NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Apple nem fog játszani vasárnap! 😕
nagir
Még szerencse, hogy elég mély a cb állomány (is).
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Apple nem fog játszani vasárnap! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
lehet mondani hogy rászálltam picit Elira és nyilván nem mindet varrnám rá de azért elég tanulságos kis elemző videó kihagyott lehetőségekről...

 www.youtube.com/watch?v=I4jV9xOzXH8
yooker
azért ebben van pár olyan javaslat ami még rosszabb választás lett volna annál ami volt.. de persze az tény, h ez az alibi netovábbja volt amit előadtunk/előadott. Fogalmam sincs, hogy ez Eli felelőssége-e vagy ennyire ez volt a taktika, de az tuti hogy valami brutálisan pocsékul sült el az egész, plusz legalább 3 olyan szituáció tényleg volt amikor teljesen elváltotta magát a dallasi D, de TD helyett mínuszos play lett.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
lehet mondani hogy rászálltam picit Elira és nyilván nem mindet varrnám rá de azért elég tanulságos kis elemző videó kihagyott lehetőségekről...



Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
ebből az O line szituból azért az is érdekes hogy tényleg olyan szinten vannak mintha vasárnap találkoztak volna 1x és aztán irány a pálya!az edzők mi a szart csinálnak? + miért nem lehetett őket játszani a preseasonban akkor JÓVAL többet!! sérülés ne legyen? hát az bármikor jöhet!
+így meg Elit vagy Barkleyt fogják elég gyorsan IR-re küldeni mert ez 0 !
szerintetek Eli jelenleg mit tud többet hozzátenni mint egy mobilisabb game manager qb ?
mit veszítenénk vele ha egy ilyen játszana a csapatban helyette ( akár nem újonc) ! vagy esetleg nyernénk is valamit?
yooker
Buknánk vagy 15- 20 millió dollárt? Plusz cserélhetjük őket 3-4 meccsenként, mert Éli minden csak nem rutintalan, és nem üvegből van. Az hogy lassan 6 éve nincs előtte fal, és az elkapói vezetik évek óta a drop listát, vlsz nem az ő hibája. Amikor meg nem veszi észre az üres elkapót talán összefügg azzal is hogy az életéért küzd és az ő teljesítménye sem felfelé ível. Kár ezen agyalni a következő 2-3 évben ő lesz a kezdő, Max ha rezsim váltás lesz közben akkor lehet változás /szvsz/
ozibozi
szerintem azért ennyire nincs kőbe vésve a dolog..év végéig még sok minden történhet (simán elmevehtik így a kedvét az egésztől is kb 😊 ) de
ha jól emlékszem a szerződése alapján sem lennének nagyon rosszak a feltételek egy váltáshoz év végén!
yooker
TB5 vagy RG3. !!??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
ebből az O line szituból azért az is érdekes hogy tényleg olyan szinten vannak mintha vasárnap találkoztak volna 1x és aztán irány a pálya!az edzők mi a szart csinálnak? + miért nem lehetett őket játszani a preseasonban akkor JÓVAL többet!! sérülés ne legyen? hát az bármikor jöhet!
+így meg Elit vagy Barkleyt fogják elég gyorsan IR-re küldeni mert ez 0 !
szerintetek Eli jelenleg mit tud többet hozzátenni mint egy mobilisabb game manager qb ?
mit veszítenénk vele ha egy ilyen játszana a csapatban helyette ( akár nem újonc) ! vagy esetleg nyernénk is valamit?
yooker
Buknánk vagy 15- 20 millió dollárt? Plusz cserélhetjük őket 3-4 meccsenként, mert Éli minden csak nem rutintalan, és nem üvegből van. Az hogy lassan 6 éve nincs előtte fal, és az elkapói vezetik évek óta a drop listát, vlsz nem az ő hibája. Amikor meg nem veszi észre az üres elkapót talán összefügg azzal is hogy az életéért küzd és az ő teljesítménye sem felfelé ível. Kár ezen agyalni a következő 2-3 évben ő lesz a kezdő, Max ha rezsim váltás lesz közben akkor lehet változás /szvsz/
ozibozi
szerintem azért ennyire nincs kőbe vésve a dolog..év végéig még sok minden történhet (simán elmevehtik így a kedvét az egésztől is kb 😊 ) de
ha jól emlékszem a szerződése alapján sem lennének nagyon rosszak a feltételek egy váltáshoz év végén!

