelendő, főleg, úgy, hogy azért ez a Tampa O# Top 5-10-es csapat..
..
kyobalu
D: Az, hogy "ilyen" számok lettek köszönhető Winston totál betli napjának. Hány üres elkapónak nem bírta odadobni? Tök homály passzok tömkelege. Nyomás az nincs továbbra sem...Ennyi hülye értelmetlen büntetések, amik first down-t eredményezett???
Komolyan néha amúgy olyan érzésem volt, mintha egy középiskolai meccset néztem volna😕 Zero-val értek egyet, ezt a meccset, már a 3. negyedre le kellett volna zárni!!!
NB2
Én inkább az utóbbival értenék egyet. Lehet,hogy egy hajszálnyival jobb teljesítményt nyújtott a #D (mondjuk onnan csak felfelé vezetett út),de ez csak azért látszott így ahogy Te érzed,mert Winston számtalanszor nem találta el a tök üres elkapót. Az nem a # D érdeme.Romo mondta is a közvetítésben ,hogy ezeket Winstonnak meg kellett volna dobni. Sztem legfeljebb az áll meg hogy nagy játékokat nem engedtünk. Az első 13 dropbackből 1 sack ,7 hurries és 4 hit volt.
kolok1972
Én nem mondom, hogy Winstonék nem voltak kissé görcsösek, és nem vétettek volna hibákat..Winston többször nem látta a szabad elkapót, s dobott néha homályokat is.. De ugyanezt megcsinálta Brady is a másik oldalon..
Nekem úgy tűnt az első három negyedben, hogy DMC visszatért a helyére, Chung középső zónát védte és viszonylag szépen megoldották Harmonnal kiegészítve ezt a területet. Chung TE, és magas fizikális WR-en való védekezése ebben a három negyedben kitűnő volt. Brate-nek elkapása sem volt, nagyon szépen, látványosan védekezett rajta többször is. Gilmore-t rajta hagyták 1az1ben Evanson, az ellen legjobb, legveszélyesebb elkapóján. Le is vette nagyon szépen, csak momentumai voltak. 49 yardig jutott. Butler pedig többnyire megkeserítette Jakcson életét..Nem véletlenül volt a kakaskodás a 3. negyedben közöttük..Persze bele fért egy nagy játék is..De ott inkább Harmon volt a ludas..
Nekem a mutatott játék alapján messze a legstabilabb D# arcunkat mutattunk idén. A Tampa első 9 drive-jából 8 punt volt és 1 FG..Több komoly interception lehetőséggel. Ennél nagyobb teljesítmény egy védelemtől nem kell nálunk.
Nem mondom, hogy a végén nem engedtünk yardokat, de amikor kellett megállítottuk őket. Azt sem mondom, hogy egy csapásra minden megváltozott, és csoda lett a D#, de minden esetre biztató jeleket mutattak a fejlődésben. A front7 munkájában pedig teljesen más lett volna a leányzó fekvése, ha a bírók a mi D# falunk ellen elkövetett holdingokat, cut blokkkokat is következetesen befújják, mint ahogy tették a Tampának. Szerintem Flowers és Wise jó endek lesznek ketten..Wise-ban nagyon buzog a bizonyítási vágy, ezért csinál hülye szabálytalanságokat is..Ezt majd kinövi..
Ez a védelem a 2015-2016-os csapatra hajaz..Hiába jött Revis és Browner az első 5 hétben nem állt össze a játék...Aztán szépen a helyére állt minden..
A hajnali meccs nagyobb problémájának az O# fal munkáját látom..Mert amikor tudnak tartani 3-4 másodpercig, akkor Brady oda rakja a labdát ahova akarja..Ha nem akkor szopóroller ezerrel..Pedig ez a Tampa D-line még középszerű se volt..
kyobalu
Hát D.Jack nagy játéka inkább Butler fa..sága volt 15 yardra védekezett rajta a snap pillanatában. Mocskosul látni lehetett mi jön csak McCn múlt hogy nem lett Td

