New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Cameron Meredith 2 év 10 millió, a Bears-nek 5 napja van matchelni, neki nagyon örülnék.
nemethbence55
2016-ban 888 yardja volt úgy, hogy Cutler és Hoyer dobált neki. Ha nálunk lesz, 1000 fölé megy simán...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Cameron Meredith 2 év 10 millió, a Bears-nek 5 napja van matchelni, neki nagyon örülnék.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Key messze nem volt lassú az első két szezonjában, jóféle első lépése volt.
Én inkább azt érzem hogy az utolsó évére teljesen leeresztett, és az se motiválta, hogy szar felmérővel milliókat bukik majd.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én alapból irtózom az ilyen testalkatú pass rusherektől. Nem azt mondom, hogy 260-270 lb alatt nincs defensive end, de az ilyen 240 körüli tehetségeket mindig kétkedve fogadom. A főhősünknél ráadásul pályán kívüli problémák is vannak és ahogy látjuk a gyorsasága sem biztos, hogy az igazi. Segítség lehet neki a technikája, de ilyen alkattal meg fogják őt enni használhatja akármilyen jól is pl. a kezeit.

És ez nálam az egyik legnagyobb kérdőjel, mikor egy korábban első körbe várt kiscsávóról elkezdenek úgy beszélni, hogy a negatívumai miatt mekkora steal lehet a 2. napon. Nekem ezekről a játékosokról inkább a bust szó jut az eszembe és inkább más irányba mozdulnék el.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Aki alapból lassú, az tömegnövelés után ritkán gyorsul...
empty taxi
De ő tényleg lassú, vagy kifogott két gyengébb sprintet a rivalda fényben?
peach
Szvsz Key inkább a technikájából és az ösztöneiből él mint a sebességéből. Azt nem tudom eldönteni h a fordulékonysága mire elég NFL-szinten, azon múlhat a sikeressége.
Az emlegetett Mingo ugye a pehelysúlya mellé legalább gyors volt, pont ezért college-ban b@szott megtanulni bármiféle counter move-ot, egyszerűen körbefutotta az OT-t azt jónapot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Aki alapból lassú, az tömegnövelés után ritkán gyorsul...
empty taxi
De ő tényleg lassú, vagy kifogott két gyengébb sprintet a rivalda fényben?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Aki alapból lassú, az tömegnövelés után ritkán gyorsul...
empty taxi
A Crossfit Games résztvevők nem értenek veled egyet 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Aki alapból lassú, az tömegnövelés után ritkán gyorsul...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Miért, a 3. körben nem lenne ő bust, csak az elsőben?
Asbee
Még egyáltalán nem biztos hogy bust lesz, van benne potenciál, ha pakolunk rá izmot, ez szerintem egy 3. kört megérhet.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Miért, a 3. körben nem lenne ő bust, csak az elsőben?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Arden Key eléggé ide akarna jönni és nagyon örül hogy érdeklődünk iránta, kérdés hogy mennyire dobja fel az FO azt az elvét hogy kerüljük a balhés játékosokat, tavaly ezt Foster-el megcsinálták volna, Key egy nagyon jó passzsiettető ami kell is ide és az LSU pick is nagyon tetszene. Mi a véleményetek róla és arról hogy kihúzzuk 1/27-en?
nemethbence55
1/27-en semmiképpen sem húznám őt ki, 240 fontos játékost az nfl-ben DE/OLB posztra én semmiéppen sem húznék az első körben. Engem ő nagyon Barkevious Mingo-ra emlékeztet, bár ő legalább a combine-t uralta, és belőle is eddig nagyon úgy néz ki, hogy hatalmas bust lesz.
kapitnono
Én nem nagyon tudok róla, hogy milyen számai vannak, de azok alapján amit írtok tényleg nem ér első kört, de szerintem harmadik körben elég nagy steal lenne, egy év rotáció alatt pakolnánk rá egy kis izmot és nagyon jó párja lenne Jordannek. Egyébként egy hátra trade nekem is tetszene, 2. körben Dj Chark, 3.-ban pedig egy TE + Key nagyon tetszene.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Arden Key eléggé ide akarna jönni és nagyon örül hogy érdeklődünk iránta, kérdés hogy mennyire dobja fel az FO azt az elvét hogy kerüljük a balhés játékosokat, tavaly ezt Foster-el megcsinálták volna, Key egy nagyon jó passzsiettető ami kell is ide és az LSU pick is nagyon tetszene. Mi a véleményetek róla és arról hogy kihúzzuk 1/27-en?
nemethbence55
1/27-en semmiképpen sem húznám őt ki, 240 fontos játékost az nfl-ben DE/OLB posztra én semmiéppen sem húznék az első körben. Engem ő nagyon Barkevious Mingo-ra emlékeztet, bár ő legalább a combine-t uralta, és belőle is eddig nagyon úgy néz ki, hogy hatalmas bust lesz.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Arden Key eléggé ide akarna jönni és nagyon örül hogy érdeklődünk iránta, kérdés hogy mennyire dobja fel az FO azt az elvét hogy kerüljük a balhés játékosokat, tavaly ezt Foster-el megcsinálták volna, Key egy nagyon jó passzsiettető ami kell is ide és az LSU pick is nagyon tetszene. Mi a véleményetek róla és arról hogy kihúzzuk 1/27-en?
nemethbence55
Az LSU-ban nagy kedvencem volt, de beleállt a földbe mint a gerely....
4,8 feletti 40 yard 240 font alatti súllyal? Jordan 40 fonttal nehezebben jobban 40 yardolt. Nálam a tegnapi LSU Pro dayen a harmadik napra küzdötte magát.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Arden Key eléggé ide akarna jönni és nagyon örül hogy érdeklődünk iránta, kérdés hogy mennyire dobja fel az FO azt az elvét hogy kerüljük a balhés játékosokat, tavaly ezt Foster-el megcsinálták volna, Key egy nagyon jó passzsiettető ami kell is ide és az LSU pick is nagyon tetszene. Mi a véleményetek róla és arról hogy kihúzzuk 1/27-en?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
A Ramsnek még van egy idei harmadik körös pickje, velük is cserélhetünk ☺ komoly all in van LA-ben.



