NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/38758144_318957328844657_7375459003381317632_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Ch0hq6_O0ngAb6BSaO3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDHpdiVNle0LOXlgC1aZDEyD1HSfXx6J0R0pBmYmdXG7g&oe=662D4FE8
NFL on Instagram: "2️⃣3️⃣ DAYS!! #Kickoff2018"
108K likes, 568 comments - nfl on August 14, 2018: "2️⃣3️⃣ DAYS!! #Kickoff2018".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Thomas újabb csúnya elkapása edzésen....

 twitter.com/twitter/statuses/1028313586907734021

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Eddig csak a kezdőket tudtam nézni. Az LB-k passz ellen siralmasak, Latti nem annyira éles eddig, mint volt tavaly, erről már az edzőtáborból is jöttek hírek.
Savage meg.... Mintha visszajátszás lenne az összes dobása, annyi ideig van a levegőbe a labda.
Menjen inkább punternek.
atapapa
Igen ezt én is olvastam, remélem nem lesz vele nagy gond és tudja ugyanazt hozni mint tavaly.
Nagy játékot nem engedett, de volt egy szép levédekezett passza
kapitnono
A videók amiket láttam azok alapján kicsit én is tartok hogy idén többször megégetik, mondjuk a tavalyi évet szinte képtelenség lenne lemásolni. Crawley is nagy kérdőjel, ugye ő tavaly se volt valami igazán ütős szint, eddig a Traning campben is sokszor megégették, szerződésének uutolsó évében talán összekapja magát. Összességében, bízzunk benne hogy csak leszarják a PS-t meg a Traning campet.
több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Kezdésnek nem volt rossz szerintem W is megvan sokat tényleg nem lehet levonni erreől a meccsről PS ugye bőven más mint a RS. Mindenesetre T.Smith játékaeléggé tetszetős volt volt néhány szép elkapása, meg Taysom Hill is egész jól mozgott, sokkal jobban tetszett mint Savage aki kétszer sem tudta pl.: a tőle 2 yardra üresen álló Kamarához eljuttatni a lasztit.
Ami viszont nem nagyon jött be, hogy a kezdő D-n szinte ellenállás nélkül futott áta Jags, pedig Jordanen kívül mindenki játszott a kezdő D-ből. Csiszolni kell még azon a run D-n mert gond lehet belőle a szezon során.
kapitnono
Ez nekem is szúrta pontosabban szúrja a szememet, de mondjuk talán az pozitívum hogy több mint 7 perc kellett nekik hogy TD-t szerezzenek, nyilván az probléma hogy egy Bortles menetelt végig ellenünk, de azért talán ebből sem lesz gond.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Eddig csak a kezdőket tudtam nézni. Az LB-k passz ellen siralmasak, Latti nem annyira éles eddig, mint volt tavaly, erről már az edzőtáborból is jöttek hírek.
Savage meg.... Mintha visszajátszás lenne az összes dobása, annyi ideig van a levegőbe a labda.
Menjen inkább punternek.
atapapa
Igen ezt én is olvastam, remélem nem lesz vele nagy gond és tudja ugyanazt hozni mint tavaly.
Nagy játékot nem engedett, de volt egy szép levédekezett passza


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Eddig csak a kezdőket tudtam nézni. Az LB-k passz ellen siralmasak, Latti nem annyira éles eddig, mint volt tavaly, erről már az edzőtáborból is jöttek hírek.
Savage meg.... Mintha visszajátszás lenne az összes dobása, annyi ideig van a levegőbe a labda.
Menjen inkább punternek.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Kezdésnek nem volt rossz szerintem W is megvan sokat tényleg nem lehet levonni erreől a meccsről PS ugye bőven más mint a RS. Mindenesetre T.Smith játékaeléggé tetszetős volt volt néhány szép elkapása, meg Taysom Hill is egész jól mozgott, sokkal jobban tetszett mint Savage aki kétszer sem tudta pl.: a tőle 2 yardra üresen álló Kamarához eljuttatni a lasztit.
Ami viszont nem nagyon jött be, hogy a kezdő D-n szinte ellenállás nélkül futott áta Jags, pedig Jordanen kívül mindenki játszott a kezdő D-ből. Csiszolni kell még azon a run D-n mert gond lehet belőle a szezon során.
kapitnono
Annyit tennék még hozzá, hogy T. Hillel kicsit mások voltak az O hívások. Volt néhány QB futás, asszem össze is hozott 52yardot, futott TD-vel. Jó lesz Ő...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Kezdésnek nem volt rossz szerintem W is megvan sokat tényleg nem lehet levonni erreől a meccsről PS ugye bőven más mint a RS. Mindenesetre T.Smith játékaeléggé tetszetős volt volt néhány szép elkapása, meg Taysom Hill is egész jól mozgott, sokkal jobban tetszett mint Savage aki kétszer sem tudta pl.: a tőle 2 yardra üresen álló Kamarához eljuttatni a lasztit.
Ami viszont nem nagyon jött be, hogy a kezdő D-n szinte ellenállás nélkül futott áta Jags, pedig Jordanen kívül mindenki játszott a kezdő D-ből. Csiszolni kell még azon a run D-n mert gond lehet belőle a szezon során.


