New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Schefter már le is hozta, hogy Barkley-nak torn ACL...nyerjük meg neki a meccset.
Rodaron
Innentől kezdve a előre Lawrenceért...
Pont a másik NY-i, a Jets happolhatja el.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Schefter már le is hozta, hogy Barkley-nak torn ACL...nyerjük meg neki a meccset.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Mit művel a második félidőben a védelmünk... bexarok 😮 😮
Kronos
Kár volt elkiabalnom 😕
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Mit művel a második félidőben a védelmünk... bexarok 😮 😮
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Most kapcsolodtam be a meccsbe....ez miez? Mi a tököm van itt? Mi miez? 😕
Kronos
Mi sem értjük pedig végig néztük!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 739
Most kapcsolodtam be a meccsbe....ez miez? Mi a tököm van itt? Mi miez? 😕
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mar alig varom hogy likeolhassam ozi kommentjet a meccs utan....😀
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Az elmúlt három év legrosszabb OL-jét látjuk - eddig. A védelemben látok javulást, de az nem elég, hogy ne a miénk legyen jövöre az 1/1.

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
Haba New York Giants 502
Hát nincs új a nap alatt...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Nézve az inaktívakat, most lesz az első alkalom, hogy DJ-nem az összes skill playere egyszerre rendelkezésre áll? Már csak ezért érdekes lesz megnézni mit nyújtunk ma, és kérdés az edzők milyen adjustmentet tudtak végrehajtani. GoGiants
Rodaron
Giants inactives:
RB Wayne Gallman
DB Adrian Colbert
LB TJ Brunson
LB Carter Coughlin
OT Jackson Barton
TE Eric Tomlinson
DL RJ McIntosh

Bears inactives:
WR Ted Ginn Jr.
CB Duke Shelley
ILB Josh Woods
LG Arlington Hambright
WR Riley Ridley
OLB Trevis Gipson



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nézve az inaktívakat, most lesz az első alkalom, hogy DJ-nem az összes skill playere egyszerre rendelkezésre áll? Már csak ezért érdekes lesz megnézni mit nyújtunk ma, és kérdés az edzők milyen adjustmentet tudtak végrehajtani. GoGiants
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Igazabol ha jol belegondolunk ez az egy meccs van iden ahol meg van tet es akar nyerhetunk is...ha itt sem bizunk akkor majd 0:5 utan mar keso lesz...itt most kibizakodjuk magunkat aztan ennyi idenre😀
yooker
Milyen 0-5, hát Dallast veri mindenki a csoportban, mi is! 😉😊😀
nagir
Ennek őszintén tudok drukkolni, hatalmas poén lenne 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Igazabol ha jol belegondolunk ez az egy meccs van iden ahol meg van tet es akar nyerhetunk is...ha itt sem bizunk akkor majd 0:5 utan mar keso lesz...itt most kibizakodjuk magunkat aztan ennyi idenre😀
yooker
Milyen 0-5, hát Dallast veri mindenki a csoportban, mi is! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Aki leírja a Macikat, az úgy jár mint az Oroszlánok a múlt héten! 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Nyugi, nem mindenki optimista azért itt sem. 😉
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Szerintem nem arról van szó,hogy bárki leírná a Bearst,csak próbálunk optimisták lenni. Sajnos mi egy ideje szűkölködünk a sikerélményekben.
Vobox
Mi is hidd el 😊
Sok sikert nektek, de csak a jövő héttől 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Szerintem nem arról van szó,hogy bárki leírná a Bearst,csak próbálunk optimisták lenni. Sajnos mi egy ideje szűkölködünk a sikerélményekben.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.
davemayer
Igazabol ha jol belegondolunk ez az egy meccs van iden ahol meg van tet es akar nyerhetunk is...ha itt sem bizunk akkor majd 0:5 utan mar keso lesz...itt most kibizakodjuk magunkat aztan ennyi idenre😀
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 347 — "Grammar maci"
Kemények vagytok, nem hittem volna hogy ennyire optimisták lesztek de ez is csak azt mutatja hogy mennyire leírja a Bearst mindenki - persze lehet hogy joggal.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Pick six lesz a meccsen.
Barkley 120 totál yard.
Győzelem.
21- 17
Jön és 2 turnower, min. 1 fumble
Palesz76
Megvéve! 😀
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 476
Pick six lesz a meccsen.
Barkley 120 totál yard.
Győzelem.
21- 17
Jön és 2 turnower, min. 1 fumble
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Érdekes

Barkley "might not be an every-down back,"

 www.cbssports.com/nfl/news/tiki-barber-clarifies-criticism-of-saquon-barkley-after-giants-running-back-and-coaches-respond/amp/
ozibozi
ez tök igaz sajnos.... passz blokkban nem igazán fejlődött és a rövid yardos brusztolós szituációk sem igazán mennek neki...szereti kerülni a kontaktot eleve!nem az a buldózer...szóval azok a gyengeségei amik collegeban megvoltak nem változtak igazán....
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Érdekes

Barkley "might not be an every-down back,"

 www.cbssports.com/nfl/news/tiki-barber-clarifies-criticism-of-saquon-barkley-after-giants-running-back-and-coaches-respond/amp/
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
én is optimista vagyok, 28-24 ide, Jones 300+ yard, labdavesztés nélkül
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 342
Na, ezt most másképp látom. Átszakad valami, és 28-17 ide.