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Hál'Istennek nyertünk, nem tudom, mi lenne itt, ha ez is L. (Le se írom a cut-okat)😊
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Winston homály első 3 negyede miatt nézett ki jobban a meccs. Totál üres elkapók közelébe nem dobta az első félidőben a labdát..Chung jó volt, ez kicsit felhozta a D-t..de továbbra sincs semmi közük a meccshez, sajnos. A 4. negyedben D-Jax nagy játékánál pl Butler vagy 6 yardra áll fel tőle a snap előtt és 3&2 a játék..hát ha én észrevettem hogy az ott egy tuti 1st down egy quick slant útvonallal, plusz a YAC kérdéses csupán egy olyan játékosnál, aki a sebességéből él és azt kell megakadályozni, hogy felgyorsuljon a labdával,akkor nem értem hogy a védelemben ezt miért nem látják..

Teljesen más meccs lett volna, ha Winston nem béna, amihez nem sok közünk volt, nem mi miattunk dobta a homályokat. Volt végre egy-két jó megmozdulás, főleg Chung és DMC részéről az utóbbi meccsekhez képest, amivel limitáltuk a haladást. De ha Winston NFL irányítóhoz méltó teljesítményt nyújt az első félidőben, akkor nem hiszem hogy nyertünk volna. Nem rajtunk múlt mennyit halad a Tampa a meccsen..

De legalább nyertünk és ezúttal is az utolsó dobásig izgi volt a meccs😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
meccs közben nagyon nem figyeltem erre, de állítólag semmit sem változtattunk a D#-en