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Na a Pats biztos nem fog QB draftolni!! OT/WR/ és talán egy TE!! Lehet még egy Rob Gronkowski csere is ki tudja!! És akkor már egész szépen áll a Pats az első körben!! Na de visszatérve hozzánk én is el tudok képzelni egy hátra draftot csak azt nem hogy ki adna ezért egy 2-dik meg egy 3-dig kört!!?? 😀
mrxxl77
Gyurma hozzászólásánál már írtam 3 csapatot akinek van pickje a cseréhez /Cleveland, Colts, Buffalo/, velük lehetne. De Én csak átfutottam a pickeket, nagyon nem ástam bele magam.

több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Na a Pats biztos nem fog QB draftolni!! OT/WR/ és talán egy TE!! Lehet még egy Rob Gronkowski csere is ki tudja!! És akkor már egész szépen áll a Pats az első körben!! Na de visszatérve hozzánk én is el tudok képzelni egy hátra draftot csak azt nem hogy ki adna ezért egy 2-dik meg egy 3-dig kört!!?? 😀
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
nemethbence55
Hát örülnék, ha nem kapkodnának ki előlünk egy top TE/WR-t... menjenek csak felfelé.

Btw. az BB nagy mester, drágábban adott egy "használtautót", mint ahogy vette. 😊 A Rams egyébként a legjobban a Chargerst szívatja, gyakorlatilag minden figyelmet elszívnak előlük LA-ban, szerencsétlenek hiába költöztek. Mennek ezek még vissza SD-ba 😊
Gyurma Pappa
mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak


ha QB akkor max Jackson lehet (a támadó séma miatt írják sokan hozzánk, de én sok realitását nem látom ennek), aki akár nálatok is szóba jöhetne, SP egy fasza O# playbookot tudna alá rakni
ZERO_L
Elvileg szóban van hogy felmentek top 5-be Rosen-ért.
nemethbence55
forrás: espn? 😀

előbb hinném el, hogy Brady-t el akarja cserélni a csapat
egyszerűen nincs minimálisan komolyan vehető érv a move mellett, hogy csak egy picit is komolyan vegye az ember (classic clickbait)


mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak
ZERO_L
Kifejezett need nincs, upgradelni lehet néhány posztot de az nem ugyanaz.
gordon
ez itt nagyon off, szóval röviden:
nálunk nem egy évben gondolkodnak, szóval van need
ZERO_L
Én sem veszem komolyan, csak elvileg elég élénken érdeklődnek Rosen iránt, de én is inkábn arra látok nagyobb esélyt hogy 2-3 körben húztok valakit, na de ne csináljunk Patriots beszélgetést itt 😀
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
nemethbence55
Hát örülnék, ha nem kapkodnának ki előlünk egy top TE/WR-t... menjenek csak felfelé.

