New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Elvileg körülbelül 20 milkával vagyunk túl a jövőévi tervezett salary capen. Szép munka lesz helyrehozni

 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/12/new_orleans_saints_will_spend_1.html


több mint 9 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Boldog Karácsonyt minden NFL rajongónak, és azoknak is akik ezután csatkakotnak hozzánk. Kellemes ünnepet a Sport tv munkatársainak akik elhozták hozzánk ezt a csodálatos sportot. És isten éltessen minden Saints drukkert!! Hajrá Szentek!!!!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nnna, így kifejtve már sokkal közelebb áll az eredeti mondandómhoz.

Csak nagyon nem akartam, hogy úgy tűnjön: a 4 órás meccsidőn kívül is további órákat szánok hetente valamire, majd abban a pózban tetszelgek, mint ha a végeredmény alig érintene meg.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hiszek abban, hogy 99%-unk képes annyira a józan eszénél maradni, hogy helyre tudja tenni a szurkolóként megélt sikereket és kudarc élményeket, és nem vetíti ki az igazi életérepeterk2005
Ez a kérdés csak egy töredéke (és messze nem a legfontosabb része) akart lenni a felvetett témának, de ha már itt tartunk...atapapa
Ha töredéke, ha nagyobb része, ha ezt akartad mondani, ha nem, nekem az idei szezonra, a Katrinára, a fantasy játékra, a TV elől felállásra, a való világra, a (nem) másodrendű szurkolóra utalás így állt össze egységgé, és ez tetszett. Így van ez jól, a "műnek" az a dolga, hogy a szerző megírja, az olvasó meg értelmezze magának ahogy akarja. 😊

És, hogy én is magyarázzam a "válaszművet" 😀: A józan észt nem a meccs közbeni magatartásra értettem, de még csak nem is arra, hogy a másnapi hangulatot ne tudná javítani vagy rontani. Egyszerűen csak arra, hogy akármennyire is szeretjük, ez mégiscsak egy JÁTÉK. És amikor látjuk, tapasztaljuk, hogy egy JÁTÉK miatt már háborúk törtek ki, embereket késelnek meg mérkőzések előtt vagy után, barátok vesznek össze miatta, akkor manapság jó olvasni ha valakinek helyén van az esze - anélkül, hogy a JÁTÉK iránti odaadása, szeretete ezt megszenvedné. Karácsonyra ennyi szentimentalizmus talán belefér. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hiszek abban, hogy 99%-unk képes annyira a józan eszénél maradni, hogy helyre tudja tenni a szurkolóként megélt sikereket és kudarc élményeket, és nem vetíti ki az igazi életérepeterk2005
Ez a kérdés csak egy töredéke (és messze nem a legfontosabb része) akart lenni a felvetett témának, de ha már itt tartunk...
Őszintén, csak a magam nevében beszélve: egyrészt NFL-szurkolás közben teljesen más ember vagyok, nagyon intenzívvé tesz a látvány, szinte a pályán érzem magamat, a heti bazdmegolásom háromnegyede ilyenkor születik, ekkor legalább hússzal csökken az IQ, ugyanennyi egységnyivel nő az indulat, az intolerancia és a bunkóság.
Másrészt pedig igen, bizonyos típusú vereségek nyomait a lelkem legalább egy napig magán viseli. Érdekes módon nem a nagy zakóktól esek össze, hanem a kiélezett küzdelmek végén az utolsó percekben kialakult buktáktól.

Persze nem várom el, hogy ezt az engem körbevevők tolerálják. Mivel meglehetősen pozitív attitűddel rendelkezem, meg is tanultam ezt a szitut kezelni. Ilyenkor igyekszem beletemetkezni minden másba, és csak néha ugrik be, hogy miért is van az a nyomasztó érzés gyomortájékon. Mert van, amit ha nem is teregetek ki, de nem is szégyellem bevallani.

több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fiúklányokatapapa
Elnézést, hogy bepofátlankodok, de erre nem tudok nem reagálni. Hiszek abban, hogy 99%-unk képes annyira a józan eszénél maradni, hogy helyre tudja tenni a szurkolóként megélt sikereket és kudarc élményeket, és nem vetíti ki az igazi életére, de jól esik látni, hogy akad aki tiszta jó szándékból még így is törődni akar a társai lelkével. 😊 (Bevallom, a "való világ" résznél egy pillanatra torkomon akadt a bejgli, de aztán láttam, hogy két külön szóban írtad, és így sikerült lenyelni. 😀)