 twitter.com/jeffphowe/status/916163030592966657



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Egy nyögve nyelős tipikus csütörtök esti rangadót láttunk..Behúztuk a végén, örüljünk..
D#. Most ők léptek előre és megmutatták, hogy tudnak játszani is ha kell, nem csak papíron vannak jó játékosok a védelemben.. Három negyeden keresztül nagyon szépen limitáltuk a TB játékát, nagy játékokat nem engedtünk. DMC, Chung, Butler és Gilmore is jobban játszottak, haraptak, nagyon jó passzvédekezést mutattak, látványos játékokkal. Kevesebb volt a zóna, több volt az emberezés..DMC visszament a helyére, jobban is működött minden..Persze az utolsó negyed miatt a yardokat nyeltük rendesen, DeSean néha megvillant,de azért emeljük le a kalapunkat, hogy a RZ D# azért lehúzta a redőnyt és legtöbbször puntra késztette az ellent, vagy csak FG lehetőséget engedett nekik. 14 pontot engedtek. Azért ez megsüvegelendő, főleg, úgy, hogy azért ez a Tampa O# Top 5-10-es csapat..
..
kyobalu
D: Az, hogy "ilyen" számok lettek köszönhető Winston totál betli napjának. Hány üres elkapónak nem bírta odadobni? Tök homály passzok tömkelege. Nyomás az nincs továbbra sem...Ennyi hülye értelmetlen büntetések, amik first down-t eredményezett???
Komolyan néha amúgy olyan érzésem volt, mintha egy középiskolai meccset néztem volna😕 Zero-val értek egyet, ezt a meccset, már a 3. negyedre le kellett volna zárni!!!
NB2
Én inkább az utóbbival értenék egyet. Lehet,hogy egy hajszálnyival jobb teljesítményt nyújtott a #D (mondjuk onnan csak felfelé vezetett út),de ez csak azért látszott így ahogy Te érzed,mert Winston számtalanszor nem találta el a tök üres elkapót. Az nem a # D érdeme.Romo mondta is a közvetítésben ,hogy ezeket Winstonnak meg kellett volna dobni. Sztem legfeljebb az áll meg hogy nagy játékokat nem engedtünk. Az első 13 dropbackből 1 sack ,7 hurries és 4 hit volt.
kolok1972
Én nem mondom, hogy Winstonék nem voltak kissé görcsösek, és nem vétettek volna hibákat..Winston többször nem látta a szabad elkapót, s dobott néha homályokat is.. De ugyanezt megcsinálta Brady is a másik oldalon..
Nekem úgy tűnt az első három negyedben, hogy DMC visszatért a helyére, Chung középső zónát védte és viszonylag szépen megoldották Harmonnal kiegészítve ezt a területet. Chung TE, és magas fizikális WR-en való védekezése ebben a három negyedben kitűnő volt. Brate-nek elkapása sem volt, nagyon szépen, látványosan védekezett rajta többször is. Gilmore-t rajta hagyták 1az1ben Evanson, az ellen legjobb, legveszélyesebb elkapóján. Le is vette nagyon szépen, csak momentumai voltak. 49 yardig jutott. Butler pedig többnyire megkeserítette Jakcson életét..Nem véletlenül volt a kakaskodás a 3. negyedben közöttük..Persze bele fért egy nagy játék is..De ott inkább Harmon volt a ludas..
Nekem a mutatott játék alapján messze a legstabilabb D# arcunkat mutattunk idén. A Tampa első 9 drive-jából 8 punt volt és 1 FG..Több komoly interception lehetőséggel. Ennél nagyobb teljesítmény egy védelemtől nem kell nálunk.
Nem mondom, hogy a végén nem engedtünk yardokat, de amikor kellett megállítottuk őket. Azt sem mondom, hogy egy csapásra minden megváltozott, és csoda lett a D#, de minden esetre biztató jeleket mutattak a fejlődésben. A front7 munkájában pedig teljesen más lett volna a leányzó fekvése, ha a bírók a mi D# falunk ellen elkövetett holdingokat, cut blokkkokat is következetesen befújják, mint ahogy tették a Tampának. Szerintem Flowers és Wise jó endek lesznek ketten..Wise-ban nagyon buzog a bizonyítási vágy, ezért csinál hülye szabálytalanságokat is..Ezt majd kinövi..
Ez a védelem a 2015-2016-os csapatra hajaz..Hiába jött Revis és Browner az első 5 hétben nem állt össze a játék...Aztán szépen a helyére állt minden..
A hajnali meccs nagyobb problémájának az O# fal munkáját látom..Mert amikor tudnak tartani 3-4 másodpercig, akkor Brady oda rakja a labdát ahova akarja..Ha nem akkor szopóroller ezerrel..Pedig ez a Tampa D-line még középszerű se volt..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egy nyögve nyelős tipikus csütörtök esti rangadót láttunk..Behúztuk a végén, örüljünk..
D#. Most ők léptek előre és megmutatták, hogy tudnak játszani is ha kell, nem csak papíron vannak jó játékosok a védelemben.. Három negyeden keresztül nagyon szépen limitáltuk a TB játékát, nagy játékokat nem engedtünk. DMC, Chung, Butler és Gilmore is jobban játszottak, haraptak, nagyon jó passzvédekezést mutattak, látványos játékokkal. Kevesebb volt a zóna, több volt az emberezés..DMC visszament a helyére, jobban is működött minden..Persze az utolsó negyed miatt a yardokat nyeltük rendesen, DeSean néha megvillant,de azért emeljük le a kalapunkat, hogy a RZ D# azért lehúzta a redőnyt és legtöbbször puntra késztette az ellent, vagy csak FG lehetőséget engedett nekik. 14 pontot engedtek. Azért ez megsüvegelendő, főleg, úgy, hogy azért ez a Tampa O# Top 5-10-es csapat..
..
kyobalu
