New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Visszanéztem még frissiben itt a Cooks TD-t:  buffstream.com/watch/nfl-4.php
3:50:00-tól mutatják szemből és hátulról is. Szemből kontroll alatt van a labda és látszik a keze is, de a hátsó kameraállásból meg olyan mintha csúszna ki és már csak a labda csücske lenne a könyökhajlatában mikor földet ér.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalabb jo meccs volt 😊
Azert megkerdeznem, minek nekünk ilyen draga rúgó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
rég láttam ennyire kilátástalan vergődést a védelmünktől... főleg papíron ennyire gyenge O#-től szopni

itt nem csak HT kiesésével van a probléma, fogalmatlan az egész secondarynk aminek a csapat erőssége kéne hogy legyen 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
David779 New England Patriots 5
Jajj, de szoros ez a meccs...

Ne hagyd, hogy mások mondják meg, mire vagy képes. Ezt ugyanis csak te tudhatod. Amíg hiszel magadban, és keményen dolgozol, hogy elérd a céljaidat, előbb vagy utóbb sikerrel jársz.
- Tom Brady
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mikor lett nb3 Butler?
Attila Pál
már múlt héten az volt
de igazából már az offseason-ben az lett, mikor az ügynökével kitalálták, hogy 10M+os szerződést várnak el



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Mikor lett nb3 Butler?
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
A D-ben ki nem kezdte pocsékol az évet? 31.-ek vagyunk... Másrészt meg ki lenne helyette?
Attila Pál
csak nem mindenki helyére hoztak egy maxos szerződésű sztár FA igazolást... ahogy tavaly Collins kihagyását megoldottuk Van Noy-okkal, úgy a nr3 CB szerepét is biztos meg tudják oldani BB-ék



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
A D-ben ki nem kezdte pocsékol az évet? 31.-ek vagyunk... Másrészt meg ki lenne helyette?
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Rowe nem játszik ma

nem tudom mennyire komoly a sérülése, de eddig is 50%os snapszámon volt (ügye, ha 50% felé megy akkor harmadik körös pick megy Philybe, egy negyedik helyet), lehet csak "pihentetik", én pl a két Jets elleni meccsen is kiültetném 😊

így Butler lesz a nr2 CB, aki viszont elég pocsékul kezdte az évet, ha ma se sikerült teljesítenie akkor lehet ebből trade lesz, hogy még most kapjunk érte értéket (mondjuk egy 2. kört)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Segítek kontextusba helyezni azt az 1 millió dollárt, amit a kampányban adományozott Kraft úr: a privát repülőgépét 2015-ben cserélte le egy új G650-esre. Ez 70 millió dollárba került.

Ha eddig valaki nem tudta volna, a Kraft család, Belichick és Brady is republikánus támogató. Ennek Amerikában nagyjából semmi jelentősége, a demokrata többségű régióban, pedig alig valamivel több. Ha Kraft úr adományozott az elnöki kampányban 1 millió dollárt, azzal épp azt jelezhette, hogy lojális a párthoz és a hagyományaihoz, a kampányban viszont nem akar részt venni.

Őt a helyi kékgallérosok maguk közül valónak tekintik, mert self-made-man, sikeressé tette a Patriots csapatát és keményen dolgozik. Ebbe az is beletartozik szerintem, hogy nagyon kerüli, hogy látszatát is, hogy politikai ambíciói lennének.

Még valami: Az USA-ban a kampányban adott pénzek nyilvánosak és semmilyen ellenszolgáltatást sem lehet kapni értük. Az sem divat, hogy két ember nem üzleteljen egymással, mert mások a politikai nézeteik.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Szerintem ez egy tökéletes válasz, a sportra és a játékosokra koncentrál, nem lép ki a hatásköréből. Így válaszol egy felelős tulajdonos, respect.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Rendesen elküldte a picsába.
 www.patriots.com/news/2017/09/24/statement-patriots-chairman-and-ceo-robert-kraft
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Továbbra sem értem, hogy ez miért téma ebben a topikban.
Nálunk nem térdel senki, egy troll trollkodására pedig nem kell reagálni.
Az az 1milla csepp a tengerben egy kampánynál kb szimbólikus jelentőségű...és itt senki sem tudja, hogy Kraft mit vár/várt/kapott cserébe az üzleti életben.
gordon
jaj most tényleg, hatalmas bocsánatkérés amiért a Pats pass protection vs Texans pass rush elemző vita kellős közepébe bele mertem offolni...

a legnagyobb hiba, amit el lehet ilyen esetben követni ha Trumpot csak trollként kezelik, márpedig a hallgatással pontosan ezt teszik a tulajok
én örülök neki habár kicsit megkésve de az NFL játékosokat ilyen szinten és stílusban(!) kritizáló személy ellen felszólal a franchise első embere



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Tessék, Kraft "deeply disappointed" Trump mehet ahova akar.

