New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Akkor ez jó kis biznisz volt. Mind a két szurkolótábor elégedetlen a cserével.

Szerkesztette: HanSolo
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hidegen hagy igaz volt-e az 1/18.
Ha a nettó 1/30 a legjobb amit kapunk érte, akkor nem cserélem el.
Tudsz bármelyik drafton olyan elkapót húzni aki rögtön es biztosan hozza az 1000 yardot? Még 2 évig tűrhető pénzért?
Én a hisztije miatt támogattam hogy cseréljük, de nem minden áron.
Nekünk nem a lutri kell a drafton hanem betonbiztos megoldások Brees maradék éveire.
Úgy építettünk bajnokcsapatot, hogy pickkel megszereztük Vilmat meg Shockey-t.
Most ilyen cserével építünk újabb bajnokcsapatot.... Bostonban.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Igazad lehet...valószínű csak ködösítés volt :/ Ez mondjuk beárazza Cooks-t rendesen. Meglátjuk, hogy csak system WR volt, vagy több is van benne. Lépjünk tovább és nyomjunk egy D# heavy draftot 😉
clbass
Pont azt nézegettem, hogy esetleg kivel lehetne feltradalni a két első körös pickünkkel, jó lenne nem a második (harmadik?) legjobb pass rushert elhozni, hanem a legjobbat. Nyilván ez elmélet, de így nézve lehet ez még egy értékes pick...

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ezeknek elment az eszük! Titans 1/18-a elutasítva erre ezt meg elfogadják 😮 Komolyan egy 1/32 után a harmadik végi körért még vissza kellett adnunk a 4-et, ami gyakorlatilag csak tizen x pick előremozgás? Ez kabaré....
clbass
Korántsem biztos hogy volt Titans ajánlat... Több helyen olvasom, hogy Cooks ügynöke szivárogtatott.
Gyurma Pappa
Igazad lehet...valószínű csak ködösítés volt :/ Ez mondjuk beárazza Cooks-t rendesen. Meglátjuk, hogy csak system WR volt, vagy több is van benne. Lépjünk tovább és nyomjunk egy D# heavy draftot 😉
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Ezeknek elment az eszük! Titans 1/18-a elutasítva erre ezt meg elfogadják 😮 Komolyan egy 1/32 után a harmadik végi körért még vissza kellett adnunk a 4-et, ami gyakorlatilag csak tizen x pick előremozgás? Ez kabaré....
clbass
Korántsem biztos hogy volt Titans ajánlat... Több helyen olvasom, hogy Cooks ügynöke szivárogtatott.

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ezeknek elment az eszük! Titans 1/18-a elutasítva erre ezt meg elfogadják 😮 Komolyan egy 1/32 után a harmadik végi körért még vissza kellett adnunk a 4-et, ami gyakorlatilag csak tizen x pick előremozgás? Ez kabaré....
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na most kell kirúgni a GM-t.
atapapa
Ilyen nem létezik.
Minden kibaszott csapat azon dolgozik, hogy ők minél erősebbek legyenek. Ennyiért ingyen volt Cooks.
Pats a bajnok zárjuk le a szezont és kezdjük a 2018ast.

több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na most kell kirúgni a GM-t.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 854 — !SuPeR6BoWL!
Elvileg cooks-ról pedig a mai napon döntenek paytonék.
A döntés

plusz 1/32 és 3/103
mínusz Cooks és 4/118

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
4 év 34,5 millió a warford deal.
Larry Warford Saints deal: $34M, $8.4M bonus, $17M gtd, salaries $1.7M, $4.25M, $7.65M, $7.65M

Elvileg cooks-ról pedig a mai napon döntenek paytonék.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem tetszik ez a deal, Klein hozhat elég tapasztalatot, látásmódot, ami hiányzik most a csapatból. Anthonynak tanulnia kell, és most van előtte olyan, aki már játszott elit D-ben a posztján (Ellerbetől nem biztos hogy eleget tud tanulni, meg ő egy kicsit más szerepben is játszik, mint Anthonynak kéne). Tudom, hogy Klein nem egy Kíkli, de szerintem ha stabil, "solid" kezdő szintet hozni tudja 16 meccsen át, már lényegesen beljebb vagyunk.
Gyurma Pappa
Hát, én Vilma óta úgy érzem hogy folyton masszírozzuk a szart ezen a poszton életképes megoldás helyett. Nem bánnám az embert, de nem ennyiért.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Plusz úgy néz ki, van egy korrekt speedsterünk is Ginn személyében (Cooks ezáltal tuti megy), nem is kell nála jobb erre a posztra szvsz. Az meg pláne, hogy returnerként sem utolsó. Szenzációs ez az off eddig, Fairley, Klein, Warford plusz vmi/vki Cooksért...

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Klein 3 év 15 miló, a többi szerződésről egyelőre nincs infó.
kapitnono
Na ezt sokallom egy kicsit, minden egyéb igazolás nagyon jól hangzik.
Anthonyval vajon mi a terv?
atapapa
Nekem tetszik ez a deal, Klein hozhat elég tapasztalatot, látásmódot, ami hiányzik most a csapatból. Anthonynak tanulnia kell, és most van előtte olyan, aki már játszott elit D-ben a posztján (Ellerbetől nem biztos hogy eleget tud tanulni, meg ő egy kicsit más szerepben is játszik, mint Anthonynak kéne). Tudom, hogy Klein nem egy Kíkli, de szerintem ha stabil, "solid" kezdő szintet hozni tudja 16 meccsen át, már lényegesen beljebb vagyunk.

Warford és Fairley meg jó igazolások, meg is lepődtem hogy nem valami agyament igazolás jött, hanem tényleg fontos posztra igazoltunk, minőséget.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én most még mindig jobban örülnék, ha tietek lett volna ennyi pénzért Gilmore és nálunk marad Butler 😊 Szerintem sokkal nagyobb köztük a különbség, de remélem, igazad lesz

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Klein 3 év 15 miló, a többi szerződésről egyelőre nincs infó.
kapitnono
Na ezt sokallom egy kicsit, minden egyéb igazolás nagyon jól hangzik.
Anthonyval vajon mi a terv?

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^
Wyatt
Kicsengethettük volna mi is legalább azt a pénzt, amit ti Gilmore-nak, ő meg sokkal nem gyengébb.
Plusz Butler 27, Cooks 23, utóbbi még bőven nem érte el a zenitet.
Továbbá az idei draft is erős cornerben, WR-ben meg nem igazán.
Cooks-nak a nagy pénz csak 2019-ben lesz esedékes.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jövőre csak rohadt drága lesz, majd utána lesz kurva drága 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^
Wyatt
Van 5. éves opció Cooks szerződésében. Amúgy ja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
The #Saints contract with DT Nick Fairley is 4 years, worth almost $30M, source said.

szerintem jó döntés.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Former #Chargers LB Manti Te’o is visiting the #Saints tonight and tomorrow, source said. Kicking the tires.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Klein 3 év 15 miló, a többi szerződésről egyelőre nincs infó.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
Larry Warfordot leigazoltuk. Így ha nincs sérülés akkor megvan a jövőévi kezdő O-line.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.

Szerkesztette: atapapa