D: Az, hogy "ilyen" számok lettek köszönhető Winston totál betli napjának. Hány üres elkapónak nem bírta odadobni? Tök homály passzok tömkelege. Nyomás az nincs továbbra sem...Ennyi hülye értelmetlen büntetések, amik first down-t eredményezett???
Komolyan néha amúgy olyan érzésem volt, mintha egy középiskolai meccset néztem volna😕 Zero-val értek egyet, ezt a meccset, már a 3. negyedre le kellett volna zárni!!!
NB2
Én inkább az utóbbival értenék egyet. Lehet,hogy egy hajszálnyival jobb teljesítményt nyújtott a #D (mondjuk onnan csak felfelé vezetett út),de ez csak azért látszott így ahogy Te érzed,mert Winston számtalanszor nem találta el a tök üres elkapót. Az nem a # D érdeme.Romo mondta is a közvetítésben ,hogy ezeket Winstonnak meg kellett volna dobni. Sztem legfeljebb az áll meg hogy nagy játékokat nem engedtünk. Az első 13 dropbackből 1 sack ,7 hurries és 4 hit volt.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Egy nyögve nyelős tipikus csütörtök esti rangadót láttunk..Behúztuk a végén, örüljünk..
D#. Most ők léptek előre és megmutatták, hogy tudnak játszani is ha kell, nem csak papíron vannak jó játékosok a védelemben.. Három negyeden keresztül nagyon szépen limitáltuk a TB játékát, nagy játékokat nem engedtünk. DMC, Chung, Butler és Gilmore is jobban játszottak, haraptak, nagyon jó passzvédekezést mutattak, látványos játékokkal. Kevesebb volt a zóna, több volt az emberezés..DMC visszament a helyére, jobban is működött minden..Persze az utolsó negyed miatt a yardokat nyeltük rendesen, DeSean néha megvillant,de azért emeljük le a kalapunkat, hogy a RZ D# azért lehúzta a redőnyt és legtöbbször puntra késztette az ellent, vagy csak FG lehetőséget engedett nekik. 14 pontot engedtek. Azért ez megsüvegelendő, főleg, úgy, hogy azért ez a Tampa O# Top 5-10-es csapat..
O#: Ma ők betliztek..Nehezen indult be a szekér, Brady sem találta az elején a ritmust..Aztán szépen ültek a Hogan, Dola, Cooks, White passzok..Giliszta és főleg Lewis nagyon szépeket futott..De úgy tűnt, hogy az O# fal a második félidőre elfáradt. Megverték őket minden fronton. Soldernek és Cannonnak nagyon szar napja volt.Komolyan féltettem már Bradyt a meccs végén.De egy pillanatig sem éreztem, hogy a Tampa visszajön a meccsbe.De voltak, szép, látványos játékok..A meccs embere Amendola!!! Istenkirály ez a gyerek..
Az O# falnak kell ez a tíz nap..Látszik, hogy Solder, Cannon nem egészséges..Scarnak pedig rendet kell tenni a fejekben..5 meccs alatt nem kaphat annyit Brady, mint tavaly egy évben. Így állni sem fog tudni Hallowenre..A meccs előtt ez az O-line a 26. helyen volt a ligában. Úgy gondolom, hogy a hajnali teljesítményük ezen még rontott. Ezt a legfontosabb rendbe tenni. Főleg, ha egy 40 éves Tom Brady a kapitány.
De szépen, lassan helyreállnak a fogaskerekek, működni fog itt minden novemberre..
Csak ezzel a sok hülye szabálytalansággal kezdjenek már valamit..Mert néha azt érzem, hogy csak mi akarjuk segíteni az ellen a hülyeségeinkkel..108 yard egy meccsen?
Meg jah..Nem szoktam bírózni..De most nálunk az O# falra és O# játékoskora mindent befújtak..Ellenben a mi D-line munkánk ellen, csak nagy nehézségek árán vettek észre egész meccsen egy holdingot, úgy, hogy ordas nagy szabálytalanságok árán tudták csak megállítani, a falban, Flowerst, Wiset, és Butlert..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Szerintem meg totál vállalhatatlan meccs volt! Ha nincs Folk, megint egy L-t írhattunk volna be...
O: oké, hogy Gronk kiszállt, de attól még ott van Cooks, Hogan, Amendola. Erre rögtön az elején jön TB és 5 méterrel túldobja a totál üres Hogant. Felteszünk egy Houstonnak, Carolinanak egy 30-ast, erre ennek a Tampának meg alig 19-t??? Meccs elején kiírják, hogy egy sacket csinált a Tampa védelem, persze ma csinál 3-at és vagy 30x sietteték TB-t! Mi volt ez az O faltól már megint?
D: Az, hogy "ilyen" számok lettek köszönhető Winston totál betli napjának. Hány üres elkapónak nem bírta odadobni? Tök homály passzok tömkelege. Nyomás az nincs továbbra sem...Ennyi hülye értelmetlen büntetések, amik first down-t eredményezett???
Komolyan néha amúgy olyan érzésem volt, mintha egy középiskolai meccset néztem volna😕 Zero-val értek egyet, ezt a meccset, már a 3. negyedre le kellett volna zárni!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem ertek egyet,de majd holnap 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ne vicceljetek már... Az eddig nagyon jól teljesítő Buccaneerst simán leszedtük a pályáról. A támadók gyengébbek voltak, oké, de Jules és Gronk nélkül azért ez benne volt. Amikor kellett a mezőnygól, hogy meglegyen a kellő előny, akkor meglett. A végén kozmetikázott a Bucs, de nem volt benne igazából a GW-drive szerintem. Ez most egy teljesen korrekt meccs volt
Wyatt
náluk meg 3 fontos(elit?) játékos hiányzott, szóval Gronk+Jules kiesése baromira nem lehet kifogás, mikor a kecske mellett Hogan-Cooks-Dola elkapó sor van és még futni is tudtunk, hülye hibák (Bradytől is), hülye játékhívások, rossz végrehajtások

