New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Az elmúlt három évben láttunk két fantasztikus SB győzelmet, 2011-óta játszottunk 4 SB-t és ott voltunk az összes AFC döntőn. Tegnap egy nagyon szórakoztató meccsen Brady újra varázsolt (amiről szinte szó nem esik), 2-1-el állunk...

..és temetjük a csapatot. 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
tulajdonképpen azt sem értem mi a francnak van megnyitva a topic, PO vereség vagy SB win után meg lehetne nyitni 1-1 napra az bőven elég lenne leírni az eredmények után a verdiktet aztán mindenki mehet a dolgára...
ZERO_L
szimpatikus gondolat 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ezt én is akartam írni,hogy a Colts topikban nem sírták tele a párnát az Allen trade után,de sajnos őt sem tudjuk egyelőre használni,gyakorlatilag csak blokkolásra.
kolok1972
Minden meccsen az első playben megy felé 1 labda amiből vagy az ő vagy TB hibájából nincs elkapás és annyi.

Védelem: Visszatérő téma minden év elején, nyilván lehet itt jönni a "szeptember van" meg "a foci hálaadáskor kezdődik" dologgal de be kell látnunk, hogy ez a roster menedzselés egy kicsit félresikerült. Egyszerűen nincs talent a csapatban, egy HT-Collins elit LB párost sikerült "lecserélnünk" egy Van Noy-E. Roberts-re, vicc, 2 éve még televolt a D 1. és 2. körös játékosokkal, ma a fele udfa és hátsó körös..
Lesz ez még jobb is persze, nem tettük magasra a lécet. Minden évben így kezdünk az is tény de ez a védelem a 2010-es évek elejénél is gyengébb jelenleg.
gordon
Igen, azért valószínűleg nem lenne baj, ha nem cserélnénk el a draftcetlijeink felét évek óta vagy ilyen Jordan Richards/Cyrus Jones-okra lőnénk el.

Egy pár jó év után, az utóbbi pár évben megint nemigen tudunk mit kezdeni a draft elejével.

2017- két 3. kör két IR
2016 - 2. Cyrus, 3. Brissett
2015 - 2. Richards, 3. Grissom
2014 - 1. Easley
2013 - 2. Collins, 2. Dobson

Itt azért van pár mellé.
(Lehet azért is cserélik a pickeket, mert ezeknél csak jobb jöhet. 😊)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Legyünk pozitívak:

Elsők vagyunk támadásban:
-össz yardokban
-passz yardokban
2. a szerzett pontokban
(mi lenne ha lenne Edelmann???)
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Gordon: Védelem: Visszatérő téma minden év elején, nyilván lehet itt jönni a "szeptember van" meg "a foci hálaadáskor kezdődik" dologgal de be kell látnunk, hogy ez a roster menedzselés egy kicsit félresikerült. Egyszerűen nincs talent a csapatban, egy HT-Collins elit LB párost sikerült "lecserélnünk" egy Van Noy-E. Roberts-re, vicc, 2 éve még televolt a D 1. és 2. körös játékosokkal, ma a fele udfa és hátsó körös.

Vissza lehetne keresni a pár évvel ezelőtti kommenteket HT-vel kapcsolatban, az első két évében sok jó szót nem kapott... Vagy emlékezzünk Cannon-ra, hányszor kívántuk a cut-ját? Most mindkettőt megváltóként várjuk vissza a D-be. Nekem ez kelenti az edzők/scout-ok fantasztikus teljesítményét. A szurkoló meg ilyen, a maga szintjén kombinál, elemez és ventillál.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Védelem: Visszatérő téma minden év elején, nyilván lehet itt jönni a "szeptember van" meg "a foci hálaadáskor kezdődik" dologgal de be kell látnunk, hogy ez a roster menedzselés egy kicsit félresikerült. Egyszerűen nincs talent a csapatban, egy HT-Collins elit LB párost sikerült "lecserélnünk" egy Van Noy-E. Roberts-re, vicc, 2 éve még televolt a D 1. és 2. körös játékosokkal, ma a fele udfa és hátsó körös..
Lesz ez még jobb is persze, nem tettük magasra a lécet. Minden évben így kezdünk az is tény de ez a védelem a 2010-es évek elejénél is gyengébb jelenleg.
gordon
pont ez az, hogy nem volt az sem elit páros, hisz nem működött a pályán, ez tavaly kiütközött nagyon(+Collins sem tudott viselkedni), egyedül jobban ment mind2 játékosnak, és velük is megvoltak ugyan azok a kapitális hibák (RB passz levédekezés), amik még most is jellemzik a védelmünket

