New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
Ki írt ilyet? 🤨
Szerintem nagyon jó kis class ez, csak bekavart a covid, többen opt-outoltak, még kevesebb lehetőség volt megnézni a játékosokat.
warr_b
kinti fórumokon szurkolóktól olvastam...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
Feltrade szerintem nagyjából kizárt, a letrade-nek némileg nagyobb esélye van, bár DG ugye nem erről híres.
Meglepetés pick sem várható szerintem, de ha nem sikerül lefelé mozogni akkor lehet, hogy kénytelenek leszünk olyant húzni aki lentebb is bent lenne.
Személy szerint én Slater húzását tippelem hozzánk. Ha nem lesz bent akkor talán Vera-Tucker, de Smith sem lenne meglepetés.
Szesze
Félek Slater nem lesz bent már 11-re. Vera nekem ott kicsit korai, uh WR lesz az Smith/Weddle amelyik lecsúszik hozzánk.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 948 — Giants fan
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
Feltrade szerintem nagyjából kizárt, a letrade-nek némileg nagyobb esélye van, bár DG ugye nem erről híres.
Meglepetés pick sem várható szerintem, de ha nem sikerül lefelé mozogni akkor lehet, hogy kénytelenek leszünk olyant húzni aki lentebb is bent lenne.
Személy szerint én Slater húzását tippelem hozzánk. Ha nem lesz bent akkor talán Vera-Tucker, de Smith sem lenne meglepetés.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 746 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
yooker
Ki írt ilyet? 🤨
Szerintem nagyon jó kis class ez, csak bekavart a covid, többen opt-outoltak, még kevesebb lehetőség volt megnézni a játékosokat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
nem sok van már hátra...
részemről 2 dolgot nem szeretnék:
1. behúzni valami Apple,Engram, féle meglepetést szerelemből az első körben

2.eszement feltrade valakiért (pl Smith)

amúgy jól olvasom néhány helyen mogy nem lesz egy nagy szám talent szempontjából ez a draft?
több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
Most néztem FK-n, hogy utolsó előttiek vagyunk a homegrown listán.
Akkor lehet, hogy ezért nem kapott el még a draft-láz? Jerry Reese és DG remek doktorok voltak 😊
vanek úr
Az ideiek majd javítják az átlagot.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 709
Most néztem FK-n, hogy utolsó előttiek vagyunk a homegrown listán.
Akkor lehet, hogy ezért nem kapott el még a draft-láz? Jerry Reese és DG remek doktorok voltak 😊
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
The Giants' secondary has unlimited potential:

CB: James Bradberry
CB: Adoree Jackson
CB: Darnay Holmes
S: Xavier McKinney
S: Logan Ryan
S: Jabrill Peppers
FLEX: Julian Love
ozibozi
Biztos ami biztos, egy Surtain-t be lehet húzni még az egységbe, ha már ott fog árválkodni 😀 (az én elképzelésem egyébként továbbra is OL, LB, Edge sorrend)

Reméljük az egészség megmarad végig. Illetve sokszor sajnos azt tapasztaljuk Giants szurkolóként, hogy várjuk a fejlődést és ahelyett visszaesést mutatnak a játékosok. Remélem az edzői stábnak sikerül fejlesztenie a fiatalokat idén. McKinney-ben lehet a legnagyobb potenciál talán, szorítok neki nagyon!
Talán egy jó Edge pedig az egész Secondary teljesítményét feltúrbózná!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 411
The Giants' secondary has unlimited potential:

CB: James Bradberry
CB: Adoree Jackson
CB: Darnay Holmes
S: Xavier McKinney
S: Logan Ryan
S: Jabrill Peppers
FLEX: Julian Love
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Giants hosted free agent DB Jason McCourty for a visit
HolmesMcKinney



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 709
Giants hosted free agent DB Jason McCourty for a visit
HolmesMcKinney
Inkább a bratyót választanám
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Új WR a draftról a láthatáron?

iktriad
Amúgy 1 hete nagy itt a csend, de bizonyos insiderek lehozták a hét első felébe, hogy DG mennyire szerelmes Devonta Smith-be, bár a hét második felébe meg már arról pletykáltak, hogy az Eagles lehet megpróbál elénk tradelni, hogy megszerezze Waddle-t.

Nekem most a reális kívánság listámon 3 db név szerepel, ha nincs semmi extra körülmény:
Slater
Parson
Surtain
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Giants hosted free agent DB Jason McCourty for a visit

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új WR a draftról a láthatáron?


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Here’s the full list of jersey numbers for the new Giants – announced by the team today.

QB Mike Glennon: 3
WR John Ross: 12
WR Kenny Golladay: 19
DB Adoree’ Jackson: 22
RB Devontae Booker: 28
DB Chris Milton: 31
FB Cullen Gillaspia: 36
RB Jordan Chunn: 38
DB Joshua Kalu: 39
LB Cale Garrett: 41
LB Ryan Anderson: 46
TE Cole Hikutini: 48
LB Reggie Ragland: 55
OL Jonotthan Harrison: 64
OL Zach Fulton: 73
DT Danny Shelton: 75
DE Breeland Speaks: 91
DE Ifeadi Odenigbo: 94
DT David Moa: 96
*Jersey numbers are always subject to change.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
 www.google.com/amp/s/24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/amp/

De azért sokat ne gondolkodj, mert nemsokára drágább lesz az USAból.
U.i.: lehet még Taylor vagy Strahan mezt rendelni, esetleg Eli...

U.i.2.: Amúgy én OBJ ill. JPP Giantses mezét is büszkén hordanám!
nagir
Másét nem is érdemes.
Szégyen de még max az 56. Maradt nekünk.
Ide jutottunk. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
 www.google.com/amp/s/24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/amp/

De azért sokat ne gondolkodj, mert nemsokára drágább lesz az USAból.
U.i.: lehet még Taylor vagy Strahan mezt rendelni, esetleg Eli...

