New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Btw bármiféle PFF heti értéket szerda délutánig teljesen értelmetlen nézni, idézni. A gyors, nyers értékek nagyot változnak.)
tomi-tomi
Ha gonosz volnék azt mondanám utána sincs sok értelme 😊
gabokocka
Ha a többség nem hajlandó figyelembe venni, hogy miről szól - ennek alapján mire használható, miről mesél - a PFF érték, akkor tényleg semmi értelme. 😊 Ennek a teteje, amikor rendszeresen betesznek hétfő délutáni értékeket, hogy megint milyen tévedések vannak.

Másik oldalról a PFF is csinál hatalmas vakításokat. Csak éppen nem erről megy a vita, nem ezeket fogadjuk kétkedéssel (sőt, azokat az értékeléseket sokkal inkább hajlamosak vagyunk elfogadni!), hanem a sportszakmai képességeik vannak megkérdőjelezve. Közben meg alap statisztikai(?) bűvészkedéssel (szakmai hibákkal) basznak át.

Szóval, szép, kerek így a PFF világ. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Btw bármiféle PFF heti értéket szerda délutánig teljesen értelmetlen nézni, idézni. A gyors, nyers értékek nagyot változnak.)
tomi-tomi
Ha gonosz volnék azt mondanám utána sincs sok értelme 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ettől függetlenül semmi meglepő nincs abban ha egy QB az idei védelmünk ellen karrierje legjobbját nyújtja.

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Affenébe! 😀
Ezzel is biztos csak minket akartak szivatni... 😀 😀
Rutin
A szívás ötven árnyalata - a Saints 2015-ös idénye. Ez volt nagyjából a negyvenedik. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!

Lehet már tudni, hogy Ingrem helyett ki lesz a kezdő futó, és ki lesz a backup RB?

Előre is köszönöm...
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Cam Newton a múlt heti Saints elleni teljesítményére (68,3%-os passzpontosság, 331 yard, 5/1-es TD/INT mutató) a legmagasabb értékelést kapta a Pro Football Focustól, amit idén irányítónak adtak."

...így legalább mi is büszkék lehetünk valamire. 😀
Ez kellett ahhoz hogy lenyomjanak minket.
Rutin
Nem szeretném elvenni a büszkeség érzését, de a PFF javító mechanizmusán átesett értékelésen Cam nemhogy az idény legjobb értékét nem kapta meg, de a fordulóét sem (4. lett végül, BigBen, Winston és Brady mögött.). 😊 A Colts szurkolók lehetnek büszkék! 😀

(Btw bármiféle PFF heti értéket szerda délutánig teljesen értelmetlen nézni, idézni. A gyors, nyers értékek nagyot változnak.)
tomi-tomi
Affenébe! 😀
Ezzel is biztos csak minket akartak szivatni... 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"Cam Newton a múlt heti Saints elleni teljesítményére (68,3%-os passzpontosság, 331 yard, 5/1-es TD/INT mutató) a legmagasabb értékelést kapta a Pro Football Focustól, amit idén irányítónak adtak."

...így legalább mi is büszkék lehetünk valamire. 😀
Ez kellett ahhoz hogy lenyomjanak minket.
Rutin
Nem szeretném elvenni a büszkeség érzését, de a PFF javító mechanizmusán átesett értékelésen Cam nemhogy az idény legjobb értékét nem kapta meg, de a fordulóét sem (4. lett végül, BigBen, Winston és Brady mögött.). 😊 A Colts szurkolók lehetnek büszkék! 😀

(Btw bármiféle PFF heti értéket szerda délutánig teljesen értelmetlen nézni, idézni. A gyors, nyers értékek nagyot változnak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
"Cam Newton a múlt heti Saints elleni teljesítményére (68,3%-os passzpontosság, 331 yard, 5/1-es TD/INT mutató) a legmagasabb értékelést kapta a Pro Football Focustól, amit idén irányítónak adtak."