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az A Brown ügyhöz csak annyit, hogy itt okoskodott nekünk a sok OBJ hater mikor alaptalan holtszezoni pletykák láttak napvilágot, hogy ez a kis primadonna így meg úgy ez ilyen meg olyan stbstb, DE bezzeg pl
A. Brown meg úgy... csak teszi a dolgát szerényen egyszerűen tökéletes.
Van ez Így 😉
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0917%2Fpower_rankings_1440x960.png
NFL Week 3 Power Rankings: Rams are new No. 1 ... and chaos below
There's turnover at the top of the Power Rankings, with new teams cracking the top three. Plus: Why every team can be optimistic.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
ebből az O line szituból azért az is érdekes hogy tényleg olyan szinten vannak mintha vasárnap találkoztak volna 1x és aztán irány a pálya!az edzők mi a szart csinálnak? + miért nem lehetett őket játszani a preseasonban akkor JÓVAL többet!! sérülés ne legyen? hát az bármikor jöhet!
+így meg Elit vagy Barkleyt fogják elég gyorsan IR-re küldeni mert ez 0 !
szerintetek Eli jelenleg mit tud többet hozzátenni mint egy mobilisabb game manager qb ?
mit veszítenénk vele ha egy ilyen játszana a csapatban helyette ( akár nem újonc) ! vagy esetleg nyernénk is valamit?
yooker
Buknánk vagy 15- 20 millió dollárt? Plusz cserélhetjük őket 3-4 meccsenként, mert Éli minden csak nem rutintalan, és nem üvegből van. Az hogy lassan 6 éve nincs előtte fal, és az elkapói vezetik évek óta a drop listát, vlsz nem az ő hibája. Amikor meg nem veszi észre az üres elkapót talán összefügg azzal is hogy az életéért küzd és az ő teljesítménye sem felfelé ível. Kár ezen agyalni a következő 2-3 évben ő lesz a kezdő, Max ha rezsim váltás lesz közben akkor lehet változás /szvsz/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
ebből az O line szituból azért az is érdekes hogy tényleg olyan szinten vannak mintha vasárnap találkoztak volna 1x és aztán irány a pálya!az edzők mi a szart csinálnak? + miért nem lehetett őket játszani a preseasonban akkor JÓVAL többet!! sérülés ne legyen? hát az bármikor jöhet!
+így meg Elit vagy Barkleyt fogják elég gyorsan IR-re küldeni mert ez 0 !
szerintetek Eli jelenleg mit tud többet hozzátenni mint egy mobilisabb game manager qb ?
mit veszítenénk vele ha egy ilyen játszana a csapatban helyette ( akár nem újonc) ! vagy esetleg nyernénk is valamit?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
A videózás a mi edzői stábunk részére is rendelkezésre áll. Bízzunk benne hogy nem VHS technológiával dolgoznak.
ozibozi
Kivéve ugye Gruden ellen. Szerintem ott még floppy-n is vannak designed playek😁
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
A videózás a mi edzői stábunk részére is rendelkezésre áll. Bízzunk benne hogy nem VHS technológiával dolgoznak.
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát, valahogy nem érzem azt, hogy pont a Clowney - Watt duó ellen kap szárnyra az offense, pláne miután megnézték a Dallas meccs felvételeit...Awesome88
Visszanézve a Jaguars ellen még inkább az egyéni hibái jöttek ki az embereknek az o-lineban, vasárnap éjjel viszont már nagyon érződött hogy az ellenfél keményen rátervezett hogy hogyan lehet kihasználni azt, hogy nem érzik egymást a játékosok. Egyénileg talán gyengébb játékosok, sokkal jobban megszívatták a csapatot.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Elképesztő dühösen feküdtem le a félidőben és még csalódott voltam reggel. Ezt így nem lehet, nem is értem mi volt a taktikánk. Az előző heti magasan elite Jags védőfal ellen tudtunk adni egy kis időt Eli-nak és megvoltak a közepes vagy egy-egy hosszú passz a srácoknak. Most meg beszari módon mint tavaly, csak földhöz vagdostuk a labdát kb. 33 sikeres passza volt Eli-nak ami az egyik legtöbb volt az elmúlt években, erre haladni nem tudtunk vele. Hatalmas dícséret ennek a Dallas front sevennek, mert nem áll olyan nagy nevekből, de ezek a blitz scheme-kel felemésztettek minket. Förtelem volt a minden, szó szerint minden, ami előző héten jól működött most semmi és nem értem az okát. Ha múlt héten ment, most miért nem, miért szartunk be ettől az összecsapástól, ha kétszer egymás után neki megyünk a saját térfelünkön 4&1-nek, akkor miért nem kockáztatunk vagy dobálunk hosszabb passzokat. Mintha az lett volna mondva mindenkinek, hogy semmi túl gondolás csak kicsi passzok aztán majd lesz valami.