Szóval Ata te egy rendes ember lehetsz az életben, maradj is ilyen. 😊peterk2005
Az!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fiúklányokatapapa
Elnézést, hogy bepofátlankodok, de erre nem tudok nem reagálni. Hiszek abban, hogy 99%-unk képes annyira a józan eszénél maradni, hogy helyre tudja tenni a szurkolóként megélt sikereket és kudarc élményeket, és nem vetíti ki az igazi életére, de jól esik látni, hogy akad aki tiszta jó szándékból még így is törődni akar a társai lelkével. 😊 (Bevallom, a "való világ" résznél egy pillanatra torkomon akadt a bejgli, de aztán láttam, hogy két külön szóban írtad, és így sikerült lenyelni. 😀)

Szóval Ata te egy rendes ember lehetsz az életben, maradj is ilyen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én tegnap a fehér, ma a fekete geaux saints pólóban...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Basszus ata, olyan szépet írtál, hogy csuda. Jelentem, tegnap a Colstonos tshirt volt rajtam, a cippzáras mackófelsővel. Karira kaptam kettő szilikon karkötőt, amiből az egyik azóta is rajtam van. A mecsnézés pedig tényleg remek volt, nagyon szerettem ott lenni. Kár hogy jövőre lesz legközelebb. Off: fantasy liga nevezéseket ne feledd összesíteni kérlek.
több mint 9 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én Shockey pólóban rohangálást tudok a közösbe tenni 😀

Kellemes karácsonyt és Saints sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!Matthew99
Tényleg, olyan nekem is van 😊
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Bodog Karácsonyt mindenkinek!
who dat!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Sajnálom, hogy nem tudtam részt venni a meccsnézésen, jövőre ez Londonból nehezebb lesz, de remélem mindenkinek jól telik majd az ünnep!
WHO DAT - ez maradt nekünk 😊

több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én meg ugyanúgy felvettem a Brees-mezem, bármennyire is fájó volt látni, hogy idén sokszor mennyire pontatlanul játszott - illetve tök jól aludtam a Saintses pólómban, a tea ugyanolyan finom volt a Saintses bögrémből. Rajtam nem múlik 😊

Boldog Karácsonyt mindenkinek és tényleg jó, hogy kicsit "gyarapodott" a csoport aktív része!
több mint 9 éve
Malvo New Orleans Saints 98
Boldog Karácsonyt minden Szentnek!
Izgalmas és változásokkal teli következő szezonunk lesz,az tuti!
WHO DAT!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Én Shockey pólóban rohangálást tudok a közösbe tenni 😀

Kellemes karácsonyt és Saints sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Talán valamikor én is felveszem a régi formát és aktív leszek a topicban. 😛
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Boldog Karácsonyt, Who Dat Nation!

Azért ez egy elég szomorú karácsony, így, hogy ennyire leszerepelt a csapat. 😕

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitbenHöri
Nézem.És azért ott volt egy pár elitnek kikiáltott védőjátékos, akik később elég jól beválltak az nfl-ben is.Lásd pl.: Vaccaro nálunk.Az ideiben meg kb van Leonard Williams meg Randy Gregory a védők közül és kb ennyi.kapitnono
Shane Ray says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitbenHöri
Nézem.És azért ott volt egy pár elitnek kikiáltott védőjátékos, akik később elég jól beválltak az nfl-ben is.Lásd pl.: Vaccaro nálunk.Az ideiben meg kb van Leonard Williams meg Randy Gregory a védők közül és kb ennyi.


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

(Nehéz atához mit hozzáfűzni, csak annyit, hogy én ma ugyanúgy a Saintes pulcsimban mentem a dolgomra, ennél többet nem tudok tenni a csapatért 😉 WHO DAT)

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Fiúklányok
Gleason írta twitteren:
Foci [---]
Élet [---------------------------------------------]

Szar szezon volt? Ja.
Úgy szar, hogy nincs mirekire fogni? Nincs SB utáni leeresztés, nincs Goodell, nincs elvett pick, nincs eltiltott edző, csak annak az illúziónak az elvesztése, hogy legalább a támadók a legrosszabb védői teljesítmény mellett is képesek meccset hozni? Így van.
Éltünk már azelőtt, hogy tudtuk mi a Saints, és előfordult hogy kikaptunk, de a gyerek mosolya, az asszony főztje, a barátok hülyéskedése tudta feledtetni a ránkülepedett csalódottságot? Abszolút.

Ahogy New Orleansnak a Katrina okozta sokkból való ébredés során rengeteget jelentett a korábbi Aint's feltámadása, úgy nekem is voltak olyan periódusaim, amikor a magánéletben vagy a melóban szarul mentek a dolgok, de hétfőn úgy ébredtem hogy valahol a Föld másik oldalán van egy rendkívül rokonszenves Kapitány, egy csibész edző, egy rettegett offense, akik ami bennük van, azt hétről hétre kiadják, és ez bőven elég a sikerre, az örömre.