U.i.2.: Amúgy én OBJ ill. JPP Giantses mezét is büszkén hordanám!
nagir
Nfl shopból vagy fanaticsról rendeltél ott alapból beszámolták az áfát, nem lehetett trükközni eddig sem. Ebayen is legtöbb helyen ez a helyzet, ez főleg az aliexpress meg wishre fog vonatkozni.


több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 709
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
 www.google.com/amp/s/24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/amp/

De azért sokat ne gondolkodj, mert nemsokára drágább lesz az USAból.
U.i.: lehet még Taylor vagy Strahan mezt rendelni, esetleg Eli...

U.i.2.: Amúgy én OBJ ill. JPP Giantses mezét is büszkén hordanám!
nagir
Crúúúz!!! 😊
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
 www.google.com/amp/s/24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/amp/

De azért sokat ne gondolkodj, mert nemsokára drágább lesz az USAból.
U.i.: lehet még Taylor vagy Strahan mezt rendelni, esetleg Eli...

U.i.2.: Amúgy én OBJ ill. JPP Giantses mezét is büszkén hordanám!
nagir
2016-os szezonban én is kaptam egy Landon Collinst mezt azóta is hordom, de van egy Barkley-s mezem is 2019ból a Metflife boltból 😛
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
 www.google.com/amp/s/24.hu/fn/gazdasag/2021/04/08/kina-rendeles-afa-fizetes-posta/amp/

De azért sokat ne gondolkodj, mert nemsokára drágább lesz az USAból.
U.i.: lehet még Taylor vagy Strahan mezt rendelni, esetleg Eli...

U.i.2.: Amúgy én OBJ ill. JPP Giantses mezét is büszkén hordanám!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ha ilyen kozepso korosok vannak, milyen lesz ha 1.korben jon vki? Nincs hova tetezni.
HolmesMcKinney
Valószínűleg csalódás lenne a vége, amit az edzők hibáztatásával racionalizálnál. Egyetlen pass rusherre sem áldoznék idén 1/11 cetlit. Akkor már inkább válogathat a Giants a 2. körben. Első évükben egyébként is felesleges edge rushertől számottevő produkciót várni, hacsak nem Joey Bosáról, Khalil Mackről, Chase Youngról vagy DeMarcus Wareről van szó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Amikor majd jön a Wr CB IDL az elején arra hivatkozva hogy BPA zunk, na akkor baszom földhöz először a telefonom.
/ előtte való napon azért ellenőrzöm a készülék biztosításom/
ozibozi
De hat ozi👀, hat de miert?? Most akkor Nem bpazunk??? De hat nincs hianyposztunk. Ott vannak, kitoltik a teret, penzt kapnak erte, ezek a fiuk tudjak, verseny van minden poszton! Hat akkor megvagyunk! Ilyen vezerrel mint Dave azert illik is 3 evente bpazni,mer mar annyira faszaminden, 70 millios cam brown melysegnek? Udfak helyett rengeteg rutin / tehetseg mindenhol. - john travolta giff-

( judge a boss, van masterclass, vision, culture, - allitolag-,ha az elso kor egy zsak krumpli lesz se gond, lesz jo jatekos meg a tobbiben, nem felnek, posztok se lenyegesek sztem. Ezert irtam hogy nem lepne meg ha edge se jonne erdemben, hat eddig is leszartuk xd. Wrbol,cbbol, idlbol sose lehet eleg, nem ezen fog megbukni a projekt, mind tudjuk. Kimeld a telot)

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Amikor majd jön a Wr CB IDL az elején arra hivatkozva hogy BPA zunk, na akkor baszom földhöz először a telefonom.
/ előtte való napon azért ellenőrzöm a készülék biztosításom/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Idén nyertem egy NFL mez-t, mivel megnyertem a baráti társaságban lévő fantasy ligát, ahol a győztesnek minden évben veszünk egy általa választott mezt.

Nos én még nem váltottam be a győztes ajándékot, mivel a jelenlegi rosteren senkit se szeretek annyira (max Barkley jöhetett volna szóba).

Szóval úgy döntöttem, hogy a draftunk első 3 pickjéből fogok valakit választani, akinek a mezét választom. Remélem jó nevű játékosokat draftolunk 😀
GiantsMLBhunter
Ha Dave hamarabb kezdi a feleseket mint szokta johetnek meg jo nevek! Imatorbhehbe, Chiaokhiao-bowman, Draguicevich the third! Mondjuk puntert csak nem hozunk 3.koron. Allitolag anagy sikerre valo tekintettel iden hatulrol huzunk a boardrol. 6.kor az uj 1.2.3.

Szerkesztette: HolmesMcKinney

több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)
HolmesMcKinney
Attól, hogy első körben reachelve húznának DE-t még nem lesz belőle jó játékos.
gyeek
De meg ha megtevesztve hagynam magam is, most hogy belegondolok, Oshane Ximines!, hallottal rola? Nagyon komoly playa, foggal kiharapja preszkott kezebol hussal egyutt a bort! - jo serult volt, meg kicsit szar is. Vagy Carter? Na most majd iden, ekkora stealt kozepso korokbol meg nem lattal.. Iden mar telleg, boleny verbol taplalkozik, iden mostmar telleg, de nagyon! Ha nem serul le preszkatt cseret ker ha meglatja 59es aszem a szama, v ki tudja. Komoly hentesek. Nem trefa. Ha ilyen kozepso korosok vannak, milyen lesz ha 1.korben jon vki? Nincs hova tetezni.