Inkább jöjjön már a következő meccs és felejtsük ezt el. Adok még egy esélyt a srácoknak a Texans ellen, két csapat akik az életéért küzdenek jövő héten, aki az éhesebb és élesebb az fog nyerni.
Rodaron
Hát, valahogy nem érzem azt, hogy pont a Clowney - Watt duó ellen kap szárnyra az offense, pláne miután megnézték a Dallas meccs felvételeit...
Awesome88
Sőt, a maradék tartás is el fog illanni. Sérülés is benne lehet sajna, na akkor végünk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Elképesztő dühösen feküdtem le a félidőben és még csalódott voltam reggel. Ezt így nem lehet, nem is értem mi volt a taktikánk. Az előző heti magasan elite Jags védőfal ellen tudtunk adni egy kis időt Eli-nak és megvoltak a közepes vagy egy-egy hosszú passz a srácoknak. Most meg beszari módon mint tavaly, csak földhöz vagdostuk a labdát kb. 33 sikeres passza volt Eli-nak ami az egyik legtöbb volt az elmúlt években, erre haladni nem tudtunk vele. Hatalmas dícséret ennek a Dallas front sevennek, mert nem áll olyan nagy nevekből, de ezek a blitz scheme-kel felemésztettek minket. Förtelem volt a minden, szó szerint minden, ami előző héten jól működött most semmi és nem értem az okát. Ha múlt héten ment, most miért nem, miért szartunk be ettől az összecsapástól, ha kétszer egymás után neki megyünk a saját térfelünkön 4&1-nek, akkor miért nem kockáztatunk vagy dobálunk hosszabb passzokat. Mintha az lett volna mondva mindenkinek, hogy semmi túl gondolás csak kicsi passzok aztán majd lesz valami.
Inkább jöjjön már a következő meccs és felejtsük ezt el. Adok még egy esélyt a srácoknak a Texans ellen, két csapat akik az életéért küzdenek jövő héten, aki az éhesebb és élesebb az fog nyerni.
Rodaron
Hát, valahogy nem érzem azt, hogy pont a Clowney - Watt duó ellen kap szárnyra az offense, pláne miután megnézték a Dallas meccs felvételeit...
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ne legyen igazam, de nagynak tűnik a kabát erre a fickóra is, ahogy anno a Qb edzőből lett bajúszos senkire.
Remélem nem tévedünk mégegyszer akkorát, mert most még komoly egált futnak 😕
ozibozi
Nem volt olyan sok választási lehetóségünk. Más nem is nagyon akarta vállalni a csapatot nyáron.

Valakinek le kell vezényelni a szívást is amíg feltöltik a keretet használható játékosokkal. Ez nem valami felemelő feladat.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ne parázzatok, 1 győzelemre vagytok a csoportelsőségtől. 😉
Bár Shurmur, mint HC az NFL egyik legnagyobb tévedése.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Ne legyen igazam, de nagynak tűnik a kabát erre a fickóra is, ahogy anno a Qb edzőből lett bajúszos senkire.