Mire is akarok ezzel a sok hadovával utalni?
Először is, most azon a sor, hogy mi támogassuk viszont őket. Nyilván vannak olyanok, akik a sikerért, de akár csak egy játékosért, vagy valami más, azonosulásra könnyen alkalmas dologért kerültek a WDN-be, és a kudarcot, a kilátástalan játékot, a kedvtelen nézőket a Superdome-ban nézve lemorzsolódnak. És még le se divatszurkolóznám őket, kevesen lelik örömüket a tragikus végkifejletű drámákban. De azért nekik üzenem - ha még nem vették volna észre -, hogy az NFL az egyik legkiegyensúlyozottabb liga a világon, ritka az olyan bajnokság, amelyben az elmúlt 3 évtizedben ennyi különböző csapat volt bajnok.

Másodszor, bármennyire is a mindennapjaink része a Saints, van élet a streameken, Sport TV-m, a fantasyn, a drafton túl is. Sőt, ott van csak igazán.
Az semmit se jelent, ha valaki annyival többet kockult a statok felett, hogy fejből vágja, melyik csapatot verte meg először a történelme során a Tampa.
Ahogy felállsz a monitor elől és hús-vér emberekkel kezdesz beszélgetni az élet bármilyen más területéről, rögtön elillan annak a relevanciája, hogy van valami fogalmad arról, miként is kéne megfelelően védekezni akkor, ha 4 WR tart az ellenfélnél a pályára.
A való világban senki, azaz SENKI le se fogja szarni, hogy egy kerek órán át kigondolt csereötleted a bowl.hu-n kapott 4 darab lájkot is.
De még akkor se leszel másodrendű szurkoló, ha a sérült-listát nem egy perccel a twitteres leközlése után linkeled be, hanem fél nappal később csak innen értesülsz róla.

Mondom ezt úgy, hogy folyamatosan követeltem: szálljatok be minél többen aktívan a topic életébe, és rendkívül boldog vagyok, amiért ebben a szezonban végre a hozzászólások háromnegyedét nem két ember írta, hanem egyre többen vettétek a bátorságot és adtatok hangot a véleményeteknek.
De mondom ezt úgy is, hogy a közös meccsnézéseink történetében ez a hétvégi volt a legjobb élmény, dacára annak, hogy talán itt játszottunk a legsiralmasabban, de az ilyen széleskörű személyes találkozások és ordítozások többet jelentettek, mint egy győztes PO-meccset végiggörnyedni az Eredménykövető előtt.

Egyszóval mindannyiitoknak azt kívánom így az ünnep alkalmából, hogy minél több személyes élményben legyen részetek, olyan örömök jussanak, melyek egy esténél tovább tartanak, értékeljetek olyanokat, akik benneteket is nagyra értékelnek, és végül ne kelljen több hegyi beszédre pazarolnotok az időtöket 😉

Boldog karit!

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.kapitnono
akkor most nézd meg a 2013-ason kik voltak elérhetők az elitben

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nem tudom ki mennyire nézegette a draft elemzéseket de kb az utóbbi 10 év leggyengébb játékosállományát felvonultató draft lesz az idei. Amelyik posztokra húzni kellene nem volt szinte kiemelkedő teljesítmény az idén.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ha jól nézem, akkor a 14. helynél hátrébb már nem draftolhatunk.

A feltett kezű kalózok ellen Brees nyilván rálép a gázra, eléri az 5000 yardot megint, és a 6 győzelmes, 10. kör környékén draftoló klubból kiesünk.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Kellett ez az év, a hosszútávú eredményesség miatt mindenképp. Az a helyzet, hogy imádon Breest, Payton még jobban, de most nincs kifogás, hogy miért voltunk szarok, egyszerűen azok voltunk. A D-re lehet fogni, hogy szar volt az idény eleje, és teljesen nyilvánvaló, hogy valamibe (akár a Ryan-Payton beef, akár bármi más) összeomlott a csapat, és igen, az idény második felére az összes mojo eltűnt az O-ból.

Ezzel a feladat adott. Ha Payton olyan ember, mint amilyennek én gondolom, vagy inkább úgy foglalmazok, amilyennek a könyve alapján gondolom, akkor ő most ezt a feladatot látja. És igen, ha nem tudja megoldani ő és Brees jövőre akkor szépen, lassan, de inkább csúnyán és gyorsan el fognak válni az utak annak rendje és módja szerint.
Gyurma Pappa
Payton ugye korábban többször lenyilatkozta, hogy ő nem szeretne nagypapaként is edzősködni, amiből én könnyelműen arra következtetek, hogy új irányítót ő már nagyon nem fog felépíteni.
Aztán van annyira komplex az O-t jellemző jelenlegi problémahalmaz, hogy ebből senki se legyen képes pontosan lemérni Brees felelősségét, de arra csak a legnagyobb rosszindulattal lehet következtetni, hogy a Kilences köré többé nem lehet versenyképes csapatot kreálni.

Az biztos, hogy legalább akkora vérengzés lesz tavaszig a keretben, mint tavaly volt, csak most inkább a támadóoldal fog sebeket kapni.