New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Egyre valószínűbb, hogy lecsúszunk Suh-ról. Már a Jets is bejelentkezett, legalábbis Bowles beszélt vele és nagyon tetszett Suh-nak, amit hallott. Plusz asszem nekik van a legnagyobb cap space-ük az eddigi csapatok közül, szal...

Más kérdés, hogy szerintem velünk, a Rams-szel (és Titans-szel) sokkal több esélye van a gyűrűre, de ez van.

Jó lenne, ha hallanánk hírt arról, hogy máshogy oldjuk meg a D-Line-t.
PEEtör
Hát igazából sajnos kB minden DT-ről lecsúsztunk, Bennie Logan-nek talán lehetne adni egy egy éves szerződést, ő ha pass rushban nem is túl jó de a futást nagyon tudja ölni, esetleg Hankins de ő elvileg 3-4-ben akar játszani, vagy marad a draft de ott elvileg kifognak menni előllünk a jobb DT prospectek, de szerintem első kört fölösleges lenne erre költeni. Vagy húzunk egy meglepőt és visszahozzuk Fairley-t, ő azt nyilatkozta korábban hogy még játszani akar, ha megkapná az engedélyt simán vissza lehetne hozni.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Egyre valószínűbb, hogy lecsúszunk Suh-ról. Már a Jets is bejelentkezett, legalábbis Bowles beszélt vele és nagyon tetszett Suh-nak, amit hallott. Plusz asszem nekik van a legnagyobb cap space-ük az eddigi csapatok közül, szal...

Más kérdés, hogy szerintem velünk, a Rams-szel (és Titans-szel) sokkal több esélye van a gyűrűre, de ez van.

Jó lenne, ha hallanánk hírt arról, hogy máshogy oldjuk meg a D-Line-t.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Hurns a Cowboyshoz szerződött szóval akkor ő már biztos nem jön
Jó lenne tényleg Suh-t elcsípni, bár nagyon azt olvastam, hogy a Rams Titans közül lesz valamelyik a befutó sajnos..


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Elég meglepő hogy Vaccaro nem kelt még el, de azért idővel biztos el fog. Én Eric Reid-et eltudtam volna hozzánk képzelni, volt LSU-s jó kis játékos, csak ugye nem kapkodnak utána a csapatok most a térdelései miatt.
ackrisz17
Kétlem hogy bármelyikük is jönne, még egy safety teljesen felesleges, bár mondjuk Bush elment, de kétlem hogy hoznánk mást.
nemethbence55
Biztos nem jön Reid, Vaccarot meg nem is azert írtam 😀 Ha Suh jön meg egy elkapó akkor az már tök jó lesz!
ackrisz17
Nekem Suh is elég lenne.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Elég meglepő hogy Vaccaro nem kelt még el, de azért idővel biztos el fog. Én Eric Reid-et eltudtam volna hozzánk képzelni, volt LSU-s jó kis játékos, csak ugye nem kapkodnak utána a csapatok most a térdelései miatt.
ackrisz17
Kétlem hogy bármelyikük is jönne, még egy safety teljesen felesleges, bár mondjuk Bush elment, de kétlem hogy hoznánk mást.
nemethbence55
Biztos nem jön Reid, Vaccarot meg nem is azert írtam 😀 Ha Suh jön meg egy elkapó akkor az már tök jó lesz!


