New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Klein 3 év 15 miló, a többi szerződésről egyelőre nincs infó.
kapitnono
Na ezt sokallom egy kicsit, minden egyéb igazolás nagyon jól hangzik.
Anthonyval vajon mi a terv?

több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^
Wyatt
Kicsengethettük volna mi is legalább azt a pénzt, amit ti Gilmore-nak, ő meg sokkal nem gyengébb.
Plusz Butler 27, Cooks 23, utóbbi még bőven nem érte el a zenitet.
Továbbá az idei draft is erős cornerben, WR-ben meg nem igazán.
Cooks-nak a nagy pénz csak 2019-ben lesz esedékes.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor jövőre csak rohadt drága lesz, majd utána lesz kurva drága 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^
Wyatt
Van 5. éves opció Cooks szerződésében. Amúgy ja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.
atapapa
A jó FA mondjuk szerintem gyengébb, mint Butler, de ez más kérdés. Szerintem Butler is többet ér, mint Cooks, de ez megint más kérdés. Viszont azt elegánsan kihagytad, hogy a Patsnek egy év múlva a gatyáját is ki kellene csengetnie az 1. körre árazott WR-etekért 😊
Legalábbis asszem, mert az összes tetű szerződéses oldal beomlott ma a picsába^^

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
The #Saints contract with DT Nick Fairley is 4 years, worth almost $30M, source said.

szerintem jó döntés.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Former #Chargers LB Manti Te’o is visiting the #Saints tonight and tomorrow, source said. Kicking the tires.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Klein 3 év 15 miló, a többi szerződésről egyelőre nincs infó.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Larry Warfordot leigazoltuk. Így ha nincs sérülés akkor megvan a jövőévi kezdő O-line.


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Pats igazol "ingyen" egy jó FA-t nagy pénzért, mi meg adunk egy első kört érő WR-t egy olyan, amúgy szintén jó CB-ért, akiért legkésőbb egy év múlva annyit kell fizetni, mint amennyit most fizetett a Pats az FA CB-ért?

Gondolom nem kell indokolnom, hogy miért nem lennék oda egy ilyen cseréért, hacsak nem lesznek egyéb enyhítő körülmények.

Szerkesztette: atapapa

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Hát nálunk aztán fényesen nagy pass rush volt 😀
Wyatt
hát a milyenknél jobb volt az biztos 😀
mi a 27-ek ti a 16.voltatok sackek tekintetében.
kapitnono
Igen, de segít a sackeknél az is, ha a cornerek elég ideig tudnak tapadni az elkapókkal, akkor több az idejük a pass rushereknek is 😊 Nálunk a kettő inkább összeadódott, Butler szerintem mindenhol marha jó lenne, egy Antonio Brownt megoldott kétszer is az előző szezonban, az azért elég nagy szó 😊
Úgyhogy maradjon csak itt Cooks 😀
Wyatt
Maradni már szerintem tuti hogy nem fog, a kérdés már csak az hogy hozzátok vagy a titans-hez megy.
Butler meg lehet hogy egy jó corner de nálunk ezek a nagy pro bowl db-k nem nagyon váltak be, ezért tartok tőle ennyire. Cooks meg már bevállt itt ezért sajnálnám ha elmenne, már pedig nagyon úgy néz ki hogy megy.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg közel állunk hogy visszaigazoljuk Fairleyt. 8-10 millió/évről írnak.


több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nálunk aztán fényesen nagy pass rush volt 😀
Wyatt
hát a milyenknél jobb volt az biztos 😀
mi a 27-ek ti a 16.voltatok sackek tekintetében.
kapitnono
Igen, de segít a sackeknél az is, ha a cornerek elég ideig tudnak tapadni az elkapókkal, akkor több az idejük a pass rushereknek is 😊 Nálunk a kettő inkább összeadódott, Butler szerintem mindenhol marha jó lenne, egy Antonio Brownt megoldott kétszer is az előző szezonban, az azért elég nagy szó 😊
Úgyhogy maradjon csak itt Cooks 😀