ha eddig ekéztük a védelmet, hogy nem a tudása szerint játszott, akkor most a támadóknak ugyan úgy kijár a fekete levesből

ezt a meccset legkésőbb(!) a negyedik negyedben már meg kellett volna nyernie a támadóknak, ezzel szemben a 20 yardosról Winstonnak még adtunk egy lehetőséget a győzelemre, amit megint megköszönhetünk neki, hogy két ember közé dobta
(nem volt vészes a Tampa O#, de Jackson nagy játéka után feléledtek vagy mi zuhantunk össze, utána már messze nem volt annyira sima meccs)

szóval én semmiképpen nem nevezném ezt egy "korrekt meccs"-nek egy komoly célokért harcoló csapattól, ez egy gyenge O# teljesítmény volt egy gyenge D# ellen, ami a jelenlegi(=önmagát kereső védelem) helyzetben egyszerűen nem fér bele hosszútávon

az ellenfélnél több volt a "ki nem kényszerített" hiba ezért tudtunk nyerni ahogy BB szokta mondani, vannak csapatok, akik magukat verik meg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Kis lépések és ez a lényeg. a D 4. negyedre megfáradt de addig reménykeltőek voltak. Az O szerintem tesztelte a D-t azért raktunk fel ilyen kevés pontot! 😀 Kíváncsi vagyok mit hozunk ki a Jets ellen mi lesz.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne vicceljetek már... Az eddig nagyon jól teljesítő Buccaneerst simán leszedtük a pályáról. A támadók gyengébbek voltak, oké, de Jules és Gronk nélkül azért ez benne volt. Amikor kellett a mezőnygól, hogy meglegyen a kellő előny, akkor meglett. A végén kozmetikázott a Bucs, de nem volt benne igazából a GW-drive szerintem. Ez most egy teljesen korrekt meccs volt

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Színtelen -szagtalan de fontos W
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
akkor most már a támadóknak is van egy betli meccse, Gronk+Jules kiesése mellett is nagyon sovány az a 19 pont, TE játékunk egy nagy kövér nulla

látszott minimális javulás a védelmen (főleg a sec-en), de azért Winston is rendesen besegített a pontatlanságával (+ volt pár elejtett labda), a buta szabálytalanságokat még mindig nem sikerült levetkőzni, egy apró reménysugárnak fel lehet ezt írni

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a védelem felébredt 😊

több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Elmúlt pár meccsek alapján, aki azt mondja hogy nekünk kedveznek a bírók 😀
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Allen igazolás egyre jobbnak tűnik.
Gronk nélkül red zoneban Hollister van fent.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Gronk nélkül jobban szokott menni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez speciel mondjuk nem segít, de hátha két hét alatt helyrejön a nagyfiú