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Elég meglepő hogy Vaccaro nem kelt még el, de azért idővel biztos el fog. Én Eric Reid-et eltudtam volna hozzánk képzelni, volt LSU-s jó kis játékos, csak ugye nem kapkodnak utána a csapatok most a térdelései miatt.
ackrisz17
Kétlem hogy bármelyikük is jönne, még egy safety teljesen felesleges, bár mondjuk Bush elment, de kétlem hogy hoznánk mást.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Elég meglepő hogy Vaccaro nem kelt még el, de azért idővel biztos el fog. Én Eric Reid-et eltudtam volna hozzánk képzelni, volt LSU-s jó kis játékos, csak ugye nem kapkodnak utána a csapatok most a térdelései miatt.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
17 milliónk van és ez már biztos, ebből azért még lehetne szerezni embereket vagy csak egyet, egy jó nagyot.
nemethbence55
Igen ebből biztosan szerzünk embereket, pl a drafton 😁😁
Mert szerintem az erre szànt pénz is benne van!
Fattyu
Benne igen, de ha megnézed a spotrac oldalt ott vannak számítások, hogy kB mennyi lesz az idei újonc szerződések a csapatnál és az nem lesz több 5 milliónál legalábbis ránézésre.
nemethbence55
Néztem, de még nem a legfrissebb és ezért nem teljesen ezek a szàmok jönnek le.
Az viszont feltünt, hogy a dead money nagyja idén kifut. Persze generàlódni fog, pl ha Fleener cut lesz. De sokkal jobb a helyzet ebből szempontból, mint eddig.
Fattyu
Hát igen a Dead moneytól jó lenne végre megszabadulni, elég "vicces" hogy Byrd még mindig 4,6-ot visz el a capből.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
17 milliónk van és ez már biztos, ebből azért még lehetne szerezni embereket vagy csak egyet, egy jó nagyot.
nemethbence55
Igen ebből biztosan szerzünk embereket, pl a drafton 😁😁
Mert szerintem az erre szànt pénz is benne van!
Fattyu
Benne igen, de ha megnézed a spotrac oldalt ott vannak számítások, hogy kB mennyi lesz az idei újonc szerződések a csapatnál és az nem lesz több 5 milliónál legalábbis ránézésre.
nemethbence55
Néztem, de még nem a legfrissebb és ezért nem teljesen ezek a szàmok jönnek le.
Az viszont feltünt, hogy a dead money nagyja idén kifut. Persze generàlódni fog, pl ha Fleener cut lesz. De sokkal jobb a helyzet ebből szempontból, mint eddig.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Engem mondjuk egy picit meglep, hogy Vaccaro még kint van a piacon, és ahogy olvasgattam eddig még senki sem érdeklődött komolyabban iránta. Őszintén azt vártam, hogy nyit a piac és valakitől megkapja az évi 8-10 millió/éves ajánlatot.
Szerintem jó kis játékos volt nálunk nagyon, nyilván nem egy all-pro de azért ezt nem vártam, hogy ennyire senki sem érdeklődik majd iránta.


több mint 6 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
És ennyi Curry meg JPP ennyit csináltak kB egész offseason alatt, plusz adtak két bitang szerződést, de szerintem nem kell tőlük annyira tartani, azért még mindig az egyik legjobb O-line a miénk. Nálunk meg remélhetőleg lesz egy Jordan-Rankins-Suh-Okafor fog rohamozni, ami azért szintén bitang erős.
nemethbence55
No azért ne becsüljük alà/le Őket. Az ellenfelek tisztelete meg kell legyen! Mivel csoport rivàlisok sosem biztos a győzelem, vagy nem adjàk könnyen magukat! Amúgy is a Tampa ha egy kis energiàt fektett még az OL-ba, sokat léphet előre! | vagy az edzői karba |
Amúgy meg lehet itt hirdetni, hogy mi vagyunk a legaktívabbak a FA piacon a csoportban, stb... De ez eddig csak elméletben mutat jól!
A valósàgot csak szeptembertől làthatjuk, hogy mire elég! Remélem làtjuk is!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
És ennyi Curry meg JPP ennyit csináltak kB egész offseason alatt, plusz adtak két bitang szerződést, de szerintem nem kell tőlük annyira tartani, azért még mindig az egyik legjobb O-line a miénk. Nálunk meg remélhetőleg lesz egy Jordan-Rankins-Suh-Okafor fog rohamozni, ami azért szintén bitang erős.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Vinny Curry után JPP a Bucs-nál. De jó lesz ellenük játszani kétszer...
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Suh elvileg ismét jön.
Szerk.: Bár mondjuk kezdek egyre bizonytalanabb lenni benne, mert az nfl.com mobil aplikácója dobta ki értesítésben, de aztán megnéztem a hírt abban nincs róla semmi, szóval nem tudom. De ott amikor megkaptam az értesítést azt írták hogy holnap jön.
nemethbence55
Akárhol olvasom, csak azt találom, hogy nem megy a Raidershez, hanem hazamegy és ott fog dönteni, hogy hova igazol.
kapitnono
Ez az, én is csak ezt látom, de az nfl.com értesítésben az volt hogy holnap jön, vagy lehet hogy már képzelődök 😀
nemethbence55
Én azt láttam, hogy pénteken jön hozzánk... És szerintem ez inkább a múlt heti hír, mert pénteken volt nálunk...
Rutin
Na én is azt láttam csak tegnap kicsit elvoltam tévedve, azt hittem már csütörtök van ezért írtam, hogy holnap, de az nfl.com értesítésében az volt hogy pénteken jön megint.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Elvileg érdeklődünk Robert Ayers iránt, 32 éves DE rotációban nagyon tetszene, ha jönne ős is és Suh is akkor végre lenne egy bitang erős D-line-unk, ahol mélység is van, szerintem nem igazán kéne különösebben megfizetni. NFC South harc várható érte, rajtunk kívűl Atlanta és Carolina érdeklődik.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
1)
Személy szerint nagyon bírnám, ha lecsapnánk Allen Hurns-re. Szerintem nagyon korrekt WR-opció lenne, durva updrade B. Coleman után.

