New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én azt is halottam hogy valaki halotta a dallasi WC-s nénitől hogy a Falcons cseréli Ryant Prescottra, mert jön Dez és nagyon jó a kémia kettőjük közt 😀
Tomcsik
ez mit takar? mindketten lúgosítanak?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu

Most azt hallottam, hogy annyira szeretne atlantában játszani, hogy még hajlandó lenne ő fizetni érte a falconsnak.
peach
Ezt már ellőttem a Philyvel 😊
Tomcsik
Tudom, amíg pötyögtem a hsz. - t addig beelőztél. Az enyém akkor is jobb és insideresebb infó 😛
peach
Én azt is halottam hogy valaki halotta a dallasi WC-s nénitől hogy a Falcons cseréli Ryant Prescottra, mert jön Dez és nagyon jó a kémia kettőjük közt 😀 ( tényleg nagy uborka szezon van már, jöhetne a draft 😀 )

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu

Most azt hallottam, hogy annyira szeretne atlantában játszani, hogy még hajlandó lenne ő fizetni érte a falconsnak.
peach
Ezt már ellőttem a Philyvel 😊
Tomcsik
Tudom, amíg pötyögtem a hsz. - t addig beelőztél. Az enyém akkor is jobb és insideresebb infó 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu

Most azt hallottam, hogy annyira szeretne atlantában játszani, hogy még hajlandó lenne ő fizetni érte a falconsnak.
peach
Ezt már ellőttem a Philyvel 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu

Most azt hallottam, hogy annyira szeretne atlantában játszani, hogy még hajlandó lenne ő fizetni érte a falconsnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Ez így nem pontos. Az úgy hangzik, hogy hülye ha nem ír ide alá kevesebbért, mint amit máshol kapna, mert itt van a legnagyobb esélye gyűrűt nyerni. 😀
peach
Trollkodunk, trollkodunk?? 😁😁
Aztàn ne csodàlkozzunk a reakciókon.
Tessék vigyàzni, mert itt a többség mi vagyunk! 😁😁
Vagy nem is tudom mert a matekot manapsàg egyesek màshogy értelmezik..😀😀

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁
Fattyu
Èn úgy hallottam hogy fizet a Philynek hogy ott játszhasson, gyűrűt is nyerhet, és szopathatja a Dallast 😊

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀
Tomcsik
Hàt Én úgy hallottam, hogy nem akar gyűrűt nyerni, ezért Atlantàba akar menni 😁😁😁

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
De akkor most mi van Dez Bryanttel? 😀

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értem én, hogy uborkaszezon, de hogy ennyire nincs jobb dolgotok. 😀
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Szerintem meg egy ennyire limitált képességű dt meg jobb ha örül a veterán minimumnak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
gordon
Ez így nem pontos. Az úgy hangzik, hogy hülye ha nem ír ide alá kevesebbért, mint amit máshol kapna, mert itt van a legnagyobb esélye gyűrűt nyerni. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Most akkor mi van Dez Bryantel?
Gézu
szerintem most az jön, hogy hülye ha nem ír alá ide vetminért, hogy gyűrűt nyerhessen..
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Most akkor mi van Dez Bryantel?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Pilátus szabadon engedte Bláyent 😀



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.
kapitnono
Nem Ramczyk volt az LT Armstead sérülésekor?
empty taxi
Az első meccsen csak, ameddig Strief is meg nem sérült, utána végig jobb oldalt játszott, és ha utána sérült volt Armstead végig Peat helyettesítette.


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.
kapitnono
Nem Ramczyk volt az LT Armstead sérülésekor?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Peatnek hivatalosan is lehívtuk az ötödéves opcióját. Szerintem abszolút jó döntés évről évre egyre jobban teljesít főleg ha LG poszton játszik. De azért LT poszton sem volt elveszve ha úgy adódott, de azért nyugodtabb lennék, ha Armstead egészségesen lenne az LT poszton.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
nemethbence55
Hogyan számoltad ki?
Asbee
20 esetből 1-szer normális lesz. Logikus.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
nemethbence55
Hogyan számoltad ki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!
Fattyu
Az a gáz a sztoriban, hogy a FO pont akarta őt, de mák volt, mert a 49ers is felhívta őt, amikor mi beszéltünk vele telefonon, ő meg elmondta nekik, hogy igyekezzenek, mert mi akarjuk megszerezni őt.

Mondjuk annyi eszünk legalább volt, hogy Paytonék a barátnőjével akartak beszélni, mielőtt ledraftoljuk, pont a karakterkérdések miatt, hogy kordában tudja-e majd tartani őt. Hát látjuk, hogy nem sikerült, szegény lány.
PEEtör
Szép karakter az ember na. Örülök, hogy így alakult. Lattimore pont az ellenkezőjének néz ki

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!
Fattyu
Az a gáz a sztoriban, hogy a FO pont akarta őt, de mák volt, mert a 49ers is felhívta őt, amikor mi beszéltünk vele telefonon, ő meg elmondta nekik, hogy igyekezzenek, mert mi akarjuk megszerezni őt.

Mondjuk annyi eszünk legalább volt, hogy Paytonék a barátnőjével akartak beszélni, mielőtt ledraftoljuk, pont a karakterkérdések miatt, hogy kordában tudja-e majd tartani őt. Hát látjuk, hogy nem sikerült, szegény lány.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Remélem, hogy a FO kitart a problémàs jàtékosok hanyagolàsànàl... Most jelen àllàs szerint jó a csapat összetétele ilyen szempontból!
Ezért sem erőltetném Manzielt, aki ha alàír valahova az szerintem minimum szerződés lesz!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Csak picit idekapcsolódó, de valami hihetetlen mázlink volt a tavalyi drafton, hogy Fostert elvitték előlünk...
PEEtör
Hát igen jelenleg nagyon úgy néz ki hogy mázlink volt hogy a 9ers kivitte, bár ilyenkor arról is kell beszélni hogy lehet hogy nálunk más lenne erre 5% esély van, de egy normális Reuben Foster-el a védelemben, brutál csapatunk lenne.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem nagy steal lehetne kis rizikóval Manziel szerződtetése, 26 éves több évet kihagyott, így nem kérne igazán nagy pénzt, legalábbis tuti kevesebbet mint egy első körös irányító kapna, és azért most már mutatja a jeleit hogy megváltozott, szerintem Payton kezei illetve Brees mögött simán beteljesítené azt a potenciált amit jósoltak neki. Vélemények?