...így legalább mi is büszkék lehetünk valamire. 😀
Ez kellett ahhoz hogy lenyomjanak minket.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Sőt Ingramnek állítólag a szezonjának is vége! Őszintén, kár érte jól játszott!
Béczkó
erre gondoltam én is, mivel nem valószínű, hogy meglesz nekünk a playoff


több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sőt Ingramnek állítólag a szezonjának is vége! Őszintén, kár érte jól játszott!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
eredmény ide vagy oda, ez azért bekerül a kedvencek közé :p
 a.video.nfl.com/films/2015/NFL_COM/in-game-highlight/NFLCOM/OFF/13/151206_bp_cam_hit_361696_3200k.mp4
lol
Tipikus Newton BTW. Ha nem arcoskodni próbál Kennyn és lassít be hanem minden erejével a play befejezésén lett volna, akkor sima TD, talán még a hit is elmarad.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ingramnek elvileg elég komoly vállsérülése van és kihagyja a szezon utolsó négy meccsét.


több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
eredmény ide vagy oda, ez azért bekerül a kedvencek közé :p
 a.video.nfl.com/films/2015/NFL_COM/in-game-highlight/NFLCOM/OFF/13/151206_bp_cam_hit_361696_3200k.mp4

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elméleti szinten? Mindekettőért 3 draft pick, meg egy-egy használható veterán. Én ezt kérném. Hogy ki fizeti-e valaki? Ezt nem lehet tudni.
Gyurma Pappa
ennyit szerintem biztosan nem, Belichick anno egy első körbe fájt,
markny
amikor túl volt egy bukáson (mint HC) és néhány jó éven a Jets-nél DC-ként. SP-nek ehhez képest kékvérű pedigréje van.

Továbbra is tartom, ki kell(ene) sajtolni a legtöbbet a Brees-SP párosból, itt NOLA-ban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
nfl_lover 912
"(Patrick) Robinson has vastly outplayed his more celebrated (and paid) teammate Brandon Flowers (33.7 overall grade), posting the second-best yards per coverage snap amongst CBs (0.61). He has surrendered just a 70.9 passer rating on passes thrown into his coverage, while posing the 17th-best run stop percentage among CBs (2.2)".

Na nézd már csak, csak kihozza az első körös teljesítményét. Elég vicces, hogy abban a pillanatban megtörtént ez, ahogy kitette a lábát NO-ból.
Hogy ne csak rosszat mondjak, Breaux a 13. legjobb corner idén a PFF szerint, PRob "csak" 16. 😀
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Elméleti szinten? Mindekettőért 3 draft pick, meg egy-egy használható veterán. Én ezt kérném. Hogy ki fizeti-e valaki? Ezt nem lehet tudni.
Gyurma Pappa
ennyit szerintem biztosan nem, Belichick anno egy első körbe fájt, én most is ezt tartom elképzelhetőnek, csak kérdés, hogy ez kinek érné meg. a Browns és a Titans szerintem erre a leginkább esélyes, de ha mindkettő top5 pick lesz, azt nem fogják egy HC-ért elcserélni, ha mi viszont a hátralévő 4 meccsből legalább kettőt nyerünk és a 8.-12. hely környékére visszacsúszunk én azt beáldoznám Paytonért.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Elméleti szinten? Mindekettőért 3 draft pick, meg egy-egy használható veterán. Én ezt kérném. Hogy ki fizeti-e valaki? Ezt nem lehet tudni.
Gyurma Pappa
az 5-6-7. kör is 3 draft pick 😉
Nézzük azt a verziót, hogy nem megy Payton és Brees sem.
Brees-t csak úgy érdemes tartani szerintem hosszabb távra, ha egy Brady-féle hosszabbítást nyélbe tudunk vele ütni.
Én folyamatosan ingadoztam a róla alkotott véleményemmel a szezon során, de (most éppen) úgy hiszem hogy még van benne kakaó. Lehet vele még contender a Saints megfelelő D-vel és egy kicsit jobb fallal. Ez az O még mindig top 5, ha hatékonyságban talán nem is.
Viszont ha tartjuk Brees-t és Paytont, mindenféleképpen hoznék valami vérfrissítést OC-nek.
Szánalmasan kiismerhető az O, szükséges lenne valami újra, valami innovatívra, mert se SP, se Carmichael nem fogja újra feltalálni a meleg vizet.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
állítólag a csapat nyitott Payton tradelésére. hmhm. a Dolphins meg állítólag nagyon érdeklődik.
lol
Megtudjuk ugyis előbb vagy utóbb hogy mi az igazság ebben a hírben. Mondjuk érdekes lenne egy olyan combóval a piacon, hogy Payton + Brees combo. Kíváncsi vagyok mennyit érnének. Tippek? De csak elméleti sikon mozog ez a kíváncsiság, mert én anno miattuk csapódtam a csapathoz, így maradásukban reménykedem.
Fattyu
Elméleti szinten? Mindekettőért 3 draft pick, meg egy-egy használható veterán. Én ezt kérném. Hogy ki fizeti-e valaki? Ezt nem lehet tudni.

