New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle
Rutin
Az a baj, hogy Armsteadet is megverte Watt, de sajnos G segítség nélkül ez is lesz...
Gyurma Pappa
Jó, ő kit nem ver meg? 😊


Asszem hosszú szenvedésre készülhetünk fel...
Ugyanis...
1. Benson papa sosem fogja sem ML-t, sem SP-t kirúgni.
Rutin
Az egész sztoriban számomra Loomis szerepe kérdéses, nem tudom mennyire kötötte magát Benson szemében Paytonhoz, LM vajon megjátszana-e olyat hogy némi időt nyerjen magának és kirúgná - persze Benson egyetértésével - Paytont.
Más történet, de Besnon simán kicsapta a több év után először PO-ba kerülő Pelicans edzőjét is, pedig a PO nagy momentum volt (még ha nem is mérhető egy SB-hez).
atapapa
Pelicans-ügyben azért ne feledjük, hogy az új edző a Warriors segédedzője volt, tehát az aktuális bajnok 2. embere. + ide jön az, amit te is írsz (hogy a Pelicans nem nyert bajnokságot korábban).

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Drew Brees asked about J.J. Watt's trash-talking, including yelling that Saints needed a new right tackle: "I could hear a lot of chatter on the field. It sounds he's a pretty animated guy. There's no doubt he's a phenomenal player. I don't think anybody can block him. But keep in mind our right tackle didn't give up any sacks last game. (And) I like to think I'm gonna be able to get the ball out before he hits me."
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle
Rutin
Az a baj, hogy Armsteadet is megverte Watt, de sajnos G segítség nélkül ez is lesz...
Gyurma Pappa
Jó, ő kit nem ver meg? 😊


Asszem hosszú szenvedésre készülhetünk fel...
Ugyanis...
1. Benson papa sosem fogja sem ML-t, sem SP-t kirúgni.
Rutin
Az egész sztoriban számomra Loomis szerepe kérdéses, nem tudom mennyire kötötte magát Benson szemében Paytonhoz, LM vajon megjátszana-e olyat hogy némi időt nyerjen magának és kirúgná - persze Benson egyetértésével - Paytont.
Más történet, de Besnon simán kicsapta a több év után először PO-ba kerülő Pelicans edzőjét is, pedig a PO nagy momentum volt (még ha nem is mérhető egy SB-hez).

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Ha GM lehetnék a Saintsnél én a következőképpen állnék a csapat újjáépítéséhez:
- Breesszel leülni tárgyalni, mennyire szeretné itt lejátszani a karreirje hátralevő részét, ha sikerül vmi ultradiszkont hosszabbításban megegyezni akkor maradna, ellenkező esetben el kell cserélni. Csere esetén nyilván csak olyan hely jöhet szóba, ahol az ő csatasorba állításával instant Superbowl esélyes csapatról beszélhetünk, sztem a legjobb opciók erre, a Jetsnél, Buffalóban, Houstonban vagy St. Louisban vannak, minden idők gecisége volna pl Clevelandba elpasszolni….
- Ha Brees megy, az irányítóposzton nem agyalnék az első évben, McCown és Grayson neki fut az idénynek, ha Grayson még nem kész kezd McCown, aztán év végén lassan meg lehetne nézni mit is tud az új QB.
- Kipucolni minden farnehéz, rossz szerződéssel bíró alulteljesítő játékost, olcsó szabadügynököket kukázni és a fiatalok köré építeni egy csapatot. A támadó oldalon Armstead, Unger és Peat révén megvan a fal váza, Cooks és Ingram mellé kell playmakereket keresni, nem olyan lehetetlen küldetés.
- A védelemben a 4-3-at elfelejteni, 3-4-ben Jenkins és Jordan a falban még évekig meghatározó lehet, Kikaha és Anthony a LB sor alapjai lehetnek hossztávon, a secondaryben neccesebb a dolog, ott Lewis és Vaccaro jelenthetnék a kiindulópontot.
- Viszont ami nélkül felesleges bármiről is beszélni, el kell kezdeni normálisan draftolni. El kell felejteni a needeket, azokat FA útján valamilyen szinten olcsó játékosokkal betömni, és a lehető legjobb játékosokat behúzni.