Remélem nem tévedünk mégegyszer akkorát, mert most még komoly egált futnak 😕
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Rossz fal ide vagy oda, legalább ennyi múlik a play hívásokon is, amik nálunk katasztrófa szintjén mozognak évek óta. Ha first down-ra meg tudnánk tenni 6 vagy több yardot, a defense sem tudna ész nélkül blitzelni. De ha 2nd & 8, meg 3rd & 7 van - ahogy nálunk szinte MINDIG -, akkor könnyebben nyomhatnak, és meg is tették tegnap. Számomra nagyon nagy talány, hogy évek óta miért nincs kreatív playhívás (most se), pedig tele vagyunk skill playa-val, akikre az OL gyengeségével együtt ki lehetne dolgozni 10-15 variációt. Ehelyett konstansan szenvedünk olyanokkal, hogy 2nd & 19 meg 3rd & 10. A field poz-ról nem is beszélve.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Elképesztő dühösen feküdtem le a félidőben és még csalódott voltam reggel. Ezt így nem lehet, nem is értem mi volt a taktikánk. Az előző heti magasan elite Jags védőfal ellen tudtunk adni egy kis időt Eli-nak és megvoltak a közepes vagy egy-egy hosszú passz a srácoknak. Most meg beszari módon mint tavaly, csak földhöz vagdostuk a labdát kb. 33 sikeres passza volt Eli-nak ami az egyik legtöbb volt az elmúlt években, erre haladni nem tudtunk vele. Hatalmas dícséret ennek a Dallas front sevennek, mert nem áll olyan nagy nevekből, de ezek a blitz scheme-kel felemésztettek minket. Förtelem volt a minden, szó szerint minden, ami előző héten jól működött most semmi és nem értem az okát. Ha múlt héten ment, most miért nem, miért szartunk be ettől az összecsapástól, ha kétszer egymás után neki megyünk a saját térfelünkön 4&1-nek, akkor miért nem kockáztatunk vagy dobálunk hosszabb passzokat. Mintha az lett volna mondva mindenkinek, hogy semmi túl gondolás csak kicsi passzok aztán majd lesz valami.
Inkább jöjjön már a következő meccs és felejtsük ezt el. Adok még egy esélyt a srácoknak a Texans ellen, két csapat akik az életéért küzdenek jövő héten, aki az éhesebb és élesebb az fog nyerni.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Believe in something (Giants OLine / Eli Manning) even if it means sacrificing everything. (the franchise / season)
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Tök jó hogy van egy Barkley-OBJ duónk ami egyedülálló lehetne a ligában, csak éppen nincs OL-ünk ami ezt biztosíthatná.. Skill posztra akkor kell/érdemes játékost hozni, ha rendben van a fal, különben kb kitörölheted vele a segged. Évek óta ezt szopjuk be, és ez már 100% hogy idén is így lesz.
Emellett ezek a tegnapi play hívások is valami elképesztő fantáziátlan szarok voltak, eddig tök pozitív voltam az új edzőinkkel kapcs, de ez a mostani meccs a legrosszabb emlékeket idézően pocsék volt. Elég gyorsan sikerült elvenni a kedvemet a szezontól megint.
Szesze
Hivhattak kb bármit, egyszerűen ki sem alakulhattak a játékok.. Futás blokkolas passz blokkolas sem létezett egyáltalán!ha meg igen Eli is vakon volt! Beckham és Sheppard is "reklamalt" hosszú passz neki! Szerintem kicsit a kedvük is elment nekik is az egésztől sajnos úgy láttam!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Tök jó hogy van egy Barkley-OBJ duónk ami egyedülálló lehetne a ligában, csak éppen nincs OL-ünk ami ezt biztosíthatná.. Skill posztra akkor kell/érdemes játékost hozni, ha rendben van a fal, különben kb kitörölheted vele a segged. Évek óta ezt szopjuk be, és ez már 100% hogy idén is így lesz.
Emellett ezek a tegnapi play hívások is valami elképesztő fantáziátlan szarok voltak, eddig tök pozitív voltam az új edzőinkkel kapcs, de ez a mostani meccs a legrosszabb emlékeket idézően pocsék volt. Elég gyorsan sikerült elvenni a kedvemet a szezontól megint.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Virág: inkonzistens, ami azt jelenti, hogy nem mindíg Ő a legszarabb, tavaly is néha egész vállalhatóan játszott. Hernandeznek még fejlődnie kell, sok-sok snapet fog még kitaposni, hogy jó guard legyen, de simá hozni fogja, majd. Halapio sem egy álom, de elment, amíg meg nem sérült, uh kuka, idénre. Brown, annyira rookie, hogy nem merték beküldeni. Greico és Wheeler a legjobb esetben is csak csere szint, többet nem is kell várni tőlük. Pulley is detto, bár Őt még nem láttuk Nálunk, hátha rejtett tehetség... Omameh meg a legalja, Gettlemen egyik nagy tévedése. Akkor a végére Solder. Tényleg azt hitte a FO hogy majd Ő megoldja minden gondunkat??? Üzenjük innen a fotelből, hogy NEM!!! Jah és az edzői stáb mit csinál? Nem túl sokat, legalábbis látszatja nincs sok.
Ennyit az OL-ről. SZVSZ, természetesen.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1041728752546471943


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...