Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 662
Ezt most találtam,
vanek úrnak küldik:

By the way, Ravens RG Kevin Zeitler now as 12 consecutive seasons with 800+ snaps. Gets it done every single year.
ozibozi
Ráadásul még kifejezetten jól is játszik, nálunk pedig az egyetlen értelmes ember volt a falban, kevesebbet keresett mint Solder, teljesen logikus volt, hogy őt küldtük el. És ezt már akkor mondtam. De hát annyira jó ez az OL, kinek hiányzik?
vanek úr
Tedd túl rajta magad…teljesen logikus volt,hogy egy lukas falba ‘forrasztottunk’ (soldering) 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ezt most találtam,
vanek úrnak küldik:

By the way, Ravens RG Kevin Zeitler now as 12 consecutive seasons with 800+ snaps. Gets it done every single year.
ozibozi
Ráadásul még kifejezetten jól is játszik, nálunk pedig az egyetlen értelmes ember volt a falban, kevesebbet keresett mint Solder, teljesen logikus volt, hogy őt küldtük el. És ezt már akkor mondtam. De hát annyira jó ez az OL, kinek hiányzik?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ezt most találtam,
vanek úrnak küldik:

By the way, Ravens RG Kevin Zeitler now as 12 consecutive seasons with 800+ snaps. Gets it done every single year.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Andrew Thomas a mai napon ünnepli 25. születésnapját, isten éltesse! 🥳
reméljük a következő szezonra újra 100%-os állapotba tud kerülni és az új stábbal végre tényleg az az alapköve lesz a csapatnak amire képes lehet.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Előszőr pénzt kell csinálni az Off seasonig.

Gondolom ilyen barom szerződéseket mint egy 31+ os injury prone Waller nem fog 50 milkókat elvinni és valahogy megszabadulnak tőle -egy rakat halott pénzért- és gondolom lesznek még páran.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
én az első körben továbbra sem húznék QB-t, egyszerűen kell egy normális OT – esetleg WR lenne az én pickem. a második körben már meg tudok vele barátkozni, pl. Penix vagy Bo Nix, de McCarthyt remélem bottal sem piszkáljuk meg.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 857
Mostmár azt is írják hogy Kafka töke is tele van az egésszel és menne ő is nagyon bárhova lehet még Oc-nak is, mert HC nem nagyon lesz.
OC-t meg nem kell keresni sem, mert ha DJ egészséges lesz és így a kezdő, akkor a limitáltsága miatt a mostani QB edző kerül fel OC-nak, mert nincs idő őt új sémára tanítani.
(Aztán lehet hogy ez sem így lesz, )
Kezd ez már nagyon sok lenni, ha minden héten /hónapban kiesik egy csontváz a draftig. Egy kis stabilitás jó lenne.
ozibozi
A derek Mikera ra kell adni a kabatot, ha nem jo itt neki.
Bizom Dabollban es Schoenben.
A gyatra kezdes utan, nem esett szet a csapat, visszajottunk, Daboll nem veszitette el az oltozot, szerintem ez a legfontosabb.
Jo esellyel fogunk QBt huzni a drafton, azzal adnanak maguknak rogton minimum +1 evet….
Nagyon kedvelem DJt, de a tartossaga miatt, el kell gondolkodni mas lehetosegen is, es remeljuk nem fogunk mostanaban ennyire jo helyen valasztani 🤔
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
De vannak jó hírek is:

Darren Waller has announced that he is recording an album and plans to release a single in February

Ki lesz a következő, Devito pizzát árul ez énekes lesz, lassan komplett
csinn—bumm cirkusz leszünk🎶

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Mostmár azt is írják hogy Kafka töke is tele van az egésszel és menne ő is nagyon bárhova lehet még Oc-nak is, mert HC nem nagyon lesz.
OC-t meg nem kell keresni sem, mert ha DJ egészséges lesz és így a kezdő, akkor a limitáltsága miatt a mostani QB edző kerül fel OC-nak, mert nincs idő őt új sémára tanítani.
(Aztán lehet hogy ez sem így lesz, )
Kezd ez már nagyon sok lenni, ha minden héten /hónapban kiesik egy csontváz a draftig. Egy kis stabilitás jó lenne.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 2 149
 nflnhungn.aweu.info/new-york-giants-insider-adds-more-details-to-growing-toxicity-between-brian-daboll-and-coaching-staff-nhungn/