már tavasszal látszott, hogy HT egészsége a klucs és az ő kiesését komolyan meg fogjuk érezni, ez eddig bejött, nekem Harris játéka illetve nem játszatása (3 snap???), eddig hatalmas csalódás

de amit a meccs után is írtam, ettől még a sec-nek nem kéne ennyiszer üresen hagynia az elkapókat, mert ott viszont fullig vagyunk talentekkel valamiért mégsem találja senki a helyét



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ez a védelem majdnem pont ilyen pocsék volt tavaly szeptemberben is. 2014-ben meg még sokkal pocsékabb is volt, mint most.

Ez persze rohadtul nem garancia arra, hogy idén is bajnokok leszünk. Csak az emberre rátörnek az emlékek, hogy milyen dühítőek voltak azok a meccsek. A mai is az volt.
Kollega
ja, nulláztuk(!!!!) ezt a Texanst, 21 pontot kaptunk a SB egyik legnagyobb esélyesnek kikiáltott Cardinalstól és garbage timeban kaptunk két TD-t a Miami elleni 24 pontból

ha ez nálad a pocsék akkor az ideire ki kéne találni valami új jelzőt
ZERO_L
Hehehe... És persze azt se felejtsük ki, hogy a tavalyi mindig sokkal jobb volt. A szelektív emlékezet most sem engedte megemlékezned a Bills meccsről. Nyilván azért, mert az már október 2-án volt, ami lássuk be, teljesen más kávéház, mintha szeptemberben lett volna 😀
Kollega
kezdjük ott, hogy semmi értelme a tavalyi első 4-8-16 meccset összehasonlítani az idei hárommal, mivel idén három meccsen vagyunk túl így a tavalyi hárommal tudom szembeállítani, tudod almát az almával

de vegyük bele a Bills meccset ha neked annyira kell, szóval tavaly az első négy meccsünkből volt EGY , ahol ellenfélhez képest gyengén teljesített a védelem (16 pont még nem a világvége), tegyük hozzá, hogy sérült harmadik számú QB-val játszottunk, nem volt sok segítsége a védelemnek

ezt te tényleg képes vagy párhuzamba hozni azzal, hogy most HÁROM meccse zsinórban terített betlit hoz le a védelem, a legtöbb pontot ÉS yardot kapva az egész ligában(!!!), de nekem van problémám a szelektív memóriával...


MÁS:

egyébként senki nem mondta, hogy mi vagyunk a legrosszabb csapat vagy pánikolni kéne

úgy vélem jogos kritikák lettek megfogalmazva főleg a D#-el kapcsolatban, de egyeseknek mindegy mert itt is vagy csak fekete vagy csak fehér létezik

tulajdonképpen azt sem értem mi a francnak van megnyitva a topic, PO vereség vagy SB win után meg lehetne nyitni 1-1 napra az bőven elég lenne leírni az eredmények után a verdiktet aztán mindenki mehet a dolgára...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezt én is akartam írni,hogy a Colts topikban nem sírták tele a párnát az Allen trade után,de sajnos őt sem tudjuk egyelőre használni,gyakorlatilag csak blokkolásra.
kolok1972
Minden meccsen az első playben megy felé 1 labda amiből vagy az ő vagy TB hibájából nincs elkapás és annyi.