Sztem egy ilyen átmeneti év után 2017-ben már egy olyan kerettel lehetne nekimenni a szezonnak, aminek a cap problémái nagyjából megoldódtak, és reális sanszként tűzhető ki a playoff. Persze ehhez kell, hogy Grayson beváljon, ha nem, akkor jön a QB kereső projekt, ami igen nagy lutri, de valami miatt csak elvitték a harmadik körben, sztem előbb utóbb akarnak kezdeni vele valamit. Ha meg nem válik be, akkor garantált a magas pick, ott meg lehet próbálkozni.

A kérdés csak az, hogy Payton akar-e egy újjáépítést, vagy ebbe már nem vágna bele. Szép feladat lenne ennek a keretnek a rendbe tétele, és azért van jó néhány olyan fiatal tehetség, akire hosszútávon lehet számítani, szóval nem lehetetlen küldetés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Elhozták Spillert, Brownert FA-ről,
gabokocka
Az ő elbaszásmértékűk nem mérhető a Byrd szerződéshez 😊

Egyébként "papíron" ezek nagyon jó igazolások, Byrd sérülékenysége meg tudott volt, tehát klasszikus értelemben az igazi mellékfogás épphogy Byrd. (Galette elküldése pedig inkább +, mint mínusz, pont azt mutatja, hogy van tökösség a FO-ban, ez a cap hatás menedzselhető)

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Pont ezt csinálják évek óta, amit itt részletezel. Látható mekkora eredménnyel. Évről évre megy lefele a csapat. Sztem valamit változtatniuk kéne, de majd szezon után kiderül.
gabokocka
Az nem kérdés, hogy változtatniuk kell. 😊 Nekem úgy tűnik, hogy az utolsó "elbaszott" szerződésük Byrd-é volt, azóta másképp állnak a dologhoz. Junior kivágása is illeszkedik az új vonalhoz. Szerintem menedzselhető a cap, a roster.

Számomra sokkal nagyobb kérdés, hogy SP tankja kiürült-e ezzel a csapattal, vagy egy új DC-ral képes még egy nagy alakításra NOLA-ban. Én szurkolok neki - egyrészt számomra kevés szimpatikusabb játékos van Brees-nél, másrészt csípem SP csibészes hozáállását.
tomi-tomi
Elhozták Spillert, Brownert FA-ről, kérdem én mennyi hozzáadott értékük volt ehhez a szezonhoz. Gallette-nek előbb kifizették a bónuszát, majd utána kirúgtak. Ezek a moveok több, mint 20 millióval vannak benne a jövő évi sapiban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pont ezt csinálják évek óta, amit itt részletezel. Látható mekkora eredménnyel. Évről évre megy lefele a csapat. Sztem valamit változtatniuk kéne, de majd szezon után kiderül.
gabokocka
Az nem kérdés, hogy változtatniuk kell. 😊 Nekem úgy tűnik, hogy az utolsó "elbaszott" szerződésük Byrd-é volt, azóta másképp állnak a dologhoz. Junior kivágása is illeszkedik az új vonalhoz. Szerintem menedzselhető a cap, a roster.

Számomra sokkal nagyobb kérdés, hogy SP tankja kiürült-e ezzel a csapattal, vagy egy új DC-ral képes még egy nagy alakításra NOLA-ban. Én szurkolok neki - egyrészt számomra kevés szimpatikusabb játékos van Brees-nél, másrészt csípem SP csibészes hozáállását.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Mert sehol nem kapna 30 millió garantáltat pluszba, lol, megkapná a kétszeresét is bárhol. Egy négy éves év 20+ misis szerződést sztem a GM-ek fel most azonnal tolna elé, amiből a garantált összeg simán elérné az 50 misit. 36 évesen.