2)
Tényleg brutáljó FA safety-k vannak még szabadon a piacon... Lehet, hogy ezt a Kurt-üzletet kicsit elsiettük.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Suh elvileg ismét jön.
Szerk.: Bár mondjuk kezdek egyre bizonytalanabb lenni benne, mert az nfl.com mobil aplikácója dobta ki értesítésben, de aztán megnéztem a hírt abban nincs róla semmi, szóval nem tudom. De ott amikor megkaptam az értesítést azt írták hogy holnap jön.
nemethbence55
Akárhol olvasom, csak azt találom, hogy nem megy a Raidershez, hanem hazamegy és ott fog dönteni, hogy hova igazol.
kapitnono
Ez az, én is csak ezt látom, de az nfl.com értesítésben az volt hogy holnap jön, vagy lehet hogy már képzelődök 😀
nemethbence55
Én azt láttam, hogy pénteken jön hozzánk... És szerintem ez inkább a múlt heti hír, mert pénteken volt nálunk...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Zabagép 😂😯
Vagy a kék kutya jött be neki?
Mondjuk nagyobb esélye van annak hogy Bendőcske idekerül, minthogy a "Pék" srácot draftoljuk...



több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Biztos a gasztroangyal/ördög 👿 / 😁😁
Fattyu
Borbás Marcsi! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Suh elvileg ismét jön.
Szerk.: Bár mondjuk kezdek egyre bizonytalanabb lenni benne, mert az nfl.com mobil aplikácója dobta ki értesítésben, de aztán megnéztem a hírt abban nincs róla semmi, szóval nem tudom. De ott amikor megkaptam az értesítést azt írták hogy holnap jön.
nemethbence55
Akárhol olvasom, csak azt találom, hogy nem megy a Raidershez, hanem hazamegy és ott fog dönteni, hogy hova igazol.
kapitnono
Ez az, én is csak ezt látom, de az nfl.com értesítésben az volt hogy holnap jön, vagy lehet hogy már képzelődök 😀
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ma Benedek van Geri! 😁
Tudod, aki zsákban hozza a .......mit is?🌨️⛄
zemanla
Langyikat... kifagyott a szemem is tegnap a temetésen. Rosszabb az hogy vasárnap 40 leszek és még hideg is lesz és elvesznek még egy órát is az életemböl az oraállitással... szóval onnantól már a B oldal forog.... azon vannak a szar számok 😀



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Suh elvileg ismét jön.
Szerk.: Bár mondjuk kezdek egyre bizonytalanabb lenni benne, mert az nfl.com mobil aplikácója dobta ki értesítésben, de aztán megnéztem a hírt abban nincs róla semmi, szóval nem tudom. De ott amikor megkaptam az értesítést azt írták hogy holnap jön.
nemethbence55
Akárhol olvasom, csak azt találom, hogy nem megy a Raidershez, hanem hazamegy és ott fog dönteni, hogy hova igazol.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Biztos a gasztroangyal/ördög 👿 / 😁😁

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Na amint leírtam jött is a hír, holnap jön vizitre. Látjátok Paytonék fejébe látok 😀
Ez talán jó jelent
nemethbence55
Ki jön vizitre?
kapitnono
Suh elvileg ismét jön.
Szerk.: Bár mondjuk kezdek egyre bizonytalanabb lenni benne, mert az nfl.com mobil aplikácója dobta ki értesítésben, de aztán megnéztem a hírt abban nincs róla semmi, szóval nem tudom. De ott amikor megkaptam az értesítést azt írták hogy holnap jön.

Szerkesztette: nemethbence55