Védelem: Visszatérő téma minden év elején, nyilván lehet itt jönni a "szeptember van" meg "a foci hálaadáskor kezdődik" dologgal de be kell látnunk, hogy ez a roster menedzselés egy kicsit félresikerült. Egyszerűen nincs talent a csapatban, egy HT-Collins elit LB párost sikerült "lecserélnünk" egy Van Noy-E. Roberts-re, vicc, 2 éve még televolt a D 1. és 2. körös játékosokkal, ma a fele udfa és hátsó körös..
Lesz ez még jobb is persze, nem tettük magasra a lécet. Minden évben így kezdünk az is tény de ez a védelem a 2010-es évek elejénél is gyengébb jelenleg.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything

vpi
Sőt, a SB lefújása előtt 2 perccel is pont ilyen a hangulatunk 😊 Amikor jön a kötelező bravúr elkapás az ellenféltől. 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ezt én is akartam írni,hogy a Colts topikban nem sírták tele a párnát az Allen trade után,de sajnos őt sem tudjuk egyelőre használni,gyakorlatilag csak blokkolásra.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Tex: pobnt ezt akartam írni! Meg azt is, hogy bárki azt mondja, hogy Brady puhány, nézze meg ezt a meccset, 5x sack-elték brutálisan, nem lábelkapósan, 8x ütötték, szerintem néhány csapatnál már a QB3 játszott volna. Maxima respect, hogy emellett vezetett egy mérnöki pontosságú, iszonyúan koncentrált winning drive-ot, +egy kétpontost!!!
Nem tudom, hogy ez a csávó miből van, honnan ez az elképesztő idegrendszer, de a man in Black óta tudom, hogy vannak itt földönkívüliek. az meg a tv-ben volt, úgyhogy igaz.
több mint 6 éve
tex 150
Szerintem az lesz kritikus, hogy az "öreg" hogyan bírja, ha minden meccsen szanaszét verik. Tegnap kapott párat, és a Jets és Bills védelme sem piskóta. Ha nem tudja a fal jobban megvédeni, könnyen megsérülhet... És ki tudja, hogy ennyi idősen hogyan tud regenerálódni.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ha végigvesszük -nagyjából- az offseasont, az messze nem volt tökéletes. Részben szerencsétlenség, részben FO hiba-mellélövés-mismatch.

Eleve jöttek játékosok, nekem érthetetlen összegekért, értékért:
- Allen 4. körért (plusz egy 6-ost adtak még hozzá). Lehet, hogy majd beválik, akár a jövő héten, de eddig a srác 0 elkapás, 0 yard. Mindez kb 5 millióért.
- Burkhead 3 millióért és nálunk max a 3 RB egyike lesz. Vagy ha ő megérte akkor Gillislee is ugyanennyit keres, meg White is. 3 RB 3 millió körüli összegért.
- Harris ? A nyilvánvaló szemétkedésen kívűl ennek mi értelme volt? Akkor sem játszana, ha csak ő lenne LB a keretben. (Egyébként 5m-2év.)
- Dorsett-Brissett trade? Ebben nekünk mi volt az üzlet? Ők kaptak egy jobb csere QB-t, mi meg egy kiegészítő embert. Ennyit talán Carr is tudott volna.

És itt el is jutunk a szerencsétlenség részhez is, mert ezzel a sok ST és LB sérüléssel, meg Ninko visszavonulás, Ealy besüléssel -ami benne van a paklban, ez nálam nem hiba- elfogytunk különböző poziciókban. Kellett plusz ST játékos a keretbe és jönnie kellett, Bademosinak, Flowersnek. McClellin, HT sérülés után LB-ben is elfogytunk, Ealy, Ninko és Rivers (IR) kiesése után pedig DE-ben kellett jönnie valakinek. Ez lett Marsh.

És akkor még beszélhetünk arról, hogy Branch sincs formában, gyakorlatilag kijátssza a kezdőből egy UDFA, és abban sem vagyok biztos, hogy jobb lett Gilmoretól a secondary. Sőt.