És azért Brady évi átlagban 15 milliót keres 40 éves koráig. És már az is gigahometown discount volt. Na hogy ehhez hasonló legyen a biznisz, Breesnek három évre mondjuk évi 12-ért kéne hosszabbítani (és akkor még mindig egy nevetséges összegről beszélünk egy ilyen kaliberű irányítónál). Ezzel idén nyersz 15 milliót mondjuk a sapka alatt, de jövőre Brees megint ott lesz 17 millióval és ugyanúgy nem tudsz építkezni. Ezt az ördögi kört járják évek óta, amit tetéznek további botrányosan sikerült FA megmozdulások, hosszabbítások.
gabokocka
Szerintem egy GM se adna ilyen szerződést. Legfeljebb évenkénti opcióval (PM). Ilyen idős korban bármikor történhet karriert lezáró sérülés. (Btw majd nézd meg, hogy mi lesz Flacco szerződésével év végén. Vagy Eli szerződése, 36 évesen lesz egy olyan három éves szerződése, amely 65 milliót ígér, kevesebb, mint 19 millió garantálttal. Rodgers 2017 után 34 évesen minden további nélkül kitehető. Rivers 33 évesen kötött évenkénti opciót tartalmazó szerződést, a full garantált 37,5 millió. BigBen szintén 33 évesen kapott évi 22 milliós szerződést, összesen 31 millió full garantálttal és 2017 után évenkénti opcióval.)

Brady három millió új pénzt kapott cserébe az addig bizonytalan 27 millió (full) garantálásáért. 36 éves volt az átalakításkor. Igen, nagy kedvezményt adott, de Brees-ről pont el tudom képzelni, hogy ő is megtenné. Más kérdés, hogy ehhez SP-nek is maradnia kéne szerintem, hogy belemenjen.

De, tudsz építkezni, ha az irányítód 15-17 milliót visz el és a sapka kb 160 millió körül lesz 2017-ben. 2016-ban meg elég 15 millió hely két-három jó szerződésre. Én nyitnék egy három éves ablakot Brees-nek, sem mint elkezdenék keresgélni franchise irányítót rettentő nagy cap space-szel. Utóbbit csinálja a liga harmada legalább évek óta, nagyjából nulla eredménnyel. Abban is igazad van, hogy a Saints FO piaci mozgásai, szerződéskötései sokszor félrementek, de 2017-re nincs vállalhatatlan kötelezettségük (hacsak Cameron Jordan nem zuhan össze). Csak a jövő évet kell megoldaniuk cap menedzselésben. A roster meg egészségesen rendelkezik annyi tehetséggel, hogy egy jó drafttal és két-három jó FA igazolással alkalmas legyen mély PO run-ra.
tomi-tomi
Pont ezt csinálják évek óta, amit itt részletezel. Látható mekkora eredménnyel. Évről évre megy lefele a csapat. Sztem valamit változtatniuk kéne, de majd szezon után kiderül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Én továbbra is tartom, hogy el kéne cserélni Breest, pl. a Jets házta, lovat, mindent adna érte sztem. Azzal a szerződéssel nagyon nehéz rebuilingbe kezdeni, ebből a keretből pedig én nem látom, miként lesz élcsapat Brees hátralevő éveiben, ha nem szabadul fel, masszív lóvé a cap alól... Mert annak én nem látnám értelmét, hogy hosszabbítanak Breesszel, aminek következtében tovább romlik a szitu a következő évekre és konzerválnák a jelenlegi állapotot.
gabokocka
Hát max akkor vennénk át Brees szerződését, ha hajlandó lenne alakítani rajta, vagy teljesen újat aláírni, mert a 30M-es cap száma jövőre... :/
Mondjuk Maccagnan nem fogja a csillagokat is odaadni érte, de az elgondolásod sztem nagyon is helytálló.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mert sehol nem kapna 30 millió garantáltat pluszba, lol, megkapná a kétszeresét is bárhol. Egy négy éves év 20+ misis szerződést sztem a GM-ek fel most azonnal tolna elé, amiből a garantált összeg simán elérné az 50 misit. 36 évesen.

És azért Brady évi átlagban 15 milliót keres 40 éves koráig. És már az is gigahometown discount volt. Na hogy ehhez hasonló legyen a biznisz, Breesnek három évre mondjuk évi 12-ért kéne hosszabbítani (és akkor még mindig egy nevetséges összegről beszélünk egy ilyen kaliberű irányítónál). Ezzel idén nyersz 15 milliót mondjuk a sapka alatt, de jövőre Brees megint ott lesz 17 millióval és ugyanúgy nem tudsz építkezni. Ezt az ördögi kört járják évek óta, amit tetéznek további botrányosan sikerült FA megmozdulások, hosszabbítások.
gabokocka
Szerintem egy GM se adna ilyen szerződést. Legfeljebb évenkénti opcióval (PM). Ilyen idős korban bármikor történhet karriert lezáró sérülés. (Btw majd nézd meg, hogy mi lesz Flacco szerződésével év végén. Vagy Eli szerződése, 36 évesen lesz egy olyan három éves szerződése, amely 65 milliót ígér, kevesebb, mint 19 millió garantálttal. Rodgers 2017 után 34 évesen minden további nélkül kitehető. Rivers 33 évesen kötött évenkénti opciót tartalmazó szerződést, a full garantált 37,5 millió. BigBen szintén 33 évesen kapott évi 22 milliós szerződést, összesen 31 millió full garantálttal és 2017 után évenkénti opcióval.)