New York Giants insider adds more details to growing ‘toxicity’ between Brian Daboll and coaching staff
ozibozi
Kibaszott Pat Leonard indította el a shitstormot...A pöcs arcú Wilkins tesók és Wink szemszögből és információkból indította el és írta meg a cikket, szóval óriási csúsztatások is vannak benne.
2023 szezon elején a 32 csapatból, 7. vagy 8. legjobbként szavazták meg a játékosok az edzői stáb hozzáállását és szakértelmét felmérő kérdésekre. És PatPöcs eléggé híres arról, hogy folyamatosan ekézi az edzői stábot és a csapatot is. Konkrétan az egész FanBase 85-90% és a többi beatwriter is lehúzta a csavót és hozzáállását a cikkek során.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
no offense, de nem tűnik egy túl hiteles forrásnak ez az oldal.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 nflnhungn.aweu.info/new-york-giants-insider-adds-more-details-to-growing-toxicity-between-brian-daboll-and-coaching-staff-nhungn/

New York Giants insider adds more details to growing ‘toxicity’ between Brian Daboll and coaching staff

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nekem elég lenne egy olyan aki a kerethez igazítja a sémáját, nem fordítva.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328

Kit látnátok szivesebben DC-ként?
GJohnny74
Spanglit.
De ha ő nem, akkor mondjuk Henderson. Úgy legalább jó esély lenne McKinney maradására.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott

Kit látnátok szivesebben DC-ként?
GJohnny74
en a legszivesebben Bellichecket.
de ha o nem vallalja akkor mondjuk Bowen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 704

Kit látnátok szivesebben DC-ként?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Dan Campbell az NFL-ben a Giants 3. körének választottjaként indult még 1999-ben, a Texas A&M-ből drafttolva

Ő volt a 3.sz tight end a 2000 Giants csapatban, amely megnyerte az NFC bajnokságot


For Giants fans; the Lions are a good team to cheer for in the playoffs.

Dan Campbell got his start in the NFL as a 3rd round pick of the Giants back in 1999 as their tight end out of Texas A&M.

He was the third tight end on the 2000 Giants team that won the NFC Championship and lost to the Ravens in Super Bowl 35.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
azert picit sztem erdemes atertekelni sok mindent a WC utan. kiesik egy WR lenyegeben az eagles offensebol, es teritett betli, amit csinalnak. mikozben nekunk van masfel ertelmeheto emberunk az off falban, nincsenek elkapoink, es hat egy olyan srac iranyitott a szezon feleben, aki a mamahotelbol jart be. szoval ennek fenyeben erdemes nezni ezt a 6 gyozelmet.
csebi
Ez igaz, viszont ahogy hallom az eaglesnél kicsit több probléma van, mint a kiesett WR.
GJohnny74
Irigylem a problémáikat a tavaly elvesztett Super Bowl és a mostani 11-6os alapszakasz után ☺️
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
azert picit sztem erdemes atertekelni sok mindent a WC utan. kiesik egy WR lenyegeben az eagles offensebol, es teritett betli, amit csinalnak. mikozben nekunk van masfel ertelmeheto emberunk az off falban, nincsenek elkapoink, es hat egy olyan srac iranyitott a szezon feleben, aki a mamahotelbol jart be. szoval ennek fenyeben erdemes nezni ezt a 6 gyozelmet.
csebi
Az egész Eagles (nem csak az O) már hetek óta katasztrófa Brown-tól függetlenül is. Ráadásul rengeteg példa volt idén is arra, hogy kulcsemberek (beleértve fr. qb-k) kiesését is sikerrel vészelik át olyan csapatok, ahol szisztematikus szakmai munka folyik.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 704
azert picit sztem erdemes atertekelni sok mindent a WC utan. kiesik egy WR lenyegeben az eagles offensebol, es teritett betli, amit csinalnak. mikozben nekunk van masfel ertelmeheto emberunk az off falban, nincsenek elkapoink, es hat egy olyan srac iranyitott a szezon feleben, aki a mamahotelbol jart be. szoval ennek fenyeben erdemes nezni ezt a 6 gyozelmet.
csebi
Ez igaz, viszont ahogy hallom az eaglesnél kicsit több probléma van, mint a kiesett WR.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
azert picit sztem erdemes atertekelni sok mindent a WC utan. kiesik egy WR lenyegeben az eagles offensebol, es teritett betli, amit csinalnak. mikozben nekunk van masfel ertelmeheto emberunk az off falban, nincsenek elkapoink, es hat egy olyan srac iranyitott a szezon feleben, aki a mamahotelbol jart be. szoval ennek fenyeben erdemes nezni ezt a 6 gyozelmet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Mennyi gyönyörű pillanat a
PO-ban és még egy negyed hátravan😂😂😂
ozibozi
Nem akartam végig nézni, de nem bírom abbahagyni 😂😂
Haba
Az esti eredmény alapján úgy látom 100% os lett a várt playoff eredmény. Innen már csak bónusz minden. 😂
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 857
Mit gondoltok JJ Mccarthyrol?
Kronos
Borzalmas neve van.
gyeek
Bovebben 😀
Realis opcio lehet nekunk….?
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Mit gondoltok JJ Mccarthyrol?
Kronos
Borzalmas neve van.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass