New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 717
Sziasztok, egy kérdés feletek, vett már valamelyikotok jegyet NFL meccsre StubHubon, mennyire megbízható oldal, és megkapod a jegyeket időben a meccs előtt?
Rodaron
Arra nem, de koncertre többször is. Teljesen ok.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok, egy kérdés feletek, vett már valamelyikotok jegyet NFL meccsre StubHubon, mennyire megbízható oldal, és megkapod a jegyeket időben a meccs előtt?
Rodaron
Nem NFL, de anno Knicks–76ersre a Gardenben nekünk sima volt egy nappal előtte is ezen keresztül

több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Sziasztok, egy kérdés feletek, vett már valamelyikotok jegyet NFL meccsre StubHubon, mennyire megbízható oldal, és megkapod a jegyeket időben a meccs előtt?
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom hogyan fognak játszani az új OL emberek, de nagyon csalódott leszek ha Peart be fog férni a kezdőbe.
vanek úr
De egy Rotációst én is érzek benne
ozibozi
Na ne mar...ilyen jol allunk? Mirol maradtam le?😀
yooker
Draftoltatok két top 7-es OT-t az elmúlt három drafton. Alighanem arra gondolt a költő, hogy elég nagy baj lenne, ha bármelyik nem lenne kezdő.

A Höri-féle Neal LG-ként kezd lehet mondjuk egy megoldás, hogy mindhárom játsszon, de alapvetően nem azért viszel a top 7-ben OT-ket, hogy aztán valamelyik ne játsszon.

Ha pedig nem tudja kiszorítani valamelyik Peartöt, akkor az csalódást keltő

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem tudom hogyan fognak játszani az új OL emberek, de nagyon csalódott leszek ha Peart be fog férni a kezdőbe.
vanek úr
De egy Rotációst én is érzek benne
ozibozi
Na ne mar...ilyen jol allunk? Mirol maradtam le?😀

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Nem tudom hogyan fognak játszani az új OL emberek, de nagyon csalódott leszek ha Peart be fog férni a kezdőbe.
vanek úr
De egy Rotációst én is érzek benne
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 717
Nem tudom hogyan fognak játszani az új OL emberek, de nagyon csalódott leszek ha Peart be fog férni a kezdőbe.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 213 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Giants szezonbeharangozója.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 524
Giants want toughness, stability from guard Mark Glowinski


New York Giants GM Joe Schoen spent the offseason carefully dipping his toes into the waters of NFL free agency, signing a series of veteran players to low-cost, one-year deals. The one modest splurge made by Schoen was to sign veteran guard Mark Glowinski to a three-year, $18.3-million deal with $11.4 million guaranteed.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 524
“I strongly believe the giants should move on from Daniel Jones. We’ve seen a lot of INTs in practice. The big elephant in the room is seeing Tyrod Taylor do things in practice that Jones is struggling with” - Emory Hunt (CBS Sports)
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 623 — Bla, bla, bla
Bocs, de ez nálam 10 pontos poén 😀

Klaci79
Azért lett volna közte elkapható!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 360
Bocs, de ez nálam 10 pontos poén 😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó

nem rossz társaság, és nagyon jól mutatja, hogy:
- mennyire ki van éhezve a (UK) fanbase
- mennyire nincs franchise arca a csapatnak

remélem idén akár Thibs, akár más tud akkorát előre lépni, hogy legyen (legalább) egy ilyen sztárunk
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 524
The Giants' primary edge rushers are currently:

-Kayvon Thibodeaux
-Azeez Ojulari
-Quincy Roche
-Elerson Smith
-Jahid Ward
-Oshane Ximines

Roche could end up being a sneaky productive pass rusher for the NYG. Had 2.5 sacks and 38 combined tackles in 14 appearances last year. - per Alex Wilson