Brady három millió új pénzt kapott cserébe az addig bizonytalan 27 millió (full) garantálásáért. 36 éves volt az átalakításkor. Igen, nagy kedvezményt adott, de Brees-ről pont el tudom képzelni, hogy ő is megtenné. Más kérdés, hogy ehhez SP-nek is maradnia kéne szerintem, hogy belemenjen.

De, tudsz építkezni, ha az irányítód 15-17 milliót visz el és a sapka kb 160 millió körül lesz 2017-ben. 2016-ban meg elég 15 millió hely két-három jó szerződésre. Én nyitnék egy három éves ablakot Brees-nek, sem mint elkezdenék keresgélni franchise irányítót rettentő nagy cap space-szel. Utóbbit csinálja a liga harmada legalább évek óta, nagyjából nulla eredménnyel. Abban is igazad van, hogy a Saints FO piaci mozgásai, szerződéskötései sokszor félrementek, de 2017-re nincs vállalhatatlan kötelezettségük (hacsak Cameron Jordan nem zuhan össze). Csak a jövő évet kell megoldaniuk cap menedzselésben. A roster meg egészségesen rendelkezik annyi tehetséggel, hogy egy jó drafttal és két-három jó FA igazolással alkalmas legyen mély PO run-ra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Tehát hosszabbít két évet évi hat millióért, miközben jövőre van garantált 10 misije és a piacon bárkitől 20+ milliót kapna évente. Ezt nincs ügynök, aki aláírja, elássa magát örökre a szakmában.
gabokocka
Nem. Az eddigi 10 millió garantáltja helyett lenne 40 millió garantáltja. 36 évesen ez komoly szempont.

Már volt ügynök, aki aláírt ilyet.
tomi-tomi
Mert sehol nem kapna 30 millió garantáltat pluszba, lol, megkapná a kétszeresét is bárhol. Egy négy éves év 20+ misis szerződést sztem a GM-ek fel most azonnal tolna elé, amiből a garantált összeg simán elérné az 50 misit. 36 évesen.

És azért Brady évi átlagban 15 milliót keres 40 éves koráig. És már az is gigahometown discount volt. Na hogy ehhez hasonló legyen a biznisz, Breesnek három évre mondjuk évi 12-ért kéne hosszabbítani (és akkor még mindig egy nevetséges összegről beszélünk egy ilyen kaliberű irányítónál). Ezzel idén nyersz 15 milliót mondjuk a sapka alatt, de jövőre Brees megint ott lesz 17 millióval és ugyanúgy nem tudsz építkezni. Ezt az ördögi kört járják évek óta, amit tetéznek további botrányosan sikerült FA megmozdulások, hosszabbítások.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát hosszabbít két évet évi hat millióért, miközben jövőre van garantált 10 misije és a piacon bárkitől 20+ milliót kapna évente. Ezt nincs ügynök, aki aláírja, elássa magát örökre a szakmában.
gabokocka
Nem. Az eddigi 10 millió garantáltja helyett lenne 40 millió garantáltja. 36 évesen ez komoly szempont.