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Hát nálunk aztán fényesen nagy pass rush volt 😀
Wyatt
hát a milyenknél jobb volt az biztos 😀
mi a 27-ek ti a 16.voltatok sackek tekintetében.


több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nálunk aztán fényesen nagy pass rush volt 😀

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg le fogjuk igazolni a Carolina két korábbi játékosát AJ.Kleint és Tedd Ginn Jr-t.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
 www.profootballrumors.com/2017/03/breaking-patriots-could-trade-malcolm-butler-to-saints-for-brandin-cooks
Egy újabb SB kabala (remélem jobban bejön mint Bowner)
Pt79
remélem nem történik meg, inkább fogadjuk el a titans vagy az eagles ajánlatát, ha meg nem akkor inkább tartsuk meg.
Oké hogy elcseréljük, de így csak a jogot kapjuk meg, hogy leigazoljuk. Ahogy hallom kb: 14 millió/év körül akar, annyit nem költhetünk rá, meg annyit nem is ér. A pats rendszerében lehet nagy király volt, de ha ide jönne pass rush nélkül ugyanannyit érne mind amikor leigazoltuk byrdöt.
Szanaszét dobálnák szerintem.
Inkább fogadjuk el valakitől az első kört és erősítsük meg a d-linet.


több mint 7 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 www.profootballrumors.com/2017/03/breaking-patriots-could-trade-malcolm-butler-to-saints-for-brandin-cooks
Egy újabb SB kabala (remélem jobban bejön mint Bowner)

Szerkesztette: Pt79
több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.
ackrisz17
Ha a 11. marad akkor én ott a S.Thomas/Barnett/Foster trióból húznék ha bent vannak.
A 2. körben én is McMillanra gondoltam, bár sokan lenézik pedig szerintem hasznos kis játékos és eléggé atletikus, nagyon csipáztam Ohio St-en.
Ha meg lesz még plusz egy eslő körünk én akkor oda Cb-t húznék ha a Jones/Lattimore kettősből valamelyik bent van.
kapitnono
örülök hogy nagyjábol egyetértünk ráadásul McMillan coverageben sem rossz ami nekünk nagyon kellene. A cb-k közül Jones izgat leginkabb..jó lenne kifogni egy következő Marcus Peterst.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
W.Sneadre pedig tendert raktunk, így egy évig még biztos nálunk marad bagóért, ha addig nem kötünk vele hosszútávút. Jó döntés szerintem.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.
ackrisz17
Ha a 11. marad akkor én ott a S.Thomas/Barnett/Foster trióból húznék ha bent vannak.
A 2. körben én is McMillanra gondoltam, bár sokan lenézik pedig szerintem hasznos kis játékos és eléggé atletikus, nagyon csipáztam Ohio St-en.
Ha meg lesz még plusz egy eslő körünk én akkor oda Cb-t húznék ha a Jones/Lattimore kettősből valamelyik bent van.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Srácok, amúgy mit gondoltok kit kellene húznunk az első körben, vagy kiket ha esetleg kapunk még egy picket Cooksért? A S.Thomas,Foster, Sidney Jones,Mckinley négyesből örülnék valamelyiküknek. Ha pedig Foster nem sikerülne akkor jöhetne a 2.körben akár McMillan is.


több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/Cantguardmike/status/838873090213937153

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A folytatás...ez egy f@sz:
 twitter.com/JohnJHendrix/status/838858073104089092
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Zajlik az élet Uraim...
Keenan "utolsó paraszt" Lewis felhívta M. Thomast. A hívást kihangosította, és élőben streamelte instán 😮 Kevés az infó, de állítólag rendesen vezette is a beszélgetést, így Thomas szájába adott pár kínos megjegyzést Cooks-ról, Sneed-ről, Allen-ről 😕