‘Roche was a phenomenal pickup! Wink is going to unleash these men and maximize their potential. We had a laid back defense which didn’t maximize anyones ability. I’m telling you this defensive front is going to shock a lot of people (my opinion) but I’ll be absolutely SHOCKED if they struggle… Love the fact going to be able to see Thibodeux, Williams, Lawrence, Ojulari and mix in Roche…going to be fun to watch🙌🏼‘

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM

boldog 25. születésnapot! reméljük élete legjobb éve érkezett el, minden szempontból 😊
kristof
Mondjuk ilyen snapeket inkább ne kapjon idén 😊

több mint 1 éve
Törölt felhasználó

boldog 25. születésnapot! reméljük élete legjobb éve érkezett el, minden szempontból 😊
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
Ami tuti,hogy fejben rendbe lesznek!Daboll ügyesen manipulál
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 621
Bocsi,két hétre eltűntem...átfutottam azóta a témát...szerintem: nyilvánvaló,hogy az új stáb nem szarakodik,megadja a lehetőséget,hogy kiderüljön "...ennyit tudsz tesa,vagy csak szar vót minden.." DJ ha nem tud ezzel élni legkésőbb a bye week után le lesz ültetve,mivel azért egy elég pofás kis fal áll össze előtte+TE is labdabiztosabb az eddigieknél+Barkley..Tavaly az NFL fogadások beharangozó cikkemben írtam,hogy Barkley-nak ha akar valamit,akkor mutatni kell...na most ez hatványozottan igaz!DE ha ő tud egy jó fal és edzői gárda (nem bazd meg,nem ütteted agyon középen aki szélső futásra van megszülve) mellett villanni akkor DJ is villanhat.Arról nem is beszélek,hogy a DB-k esetében eddig úgy néz ki sikerült pár tehetséget 'ingyen' behúzni,és végre lesz olyanunk,hogy pass-rush....Bradberry-ért imádkoztam eleget,hogy tartsuk meg,ugyanilyen szerződést kb mi is adhattunk volna,de nem bánom...bízok Martindale-ben...azért ő rakott márössze jó D-t kevés tehetséggel...Persze gyanús,hogy így sokat fogunk emberezni...vagy csak bízika DL-be...
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
az FA igazolások és a draft után igazából csak egy kérdőjel volt a támadófalat illetően, hogy ki lesz a bal oldali kezdő guard. nyilván még nagyon az edzések elején vagyunk, de számomra meglepő módon abszolút Lemieux a favorit, hiába az előző rezsim hozta és sérülésből épült fel. nem mondom, hogy megnyugtató 😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Bradberry után 11.7 millió dollár halott pénz ragadt bent, miközben az Eagles 10 milliót fizet, hogy náluk játsszon.
zseni volt ez a Gettleman.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradberry az Eagles-ben
Zet
Szerintem a sasoknak nem is kellett, csak a szokásos szívassuk a NYG-t húzás volt
Haba
???????????????????????????????????? mint egy falat kenyér, pláne, hogy Nelsont elengedtük, meglátjuk újra feléled-e....😉
több mint 1 éve
Haba New York Giants 502
Bradberry az Eagles-ben
Zet
Szerintem a sasoknak nem is kellett, csak a szokásos szívassuk a NYG-t húzás volt
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 717
Bradberry az Eagles-ben
Zet
11 csapat kereste meg, ebből sikerült őket választani. 😊

Kívánom, hogy egészséges maradjon és Toney oda-vissza szopassa a meccseinken.
kristof
Reméljük a tavalyi formahanyatlása nem csak átmeneti visszaesés volt
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradberry az Eagles-ben
Zet
11 csapat kereste meg, ebből sikerült őket választani. 😊

Kívánom, hogy egészséges maradjon és Toney oda-vissza szopassa a meccseinken.
kristof
Túníí előbb jelenjen meg a csapatnál ès csináljon vègig kèt edzèst egymás után mert addig csak titker szopat meg magát 😉😜
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Bradberry az Eagles-ben
Zet
11 csapat kereste meg, ebből sikerült őket választani. 😊

Kívánom, hogy egészséges maradjon és Toney oda-vissza szopassa a meccseinken.