Remélhetőleg Cooks belelendül most már, jön majd vissza Mitchell és talán Allent és Dorsettet is be tudjuk építeni, akkor O oldalon nem szabadna, hogy gond legyen.

ST-nél Ebner után Slater visszatértével működni fog a csapatrész. (Ha kb. 6 ST only játékossal nem működik, akkor menjenek a p...ba.)

A D kéne, hogy szintet lépjen, mert az néha botrányos. Ok, nehéz egy ilyen fiatal, futkosós, jó napot kifogó QB ellen és túl sokkal nem is fogunk találkozni majd. A tegnapi meccsben benne maradt 4-5 sack. Itt remélhetőleg a sec összeszokásával, HT visszatértével, és Wise NFl légkör megszokás, plusz Marsh csapatba integrálása után jobb lesz ez. Tökéletes nem lesz, de ennél remélhetőleg jobb.

Tradet én mindenképpen ide intéznék, ha kell. Egy minőségibb DE, LB duót elbírna a csapat. Persze, ha megint mellélövünk mint Ealynel akkor sok értelme nincs, de ez a két pozíció az, ahol én még elnéznék minőségi depthet.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez a védelem majdnem pont ilyen pocsék volt tavaly szeptemberben is. 2014-ben meg még sokkal pocsékabb is volt, mint most.

Ez persze rohadtul nem garancia arra, hogy idén is bajnokok leszünk. Csak az emberre rátörnek az emlékek, hogy milyen dühítőek voltak azok a meccsek. A mai is az volt.
Kollega
ja, nulláztuk(!!!!) ezt a Texanst, 21 pontot kaptunk a SB egyik legnagyobb esélyesnek kikiáltott Cardinalstól és garbage timeban kaptunk két TD-t a Miami elleni 24 pontból

ha ez nálad a pocsék akkor az ideire ki kéne találni valami új jelzőt
ZERO_L
Hehehe... És persze azt se felejtsük ki, hogy a tavalyi mindig sokkal jobb volt. A szelektív emlékezet most sem engedte megemlékezned a Bills meccsről. Nyilván azért, mert az már október 2-án volt, ami lássuk be, teljesen más kávéház, mintha szeptemberben lett volna 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Szerintem a többségünk elég régóta van már itt ahhoz, hogy tudja ennél sokkal jobbak leszünk decemberre.
Az O és ST tuti rendben lesz, de a védelem miatt úgy tűnik van okunk aggódni. Igazából ennek a védelemnek papíron kb. olyan erősnek kéne lennie mint a tavalyinak. Én abban látom a legnagyobb problémát, hogy hiányzik a front seven közepéről az a stabilitás amit Branch adott az elmúlt két évben. Ha ez a kirakós darab a helyére kerülne, sokkal jobb de legalábbis vállalható lenne ez a D. Enélkül nem működik az összekukázott LB sor, a front seven gyengélkedése meg kihat a secondaryre is. Persze a sec is művel bőven olyat amit nem lehet ráfogni arra, hogy a front seven nem sok segítséget jelent.
Összességében három meccs és 2-1 után korai kongatni a vészharangot, jó edzői stábunk van, ki fogják ők ezt találni decemberig.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ez a védelem majdnem pont ilyen pocsék volt tavaly szeptemberben is. 2014-ben meg még sokkal pocsékabb is volt, mint most.

Ez persze rohadtul nem garancia arra, hogy idén is bajnokok leszünk. Csak az emberre rátörnek az emlékek, hogy milyen dühítőek voltak azok a meccsek. A mai is az volt.
Kollega
ja, nulláztuk(!!!!) ezt a Texanst, 21 pontot kaptunk a SB egyik legnagyobb esélyesnek kikiáltott Cardinalstól és garbage timeban kaptunk két TD-t a Miami elleni 24 pontból

ha ez nálad a pocsék akkor az ideire ki kéne találni valami új jelzőt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez a védelem majdnem pont ilyen pocsék volt tavaly szeptemberben is. 2014-ben meg még sokkal pocsékabb is volt, mint most.