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 951 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló a hajnali meccsünkről - Tanner Lee balfaszságainak hála végül ti távoztatok W-vel a TIAA Bank Fieldről.
 www.youtube.com/watch?v=2foI_4YjlZA
iktriad
Az összefoglaló alapján nem volt rossz meccs, de az utolsó néhány perc one man show by Lee elég gyalázatos valóban. Pályán nem lesz a fiú...
Kájzerszóze
A XFL-ben még lehet esélye. 😊
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Összefoglaló a hajnali meccsünkről - Tanner Lee balfaszságainak hála végül ti távoztatok W-vel a TIAA Bank Fieldről.
 www.youtube.com/watch?v=2foI_4YjlZA
iktriad
Az összefoglaló alapján nem volt rossz meccs, de az utolsó néhány perc one man show by Lee elég gyalázatos valóban. Pályán nem lesz a fiú...



több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Smith elég jónak tűnik eddig, talán mi nálunk lehet az egyik legmélyebb WR corp a ligában hiszen a Thomas-Ginn-Meredith-Smith egy nagyon sok oldalú gárdának tűnik,csak kerüljék el az egész csapatot a sérülések. A hajnali meccsről igazából nem lehet semmit mondani, talán csak annyi hogy, Eliottnak a 2.5 sack nagyon jó, de ő ST-nél tovább kétlem hogy eljuthat, illetve hogy ez az eredmény a legnagyobb sztárjaink nélkül történt, hiszen Brees-Thomas-Jordan-Davenport-Meredith-Watson és még sorolhatnám hogy kik nem játszottak.
Szerk. Pontosabban Ginn+Thomas játszott.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 951 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló a hajnali meccsünkről - Tanner Lee balfaszságainak hála végül ti távoztatok W-vel a TIAA Bank Fieldről.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Marcus Williams eléggé felszívta magát és eléggé jó TC-t hoz eddig. Zsinórban 4. napon szerez int-et Brees-el szemben és viszi vissza TD-re.
Elég durva szezonja lehet szerintem ha nem sérül meg...


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Thomas is 6'3, nincs gond ezen a fronton.
Coleman évi 25 elkapása bőven a könnyen pótolható kategória

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Brandon Coleman kivágva, nem sikerült megcsinálnia a fizikai felmérőt
kapitnono
Lehet megviselt az utcsó egy-két meccs.
Ki lesz a colos elkapónk?
Most nem ugrik be az újak magasság.
Fattyu
Meredith is 6 3 mondjuk, egész magas szerintem. Jó nem egy 6 6 mint Coleman de azért jó rugókkal behozható az a pár centi. Kíváncsi leszek rá mondjuk nagyon mit tud mutatni


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Brandon Coleman kivágva, nem sikerült megcsinálnia a fizikai felmérőt
kapitnono
Lehet megviselt az utcsó egy-két meccs.
Ki lesz a colos elkapónk?
Most nem ugrik be az újak magasság.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Itt az első nem hivatalos depth chart

 pbs.twimg.com/media/Dj69gFzV4AAhyp5.jpg:large
kapitnono
Gondolom ez csak iránymutatás így elsőre. Mert pl LeRibeus sokszor adta fel a labdát Breesnek.
És már változott is, mert ha jól olvastam Coleman-on kívűl elküldtük Fulligtont. És jött helyettük egy TE és S.
Érdekes lesz ez a keretszűkítés, mert úgy tünik eléggé erős az alapanyag. Lesz néhány kemény döntés.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Itt az első nem hivatalos depth chart



Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Én mondtam... Matyő kellett volna. Vakaró már titán.....
Kájzerszóze
Jah, de ha emlékeim nem csalnak Brandon WR-t játszott 😀😀😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Én mondtam... Matyő kellett volna. Vakaró már titán.....



több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Brandon Coleman kivágva, nem sikerült megcsinálnia a fizikai felmérőt


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Vaccaro megtalàlta a helyét a Titànok között!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Michael Floyd és Brandon Tate.
Ha a régi formájukat hozzák bajban lesz a Carolina secondary 😂😂
Kájzerszóze
Tate 😀 😀 😀
Neki volt anno egy egész jó visszahordása, és szerintem ezzel le is írtam a komplett New England-i pályafutását. Az embernek 9 év alatt lett 1099 yardja, tőle aligha kell tartania bárkinek 😀

Floyd a részeg vezetéséig egész biztató volt, aztán hozott 566 yardot, két év alatt, tavaly ebből 78 jött össze. Szerintem már ő is bukó, a legjobb jelenete nálunk



Ez azért elég meleg volt


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Smith az egyik legnagyobb sztár az edzéseken, nincs vele gond.
Dural esett ki pár napja az egész szezonra, ezek az igazolások erről szólnak inkább.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Michael Floyd és Brandon Tate.
Ha a régi formájukat hozzák bajban lesz a Carolina secondary 😂😂
Kájzerszóze
Annyira nem örülök, hogy hirtelen idekerült két veterán... Mondjuk Coleman helyett bármelyiket elviselné, annál sokkal rosszabb nem lehet. Bízom benne, hogy nem Smith-szel vannak gondok...