NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
No, megnéztem újra a meccset, és továbbra sem vagyok boldog a védelem miatt. De ez legyen az én bajom 😊

Viszont a Kapitány és SP régi önmagukat idézően játszottak/hívtak playeket, még Brees INT-je is a régi önmaga volt. Cookstól végre láttuk, hogy milyen potenciál van benne, Colston végre egy egész meccsen jól játszott, Snead meg Moore 2.0-ás verziója, és végre ennek megfelelően hozta is (a fumble egy rohadt szerencsétlen helyzet volt, Cromatrie nagyon jól találta el, de azt ő sem így szánta szvsz).

Szóval azért örülök 😊

több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
:/
 image.nola.com/home/nola-media/width960/img/tpphotos/photo/2015/11/01/-798b3a445bb26860.JPG

Khiry mellett, sajnos kidőlt Swann, Humber és Kikaha is...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
...ezek közül mindegyik fájó, de Kikaha mögött nem nagyon van senki. Ebedali sajnos futás ellen teljesen el van veszve, hiába gyors..

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"It was like a heavyweight fight," Saints tight end Ben Watson said. "We were scoring. They were scoring. They hit us. We hit them."
Igen, igen. ezért is ragadott magával. (pláne, hogy győztünk).
több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
soha rosszabb hetveget - termeszetesen nulla serulessel jobb lett volna 😕 - epikus jatek, orulok hogy leleptunk a londoni meccsrol Q3 utan es hazaertem kickoffra 😊
a szezon eleje pont arra volt jo, hogy ne kelljen szamolgatni meg izgulni, minden W-nek lehet orulni, az meg, hogy ez ilyen pompasan sikerult, nem talalok szavakat meg mindig - de a Kilencesnek ez jart, barmi legyen is.
ha ez igy megy tovabb akkor "csak" a divizioellenfelek fognak elverni es pozitiv merleggel zarunk, hogy ez jo-e vagy sem, majd az ido megmondja.
mindenesetre ha Forbath mast nem csinal akkor is megjegyezzuk a nevet, ha mar ilyen nevvel kell elnie szegenykenek.

(kicsit kitekintve a mi meccsunkrol - a zebrak elkepeszto dolgokat fujtak a heten leginkabb pass interference es holding teren, de roughing the passer is egy olyan gumiszabaly hogy meg)

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha nem félnék egy harmatos 8-8-tól, akkor én is tudnék felhőtlenül örülni 😊
Gyurma Pappa
A Hawks topicban összeszedtem, hogy kik esélyesek most a két WC helyre és kikkel játszanak még. Elég jó helyzetben vagytok.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha nem félnék egy harmatos 8-8-tól, akkor én is tudnék felhőtlenül örülni 😊
Gyurma Pappa
Valami olyasmit írtam atának korábban, tán az atlanta meccsről pont, hogy a leendő és feltételezett balsors bekövetkezte nem fog megakadályozni abban, hogy ne tervezzek boldogan a ma sikerére alapozva. (jelzem e egy szép mondat volt, használhatjátok 😊
egyszerűen ez annyit jelent, hogy teszek én arra, hogy mi rossz lehet a következő meccseken, amikor ugyanannyi erővel jó is történhet. 😊
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Ha nem félnék egy harmatos 8-8-tól, akkor én is tudnék felhőtlenül örülni 😊

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Te dobbants, én pedig felhőtlenül örülök. 😊
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Na, azért két lábbal dobbantsunk vissza a valóságba 😊

1. Mi is kikaptunk otthon a TB-től.
2. Nem minden héten fogja majd LB Colstont.
3. A védelem viszont tragikusan képtelen ritmust váltani, és ez rohadtul aggasztó. Oké, lehet mondani hogy nem minden héten játszik Eli ellen, de azért akkor sem jó ez az irány.

És győztes meccsen szoktam csak bírózni: hát az NFL-nek nagyon gyorsan ki kell majd találnia valamit, mert a bíráskodás színvonala egyre-egyre alacsonyabb. Most mindegy hogy kinek kedveznek, mert ezen a meccsen is az ostoba ítéletek nélkül (talán) nem jutunk a végső ítéletig (ahol egyébként a face mask jogos volt, de a fumble után Snead haladását vissza kellett volna venni), a lényeg hogy liga magasan leggyengébb láncszeme jelenleg a bírói gárda.

több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Brutál lesz az NFC Wild Card harc, Nyugatról 2 csapat, tőlünk 2 (akár 3), plusz a Vikings és ki tudja mi lesz Kelettel...

Izgi lesz, az biztos.
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ata: Fröccsöt megittam. Kettőig jutottam 😊 a másodikat a Fantasy eredményre ittam, épp 100 ponttal verlek 😊
Kájzerszóze
Lehet hogy több is volt az, ha 8 játékosommal a meccsben már végeredményt hirdetsz 😉
atapapa
Reggel meló. Nekem is versenyben van még pár 😊 szép kis este ez 😊



több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ata: Fröccsöt megittam. Kettőig jutottam 😊 a másodikat a Fantasy eredményre ittam, épp 100 ponttal verlek 😊
Kájzerszóze
Lehet hogy több is volt az, ha 8 játékosommal a meccsben már végeredményt hirdetsz 😉

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Ata: Fröccsöt megittam. Kettőig jutottam 😊 a másodikat a Fantasy eredményre ittam, épp 100 ponttal verlek 😊



több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Hajdu kedvéért hudet és léoléolé. 😊 A mocskos madarak elindultak a szokásos lejtmenetben. Lesz még itt playoff akár 😊
Ryan meg NEM kapott 50 pontot csak 49-et.... Tippmixel-e??????



több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ez a meccs 😀

Ja, Ryan takarodjon, de tényleg
Gyurma Pappa
a teneszi ellen jó lesz megint.legyünk türelmesek.
több mint 8 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Ez a meccs 😀

Ja, Ryan takarodjon, de tényleg
Gyurma Pappa
ez nekem is bevillant. dramaturgiai szempontból jó időpont lenne. odaadnám allennek év végéig a brigádot.
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Még a végén utolérjük a Failconst??? 😀
Rutin
egy percig sem kérdéses. az utolsó fordulóban. a múltkor leírtam hogy lesz. 6-4-el elmegyünk bye-ra, utána pedig mindenkit megverünk. a carolina szoros lesz, belefér egy vereség is akár, de 11-5 a legrosszabb forgatókönyv. 😊

Szerkesztette: hajdu
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Még a végén utolérjük a Failconst??? 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
 reactiongifs.me/wp-content/uploads/2014/07/excited-baby-back-car.gif
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
meg hogy a dirty birds csúnyán beszopott at home 😀
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
meg hogy 4-4
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
azt azért ne felejtsük el, hogy hudet, meg hogy léoléolé
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
jaja, erre gondoltam 😊
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ami a korábbi évekkel szemben számomra eléggé aggasztó, az a passzjáték produktivitása.
Brees a Saints-ben tavalyig bezárólag meccsenként 2,2 TD-t passzolt. Idén ez 1,3 eddig.
Konkrétan nincs benne az első 10 legtöbb TD-t passzoló játékosban, ami még úgy is gáz, hogy egy meccsel kevesebbet játszott. Passzolt TD-k számában a liga alsó harmadában vagyunk. Alig tudom elhinni.
atapapa
Brees nyilván olvassa a fórumot és komolyan vette a kritikát
Idén eddig passzolt 8 TD-t.
Ma hetet