Btw. az BB nagy mester, drágábban adott egy "használtautót", mint ahogy vette. 😊 A Rams egyébként a legjobban a Chargerst szívatja, gyakorlatilag minden figyelmet elszívnak előlük LA-ban, szerencsétlenek hiába költöztek. Mennek ezek még vissza SD-ba 😊
Gyurma Pappa
mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak


ha QB akkor max Jackson lehet (a támadó séma miatt írják sokan hozzánk, de én sok realitását nem látom ennek), aki akár nálatok is szóba jöhetne, SP egy fasza O# playbookot tudna alá rakni
ZERO_L
Elvileg szóban van hogy felmentek top 5-be Rosen-ért.
nemethbence55
forrás: espn? 😀

előbb hinném el, hogy Brady-t el akarja cserélni a csapat
egyszerűen nincs minimálisan komolyan vehető érv a move mellett, hogy csak egy picit is komolyan vegye az ember (classic clickbait)


mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak
ZERO_L
Kifejezett need nincs, upgradelni lehet néhány posztot de az nem ugyanaz.
gordon
ez itt nagyon off, szóval röviden:
nálunk nem egy évben gondolkodnak, szóval van need



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak
ZERO_L
Kifejezett need nincs, upgradelni lehet néhány posztot de az nem ugyanaz.

Elvileg szóban van hogy felmentek top 5-be Rosen-ért.
nemethbence55
1/1-re vagy mégis kinek a helyére?
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
nemethbence55
Hát örülnék, ha nem kapkodnának ki előlünk egy top TE/WR-t... menjenek csak felfelé.

Btw. az BB nagy mester, drágábban adott egy "használtautót", mint ahogy vette. 😊 A Rams egyébként a legjobban a Chargerst szívatja, gyakorlatilag minden figyelmet elszívnak előlük LA-ban, szerencsétlenek hiába költöztek. Mennek ezek még vissza SD-ba 😊
Gyurma Pappa
mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak


ha QB akkor max Jackson lehet (a támadó séma miatt írják sokan hozzánk, de én sok realitását nem látom ennek), aki akár nálatok is szóba jöhetne, SP egy fasza O# playbookot tudna alá rakni
ZERO_L
Elvileg szóban van hogy felmentek top 5-be Rosen-ért.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
nemethbence55
Hát örülnék, ha nem kapkodnának ki előlünk egy top TE/WR-t... menjenek csak felfelé.

Btw. az BB nagy mester, drágábban adott egy "használtautót", mint ahogy vette. 😊 A Rams egyébként a legjobban a Chargerst szívatja, gyakorlatilag minden figyelmet elszívnak előlük LA-ban, szerencsétlenek hiába költöztek. Mennek ezek még vissza SD-ba 😊
Gyurma Pappa
mi biztos nem fogunk célpontot húzni az első körben (már amennyire ezt BB-nél magabiztosan ki lehet jelenteni), sokkal fontosabb needjeink vannak


ha QB akkor max Jackson lehet (a támadó séma miatt írják sokan hozzánk, de én sok realitását nem látom ennek), aki akár nálatok is szóba jöhetne, SP egy fasza O# playbookot tudna alá rakni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
nemethbence55
Hát örülnék, ha nem kapkodnának ki előlünk egy top TE/WR-t... menjenek csak felfelé.

Btw. az BB nagy mester, drágábban adott egy "használtautót", mint ahogy vette. 😊 A Rams egyébként a legjobban a Chargerst szívatja, gyakorlatilag minden figyelmet elszívnak előlük LA-ban, szerencsétlenek hiába költöztek. Mennek ezek még vissza SD-ba 😊

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 417
Viszont a Pats részéről ezt lehet hogy egy Qb-ról szól, mert már érdeklődnek Rosen iránt, lehet fel akarnak menni 1/4-re.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Nem szokott Loomis és Payton ilyet, de egy letrade a második kör elejére, meg a harmadik kör elejére pl. nem lenne egy rossz opció, 2.-3.-3. húzással minden fontosabb pozíciót tölthetnénk szerintem. De ez annyira nem jellemző, hogy kicsi esélyt adok neki, meg ugye partner is kell hozzá.
Gyurma Pappa
Talán Colts, Buffalo, Cleveland lehetne...