Ez persze rohadtul nem garancia arra, hogy idén is bajnokok leszünk. Csak az emberre rátörnek az emlékek, hogy milyen dühítőek voltak azok a meccsek. A mai is az volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
bármennyire hülyén hangzik, szoros eredménynél a 4. negyedben Gillette-ben jobb ellenünk TD-re menni, mint berúgni a "biztos" FG-t

 twitter.com/FO_ScottKacsmar/status/659091507010498565
(tavaly a hawks-nak sikerült nyerni így most 2-14 a stat)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
 kephost.com/images/2017/09/24/ne.png
Sobri Jóska
Igen,azt a részét,hogy nem szeptemberben kell jól játszani ,már hozzuk...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 kephost.com/images/2017/09/24/ne.png

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
A W megvan, kb. ez az egyedüli pozitívum.

Mindhárom csapategységgel komoly bajok vannak. Az O szvsz össze fog állni, mondjuk mindenkinek fejlődnie kellene. Kib. kellene egy stabil(abb) futójáték, kiegyensúlyozottabb lehetne a teljesítmény. Ez a mindent-vagy-semmit drive-felosztás a halálom.

ST-ben is nagyon sok yardot veszítettünk ma... de szeritem ez is össze fog állni.

A D azonban egész kilátástalan. Tényleg, 30 pont felett nyerhetünk csak meccset. És az a baj, hogy nem látom, mivel léphetnénk előrébb. OK, HT majd visszajön, de könyörgöm, amikor azért kell drukkolnunk, hogy Mekkelek(!!!) visszatérjen a pályára?
Gyulus
Ryan valami hihetetlen pocsék volt... ő is összekaphatná magát


eddig 3 meccs és 3 betli a védelemtől, szóval tényleg nehéz bármi biztatót találni, tényleg csak abban lehet bízni, hogy hihetetlen talent túltengés van benne (akár a pályán akár edzői szinten) ami a videózással, gyakorlással egyszer csak összeáll, legkésőbb az új évre, ott kell 3-4 tökéletes meccset lehozni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
úgy tűnik idén kb 40 pontot kell feltenni az O-nak ha meccset akarunk nyerni 😊
Secondaryben csalódtam eddig, sokat vártam tőlük idén eddig inkább borzalmasak mint hogy jó produkciót nyújtsanak...LB sor megint egy vicc kategória, ezen a védelmen van mit dolgozni.
Soldernek a fejére meg koppintson már valaki vagy nem tudom 😀
azért Dola,Cooks és a jó öreg TB clutch volt 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A W megvan, kb. ez az egyedüli pozitívum.

Mindhárom csapategységgel komoly bajok vannak. Az O szvsz össze fog állni, mondjuk mindenkinek fejlődnie kellene. Kib. kellene egy stabil(abb) futójáték, kiegyensúlyozottabb lehetne a teljesítmény. Ez a mindent-vagy-semmit drive-felosztás a halálom.

ST-ben is nagyon sok yardot veszítettünk ma... de szeritem ez is össze fog állni.

A D azonban egész kilátástalan. Tényleg, 30 pont felett nyerhetünk csak meccset. És az a baj, hogy nem látom, mivel léphetnénk előrébb. OK, HT majd visszajön, de könyörgöm, amikor azért kell drukkolnunk, hogy Mekkelek(!!!) visszatérjen a pályára?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
A D csesződjön meg!!!
O: talán amiért "szidhatóak", hogy leolvadtak a 2. félidőre, illetve Solder néhány hibája
D: botrány!!! Egy Watson de dobáljon már nekünk 300 yardot! Ne szopjunk már 400 yardot egy Texanstól! Még a nyomás megvan, azzal nem volt baj, bár Watson Eli szinten csusszant ki a kezükből, de az LB sor és a hátsó alakzat az valami botrány! Nem sokon múlt, hogy 1-2-vel álljunk, úgy, hogy az O átlagolt +30 pontot!!!