Már volt ügynök, aki aláírt ilyet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Tehát hosszabbít két évet évi hat millióért, miközben jövőre van garantált 10 misije és a piacon bárkitől 20+ milliót kapna évente. Ezt nincs ügynök, aki aláírja, elássa magát örökre a szakmában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én továbbra is tartom, hogy el kéne cserélni Breest, pl. a Jets házta, lovat, mindent adna érte sztem. Azzal a szerződéssel nagyon nehéz rebuilingbe kezdeni, ebből a keretből pedig én nem látom, miként lesz élcsapat Brees hátralevő éveiben, ha nem szabadul fel, masszív lóvé a cap alól... Mert annak én nem látnám értelmét, hogy hosszabbítanak Breesszel, aminek következtében tovább romlik a szitu a következő évekre és konzerválnák a jelenlegi állapotot.
gabokocka
Csinálnak egy Brady szerződést. Hozzácsapnak a jövő évi 30-hoz még 12-t, az egészet garantálják, plusz két év; három évre van Brees évi 14-15 milliós cap hittel (az éves sapka 7-9%-áért). Egyéb mozgásokból meglesz a 2016-os draftoltaknak a hely, 15 millió körüli pénzzel lehet már szépen elkezdeni az upgrade-et. (Tulajdonképpen Gallett (és Bunkley) dead money-ját kell kiváltani.)
2017-ben - a 2016-os "fejlesztéseket" és a 2017-es draftot is figyelembe véve - 120 millió környékéről indulnának, s 2016-ban Evans, Browner, Ellerbe is csipkedhetné magát, mert akkor könnyen kivághatók. Lenne 40-50 millió újabb építkezésre.
Szerintem Brees belemenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle
Rutin
Az a baj, hogy Armsteadet is megverte Watt, de sajnos G segítség nélkül ez is lesz...

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Erre mondják, méregpohár, de fenékig...

 mweb.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25397337/look-micd-up-jj-watt-talks-trash-tells-saints-to-get-a-new-right-tackle

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Asszem hosszú szenvedésre készülhetünk fel...
Ugyanis...
1. Benson papa sosem fogja sem ML-t, sem SP-t kirúgni.
2. És ő már teljes rebuild-re sem vágyik... Ő mostani győzelmeket akar.
3. Emiatt nem lesz a 9-es elcserélve sehova...

Disclaimer: Amint Benson papa az örök vadászmezőkre költözik, a fenti pontok közül a 2. könnyen megváltozhat, az pedig megváltoztatja majd a másik kettőt...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Én továbbra is tartom, hogy el kéne cserélni Breest, pl. a Jets házta, lovat, mindent adna érte sztem. Azzal a szerződéssel nagyon nehéz rebuilingbe kezdeni, ebből a keretből pedig én nem látom, miként lesz élcsapat Brees hátralevő éveiben, ha nem szabadul fel, masszív lóvé a cap alól... Mert annak én nem látnám értelmét, hogy hosszabbítanak Breesszel, aminek következtében tovább romlik a szitu a következő évekre és konzerválnák a jelenlegi állapotot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elképzelhetetlennek tartom, hogy elmenjen.
hajdu
Szerintem sem fog elmenni, addig legalábbis nem amíg breesnek van szerződése itt. Max majd utána.


több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elképzelhetetlennek tartom, hogy elmenjen.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nézzük a dolgok jó oldalát: szurkolhatnánk a Browns-nak is.

több mint 8 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Két nyitott kérdés is van, ami döntőGyurma Pappa
remeljuk idoben kiderul ezekre a valasz...egyuttal az is, hogy hany hosszu szezon ele nezunk.

miutan termeszetesen a Pantherstol is elvesszuk a veretlenseget (a het vicce)

Szerkesztette: diceman

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Szomorú volt ez a nap is
Most Consecutive Games With TD
1957-69 Browns 166
2006-15 Saints 155 (ended today)
2002-12 Chargers 151
atapapa
A Kapitány szerződése végéig kellett volna kitartani kb, és miénk lenne az all-time rekord 😕 szomorú

A védelem egy fokkal összeszedett volt, mint az elmúlt időszakban. Nem mondom, hogy jobb, mert az nem igaz, de talán kisebb volt a fejetlenség.

A draftról, offseasonről beszélgetni kb. semmi értelme. Két nyitott kérdés is van, ami döntő:
1. SP marad-e (ugye ő bármikor leléphet elvileg a záradék miatt)
2. Kapitánnyal mi lesz (mert ugye az ő szerződése biztos nem marad így, kérdés hogy nálunk van Clevelandben...) ha így marad a szerződése, és marad ő is, akkor sajnos középtávon nem lesz itt kiút...

több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az első félidőt néztem, utána már csak alig... Rémes volt. Az int is.
Egyedüli pozitívum Colston szerelése volt, LB-nek még talán jó is lenne...



több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
de jó, hogy nem tudtam nézni ezt a meccset..
mennyi esély van rá, h a drafton betudjuk húzni Joey Bosat?

......