On
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Továbbra sem értem, hogy ez miért téma ebben a topikban.
Nálunk nem térdel senki, egy troll trollkodására pedig nem kell reagálni.
Az az 1milla csepp a tengerben egy kampánynál kb szimbólikus jelentőségű...és itt senki sem tudja, hogy Kraft mit vár/várt/kapott cserébe az üzleti életben.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
néha előfordul, hogy bizonyos dolgok fontosabbak a focinál

én értem, hogy Krafték haverja, meg 1 misit nyomtak a kampányába, de egy ilyen kijelentés után nem ártana egy lépést megtenni oldalra (legalább azért, hogy a saját játékosaikat védjék, még ha csak szimbolikusan is)

nem tudom mit kell ennek az embernek még csinálnia amitől a Krafthoz hasonló értelmes (már amennyire ezt innen meg lehet ítélni) emberek is kínosnak érzik magukat
ZERO_L
Ha valaki 1 milkót (de bármennyit) nyomott Trump kampányába, az azt jelenti, hogy nem eléggé értelmes. Ebből viszont már valószínűsíthető, hogy az idióta Trump bármit is csinál, ki fog tartani mellette - lásd itthon a fidesz-agyhalottak Kedves Beteg-imádatát. Ez így igen kellemetlen lehet annak (pl. nekem), aki szereti ezt a csapatot, és nagyon szurkol neki. Mit lehet ilyenkor tenni? Sajnos csak azt, hogy ezeket a híreket amennyire lehet, ki kell zárni, nem szabad velük foglalkozni. Hanem csak a fotballal kell foglalkozni. Szerencsére, ott is van mivel.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
fél off:
Trump múltkori agymenése után már lassan a Kaláka együttes is kiad egy nyilatkozatot, nálunk meg k... nagy kuss van

nagyon nem tetszik 😕
ZERO_L
Mire gondolsz? Megy a szezon, csak a focival kell foglalkozni.
gordon
néha előfordul, hogy bizonyos dolgok fontosabbak a focinál

én értem, hogy Krafték haverja, meg 1 misit nyomtak a kampányába, de egy ilyen kijelentés után nem ártana egy lépést megtenni oldalra (legalább azért, hogy a saját játékosaikat védjék, még ha csak szimbolikusan is)

nem tudom mit kell ennek az embernek még csinálnia amitől a Krafthoz hasonló értelmes (már amennyire ezt innen meg lehet ítélni) emberek is kínosnak érzik magukat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
fél off:
Trump múltkori agymenése után már lassan a Kaláka együttes is kiad egy nyilatkozatot, nálunk meg k... nagy kuss van

nagyon nem tetszik 😕
ZERO_L
Mire gondolsz? Megy a szezon, csak a focival kell foglalkozni.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
fél off:
Trump múltkori agymenése után már lassan a Kaláka együttes is kiad egy nyilatkozatot, nálunk meg k... nagy kuss van

nagyon nem tetszik 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zoli21 2 — Patriots fan
Én a bookdepository.com-ról, 7000 Ft volt a könyv postaköltséggel
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Ha valaki tudja hol lehetne megvenni / letölteni Brady könyvét akkor ne habozzon megosztani az infot 😊

Amazonon láttam, de sajnos nincs oda hozzáférésem.
ervinator
Én amazon.de-n keresztül rendeltem meg.
Van német üzletből kiszállítás, 9,20-10 EUR a könyv és 3 EUR a szállítás. Ennél az a vicces, hogyha több példányt raksz be, annyival növekszik a szállítási költség is.
Van olyan üzlet ahonnan ingyenes a szállítás, de ahhoz asszem olyan 35 EUR felett kell lennie a rendelésnek.
Érdemes végignézni az opciókat hátha. Illetve ha több ember rendel, akkor meg még jobb.

több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Először úgy olvastam, hogy Wyatt ellen, és nem értettem a poént...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem baj, Watt ellen úgysem kell 😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Marc Sessler szerint Gronk, Magastorony és Dola is edzett ma, csakúgy, mint Dorsett és Rowe is. Egyedül Burkhead nem volt sehol.
Attila Pál
Burkheadnek bordasérülése van. Cannon sem edzett, felkészül Fleming.
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Marc Sessler szerint Gronk, Magastorony és Dola is edzett ma, csakúgy, mint Dorsett és Rowe is. Egyedül Burkhead nem volt sehol.