De én egyiket sem akarom elcserélni, nagyon-nagyon bízok egy fizetéscsökkentésben a Kapitánynál, még egy komolyabb PO run van a tankban, kár lenne bent hagyni vagy odaadni valakinek 😕

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
állítólag a csapat nyitott Payton tradelésére. hmhm. a Dolphins meg állítólag nagyon érdeklődik.
lol
Megtudjuk ugyis előbb vagy utóbb hogy mi az igazság ebben a hírben. Mondjuk érdekes lenne egy olyan combóval a piacon, hogy Payton + Brees combo. Kíváncsi vagyok mennyit érnének. Tippek? De csak elméleti sikon mozog ez a kíváncsiság, mert én anno miattuk csapódtam a csapathoz, így maradásukban reménykedem.
Fattyu
Felbecsülhetetlen.
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
állítólag a csapat nyitott Payton tradelésére. hmhm. a Dolphins meg állítólag nagyon érdeklődik.
lol
Megtudjuk ugyis előbb vagy utóbb hogy mi az igazság ebben a hírben. Mondjuk érdekes lenne egy olyan combóval a piacon, hogy Payton + Brees combo. Kíváncsi vagyok mennyit érnének. Tippek? De csak elméleti sikon mozog ez a kíváncsiság, mert én anno miattuk csapódtam a csapathoz, így maradásukban reménykedem.

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
állítólag a csapat nyitott Payton tradelésére. hmhm. a Dolphins meg állítólag nagyon érdeklődik.
lol
Ez a pletyka újra és újra lábra kap, ahogy a Brees-t a Jets-be móka is.
Mind a kettőnek hasonló realitása van (nem sok), bár ha SP-től tényleg meg akarunk válni, akkor az lenne az optimális, ha
1. kapnánk is cserébe valamit
2. messze menne még a konferenciától is

több mint 8 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
állítólag a csapat nyitott Payton tradelésére. hmhm. a Dolphins meg állítólag nagyon érdeklődik.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
A meccs eleje sztem jóra sikeredett a védelem részéről, aztán lesérült Breaux/azóta se találtam meg, hogy mibaja/ és maradt Browner meg dixon. Hát mit modjak Browner 4.7 vs Ginn 4.3 sztem elég nagy különbség. Newton oda is dobott jópár homerun labdát felé amiből csak egyet sikerült elkapnia.
De azok a büntetések... Mondhatni már megszoktuk. Remélem szezon után valóban eltakarítják, mert nem lessz itt keresnivalója. És akkkor jövőre lesz egy reméljük egészséges Lewis, Breaux, Swann, Pj. Williams.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
"Go write a blog about it"
lol
Klasszikus.

Kell még egy ilyen draft a védelembe aztán jók leszünk.
atapapa
Ja mondjuk örülnék ha pl Jaylon Smitht behúznánk Anthony mellé mert az kb 12 évig elég ütős páros lehetne.


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Botrányos ítéletek voltak, ebből több is kedvezett nekünk, de mondjuk a fumbli TD-nél sztem pl lenn volt Stew, csak nem látszott semmi.
gabokocka
A vicces, hogy már nem is érdekel, hogy nektek kedvezett-e vagy sem. Botrányos a bíráskodás, sőt még annál botrányosabb (más meccseken, amiket néztem, ott is). Egyre jobban kezdek tele lenni ezzel az egésszel. Nyilván ez nem mentesíti pl. BB-t, mert ő enélkül is elég hülye, de ha nem lenne általános ez az egész, és csak "ellenünk" fújnának, akkor még nem is zavarna...
Gyurma Pappa
A legszánalmasabb az volt, amikor a 12 embert nem tudták összeszámolni, ráadásul nem is lehet rádobni a pirosat. Ezen qrvára változtatni kéne, hogy MINDEN visszanézhető legyen. PI is visszanézhető, holding, facemask, minden szar. Mondjuk holdingnál annyi, hogy be kelljen mondani hányas játékos, ne csak vakon, hogy a falban holding volt.
gabokocka
Egyetértek, bár lehet egyszerűbb lenne azt bemondani, hogy kin csinálták a holdingot, ott kevesebbet hibázhat a challengelő csapat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...